مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Qad - 2016-01-19

وقت بخیر ذوستان. سوالی داشتم.
برای روز مصاحبه در ایروان و در خصوص ترجمه مدارک آیا مدارک ترجمه شده باید مهر دادگستری داشته باشند یا خیر ؟
ممنون از شما

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ssprotest - 2016-01-20

(2016-01-18 ساعت 22:33)shab nam نوشته:  سلام من سیتزن آمریکا هستم و ایران زندگی میکنم برای دخترهام نزدیک 3 ساله اقدام کردم و 20 روز دیگه وقت مصاحبه در ارمنستان دادن خیلی استرس دارم میشه کمی منو راهنمایی کنید . میترسم یه ایرادی بگیرن [عکس: sad.png]

دوست عزیز سلام
شما حتما باید در زمان مصاحبه دخترتون تو آمریکا باشید. علاوه بر اون از شما مدرک domicile هم می خوان. یعنی مدرکی که ثابت کنه شما تو آمریکا اقامت می کنید. اگر این کا رو نکنید حتما درخواست ویزای شما رد خواهد شد.

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - واهيك آقاجاني - 2016-01-20

(2016-01-19 ساعت 17:39)Qad نوشته:  وقت بخیر ذوستان. سوالی داشتم.
برای روز مصاحبه در ایروان و در خصوص ترجمه مدارک آیا مدارک ترجمه شده باید مهر دادگستری داشته باشند یا خیر ؟
ممنون از شما

سلام ،
نه دوست عزيز مهر دادگستري نمي خواد. فقط بدين دارالترجمه رسمي . من مهر دادگستري نزدم همه ي مداركم تاييد شد.هزينه اضافيه باز خودتون ميدونين.

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mom - 2016-01-21

سلام دوستان
دوستان پدر و مادر بنده گرين كارت دارند و من 20 سال سن دارم،اگر پدر يا مادرم براي من اقدام كنند وارد گروه F2a مي شوم و سنم فريز مي شود يا بعد از اين كه 21 ساله شدم از F2a به F2b تغيير ميكنم؟ممنون

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - amir_esp - 2016-01-30

سلام وقت بخیر

مادر من سال 2010 فرم I-130 رو پر کردن. هفته قبل با NVC صحبت کردم گفتن از ماه آینده باید Visa Process رو شروع کنی. باتوجه به اینکه هنوز مادرم سیتیزن نشدن آیا مشکلی در روند پرونده من ایجاد میکنه ؟ و آیا برای اسپانسر بودن ایشون رای من نیاز به سیتیزن شدن دارند ؟ آیا این امکان هست کسی دیگر هم غیر از ایشون اسپانسر من بشه ؟

با تشکر

پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - milad_magnet - 2016-01-31

(2016-01-30 ساعت 00:32)amir_esp نوشته:  سلام وقت بخیر

مادر من سال 2010 فرم I-130 رو پر کردن. هفته قبل با NVC صحبت کردم گفتن از ماه آینده باید Visa Process رو شروع کنی. باتوجه به اینکه هنوز مادرم سیتیزن نشدن آیا مشکلی در روند پرونده من ایجاد میکنه ؟ و آیا برای اسپانسر بودن ایشون رای من نیاز به سیتیزن شدن دارند ؟ آیا این امکان هست کسی دیگر هم غیر از ایشون اسپانسر من بشه ؟

با تشکر

١.سيتيزن نشدن ايشان هيچ مشكلي ايجاد نميكند .
٢.كسي كه گرين كارت داره هم ميتونه اسپانسر بشه
٣ بله اگر احتياج داشتيد به تنهايي و يا در كنار مادرتون ميتوانيد از كو اسپانسر co sponsor استفادن نماييد

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - mrb - 2016-01-31

(2016-01-31 ساعت 06:15)milad_magnet نوشته:  

با تشکر

٣ بله اگر احتياج داشتيد به تنهايي و يا در كنار مادرتون ميتوانيد از كو اسپانسر co sponsor استفادن نماييد

دوستان سلام
 حدوداً چه مدت بعد از کامپلیت شدن مدارک در NVC نامه مصاحبه ارسال می شود .
F4 , Ankara , منتظر مصاحبه

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahram es - 2016-01-31

(2016-01-31 ساعت 09:02)mrb نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 06:15)milad_magnet نوشته:  

با تشکر

دوستان سلام

دوست عزیز شما آیا شما کارنت شدید ؟ یعنی به تاریخ مورد نظر در ویزا بولتن رسیدید ؟

(2016-01-31 ساعت 13:48)shahram es نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 06:15)milad_magnet نوشته:  ١.سيتيزن نشدن ايشان هيچ مشكلي ايجاد نميكند .

دوستان سلام

دوست عزیز شما آیا شما کارنت شدید ؟ یعنی به تاریخ مورد نظر در ویزا بولتن رسیدید ؟

دوست ارجمند
با سلام و ممنون از شما
بلی . تاریخ درخواست من Sep. 2002 و کارنت , و حدود  20 دسامبر نامه کامپلیت  را دریافت کردم ( بعد از چندین بار ارسال مدارک )
و منتظر نامه مصاحبه

(2016-01-31 ساعت 16:11)mrb نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 13:48)shahram es نوشته:  

شما متاسفانه با توجه به كارنت شدنت دير كامپليت شدي و تا حدودي كوتاهي از خود شما يا پتيشنر بوده براي تكميل مدارك و اسپانسر و ... اما دوست عزيز مشكلي نداره جاي نگراني نيست شما حد اكثر تا يك ماه ديگه تاريخ مصاحبت مشخص ميشه ولي پيشنهاده من اينه شما يا پتيشنر يا ايجنتت به NVC زنگ بزنيد شايد تلفني وقت مصاحبت را گفت و يا سريع تر در دستور كار قرار گرفت تعيين ان

(2016-01-31 ساعت 16:20)milad_magnet نوشته:  شما متاسفانه با توجه به كارنت شدنت دير كامپليت شدي و تا حدودي كوتاهي از خود شما يا پتيشنر بوده براي تكميل مدارك و اسپانسر و ... اما دوست عزيز مشكلي نداره جاي نگراني نيست شما حد اكثر تا يك ماه ديگه تاريخ مصاحبت مشخص ميشه ولي پيشنهاده من اينه شما يا پتيشنر يا ايجنتت  به NVC زنگ بزنيد شايد تلفني وقت مصاحبت را گفت و يا سريع تر در دستور كار قرار گرفت تعيين ان

دوست عزیز ممنون از شما
به امید خدا

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - azb2003 - 2016-01-31

سلام دوستان من کارنت شدم و 2هفته قبل از nvc ایمیلی امد که منتظر وقت سفارت در انکارا باشید فکر میکنید چقدر طول میکشه ؟من الان برای زدن واکسن ها اقدام کنم ؟ ایا کارت ملی هم ترجمه باید باشه؟ مرسی که وقت میزارید

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shahram es - 2016-01-31

به امید خدا به زودی نامه مصاحبه را دریافت میکنید .

(2016-01-31 ساعت 17:57)azb2003 نوشته:  سلام دوستان من کارنت شدم و 2هفته قبل از nvc ایمیلی امد که منتظر وقت سفارت در انکارا باشید فکر میکنید چقدر طول میکشه ؟من الان برای زدن واکسن ها اقدام کنم ؟ ایا کارت ملی هم ترجمه باید باشه؟ مرسی که وقت میزارید

تاريخ مصاحبه را نميشه تخمين زد ولي قطعا به زودي مشخص ميشه ، كارت ملي را اصلا نياز نيست ترجمه كني ولي براي اطمينان با خودت ببر روز مصاحبه ، هرچه سريع تر هم براي واكسن ها اقدام كن

RE: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Amrika - 2016-01-31

(2016-01-31 ساعت 17:57)سلام این نامه غیر از نامه کامپلیت هست؟چون من نشنیدم که نامه ای با این مضمون واسه کسی اومده باشه که منتظر وقت سفارت باشه azb2003 نوشته:  سلام دوستان من کارنت شدم و 2هفته قبل از nvc ایمیلی امد که منتظر وقت سفارت در انکارا باشید فکر میکنید چقدر طول میکشه ؟من الان برای زدن واکسن ها اقدام کنم ؟ ایا کارت ملی هم ترجمه باید باشه؟ مرسی که وقت میزارید