مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-04-22

(2015-04-22 ساعت 08:47)member نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 08:21)Shahram_m نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 07:48)member نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 14:50)member نوشته:  دوستان ما در ارمنستان مصاحبه داشتیم من و شوهرم برای دیدن فررندمان در آمریکا ولی ویزا ندادند و فقط گفت آیا در لاتاری ثبت نام کردین و ما هم حقیقت رو گفتیم و گفتیم بله بعد دیگه همش گفت چرا ثبت نام کردید همین و بس و اصلا هیچکدام از اون همه مدارک کاملی که برده بودیم رو ندید. آیا همچنین موردی داشتید در آخر گفت شما من رو قانع نکردید برای ویزا دادن در صورتیکه اصلا نگاه به مدارک مالی وابستگی خانوادگی و اینکه که یک بچمون ایرانه نکرد و همینطور مدارک شغلی و بقیه مدارک را اصلا نگاه هم نکرد .نمیدونم علت ویزا ندادنش رو اقلا به یکیمون میداد. حالا میشه از جای دیگه اقدام کنم و چه مدت باید یگذره؟ آیا اقدام دوباره فایده ای داره یا دوباره به این مسیله گیر میدن. منتظر جوابتون هستم. کجا بهتره ؟ آیاتنهایی اقدام کنم بهتره؟ چون شاید با هم بودیم نداده . چون ما اصلا قصد ماندن نداشتیم فقط دلتنگ پسرمون بودیم. خیلی حالمون گرفتست.

واقعا پیشکسوتان کسی نیست ما رو راهنمایی بکنه. من خیلی سفرنامه ها رو خونده بودم و همه ی کارمونو از اول تا آخر با کمک مهاجرسرا انجام دادیم ولی تا حالا این مورد خودمونو ندیده بودم. واقعا هنگیم.

سلام
اميدوارم كارتون انجام بشه و ويزا بگيريد، شما ميتونيد از جاي ديگر اقدام كنيد محدوديت نداره، فقط اينو ميگم كه من يكماه پيش در آمريكا رفتم ايميگريشن براي اينكه ببينم ميشه براي همسر و فرزندم اقدام كنم خود افسر گفت بستگي به حال آنروز افسر در سفارت داره خيلي ذهن خودتونو درگير نكنين از دبي يا آنكارا دوباره اقدام كنيد انشاا... كه موفق ميشيد.
آخه من فقط میخوام بدونم لاتاری باعث ندادن ویزا توریستی میشه؟. یعنی این لاتاری مگه یک راه قانونی نیست و یک مورد مساوی برای تمام مردم دنیاست که یک شانسه برای رفتن آنجا، پس چه ربطی به هم دارند که در موردش آفیسر پرسیده. خوب خیلیها در لاتاری شرکت میکنند پس نباید هیچ وقت برن بچشونو ببینند
فكر نميكنم من خودم هر سال لاتاري شركت ميكنم ويزاي توريستي هم گرفتم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-04-22

(2015-04-22 ساعت 10:45)Shahram_m نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 07:48)member نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 14:50)member نوشته:  دوستان ما در ارمنستان مصاحبه داشتیم من و شوهرم برای دیدن فررندمان در آمریکا ولی ویزا ندادند و فقط گفت آیا در لاتاری ثبت نام کردین و ما هم حقیقت رو گفتیم و گفتیم بله بعد دیگه همش گفت چرا ثبت نام کردید همین و بس و اصلا هیچکدام از اون همه مدارک کاملی که برده بودیم رو ندید. آیا همچنین موردی داشتید در آخر گفت شما من رو قانع نکردید برای ویزا دادن در صورتیکه اصلا نگاه به مدارک مالی وابستگی خانوادگی و اینکه که یک بچمون ایرانه نکرد و همینطور مدارک شغلی و بقیه مدارک را اصلا نگاه هم نکرد .نمیدونم علت ویزا ندادنش رو اقلا به یکیمون میداد. حالا میشه از جای دیگه اقدام کنم و چه مدت باید یگذره؟ آیا اقدام دوباره فایده ای داره یا دوباره به این مسیله گیر میدن. منتظر جوابتون هستم. کجا بهتره ؟ آیاتنهایی اقدام کنم بهتره؟ چون شاید با هم بودیم نداده . چون ما اصلا قصد ماندن نداشتیم فقط دلتنگ پسرمون بودیم. خیلی حالمون گرفتست.

واقعا پیشکسوتان کسی نیست ما رو راهنمایی بکنه. من خیلی سفرنامه ها رو خونده بودم و همه ی کارمونو از اول تا آخر با کمک مهاجرسرا انجام دادیم ولی تا حالا این مورد خودمونو ندیده بودم. واقعا هنگیم.

سلام
اميدوارم كارتون انجام بشه و ويزا بگيريد، شما ميتونيد از جاي ديگر اقدام كنيد محدوديت نداره، فقط اينو ميگم كه من يكماه پيش در آمريكا رفتم ايميگريشن براي اينكه ببينم ميشه براي همسر و فرزندم اقدام كنم خود افسر گفت بستگي به حال آنروز افسر در سفارت داره خيلي ذهن خودتونو درگير نكنين از دبي يا آنكارا دوباره اقدام كنيد انشاا... كه موفق ميشيد.
آخه من فقط میخوام بدونم لاتاری باعث ندادن ویزا توریستی میشه؟. یعنی این لاتاری مگه یک راه قانونی نیست و یک مورد مساوی برای تمام مردم دنیاست که یک شانسه برای رفتن آنجا، پس چه ربطی به هم دارند که در موردش آفیسر پرسیده. خوب خیلیها در لاتاری شرکت میکنند پس نباید هیچ وقت برن بچشونو ببینند

آخه فقط برای ما به این گیر داد اصلا هیچی دیگه نپرسید اصلا به مدارکمون که خیلی کامل هم بود نگام نکرد.

(2015-04-22 ساعت 10:52)member نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 07:48)member نوشته:  واقعا پیشکسوتان کسی نیست ما رو راهنمایی بکنه. من خیلی سفرنامه ها رو خونده بودم و همه ی کارمونو از اول تا آخر با کمک مهاجرسرا انجام دادیم ولی تا حالا این مورد خودمونو ندیده بودم. واقعا هنگیم.

سلام

آخه فقط برای ما به این گیر داد اصلا هیچی دیگه نپرسید اصلا به مدارکمون که خیلی کامل هم بود نگام نکرد.

میشه یک نامه بزنیم برای سفارت تا ببینیم چرا ازما نه مدرکی خواست نه سوال دیگری کرد به جز اینکه فقط گفت چرا لاتاری شرکت کردین، اینم که شما میگید مشگلی نیست. وقتی هیچ ندرکی از ما نگرفتند پس از کجا بفهمیم مشکل ما چیه که برطرفش کنیم. نظر پیشکسوتان رو میخواستم بدونم خواهش میکنم لطف کنید و نظرتون رو بدید تا با کمک شما دوستان راه حل رو بفهمیم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-04-22

(2015-04-22 ساعت 11:43)member نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 08:21)Shahram_m نوشته:  سلام

میشه یک نامه بزنیم برای سفارت تا ببینیم چرا ازما نه مدرکی خواست نه سوال دیگری کرد به جز اینکه فقط گفت چرا لاتاری شرکت کردین، اینم که شما میگید مشگلی نیست. وقتی هیچ ندرکی از ما نگرفتند پس از کجا بفهمیم مشکل ما چیه که برطرفش کنیم. نظر پیشکسوتان رو میخواستم بدونم خواهش میکنم لطف کنید و نظرتون رو بدید تا با کمک شما دوستان راه حل رو بفهمیم.
نامه ميتونيد بزنيد ولي معمولا نامه ها را ماشين جواب ميده و يك سري سوال و جواب مشخص هستند، معمولا براي خودتون ايميل بايد بياد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - tintin - 2015-04-22

سلام من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم، متاهل هستم شغلم وکالن هست و همسرم قصد مسافرت ندارن ! از نظر ساپورت مالی هم مشکلی ندارم، قبلن اقدام کردم ، کارت زرد گرفتم و جواب منفی البته شرایط شغلیم قبلن مناسب نبود ، آیا اگر اقدام کنم احتمال جواب مثبت از سفارت هست، واینکه پرینت حساب بانکی برای چه مدتی لازم هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-04-22

(2015-04-22 ساعت 13:13)Shahram_m نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 08:47)member نوشته:  آخه من فقط میخوام بدونم لاتاری باعث ندادن ویزا توریستی میشه؟. یعنی این لاتاری مگه یک راه قانونی نیست و یک مورد مساوی برای تمام مردم دنیاست که یک شانسه برای رفتن آنجا، پس چه ربطی به هم دارند که در موردش آفیسر پرسیده. خوب خیلیها در لاتاری شرکت میکنند پس نباید هیچ وقت برن بچشونو ببینند

نامه ميتونيد بزنيد ولي معمولا نامه ها را ماشين جواب ميده و يك سري سوال و جواب مشخص هستند، معمولا براي خودتون ايميل بايد بياد
تا حالا منم ندیدم و نشنیدم که آفیسر مستقیم این سوال رو بپرسه . در واقع دنبال بهانه بوده . از جای دیگه اقدام کنید و در جواب این سوال بفرمایید . گفتم شانسمون رو امتحان کنیم که هر موقع خواستیم فرزندمون رو ببینیم مشکل ویزا نداشته باشیم .موفق باشین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-04-22

(2015-04-22 ساعت 21:00)tintin نوشته:  سلام من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم، متاهل هستم شغلم وکالن هست و همسرم قصد مسافرت ندارن ! از نظر ساپورت مالی هم مشکلی ندارم، قبلن اقدام کردم ، کارت زرد گرفتم و جواب منفی البته شرایط شغلیم قبلن مناسب نبود ، آیا اگر اقدام کنم احتمال جواب مثبت از سفارت هست، واینکه پرینت حساب بانکی برای چه مدتی لازم هست
کی اقدام کردید دفعه قبل و از کجا و اینجور که گفتید برگه زرد کلیرنس گرفتید . چند وقت بعد پروندتون رد شد و چرا؟ کمی توضیح بدین تا همفکری کنیم

(2015-04-22 ساعت 21:00)tintin نوشته:  سلام من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم، متاهل هستم شغلم وکالن هست و همسرم قصد مسافرت ندارن ! از نظر ساپورت مالی هم مشکلی ندارم، قبلن اقدام کردم ، کارت زرد گرفتم و جواب منفی البته شرایط شغلیم قبلن مناسب نبود ، آیا اگر اقدام کنم احتمال جواب مثبت از سفارت هست، واینکه پرینت حساب بانکی برای چه مدتی لازم هست
کی اقدام کردید دفعه قبل و از کجا و اینجور که گفتید برگه زرد کلیرنس گرفتید . چند وقت بعد پروندتون رد شد و چرا؟ کمی توضیح بدین تا همفکری کنیم

(2015-04-22 ساعت 23:00)vahid.vp نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 10:45)Shahram_m نوشته:  فكر نميكنم من خودم هر سال لاتاري شركت ميكنم ويزاي توريستي هم گرفتم

تا حالا منم ندیدم و نشنیدم که آفیسر مستقیم این سوال رو بپرسه . در واقع دنبال بهانه بوده . از جای دیگه اقدام کنید و در جواب این سوال بفرمایید . گفتم شانسمون رو امتحان کنیم که هر موقع خواستیم فرزندمون رو ببینیم مشکل ویزا نداشته باشیم .موفق باشین

بله واقعا عجیبه به هر کی میگیم تعجب میکنه. به نظر شما کی دوباره میشه اقدام کرد؟ تنهایی یا دوباره با شوهرم میشه؟ کدوم سفارت؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-04-23

(2015-04-22 ساعت 23:57)member نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 23:00)vahid.vp نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 10:52)member نوشته:  آخه فقط برای ما به این گیر داد اصلا هیچی دیگه نپرسید اصلا به مدارکمون که خیلی کامل هم بود نگام نکرد.

بله واقعا عجیبه به هر کی میگیم تعجب میکنه. به نظر شما کی دوباره میشه اقدام کرد؟ تنهایی یا دوباره با شوهرم میشه؟ کدوم سفارت؟

«حدودیت زمانی نداره ، و تنها برید بهتره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-04-23

(2015-04-19 ساعت 09:29)Shahram_m نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزيز
با آرزوي موفقيت براي همگي
من با ويزاي توريستي يكماه آمريكا بودم و تازه يك هفته هست كه برگشتم حالا مي خوام دوباره اقدام كنم به همراه همسر و پسرم برم به نظرتون چونكه تازه برگشتم به من و خانواده امكانش هست ويزا بدن؟
از دوستان كسي تجربه همچين موردي را داشته؟
باتشكر
با سلام دوست عزیز.از اینکه به شما وخانواده ویزا بدن امکانش هست چون من سال ۲۰۱۰و۲۰۱۱و۲۰۱۲ به اتفاق همسر و پسرم ویزا گرفتیم ورفتیم آمریکا .به عنوان تجربه باید بگم در سفر دوم درسال ۲۰۱۱ بعد از سه ماه موندن تو آمریکا درماه سپتامبر برگشتیم ایران وشش ماه بعد یعنی در ماه مارچ دوباره رفتیم مصاحبه و دوباره ویزا گرفتیم .پیشنهاد من اینه که چند ماهی صبر کن وبعد اقدام کن اگه بتونی به افیسر اثبات کنی که حتما برمیگردی ایران بهتون ویزا میدن .شغل دولتی وداشتن املاک تو ایران امتیازات خوبیه.شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-04-23

(2015-04-20 ساعت 15:13)Nooshinsalamat نوشته:  دوستان من پست هاي قبلي رو خوندم،اونطور كه متوجه شدم براي توريستي مديكال لازم نيست،درسته؟
سلام دوست عزیز مدیکال فقط برا افرادی هست که میخوان گرین کارت بگیرن .برا توریسی اصلا مدیکال نیاز نیست.شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - marj88 - 2015-04-23

سلام دوستان من۲ سالی میشه که آمریکا هستم و میخوام برای برادرم که ۲۳ سال داره برای ویزای توریستی اقدام کنم.آیا تنها کاری که باید بکنم وقته مصاحبه گرفتنه؟ و اینکه به نظر شما اصلا شانسی برای ویزا گرفتن داره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - drrahman121 - 2015-04-24

با سلام خدمت همه دوستان. بعد از تکمیل فرم DS-160 و ورود به سایت سفارت در دبی برای وقت گرفتن باید به صورت اجباری یکی از Courier سرویس ها را انتخاب کنیم. می شه راهنمایی کنید نقش آن دقیقا چیست و آیا فرق می کند کدام یک را انتخاب کنیم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2015-04-25

(2015-04-23 ساعت 19:18)farrokh33 نوشته:  
من با ويزاي توريستي يكماه آمريكا بودم و تازه يك هفته هست كه برگشتم حالا مي خوام دوباره اقدام كنم به همراه همسر و پسرم برم به نظرتون چونكه تازه برگشتم به من و خانواده امكانش هست ويزا بدن؟
باتشكر
با سلام دوست عزیز.از اینکه به شما وخانواده ویزا بدن امکانش هست چون من سال ۲۰۱۰و۲۰۱۱و۲۰۱۲ به اتفاق همسر و پسرم ویزا گرفتیم ورفتیم آمریکا .به عنوان تجربه باید بگم در سفر دوم درسال ۲۰۱۱ بعد از سه ماه موندن تو آمریکا درماه سپتامبر برگشتیم ایران وشش ماه بعد یعنی در ماه مارچ دوباره رفتیم مصاحبه و دوباره ویزا گرفتیم .پیشنهاد من اینه که چند ماهی صبر کن وبعد اقدام کن اگه بتونی به افیسر اثبات کنی که حتما برمیگردی ایران بهتون ویزا میدن .شغل دولتی وداشتن املاک تو ایران امتیازات خوبیه.شاد باشید
سلام
ممنون از راهنماييتون، اميدوارم به همه دوستان ويزا بدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-04-26

(2015-04-25 ساعت 11:22)Shahram_m نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 19:18)farrokh33 نوشته:  
باتشكر
سلام
ممنون از راهنماييتون، اميدوارم به همه دوستان ويزا بدن

میتونم بپرسم از کدوم سفارت ویزا گرفتید