مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-05-03

سلام
من چند ماه پیش از طریق ایروان درخواست ویزای B2 دادم که متأسفانه رد شد.
طی دو ماه آینده برنامه یک سفر اروپا رو داریم.
می خواستم بپرسم آیا دوستان توصیه می کنند که طی سفرم به سفارت آمریکا در یکی از شهرهای مقصد سفر (مثلاً آتن یا رم) مجدداً درخواست بدم؟ (البته می دونم که باید وقت قبلی بگیرم...)
تا اون موقع از درخواست قبلی 6 ماه و خرده ای گذشته، و تغییراتی که در شرایط من ایجاد شده تغییر شغلم و همینطور ویزای شنگن هست که تابحال نگرفته بودم.
آیا اصولاً چنین کاری رو توصیه می کنید؟
اگه بله؛ شهر خاصی هست که بیشتر توصیه بشه؟
و اینکه آیا آژانسی هست که پیکاپ ویزا از اروپا رو انجام بده؟ یا برای اون هم باید خودم برم؟

توضیحات اضافه: من 32 ساله، متأهل بدون فرزند هستم، و همسرم هم در سفر آمریکا من رو همراهی نمی کنند (البته بخاطر افزایش دادن شانس دریافت ویزا!!)
ضمناً برادرم در آمریکا مشغول به تحصیله، و قصد من هم از این سفر دیدار ایشون و رفع دلتنگی عمیقم هست...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - edibk - 2015-05-03

(2015-05-01 ساعت 18:51)edibk نوشته:  دوستان سلام من از سفارت دبي براي اواخر جولاي وقت گرفتم حالا سوالم اينه كه چند درصد شانس گرفتن ويزا رو دارم؟ دعوتنامه دارم سند يه خونه به اسمم هست واينكه از دانشگاه هم گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم واينكه پدر و مادرم هر دو گرين كارت دارن البته فعلا ايران هستن

دوستان كسي نظري نداشت؟ در ضمن اضافه كنم كه نوع درخواست ويزا توريستي هست و مجرد هستم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mandm - 2015-05-04

(2015-05-03 ساعت 16:25)edibk نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 18:51)edibk نوشته:  دوستان سلام من از سفارت دبي براي اواخر جولاي وقت گرفتم حالا سوالم اينه كه چند درصد شانس گرفتن ويزا رو دارم؟ دعوتنامه دارم سند يه خونه به اسمم هست واينكه از دانشگاه هم گواهي اشتغال به تحصيل گرفتم واينكه پدر و مادرم هر دو گرين كارت دارن البته فعلا ايران هستن

دوستان كسي نظري نداشت؟ در ضمن اضافه كنم كه نوع درخواست ويزا توريستي هست و مجرد هستم.

سلام، چون مجرد هستيد شانس بسيار كمي داريد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-05-04

(2015-05-03 ساعت 13:34)mrts نوشته:  سلام.اقا وحید .ویزاتون اومد یا هنوز مثل ما نیامده هنوز در حال پردازش هست.20 ماه گذشت هنوز در حال پردازش هست مال ما.شما چیکار کردید منتظرید همچنان
درخواست ویزای من ۲ ماه پیش بعد از گذات ۲۲ ماه رد شد . امیدوارم شما موفق به گرفتن ویزا بشین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - leilav_1984 - 2015-05-04

دوستان من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم...

(2015-05-03 ساعت 15:31)leilav_1984 نوشته:  سلام
می خواستم بپرسم آیا دوستان توصیه می کنند که طی سفرم به سفارت آمریکا در یکی از شهرهای مقصد سفر (مثلاً آتن یا رم) مجدداً درخواست بدم؟ (البته می دونم که باید وقت قبلی بگیرم...)
تا اون موقع از درخواست قبلی 6 ماه و خرده ای گذشته، و تغییراتی که در شرایط من ایجاد شده تغییر شغلم و همینطور ویزای شنگن هست که تابحال نگرفته بودم.
و اینکه آیا آژانسی هست که پیکاپ ویزا از اروپا رو انجام بده؟ یا برای اون هم باید خودم برم؟

توضیحات اضافه: من 32 ساله، متأهل بدون فرزند هستم، و همسرم هم در سفر آمریکا من رو همراهی نمی کنند (البته بخاطر افزایش دادن شانس دریافت ویزا!!)
ضمناً برادرم در آمریکا مشغول به تحصیله، و قصد من هم از این سفر دیدار ایشون و رفع دلتنگی عمیقم هست...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-05-04

(2015-05-04 ساعت 08:22)leilav_1984 نوشته:  دوستان من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم...

(2015-05-03 ساعت 15:31)leilav_1984 نوشته:  سلام

سلام .
اين کار رو نکنيد چون برای افيسر رفتن به شينگن مهم نيست برگشت از شينگن مهمه . برگرديد و از کشور های اطراف که آشناييت بيشتری به کيس های ايرانی دارن اقدام کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mrts - 2015-05-05

(2015-05-04 ساعت 00:44)vahid.vp نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 13:34)mrts نوشته:  سلام.اقا وحید .ویزاتون اومد یا هنوز مثل ما نیامده هنوز در حال پردازش هست.20 ماه گذشت هنوز در حال پردازش هست مال ما.شما چیکار کردید منتظرید همچنان
درخواست ویزای من ۲ ماه پیش بعد از گذات ۲۲ ماه رد شد . امیدوارم شما موفق به گرفتن ویزا بشین

سلام اقا وحید خیلی ناراحت شدم .فکر کنم ما هم رد بشیم.2013 فا جعه بود

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - miladsa - 2015-05-05

دوستان من تو کتگوری f2b هستم،زمانی که وقت مصاحبه بهم دادن متاسفانه به خاطر سربازی نتونستم برم،اگر بخواهم درخواست ویزای توریستی کنم که به خانواده ام سر بزنم شانسی دارم که ویزا بگیرم یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-05

(2008-08-08 ساعت 14:20)Kaveh792004 نوشته:  با سلام

دوستان گرامي

من براي ديدن عمو و ديگر فاميلهايم بعد از 20 سال قصد يك مسافرت سه ماهه به امريكا را دارم
در ايران شغل دارم و مي توانم از آنجا نامه اي بگيرم كه نشاندهنده شغل و سمت من در آنجا هست ( پست مديريتي دارم )
همچنين درحال گذراندن مقطع كارشناسي ارشد هستم و از وزارت علوم نامه دارم كه دانشجو هستم
عمويم citizen هست و يك كپي از مدركش برام ميفرستد
براي مراحل مالي ، فرم 134 را گرفته ام و همچنين يك كپي از ماليات 2007 عموم
عموي من نمايشگاه ماشين داره . كپي سند آنجا را هم دارم

اين قضيه فرم 1040 يا w2 چيه ؟

به نظر شما چه مدرك ديگه اي داشته باشم ، خوبه ؟

سپاسگزارم

دوست عزیز شما گردش مالی خوب به علاوه چندتا ویزای توریستی هم نشون بدین با توجه به کیسهای مشابه ، فکر کنم شانس بالایی برای گرفتن ویزا دارید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-05-05

(2008-10-24 ساعت 01:27)MasoudMirza نوشته:  سلام
كليه سوابق درخواست ويزا و نتيجه درخواست هر شخص در هنگام مصاحبه روي صفحه كامپيوتر مصاحبه كننده است. فرقي نمي كند كه اين درخواست چه زماني و در كدام سفارت بوده باشد. توصيه مي كنم صداقت را سرلوحه كارتان قرار دهيد. فقط سعي كنيد دلايل متقاعد كننده اي براي بازگشت به كشورتان در آستين داشته باشيد كه در صورت لزوم ارائه دهيد. به نظر من بر خلاف گفته هاي دوستان در پست هاي قبلي شانس گرفتن ويزا بيشتر به وجود سهميه خالي ويزا و واجد شرايط بودن درخواست كننده مربوط است تا به به حال مزاجی افسر مصاحبه کننده .

کاملا درسته .قابل توجه دوستانی که بدون دعوت نامه اقدام می کنن و می رن سفارت و می گن ما توریستیم و می خوایم آمریکا رو ببینیم ... اون آفیسر هم حق داره که ویزا نمی ده چون توریست اسمش روش هست یعنی هر حد اقل دو سه سال یک جای دنیا رو می بینه ... و اگر نتونید ثابت کنید توریست هستید خوب ویزای توریستی هم نمی گیرید!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - nastaran1989 - 2015-05-06

سلام دوستان . من و همسرم هر دو شاغل هستیم و تا به حال فقط به کشورهای آسیای سفر داشتیم و شنگن نداریم . من دانشجو هستم و راستش اگه پام به اونجا برسه دیگه برنمیگردم . همسرم کارمند بانکه و خودم توی یه شرکت زیر نظر وزارت ارشاد کار میکنم . خانواده ام همه اینجا هستن . میخوام از سفارت عشق آباد اقدام کنم . چون اینطور که شنیدم از اونجا راحت تر ویزا میدن ....

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - سارا - مانی - 2015-05-07

(2015-05-05 ساعت 01:18)mrts نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 00:44)vahid.vp نوشته:  

سلام اقا وحید خیلی ناراحت شدم .فکر کنم ما هم رد بشیم.۲۰۱۳ فا جعه بود

سلام. ما هم 21 ماه که منتظریم. ویزای من و دخترم اومده ولی مال همسرم همچنان در حال پردازش.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - barsisa - 2015-05-07

دوستان ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم برای سفارت امریکا در امارات
ولی وقتی که گرفتیم در دوبی است
مگه سفارت تو ابوضبی نیست؟ من برای لاتاری ابوظبی رفتم خودم گیج شدم الان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aidaone - 2015-05-07

(2015-05-07 ساعت 20:56)barsisa نوشته:  دوستان ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم برای سفارت آمریکا در امارات
مگه سفارت تو ابوضبی نیست؟ من برای لاتاری ابوضبی رفتم خودم گیج شدم الان

ویزاهای غیر مهاجرتی (توریستی و دانشجویی ) دوبی هستن .مهاجرتی ها ابوظبی.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - barsisa - 2015-05-07

(2015-05-07 ساعت 20:58)aidaone نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 20:56)barsisa نوشته:  دوستان ما برای ویزای توریستی اقدام کردیم برای سفارت آمریکا در امارات
مگه سفارت تو ابوضبی نیست؟ من برای لاتاری ابوضبی رفتم خودم گیج شدم الان

ویزاهای غیر مهاجرتی (توریستی و دانشجویی ) دوبی هستن .مهاجرتی ها ابوظبی.

ممنون واقعا
یه سواله دیگه
فرم 160 باید پر شه؟ چنجا فرم 157 و اینا بود اخه