مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - سارا - مانی - 2015-07-12

سلام به همه دوستان
امیدوارم همه یه ضرب ویزا بگیرن چون پروسه کلیرنس واقعا خسته کننده است ..ما الان نزدیک 23 ماهه که منتظر کلیر شدن هستیم و واقعا کلافه شدیم...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - پري57 - 2015-07-13

سلام
من هم براي ويزاي توريستي به سفارت ارمنستان رفتم و رد شدم و حتي يك برگ از مداركم رو هم نگاه نكرد و كلن در ظرف 30 ثانيه گفت متاسفم.
توضيح اينكه من همسرم سيتيزن امريكاس و مهاجرتي اقدام نكرديم. من كار رولتي دارم. ملك و بالاي 250 ميليون حساب بانكي و ....
از من فقط در مورد همسرم پرسيد كه چه مدته ازدواج كرديم و ايران چيكار ميكنه و بعد گفت كه هيچ دليلي نداره كه همسر شما بياد ايران زندگي كنه. گفتم الان بيش از يكساله كه ايران زندگي ميكنه و اگر ميخواستيم بمونيم مهاجرتي اقدام ميكرديم گفت نه. اين روش سريعتره.
به هر صورت بگم كه خيلي سريع و راحت تصميم مي‌گيرن و مدارك رو هم نميخواد الزاما ترجمه كنين. فارسي بلدن و همون فارسي مدارك رو ميخوان.
من چهارشنبه رفتم براي مصاحبه و به چند نفري كه ويزا دادن گفتن جمعه ساعت 5 برن براي پيكاپ ويزا (به لحاظ زمانبندي براي ويزاي يك ضرب گفتم)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-07-14

دیروز یکی از نزدیکان من یک ضرب ازارمنستان گرفت مدارک حتی نگاه نکردند فقط حساب بانکی بررسی کردند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Paradox - 2015-07-22

سلام

ببخشید اگه سوال تکراریه ، میخوام ببینم که صرف گرفتن ویزای توریستی، تاثیری در تسهیل

روند ورود به آمریکا به صورت مهاجرتی در آینده رو داره ؟

یه کــسی میگفت که اگه یه بار بری آمریکا حالا به هر صورتی ، در آینده راه برای رفتن به آمریکا برای

اقامت دائم باز میشه . حالا چه جوریش رو دیگه نمیدونم.

الان موقعیت رفتن به صورت توریستی رو دارم ، نمیدونم بی خودی خرج بکنم برم 2 هفته اون جا برگردم

یا این که پولمو هدر ندم ، چون 2 هفته آمریکا بودن هیچ سودی واسه من نداره.

اگر این دو هفته رفتن بعدا برای اقامت اون جا مفید باشه ، برم ؛ و الا نرم همینجا با 10 میلیون تومن هزینه

کلی کار میشه کرد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-07-23

(2015-07-22 ساعت 20:16)Paradox نوشته:  سلام

ببخشید اگه سوال تکراریه ، میخوام ببینم که صرف گرفتن ویزای توریستی، تاثیری در تسهیل

یه کــسی میگفت که اگه یه بار بری آمریکا حالا به هر صورتی ، در آینده راه برای رفتن به آمریکا برای

الان موقعیت رفتن به صورت توریستی رو دارم ، نمیدونم بی خودی خرج بکنم برم ۲ هفته اون جا برگردم

یا این که پولمو هدر ندم ، چون ۲ هفته آمریکا بودن هیچ سودی واسه من نداره.

اگر این دو هفته رفتن بعدا برای اقامت اون جا مفید باشه ، برم ؛ و الا نرم همینجا با ۱۰ میلیون تومن هزینه

کلی کار میشه کرد.

آره دوست عزیز
با یک مقدار کمتر یه دوری همون طرفهای ایران بزن از حال وهوا آمریکا میفتی چون با ده میلیون آمریکا هم نمیشه سفر کرد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Paradox - 2015-07-23

(2015-07-23 ساعت 04:48)elima1980 نوشته:  آره دوست عزیز
با یک مقدار کمتر یه دوری همون طرفهای ایران بزن از حال وهوا آمریکا میفتی چون با ده میلیون آمریکا هم نمیشه سفر کرد

با این که کلا تیکه انداختین و جوابی ندادید ، محض اطلاع دوست بنده چند ماه

پیش به آمریکا رفت 2 هفته رفت و برگشتش در اومد 8 میلیون .

بحث 10 میلیون نیست ، حالا 20 میلیون ، هر چی. مهم سوال بنده بود که شما

مسخره کردن رو به جواب دادن ترجیح دادید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-07-24

(2015-07-23 ساعت 18:21)Paradox نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 04:48)elima1980 نوشته:  آره دوست عزیز

با این که کلا تیکه انداختین و جوابی ندادید ، محض اطلاع دوست بنده چند ماه

پیش به آمریکا رفت ۲ هفته رفت و برگشتش در اومد ۸ میلیون .

بحث ۱۰ میلیون نیست ، حالا 20 میلیون ، هر چی. مهم سوال بنده بود که شما

مسخره کردن رو به جواب دادن ترجیح دادید.
دوست عزیز
ویزا توریستی به هیچ عنوان تاثیری در ویزا مهاجرتی نداره
ویزا توریستی هم به راحتی نمیشه گرفت شرایط سختی داره.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2015-07-24

الان موقعیت رفتن به صورت توریستی رو دارم ، نمیدونم بی خودی خرج بکنم برم ۲ هفته اون جا برگردم

اگر این دو هفته رفتن بعدا برای اقامت اون جا مفید باشه ، برم ؛ و الا نرم همینجا با ۱۰ میلیون تومن هزینه

کلی کار میشه کرد.
دوست عزیز . گرفتن ویزای توریستی هیچ تاثیری در تسهیل روند مهاجرت نداره . در واقع اصلا ربطی به هم ندارن مگر اینکه قصدتون از گرفتن ویزای توریستی این باشه که فقط به نحوی به خاک آمریکا برسید . در مورد هزینه ... ارزونترین بلیط برای آمریکا دیگه الان زیر 3800 -900 در نمیاد و به اضافه اینکه آمریکا کشور پهناوریه و از نظر سیستم حمل و نقل عمومی ضعیف .. یعنی شما برای رفتن از یک ایالت به ایالت دیگه باید حتما بلیط هواپیما تهیه کنید یا با اتوبوس سفر کنید که هزینه هیچکدوم کم نیست ممکنه بشه با رقم مورد نظر شما مسافرت کرد اما قطعا آسون نخواهد بود

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-07-24

کلی کار میشه کرد.
سلام دوست عزیز با ویزای توریستی رفتن هیچ تاثیری تو اقامت دایم نداره شاد باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - renausa - 2015-07-24

از لحظه ای که ویزای توریستی صادر بشه، چه مدت زمان داریم تا وارد خاک آمریکا بشیم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farrokh33 - 2015-07-25

(2015-07-24 ساعت 22:22)renausa نوشته:  از لحظه ای که ویزای توریستی صادر بشه، چه مدت زمان داریم تا وارد خاک آمریکا بشیم؟

حدود 3ماه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Paradox - 2015-07-25

(2015-07-24 ساعت 21:07)ایلیانا نوشته:  دوست عزیز . گرفتن ویزای توریستی هیچ تاثیری در تسهیل روند مهاجرت نداره . در واقع اصلا ربطی به هم ندارن مگر اینکه قصدتون از گرفتن ویزای توریستی این باشه که فقط به نحوی به خاک آمریکا برسید . در مورد هزینه ... ارزونترین بلیط برای آمریکا دیگه الان زیر 3800 -900 در نمیاد و به اضافه اینکه آمریکا کشور پهناوریه و از نظر سیستم حمل و نقل عمومی ضعیف .. یعنی شما برای رفتن از یک ایالت به ایالت دیگه باید حتما بلیط هواپیما تهیه کنید یا با اتوبوس سفر کنید که هزینه هیچکدوم کم نیست ممکنه بشه با رقم مورد نظر شما مسافرت کرد اما قطعا آسون نخواهد بود

ممنونم از پاسخ شما و دوستان دیگر.

حالا یک سوال دیگه بی زحمت :

به صورت ویزای توریستی اگه بریم ، چه جوری میشه اون جا اقامت گرفت ؟ یعنی

دیگه بر نگردیم . مثلا تبدیل به ویزای کار میشه کرد ویزای توریستی رو ؟

ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - matinng - 2015-07-26

سلام دوستان
من و مادرم وقت سفارت گرفتیم و برای دیدن خواهرم میخایم بریم. من ازدواج کردم و تو این سفر تنها میرم. یعنی شوهرم اینجا میمونه. حالا سوال من اینه که خواهر من گرین کارتیه و 9 ماهه اونجاست حتما به دعوتنانه احتیاج داریم؟ هرکدوممون چقد پول باید تو بانک بزاریم برای پرینت حسابمون؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2015-07-27

(2015-07-26 ساعت 22:13)matinng نوشته:  سلام دوستان
من و مادرم وقت سفارت گرفتیم و برای دیدن خواهرم میخایم بریم. من ازدواج کردم و تو این سفر تنها میرم. یعنی شوهرم اینجا میمونه. حالا سوال من اینه که خواهر من گرین کارتیه و ۹ ماهه اونجاست حتما به دعوتنانه احتیاج داریم؟ هرکدوممون چقد پول باید تو بانک بزاریم برای پرینت حسابمون؟
من بدون دعوت نامه برای پدرم درخواست دادم و سه هفته پیش ویزا یک ضرب دریافت کرد مبلغی هم که در بانک گذاشته بود پنجاه هزار دلار بود. شما میتونید یک مبلغ تهیه کنید وهمون مبلغ در دو جساب مجزا بذارید و پرینت مانده حساب ارزی دریافت کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - atesa - 2015-07-28

سلام به دوستان عزیز
دوستان من نحوه وقت گرفتن و ساخت اکانت در usvisa را بلدم ..مشکل من در پرداخت آنلاین هزینه 160 دلار هست...دوستانی که دراین تاپیک مرقوم می فرمایید وقت گرفتید:..چطور هزینه را پرداخت کردید؟؟؟؟؟
1- آیا خودتون مثلا ویزا کارت دارید؟
2- آیا شرکتی براتون این کار را انجام می ده؟
plzzzzzzzzzz...لطف کرده و من را راهنمایی بفرمایید چنانچه شرکت هست ..اسم و تلفن شرکت را بنویسید واگر این جا ممنوع است لطفا خصوصی بفرستید
ممنون