مهاجرسرا
ایالت ویرجینیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: ایالت ویرجینیا (/thread-3718.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: ایالت ویرجینیا - honey62 - 2014-06-18

(2014-06-13 ساعت 18:44)sezar نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 20:11)honey62 نوشته:  سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria
اگه کسی هست که مایل به کار توی رستوران به عنوان صندوقدار باشه میتونم معرف باشم. پیام خصوصی بذارین که بتونم بیشتر کمک کنم.

کجای ویرجنیا هستین

شهر الکساندریا، کانتی فرفکس

RE: ایالت ویرجینیا - marjanet59 - 2014-06-20

(2014-06-03 ساعت 01:33)saman2008 نوشته:  سلام دوستان،

یک اتاق در آپارتمان لوکس با تمام امکانات در منطقهٔ خوب در الکساندریا ،ویرجینیا برای اجاره کوتاه مدت آمادهٔ واگزاریست،

در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید،

ممنون

سلام من برای یکی از دوستانم یک جای موقت میخوام ممنون میشم اگه شماره یا هر روشی برای ارتباط دارید به من بگین تا بگم با شما تماس بگیره!

RE: ایالت ویرجینیا - mira250 - 2014-07-07

سلام خوبید؟با تشکر از مدیریت این انجمن که وقت میزارن....
عرض کنم که ما مدت کمی هست ساکن این ایالت شدیم..در منطقه ریچموند ساکن هسنیم محله iron bridge ...خیلی بدجور من و خانمم دنبال کار هستیم...بیشتر فروشگاهها رفتیم...هم حضوری هم آنلاین اپلای کردیم..اینکه شدد دنبال کار هستیم به این دلیله که اتفاقاتی برای ما افتاد و به قول مهاجرین منابع مالی رو به اتمام هست و کفگیر داره میخوره به ته دیگ...من خودم کامپیوتر خوندم و خانمم داروسازی ..سطح زبان خانمم خوب به بالا هست و من متوسط...
ممنونم از همه دوستان...

RE: ایالت ویرجینیا - samankhan1 - 2014-07-07

سلام دوستان عزیز اگر کسی نیاز به هم خانه خانم مجرد دارد لطفا پیام خصوصی بدهد. سپاسگذارم

RE: ایالت ویرجینیا - honey62 - 2014-07-09

(2014-07-07 ساعت 01:07)mira250 نوشته:  سلام خوبید؟با تشکر از مدیریت این انجمن که وقت میزارن....
عرض کنم که ما مدت کمی هست ساکن این ایالت شدیم..در منطقه ریچموند ساکن هسنیم محله iron bridge ...خیلی بدجور من و خانمم دنبال کار هستیم...بیشتر فروشگاهها رفتیم...هم حضوری هم آنلاین اپلای کردیم..اینکه شدد دنبال کار هستیم به این دلیله که اتفاقاتی برای ما افتاد و به قول مهاجرین منابع مالی رو به اتمام هست و کفگیر داره میخوره به ته دیگ...من خودم کامپیوتر خوندم و خانمم داروسازی ..سطح زبان خانمم خوب به بالا هست و من متوسط...
ممنونم از همه دوستان...

رک و راست بگم دوست عزیز، به ماها که تازه میایم و سابقه کار توی آمریکا نداریم خیلی راحت کار نمیدن، به نظرم به شدت دنبال آشنا باشید تا دنبال کار
ما دو هفته اول هر روز فرم پر میکردیم و میرفتیم پیگیری میکردیم کسی محل نذاشت، تا به واسطه یه آشنا رفتیم سرکار، الان بعد یه سال که سابقه کار داریم هر جا فرم پر میکنیم دعوت میشیم مصاحبه!!!

RE: ایالت ویرجینیا - mira250 - 2014-07-11

(2014-07-09 ساعت 08:28)honey62 نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 01:07)mira250 نوشته:  سلام خوبید؟با تشکر از مدیریت این انجمن که وقت میزارن....
ممنونم از همه دوستان...

رک و راست بگم دوست عزیز، به ماها که تازه میایم و سابقه کار توی آمریکا نداریم خیلی راحت کار نمیدن، به نظرم به شدت دنبال آشنا باشید تا دنبال کار
ما دو هفته اول هر روز فرم پر میکردیم و میرفتیم پیگیری میکردیم کسی محل نذاشت، تا به واسطه یه آشنا رفتیم سرکار، الان بعد یه سال که سابقه کار داریم هر جا فرم پر میکنیم دعوت میشیم مصاحبه!!!

سلام..ممنونم..هر روزمان شده دنبال کار رفتن...ولی متاسفانه اشنایی نداریم..امیدمان بخداست...فقط یمک شانس نیاز داریم...شانس کوچولو

RE: ایالت ویرجینیا - farsho - 2014-07-11

سلام من و پسرم يك ماه ديگه ميايم ويرجينيا سنترويل اگه ميشه راجع به اين
منطقه ودبيرستان هاش يه كم توضيح دهيد وهمچنين كارهايي را كه قبل از رفتن بايد انجام دهيم در ضمن من دبير وليسانس اقتصاد هستم اولين كاري كه ميتونم انجام دهيم چيست خيلي استرس دارم خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.

RE: ایالت ویرجینیا - peidaye penhan - 2014-07-11

سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria
اگه کسی هست که مایل به کار توی رستوران به عنوان صندوقدار باشه میتونم معرف باشم. پیام خصوصی بذارین که بتونم بیشتر کمک کنم.
[/quote]

کجای ویرجنیا هستین
[/quote]

[/quote]
سلام ما تا اواخر جولای
انشاء الله میاییم ویرجینیا کسی هست که اطلاعاتی در بدو ورود به ما بده

RE: ایالت ویرجینیا - farsho - 2014-07-12

(2014-07-11 ساعت 23:02)peidaye penhan نوشته:  سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria

کجای ویرجنیا هستین
[/quote]

[/quote]
سلام ما تا اواخر جولای
انشاء الله میاییم ویرجینیا کسی هست که اطلاعاتی در بدو ورود به ما بده
[/quote]
ما فرفكس محله سنترويل مييايم

RE: ایالت ویرجینیا - maryam_kh - 2014-07-12

(2014-06-12 ساعت 20:11)honey62 نوشته:  سلام، دوستانی که تازه اومدن ویرجینیا و دنبال کار میگردن در حوالی محله kingstowne و در شهر alexandria

با سلام و تشكر
اگر كار ديگري هم بود در انجا لطفا مرا با خبر كنيد كه سخت ممنون شما مي شوم
هاشم از وود بريج

RE: ایالت ویرجینیا - samankhan1 - 2014-07-12

سلام دوستان .ایا کسی که گرین کارت دارد باید عوارض خروج را بپردازد؟

RE: ایالت ویرجینیا - fariba_a - 2014-07-12

بله باید بپردازید.

RE: ایالت ویرجینیا - fati kashany - 2014-07-14

(2014-07-12 ساعت 15:41)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان .ایا کسی که گرین کارت دارد باید عوارض خروج را بپردازد؟

بله باید مبلغ 70هزار تومان بپردازد

RE: ایالت ویرجینیا - Yashita - 2014-07-15

سلام و خسته نباشيد

RE: ایالت ویرجینیا - Yashita - 2014-07-15

من و پسر ٤ سالم تا يكماه ديگه ميايم ويرجينيا، شوهر من کار خوبی تو ایران داره ، مدیره آی تی در یک شرکت فرانسوی هستش، خود منم مدیر منابع انسانی هستم که 4 ماهه تقریبا استعفا دادم، تصمیم گرفتیم اول من و پسرم بریم چون هیچ تصوری از امریکا نداریم شاید نخواستیم بمونیم حداقل شوهرم کارش رو از دست نده.من و پسرم داریم از طریق ویزای کار میایم که اونجا وکیل قراره تبدیلش بکنه به اقامت

اما اطلاعات مورد نیاز من:
1- با قبول اینکه نمیشه برای همه یه نسخه پیچید اما ایا از امریکا و شرایطش راضی هستید اگه آره چرا ؟ نه چرا؟

2- تو ارلینگتون، واشینگتن، الکساندریا و حومه من یه اپارتمان تمیز مبله یک خوابه بخوام چقدر اجاره اشه تقریبا؟

3-ماشین کارکرده که حداقل یکسال کار کنه و منو نبره تعمیرگاه چقدره؟

4- هزینه ی ماهیانه یعنی خورد و خوراک چقدره تقریبا، برای یه زن و یه بچه.

5- پسر من 4 سال و نیمه اشه ، فکر کنم بایدمهد کودک بره اونجا، آیا هزینه ای باید بدم؟ چقدر؟ چند ساعت نگهش می دارن؟

6- هزینه ی اب ، برق، گاز ، تلفن، بنزین تقریبا چقدره؟

من خيلي ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد چون وااقعا احتياج دارم