مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2016-05-29

(2016-05-27 ساعت 16:14)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 13:16)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 07:18)LORDAmiroo نوشته:  سلام، خواهش میکنم تشکر از شما که تجاربتونو در اختیار ما میذارید...
حالا شما که 4 بار اقدام کردید فکر میکنید شانس ما با توجه به اینکه داریم برای شینگن اقدام میکنیم و جدا از اون من به تنهایی یه سفر کوتاه به استرالیا هم خواهم داشت شانس ما برای ویزا گرفتن بعد از سفر به اروپا و استرالیا چقدره؟...
گرفتن ویزا بستگی به این داره که با موارکی که به سفارت میبریدثابت کنید که به ایران برمیگردید سفر به اروپا واسترالیا به تنهایی نمیتونه آفیسر رو قانع کنه چون خیلی ازمردم دنیا هم دوست دارند در آم ر ی کا زندگی کنند.آقایی  رو تو صف سفارت برا مصاحبه دیدم که دفتر وکالتی درست روبروی سفارت آنکارا داشت وکارای ویزا وترجمه واین کارا رو انجام میداد و به قول خودش سفارتی ها اونو میشناختندولی بهش ویزا ندادن.ولی آقا وخانمی که دخترشان در آم ر ی کا زندگی میکرد ویزا گرفتند.در هر صورت معیارهایی برا اونا ملاک است . شاد باشید

با این شرایطی که شما میگی که من بعد از گرفتن ویزای استرالیا و شینگن شانس زیادی نخواهم داشت پس دیگه امیدی نیس واسه اقدام اصن بیخیال شم؟ Big Grin
آقا رضا نظر شما چیه؟  Cool

دوستمون تقریبا درست میگن فقط ویزای شینگن برای آفیسر خیلی مهمه ! نه فقط از این نظر که شما یک مسافرتی رفتید بلکه براش مشخص میشه (۹۰٪) شما اگر میخواستین
غیر قانونی بمونید (بعد از اتمام زمان توریستی) یا اقدام برای پنا ه ن د گ ی کنید ،قطعا اروپا جای بهتری بود برای این کار (چون حمایت های مالی میکنه) و
آمریکا رو انتخاب نمیکردید (چون حمایتش در حد صفر هست) ، من بنظرم شما این شانس رو دارید که بهتون ویزا بدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - qafoor - 2016-06-02

سلام من 1 ماه قبل وقت سفارت داشتم با دعوتنامه از مادرم و رفتم باجه 6 ازم سوال کرد برای چه میری منم گفتم دعوتنامه دارم اما ازم نخواست گفت متاهل هستی گفتم بله خامم اصفهان میمونه.بازم ازم سند ازدواج نخواست !دیگه مطمین شدم ویزا مالیده .پرسید 5 سال اخیر سفر داشتی گفتم نه. برگه سفید داد.اینم تجربه من

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mehdi.aus - 2016-06-08

از دوستان و اساتید خواهش میکنم جواب این سوال من رو بدین لطفا

من واسه تقریبا یه ماهه دیگه وقت سفارت دارم و در فرم 160 نیز سابقه سفر اروپا ذکر نکردم فقط ده سال پیش استرلیا داشتم الان شرایطی پیش آمده که میتوانم به سفر 5 روزه اروپا بروم

و میخواهم وقت سفارتم را تغییر و به تعویق بیاندازم : 1) آیا میتوانم بعد از برگشت از سفر اروپا فرم 160 را ادیت کنم و سفر اروپا را اضافه بنمایم یا اینکه این فرم بعد از کانفرم شدن قابل هیچ تغییری نیست
2) اگر پاسخ سوال قبلی منفی است یعنی نمیشود ادیت کرد ، بهتر است کلا وقتم را کنسل کنم و فرم جدید پر کنم ؟ یا بدون اضافه کردن سفر اروپا به فرم 160 به مصاحبه بروم و اکتفا کنم با پاسپورت نشان دادن ؟
3) و سوال آخر اینکه اگر فاصله آخرین سفر 5 روزه اروپا با مصاحبه سفارت یو اس خیلی نزدیک باشد شک برانگیز برایشان نیست ؟
خیلی ممنون میشم از پاسخگویی شما دوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2016-06-08

(2016-06-08 ساعت 14:51)mehdi.aus نوشته:  از دوستان و اساتید خواهش میکنم جواب این سوال من رو بدین لطفا

من واسه تقریبا یه ماهه دیگه وقت سفارت دارم و در فرم 160 نیز سابقه سفر اروپا ذکر نکردم فقط ده سال پیش استرلیا داشتم الان شرایطی پیش آمده که میتوانم به سفر 5 روزه اروپا بروم

و میخواهم وقت سفارتم را تغییر و به تعویق بیاندازم : 1) آیا میتوانم بعد از برگشت از سفر اروپا فرم 160 را ادیت کنم و سفر اروپا را اضافه بنمایم یا اینکه این فرم بعد از کانفرم شدن قابل هیچ تغییری نیست
2) اگر پاسخ سوال قبلی منفی است یعنی نمیشود ادیت کرد ، بهتر است کلا وقتم را کنسل کنم و فرم جدید پر کنم ؟ یا بدون اضافه کردن سفر اروپا به فرم 160 به مصاحبه بروم و اکتفا کنم با پاسپورت نشان دادن ؟
3) و سوال آخر اینکه اگر فاصله آخرین سفر 5 روزه اروپا با مصاحبه سفارت یو اس خیلی نزدیک باشد  شک برانگیز برایشان نیست ؟

سلام دوست عزیز
تا اونجایی که من اطلاع دارم نمی تونید فرم رو ادیت کنید بهتره از نو فرم پر کنید و وقت سفارت بگیرید .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezavfx - 2016-06-10

(2016-06-08 ساعت 14:51)mehdi.aus نوشته:  از دوستان و اساتید خواهش میکنم جواب این سوال من رو بدین لطفا

3) و سوال آخر اینکه اگر فاصله آخرین سفر 5 روزه اروپا با مصاحبه سفارت یو اس خیلی نزدیک باشد  شک برانگیز برایشان نیست ؟

جواب سوال ۱ : خیر قابل تغیر نیست
جواب سوال ۲ : اول فرم جدید پر کنید بعد به https://ais.usvisa-info.com اضافه کنید فرم جدید رو و وقت رو کنسل کنید+فرم قدیم رو پاک کنید و
همون لحظه برای گرفتن وقت با فرم جدید اقدام کنید ،این جوری شاید شانس بیارید و در همون تاریخ قبلی وقت بگیرید.
نشون دادن پاسپورت کفایت نمیکنه حتما باید تو فرم باشه
جواب سوال ۳ : شاید باشه اگر پرسید دلیل منطقی براش داشته باشید

موفق باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Loosi - 2016-06-11

سلام به همه دوستان، من امريكا زندگي ميكنم واز طريق ويزاي ازدواج اومدم الان در حال فايل كردن مدارك براي سيتيزن شدنم هستم و امسال نمي تونم بيام ايران ميخواستم بدونم اگه پدر و مادرم بخوان بيان اينجا با ويزاي توريستي چه كاري بايد انجام بديم ميشه لطفا استپ باي استپ توضيح بديد ؟ اولين كاري كه بايد انجام بديم چيه ؟ من تا حالا تجربه اش رو نداشتم هر كسي اطلاعات داره ممنون ميشم جواب بده،،
شرايط پدر مادرم هم اينه:
٣ تا بچه ديگه ايران دارن، حساب بانكي خوب و سند ملكي دارن، مسافرت خارج از ايران تا حالا نرفتن ، كار دولتي نداشتن، پدرم ايران كار ازاد انجام ميده ، من و همسرم هم اينجا شاغل هستيم و در امد خوبي هم داريم كه مدارك مالياتيمون رو هم ميتونم براشون بفرسم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - رضا صالحی - 2016-06-13

سلام
پدرم در سال 1350 در ارتش خدمت سربازی کرده و سرباز صفر بوده و تخصصی هم نداشته لطفا راهنمایی کنید برای سئولات زیر چه باید بنویسم
1 -Branch of Service
2- Rank/Position
3- Military Specialty
متشکرم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - parmisam - 2016-06-17

سلام دوستان میشه کمکم کنین من ds160 پر کردم ولی سایت ارمنستان وقت نمیده چاره دیگه ای داره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - peyman.n - 2016-06-19

(2016-06-13 ساعت 20:46)رضا صالحی نوشته:  سلام
پدرم در سال 1350 در ارتش خدمت سربازی کرده و سرباز صفر بوده و تخصصی هم نداشته لطفا راهنمایی کنید برای سئولات زیر چه باید بنویسم
1 -Branch of Service
2- Rank/Position
3-  Military Specialty
متشکرم

1- Army
2- Private
3- None

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sherwean001 - 2016-06-20

سلام یه سوال:
توی سایت https://ceac.state.gov/CEAC فرم DS-160, Online Nonimmigrant Visa Application رو پر کردم، بعدش توی سایت https://ais.usvisa-info.com حساب کاربری ساختم، بعدش خب وقت سفارت که موجود نیستش بخوام رزرو کنم پولش رو بدم، الان از روزی که فرم DS-160 رو پر کردم 31 روز میگذره، باید دوباره DS-160 رو پر کنم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sherwean001 - 2016-06-22

مرسی که هیچ کسی جواب نمیده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sina454 - 2016-06-22

(2016-06-20 ساعت 08:50)sherwean001 نوشته:  سلام یه سوال:
توی سایت https://ceac.state.gov/CEAC فرم DS-160, Online Nonimmigrant Visa Application رو پر کردم، بعدش توی سایت https://ais.usvisa-info.com حساب کاربری ساختم، بعدش خب وقت سفارت که موجود نیستش بخوام رزرو کنم پولش رو بدم، الان از روزی که فرم DS-160 رو پر کردم 31 روز میگذره، باید دوباره DS-160 رو پر کنم؟

دوست عزیز من حدود 2 سال پیش این فرم رو پر کردم تا اونجایی که یادمه یه deadline داشت البته یادم نیست چه مدت بود کاری که باید بکنی اینه که مرتب سر بزنی تا هر وقت نوبت باز شد فوری رزرو کنی .
موفق باشی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2016-06-24

فرم ds160
برای پدرومادر بصورت جداگانه باید پرکرد یا هردو دریک فرم
واینکه درصورت جداپرکردن چطورمیشه ازسفارت برای هردو
همزمان وقت گرفت.
سپاس ازدوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ps5 - 2016-06-24

(2016-06-24 ساعت 00:49)elima1980 نوشته:  فرم ds160
برای پدرومادر بصورت جداگانه باید پرکرد یا هردو دریک فرم
واینکه درصورت جداپرکردن چطورمیشه ازسفارت برای هردو
همزمان وقت گرفت.
سپاس ازدوستان

باید فرم ds160 رو برای هر نفر جداگانه پر کنید اما چون میخواید هر دو باهم برن سفارت در یک زمان باید اسم مادرتون رو در فرم پدرتون بنویسید (به عنوان کسی که داره باهاش travel میکنه) و اسم پدرتون رو در فرم مادرتون بنویسید و وقتی هم که پول رو پرداخت میکنید توی رسید یکیشون برای نفر اصلی دیده میشه و اسم دیگری برای کسی که داره باهاش travel میکنه اینطوری میتونید یک وقت برای دو نفر بگیرید اما اگر دو رسید داشته باشید حتما باید دو وقت بگیرید.
موفق باشید..

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - elima1980 - 2016-06-24

سپاس ازشما وراهنمایی تون