مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - مهاجر سبز - 2017-06-29

.نکته بعدی خلاصه میکنم
به نظر میاد عالی جنابان دادگاه عالی یکی به نعل و یکی به میخ عمل کردند و رفتند به تعطیلات در کنار دوستان و خانواده کباب و ... بزنند به بدن. تنها کسانی با این قانون منع شدند که هیچ جوری نمیتوانند به دادگاه شکایت کنند. یعنی هیچ شخص یا نهادی یا سازمانی در ایالات متحده جلوی کارش گرفته نشده که بتونه شکایتی هم داشته باشه یا بگی ضرری بهش رسیده.
واقعیت اینه که از آن همه محدودیت تنها سه گروه مشمول قانون شدند

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - مهاجر سبز - 2017-06-29

۳- برندگان لاتاری ۲۰۱۷ که انقدر خوش شانس هستند که از احتمال ۱ به ۲۰۰ برنده شدند پس براشون اصلا مهم نیست باز هم تو جاهای دیگه شانس میارند. یکیش خود من که بعد از ۲۱ سال شرکت در لاتاری امسال برنده شدم. شانس میخواهید بیایید پیش خودم

۲- توریست های که هیچ وابستگی فامیلی و... ندارند و فقط برای سفر میخواهند بروند. آنها هم میروند جای دیگه دنیا یا صبر میکنند و ۴ ماه دیگه می روند از آبشار نیاگارا به صورت یخ زده دیدن میکنند یا اگر خیلی ضروری باشه از قسمت کانادایی میروند. برای دیدن آبشار.
۱- پناهنده ها که حالا ۴ ماه بیشتر تو کمپ زندگی میکنند یا به کشور دیگری ارجاع داده میشوند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-06-29

امروز ٨ تير ٩٦ يك كيس لاتاري در سفارت ارمنستان كلير شد
2017AS1694

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - 44296804 - 2017-06-29

سلام دوستان.امیدوارم مشکل شما حل بشه.هر چند برای ما که خیلی بد بود و ما رو همون 16 مارچ بخاطر یه دلیل مسخره و غیر واقعی یعنی جابجایی عکس همسرم با من، ریجکت کردن.خیلی پیگیری و شکایت کردم ولی هنوز خبری نشد .بخاطر همین فرمان علیجناب ترامپ

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - ترنم هستی - 2017-06-29

سلام یه خواهشی دارم دوستان خوبم لطفا رفتید مصاحبه به ما بگید اوضاع چطور بوده؟حال ما را با خبرای خوبتون خوب کنید.هر آپدیت و ....را به اطلاع بقیه برسونید خواهش میکنم.شرایط بدی هست برای بچه های لاتاری2017

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-06-29

(2017-06-29 ساعت 18:27)مهاجر سبز نوشته:  ۲- توریست های که هیچ وابستگی فامیلی و... ندارند و فقط برای سفر میخواهند بروند. آنها هم میروند جای دیگه دنیا یا صبر میکنند و ۴ ماه دیگه می روند از آبشار نیاگارا به صورت یخ زده دیدن میکنند یا اگر خیلی ضروری باشه از قسمت کانادایی میروند. برای دیدن آبشار.
۱- پـنـاهــنده ها که حالا ۴ ماه بیشتر تو کمپ زندگی میکنند یا به کشور دیگری ارجاع داده میشوند.

ما نامزدياي بينوا حتي از ليست شما هم جا مونديم... ?????????????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - vanima - 2017-06-29

پس ما چي☹️☹️☹️

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - amirhoseinc - 2017-06-29

من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - eblis_67 - 2017-06-29

(2017-06-29 ساعت 23:24)amirhoseinc نوشته:  من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

یعنی چی؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mehdi.f - 2017-06-29

دوستان ازدواج با همسرگیرین کارتی کسی وقت مصاحبه جدید گرفته؟ کتگوری f2a

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - amirhoseinc - 2017-06-29

(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:24)amirhoseinc نوشته:  من نميخوام تو دل كسي رو خالي كنم ولي اين قسمت تو باكس زرد فایل ضمیمه رو مد نظر قرار بدن دوستاي لاتاري

یعنی چی؟

اين ميگه بر اساس تجربه وزارت خارجه تعداد خيلي كمي از متقاضيان لاتاري شانس اينو دارن كه شامل معافيت بشن و كسانيكه وقت مصاحبه دارن اطلاع رساني ميشن در اين مورد كه آيا ميخوان پروندشون رو ادامه بدن يا نه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Legend-98 - 2017-06-30

(2017-06-29 ساعت 23:55)amirhoseinc نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  

یعنی چی؟

اين ميگه بر اساس تجربه وزارت خارجه تعداد خيلي كمي از متقاضيان لاتاري شانس اينو دارن كه شامل معافيت بشن و كسانيكه وقت مصاحبه دارن اطلاع رساني ميشن در اين مورد كه آيا ميخوان پروندشون رو ادامه بدن يا نه

دوست عزیز اگه امکانش هست سایر بند های مربوط به لاتاری رو هم ترجمه کنین..اگه زحمتی نیست..متاسفانه کسی تاحالا ترجمه نکرده این مطالب رو..و همه در شوک هستند!

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - amirhoseinc - 2017-06-30

(2017-06-30 ساعت 00:08)Legend-98 نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:55)amirhoseinc نوشته:  
(2017-06-29 ساعت 23:49)eblis_67 نوشته:  یعنی چی؟

دوست عزیز اگه امکانش هست سایر بند های مربوط به لاتاری رو هم ترجمه کنین..اگه زحمتی نیست..متاسفانه کسی تاحالا ترجمه نکرده این مطالب رو..و همه در شوک هستند!

بقيه بندها به صورت كلي ميگه اگر اينترويوو بعد از تاريخ اجرا هست بايد انجام بشه. افيسر اول بايد كيس رو به صورت استاندارد بررسي كنه. اگر صلاحيت داش داوطلب بايد معين كنن كه ايا شرايط معافيت از دستور جديد رو دارا هستند ( همون رابطه نزديك فاميلي يا دعوت براي كار يا مثلا سخنراني و...) اگه نه شرايط معافيت ديگه كه در پاراگراف ١٤ و ١٥ گفته كه شما بايد سه تا شرط رو حتما داشته باشين. شرط اول به نظر من كه ميگه جلوگيري از ورود خسارت جبران ناپذير بزنه بعيده براي كيس لاتاري لحاظ شه.مثال هايي در پاراگراف ١٥ هست كه مثلا شما از قبل ارتباط مثلا كاري يا تحصيلي دارين يا براي بيزينس مهم مياين يا نياز به خدمات پزشكي فوري دارين ، يا مرتبط با يه سازمان بين المللي هستين يا Permanent Resident كانادا كه ميتونين شامل معافيت بشيد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-06-30

https://t.me/joinchat/AAAAAEJgmCh7sYSx-CVriw

گروه ويزاي نامزدي