مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - faegheh_niazmand - 2017-07-01

(2017-07-01 ساعت 01:17)Alissa نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 00:52)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان،من ویزای لاتاری گرفتم اما هنوز به آمریکا نرفتم
میخواستم بدونم این فرمان برای ورودم به آمریکا مشکل ایجاد میکنه؟چون شنیدم که میتونن ویزا ها رو هم باطل کنن

نه دوست عزيز براى كسايى كه ويزا دارن مشكلى ايجاد نميكنه.
حتی با توجه به اینکه یکبار هم وارد آمریکا نشدم باز هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟پس قضیه باطل شدن ویزا از کجا دراومده؟ Sad

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - ekhveh - 2017-07-01

(2017-07-01 ساعت 10:05)faegheh_niazmand نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 00:52)faegheh_niazmand نوشته:  سلام دوستان،من ویزای لاتاری گرفتم اما هنوز به آمریکا نرفتم
میخواستم بدونم این فرمان برای ورودم به آمریکا مشکل ایجاد میکنه؟چون شنیدم که میتونن ویزا ها رو هم باطل کنن

حتی با توجه به اینکه یکبار هم وارد آمریکا نشدم باز هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟پس قضیه باطل شدن ویزا از کجا دراومده؟ Sad
لطفا به شایعات بی اساس توجه نکنید خواهش میکنم
شما ویزا معتبر دارید تشریف ببرید بدون هیچ ابراز ناراحتی

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Winter 1395 - 2017-07-01

Batel shodan dige chiye?hich visaee batel nemishe, faghat momkene visa e jadid to in 3 mah sader nashe ,

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - ekhveh - 2017-07-01

دوستان عزیز لطفا جهت همفکری و همیاری بهتر در این گروه عضو بشید
بیشتر دوستان در این گروه عضو هستن لینک گروه :https://t.me/joinchat/AAAAAEDij8W-HZzxOOuFAA

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - شهرادلیلا - 2017-07-01

(2017-07-01 ساعت 10:09)ekhveh نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 01:17)Alissa نوشته:  نه دوست عزيز براى كسايى كه ويزا دارن مشكلى ايجاد نميكنه.

دوستان
تو کانالهای تلگرام این مطلب از قول آقای کاملی نقل میشه. ظاهرا ایشون وکیل مهاجرت هستن و دیروز تو برنامشون یه چیزی شبیه این مطلب رو گفتن
ولی من ترجیح میدم به متن دستور صادره از طرف ایالات متحده اعتماد کنم تا حرف این و اون
شما هم الکی خودتون رو نگران نکنید
ان شا الله همین یکی دو روزه دوستان اطلاع میدن که این خبر راسته یا الیکه
بنده خودم هم ۱۴ جولای بلیط دارم
و سعی میکنم به تحلیلهای سلیقه ای توجه نکنم
آقای سپهر هم در کانال تلگرام مدام میگن ویزاهای صادره قبل از این تاریخ اعتبار دارد
تو متن دستور بن به صراحت گفته شده که ویزاهای صادر شده اعتبار خواهند داشت. متن دستور چن پست عقبتر توسط دوست عزیزمون آقا مصطفی گذاشته شده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Alirezania - 2017-07-01

ما یک روز قبل از شروع فرمان وارد لو آنجلس شدیم، مشکلی میش نیومد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - vanima - 2017-07-01

(2017-07-01 ساعت 10:19)شهرادلیلا نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 10:09)ekhveh نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 10:05)faegheh_niazmand نوشته:  حتی با توجه به اینکه یکبار هم وارد آمریکا نشدم باز هم مشکلی ایجاد نمیکنه؟پس قضیه باطل شدن ویزا از کجا دراومده؟ Sad

دوستان
تو کانالهای تلگرام این مطلب از قول آقای کاملی نقل میشه. ظاهرا ایشون وکیل مهاجرت هستن و دیروز تو برنامشون یه چیزی شبیه این مطلب رو گفتن
ولی من ترجیح میدم به متن دستور صادره از طرف ایالات متحده اعتماد کنم تا حرف این و اون
آقای سپهر هم در کانال تلگرام مدام میگن ویزاهای صادره قبل از این تاریخ اعتبار دارد
تو متن دستور بن به صراحت گفته شده که ویزاهای صادر شده اعتبار خواهند داشت. متن دستور چن پست عقبتر توسط دوست عزیزمون آقا مصطفی گذاشته شده

كاملي نگفت كه ويزا باطل ميشه گفت اگر هر كسي به هر دليلي وارد فرودگاه شد و به مشكل خورد با ما تماس بكيره
تمام كساني كه ويزا دارن ويزاشون معتبره و ميتونن برن هيچ مشكلي نداره،

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - شهرادلیلا - 2017-07-01

(2017-07-01 ساعت 11:08)vanima نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 10:19)شهرادلیلا نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 10:09)ekhveh نوشته:  لطفا به شایعات بی اساس توجه نکنید خواهش میکنم

دوستان

كاملي نگفت كه ويزا باطل ميشه گفت اگر هر كسي به هر دليلي وارد فرودگاه شد و به مشكل خورد با ما تماس بكيره
تمام كساني كه ويزا دارن ويزاشون معتبره و ميتونن برن هيچ مشكلي نداره،

خب این خبر شما موثقتره چون بنظر میرسه خودتون شنیدین
من از قول کانالای تلگرام گفتم
ممنون دوست عزیز

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - بابا بابا - 2017-07-01

با سلام خدمت دوستان .خانم من برنده اصلی لاتاری ۲۰۱۷ بوده به اتفاق دخترم در ماه می ویزای یکضرب گرفتند من بخاطر سربازی یا پزشک بودن ap شدم قبلا با ویزای توریستی به امریکا رفته ایم ایا می توانم به کلیر شدن وادامه پروسه امیدوارباشم اگر بله چه جوری لطفا .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - sina454 - 2017-07-01

سلام دوستان،sister in law و brother in law جزء خانواده درجه ى ١ هستن تو اين دستورالعمل يا نه .چون توش نوشته كه حتى فرزند خوانده هم درجه ١ هست .نه تو قسمتى كه خانواده ى درجه ى ١ رو گفته و نه تو اون قسمتى كه گفته كيا درجه ى ١ نيستن از اينا اسمى نبرده.
[/quote]
دوست عزیز امیدوارم جواب سوالت رو گرفته باشید که متاسفانه خواهر وبرادر شوهر اقوام درجه 1 نیستند ولی عروس و داماد هسنتد

بر اساس این دستورالعمل رابطه نزدیک فردی با اشخاص داخل آمریکا شامل این موارد است:
پدر و مادر، همسر، فرزندان اعم از زیر ۲۱ سال و بالای۲۱ سال،داماد و عروس، خواهر و برادر.
بر اساس این دستور، نسبت های خویشاوندی زیر به عنوان رابطه نزدیک شناخته نشده و واجد شرایط دریافت ویزا نیستند:
پدربزرگ و مادربزرگ، نوه، خاله و عمه، دائی و عمو، خواهرزاده و برادرزاده، پسرعمو و دخترعمو یا پسرخاله و دخترخاله و
⁉️سرنوشت برندگان لاتاری:
این دستورالعمل همچنین به کنسولگری ها دستور داده که روند مصاحبه برندگان لاتاری را ادامه دهند اما اعلام کرده که تنها برای تعداد بسیار کمی از آن ها به دلیل احراز رابطه نزدیک با اشخاص حقیقی یا حقوقی داخل آمریکا ویزا صادر خواهد شد. به عبارت دیگر، اگر برندگان لاتاری دارای بستگانی در آمریکا باشند که در این دستورالعمل به عنوان رابطه نزدیک به رسمیت شناخته شده اند، برای آن ها ویزا صادر خواهد شد و در غیر این صورت ویزا دریافت نمی کنند.
?توجه داشته باشید که این محدودیت ها شامل کسانی که هم اکنون ویزای آن ها صادر شده نمی شود و این افراد می توانند همچنان بدون هیچ مشکلی وارد آمریکا شوند.
?بررسی درخواست ها و صدور ویزا برای دانشجویان و افراد متقاضی مهاجرت از طریق خانواده یا دارای پیشنهاد کار معتبر ادامه خواهد یافت.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - vanima - 2017-07-02

(2017-07-01 ساعت 11:57)sina454 نوشته:  سلام دوستان،sister in law و brother in law جزء خانواده درجه ى ١ هستن تو اين دستورالعمل يا نه .چون توش نوشته كه حتى فرزند خوانده هم درجه ١ هست .نه تو قسمتى كه خانواده ى درجه ى ١ رو گفته و نه تو اون قسمتى كه گفته كيا درجه ى ١ نيستن از اينا اسمى نبرده.
دوست عزیز امیدوارم جواب سوالت رو گرفته باشید که متاسفانه خواهر وبرادر شوهر اقوام درجه 1 نیستند ولی عروس و داماد هسنتد

بر اساس این دستورالعمل رابطه نزدیک فردی با اشخاص داخل آمریکا شامل این موارد است:
پدر و مادر، همسر، فرزندان اعم از زیر ۲۱ سال و بالای۲۱ سال،داماد و عروس، خواهر و برادر.
بر اساس این دستور، نسبت های خویشاوندی زیر به عنوان رابطه نزدیک شناخته نشده و واجد شرایط دریافت ویزا نیستند:
پدربزرگ و مادربزرگ، نوه، خاله و عمه، دائی و عمو، خواهرزاده و برادرزاده، پسرعمو و دخترعمو یا پسرخاله و دخترخاله و
⁉️سرنوشت برندگان لاتاری:
این دستورالعمل همچنین به کنسولگری ها دستور داده که روند مصاحبه برندگان لاتاری را ادامه دهند اما اعلام کرده که تنها برای تعداد بسیار کمی از آن ها به دلیل احراز رابطه نزدیک با اشخاص حقیقی یا حقوقی داخل آمریکا ویزا صادر خواهد شد. به عبارت دیگر، اگر برندگان لاتاری دارای بستگانی در آمریکا باشند که در این دستورالعمل به عنوان رابطه نزدیک به رسمیت شناخته شده اند، برای آن ها ویزا صادر خواهد شد و در غیر این صورت ویزا دریافت نمی کنند.
?توجه داشته باشید که این محدودیت ها شامل کسانی که هم اکنون ویزای آن ها صادر شده نمی شود و این افراد می توانند همچنان بدون هیچ مشکلی وارد آمریکا شوند.
?بررسی درخواست ها و صدور ویزا برای دانشجویان و افراد متقاضی مهاجرت از طریق خانواده یا دارای پیشنهاد کار معتبر ادامه خواهد یافت.
[/quote]

نامزدي و از قلم انداختين ?

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mati_edi - 2017-07-02

با سلام
دوستان راهنمايي مي فرماييد
همسر بنده به همراه دو فرزندم ويزا شون را در ١١ مي دريافت كردند
ولي بنده لغات شغل AP شدم
دوستان با توجه به قانون جديد ترامپ آيا بنده بعد از كلييري به استناد به ويزاي همسر و دو فرزندم و ورودشان به امريكا
حايز دريافت ويزاي با توجه به رابطه اصيل دريافت مي كنم
لطفا راهنمايي بفرماييد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - massitorabi - 2017-07-02

(2017-07-02 ساعت 03:23)mati_edi نوشته:  با سلام
ولي بنده لغات شغل AP شدم
دوستان با توجه به قانون جديد ترامپ آيا بنده بعد از كلييري به استناد به ويزاي همسر و دو فرزندم و ورودشان به امريكا
لطفا راهنمايي بفرماييد

سلام دوست عزیز
من نظر شخصی خودم را می گم که البته با توجه به مطالعات مختلف و پرس و جو های مختلف و خوندن کلیه متن های استخراج شده طی این دوره خدمتتون می گم.
در این شرایط خاص تنها اقوام درجه یکی که در زمان بررسی کیس شما در امریکا حضور داشته باشند در واقع می توانند مسیر دریافت ویزا را برای شما تسهیل کنند. یعنی در این قانون به صراحت اعلام شده که در اون کشور در همان زمان بررسی کیس فرد حضور داشته باشند. برخی از افراد ap‌ نامه ای دریافت کردند که اگر اقوامی دارند اعلام کنند پس اگر الان همسر و خانواده شما به آمریکا رفته باشند و اونجا هستند شما می‌تونید در ارائه مدارک و مستندات به سفارت مربوطه اعلام کنید که خانواده شما در حال حاضر در آمریکا مقیم هستند. و این باعث می شود اگر کیس شما از بقیه بررسی ها سالم بیرون اومد کیس مربوط به خانواده را هم پاس کند.

اما به طور کلی که اگر به هر دلیلی مثلا تمام شدن وقت 30 سپتامبر در این کیس شما ریجکت بشوید باز همسر شما اگر به آمریکا بروند و اقامت کنند می توانند برای شما پرونده جدید باز کنند که به عنوان همسرشون براتون درخواست ویزا کنند مهم اینه که الان شما یه شانس خیلی خوب دارید و اون اینکه همسر شما به عنوان فرد اصلی ویزا گرفتن. فقط واقعا بهتر خواهد بود برای شما که ایشون هرچه سریعتر به خاک آمریکا وارد شوند

البته باز تاکید می کنم این ها نظر شخصی من هست.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-07-02

ولي بنده لغات شغل AP شدم
لطفا راهنمايي بفرماييد
به نظر من این شرایط که در دستورالعمل اومده که باید فامیل یا رابطه کاری یا هرچیز دیگه که یک کیس رو مستثنی کنه باید مربوط به نفر اصلی کیس باشه و لاغیر و اینکه نفرات بعدی این شرایط را داشته باشند یا نداشته باشند برای افیسر مطرح نیست و سوال نخواهد کرد و افراد همراه به تبعیت از نفر اصلی ویزای پیوستن به نفر برنده را در خاک امریکا دریافت خواهند کرد. دقت کنید ویزای نفرات همراه ویزای پیوستن به نفر اصلی است و نه چیز دیگه به یه عبارت دیگه نفر همراه از خودش هویت مستقل نداره و صرفا به عنوان یک حق شمرده می شود که برای نفر اصلی قایل شدند . ویزای این افراد فقط در صورت وجود نفر اصلی در خاک امریکا اعتبار داره. طبق تعریف سفر همزمان هم شامل همین پیوستن در خاک امریکا میشه و مشکل نداره
کیس شما چون نفر اصلی از فرمان مستثنی است بقیه افراد هم به تبعیت از نفر اصلی مستثنی می شوند حتی قبل از سفر نفر برنده. این نظر منه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - sayhoon - 2017-07-02

ولي بنده لغات شغل AP شدم
لطفا راهنمايي بفرماييد

ویزای شما هیچ مشکلی نخواهد داشت و انشاالله صادر خواهد شد