مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - final destination - 2017-10-02

مادر و برادر من دیروز ویزاشون ایشو شد. 9 ماه بود منتظر بودن.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farrokh33 - 2017-10-02

(2017-10-02 ساعت 18:22)final destination نوشته:  مادر و برادر من دیروز ویزاشون ایشو شد. 9 ماه بود منتظر بودن.
سلام دوست عزیز
با تبریک وشاد باش به شما
میتونم بپرسم پرونده مادر وبرادر شما چه کتیگوری بوده؟ آیا باهم از یک پرونده استفاده کرده اند وبرادر شما زیر مجموعه مادرتان بودند ویا هرکدام بطورجداگانه از یک کتیگوری ویک پرونده جدا استفاده کرده اند؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - final destination - 2017-10-02

(2017-10-02 ساعت 19:37)farrokh33 نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 18:22)final destination نوشته:  مادر و برادر من دیروز ویزاشون ایشو شد. 9 ماه بود منتظر بودن.
سلام دوست عزیز
با تبریک وشاد باش به شما
میتونم بپرسم پرونده مادر وبرادر شما چه کتیگوری بوده؟ آیا باهم از یک پرونده استفاده کرده اند وبرادر شما زیر مجموعه مادرتان بودند ویا هرکدام بطورجداگانه از یک کتیگوری ویک پرونده جدا استفاده کرده اند؟

توریستی بودن و جداگانه اقدام کردن. در واقع پدر و مادر و برادرم اقدام کرده بودن که پدرم همچنان پندینگه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farrokh33 - 2017-10-02

(2017-10-02 ساعت 21:02)final destination نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 19:37)farrokh33 نوشته:  
سلام دوست عزیز
با تبریک وشاد باش به شما

توریستی بودن و جداگانه اقدام کردن. در واقع پدر و مادر و برادرم اقدام کرده بودن که پدرم همچنان پندینگه.

سلام ممنون که پاسخ دادید احتمالا مادرتون خانه دارهستند وبرادرتون زیر 21 سال.نگران نباشید احتمالا قبل از اکسپایر ویزای مادروبرادرتون که 3ماهه است ویزای پدرشما هم میاد احتمالا سفر اولی هست که به ام ر یکا میروند که کلیرنس خوردن .اگر راهنمایی خواستید درخدمتم چون تجربه چند سفر رو دارم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - arezoo dream - 2017-10-03

با سلام و وقت بخير
يه سوال از خدمت دوستان داشتم
مدت اعتبار ويزاي توريستي چه مدت هست؟
سه ماه يا شش ماه؟
درستمون توي پست قبلي گفتن سه ماه ولي من شش ماه شنيدم و سرچ كردم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-10-03

امروز سه شنبه 11مهر 1396 ارمنستان يك كيس رو كلير كرد
YRV2010690007

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - bhb32 - 2017-10-03

(2017-10-03 ساعت 03:11)arezoo dream نوشته:  با سلام و وقت بخير
سه ماه يا شش ماه؟
دوست عزيز
حدود 4 ماه پيش يكي از بستگان ما ويزا توريستي گرفتن و رفتن آمريكا
از زماني كه ويزا رو چاپ مي كنن و توي پاس مي چسبونن شما 6 ماه وقت داري وارد خاك امريكا بشي به اين مي گن VISA VALIDITY
اما مدت زماني رو كه مي توني اونجا بموني رو افسر توي فرودگاه براي شما مشخص مي كنه
براي بعضي ها 6 ماهه و براي بعضي 3 ماهه
نمي دونم بستگي به چي داره اما براي فاميل ما با توجه به درخواست شفاهي خودشون به افسر در فرودگاه 6 ماهه صادر كرد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farrokh33 - 2017-10-03

سه ماه يا شش ماه؟

سلام دوست عزیز از سال 2010 که ما از ویزای توریستی استفاده میکردیم تا 2016 یعنی تابستان گذشته اکسپایر ویزای توریستی 3ماهه است .دررابطه با ویزای مهاجرتی اعتبار6ماهه است البته اگر اعتبار مدیکال هم 6ماهه باشد بستگی به اعتبارمدت زمان مدیکال دارد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farrokh33 - 2017-10-03

(2017-10-03 ساعت 12:09)bhb32 نوشته:  
سه ماه يا شش ماه؟
دوست عزيز
از زماني كه ويزا رو چاپ مي كنن و توي پاس مي چسبونن شما 6 ماه وقت داري وارد خاك امريكا بشي به اين مي گن VISA VALIDITY
اما مدت زماني رو كه مي توني اونجا بموني رو افسر توي فرودگاه براي شما مشخص مي كنه
نمي دونم بستگي به چي داره اما براي فاميل ما با توجه به درخواست شفاهي خودشون به افسر در فرودگاه  6 ماهه صادر كرد

سلام دوست عزیز
شما خودتون دیدید که اکسپایر ویزاشون 6ماهه است ؟ اگر اینطور است پس قانون تغییر کرده چون تا تابستان گذشته که 3ماهه بوده .
یک نکته:وقتی آفیسرتایید کرد که ویزای شما یکضرب است میتونید همون موقع ویزا رو نگیرید وتا3ماه فرصت دارید برید سفارت وتوی پاسپورتتون ویزا رو بزنید (برخی افراد میبینند همراهشون مثلا همسرشون کلیرنس خوردن .ویزا رو نمیگیرند تا همراهشون هم کلیر بشن وباهم ویزا بگیرند)از موقعی که ویزا توی پاسپورت زده میشه 3ماه فرصت دارید تا وارد خاک آم ر یکا بشید

(2017-10-03 ساعت 14:11)farrokh33 نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 12:09)bhb32 نوشته:  
سه ماه يا شش ماه؟
دوست عزيز
نمي دونم بستگي به چي داره اما براي فاميل ما با توجه به درخواست شفاهي خودشون به افسر در فرودگاه  6 ماهه صادر كرد

سلام دوست عزیز
شما خودتون دیدید که اکسپایر ویزاشون 6ماهه است ؟ اگر اینطور است پس قانون تغییر کرده چون تا تابستان گذشته که 3ماهه بوده .
یک نکته:وقتی آفیسرتایید کرد که ویزای شما یکضرب است میتونید همون موقع ویزا رو نگیرید وتا3ماه فرصت دارید برید سفارت وتوی پاسپورتتون ویزا رو بزنید (برخی افراد میبینند همراهشون مثلا همسرشون کلیرنس خوردن .ویزا رو نمیگیرند تا همراهشون هم کلیر بشن وباهم ویزا بگیرند)از موقعی که ویزا توی پاسپورت زده میشه 3ماه فرصت دارید تا وارد خاک آم ر یکا بشید

بله من چون خودم همه كاراشون رو انجام دادم ديدم
درضمن طوري كه من براشون برنامه ريزي كرده بودم تو ماه فوريه مصاحبه شدن ولي چون نمي خواستن اون موقع برن افسر برگه صورتي بهشون داد
تو ماه جون پاسپورت ها رو داديم بردن ويزاشون رو پيك آپ كردن. يني 4 ماه بعد

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - final destination - 2017-10-03

(2017-10-02 ساعت 22:47)farrokh33 نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 21:02)final destination نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 19:37)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
با تبریک وشاد باش به شما

سلام ممنون که پاسخ دادید احتمالا مادرتون خانه دارهستند وبرادرتون زیر 21 سال.نگران نباشید احتمالا قبل از اکسپایر ویزای مادروبرادرتون که 3ماهه است ویزای پدرشما هم میاد احتمالا سفر اولی هست که به ام ر یکا میروند که کلیرنس خوردن .اگر راهنمایی خواستید درخدمتم چون تجربه چند سفر رو دارم
مادر خاته دار و برادر 43 ساله و شغل ازاد. مادر و پدرم قبلا یکبار اومدن امریکا.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-10-03

(2017-10-03 ساعت 12:04)bhb32 نوشته:  امروز سه شنبه 11مهر 1396 ارمنستان يك كيس رو كلير كرد
YRV2010690007

manam dota update dashtam agha man updteye shomaroo mibinam ghate omid mikonam Sad

(2017-10-03 ساعت 17:00)shayan_yg نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 12:04)bhb32 نوشته:  امروز سه شنبه 11مهر 1396 ارمنستان يك كيس رو كلير كرد
YRV2010690007

manam dota update dashtam agha man updteye shomaroo mibinam ghate omid mikonam Sad

شما امروز آپ ديت شدي ديگه
مگه بده؟؟
آپديت هاي من همش مال ايميل زدنه
شمام ب سفارت هر روز ايميل بزن، هر روز آپديت ميشي

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shayan_yg - 2017-10-03

(2017-10-03 ساعت 19:42)bhb32 نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 17:00)shayan_yg نوشته:  
YRV2010690007

شما امروز آپ ديت شدي ديگه
مگه بده؟؟
آپديت هاي من همش مال ايميل زدنه
شمام ب سفارت هر روز ايميل بزن، هر روز آپديت ميشي

ahan mle one pas omidvaram clear shid

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farrokh33 - 2017-10-04

(2017-10-03 ساعت 16:51)final destination نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 22:47)farrokh33 نوشته:  
(2017-10-02 ساعت 21:02)final destination نوشته:  توریستی بودن و جداگانه اقدام کردن. در واقع پدر و مادر و برادرم اقدام کرده بودن که پدرم همچنان پندینگه.

مادر خاته دار و برادر 43 ساله و شغل ازاد. مادر و پدرم قبلا یکبار اومدن آمریکا.

سلام دوست عزیز
با تبریک مجدد خیلی خوبه که تو این روزهای پرالتهاب وبا فرمان مهاجرتی برادرتون تونستند ویزا بگیرند آرزو میکنم پدرتون هم به این زودی کلیر بشند احتمالا پدرتون سربازی رفتن وکاردولتی دارند که کلیرنس خوردند.نگران نباشید چون بار دوم هست که سفر میکنند به این زودی کلیر میشند