مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Saeed rezaee - 2017-03-01

شمارش معکوس برای حکم جدید شروع شده و وکلای داوطلب آماده به حضور در فرودگاه ها شدند. این هم سرخط خبرجدیدآسوشیتد:
SEATTLE (AP) - Airport officials and civil rights lawyers around the country are getting ready for President Donald Trump's new travel ban - mindful of the chaos that accompanied his initial executive order but hopeful the forthcoming version will be rolled out in a more orderly way.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - آرتا - 2017-03-01

رئیس‌‌جمهوری آمریکا، بامداد امروز در نخستین سخنرانی خود در نشست مشترک اعضای مجلس نمایندگان و سنای آمریکا، حمله به مقابر و اماکن متعلق به یهودیان را محکوم و بر ائتلاف جدایی‌ناپذیر آمریکا با اسرائیل، تأکید کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، بامداد امروز- چهارشنبه- در نخستین سخنرانی خود در نشست مشترک اعضای مجلس نمایندگان و سنا که بیش از یک ساعت طول کشید، گفت: «غرور و افتخار ملی تازه‌ای سراسر کشور را فرا گرفته است. خوشبینی مضاعف تازه ای، رویاهایی که تاکنون غیرممکن تصور می‌شدند را دوباره در دسترس ما قرار داده است.»

ترامپ تصریح کرد، طبق برنامه او برای اجرای طرح مقابله با مهاجران غیرقانونی باعث صرفه‌جویی میلیارد‌ها دلار خواهد شد.

وی بر ضرورت ساخت دیوار در مرزهای جنوبی تأکید کرد و افزود: «ما می‌بایست بار دیگر حاکمیت قانون را در مرزها برقرار کنیم.»

البته ترامپ در آغاز سخنرانی خود به تخریب‌های اخیر در قبرستان‌های یهودیان و تیراندازی به دو هندی در میکده‌ای در ایالت «کانزاس» پرداخت و گفت: « شاید ما درخصوص سیاست‌ها جاری با یکدیگر اختلاف داشته باشیم، اما کشور ما در محکوم کردن نفرت و شرارت در همه اشکال زشت،‌ یکپارچه است.»

یک سخنگوی کاخ سفید، روز سه‌شنبه تیراندازی به دو هندی در یک میکده در شهر «اولات» در ایالت کانزاس را محکوم کرد و گفت، به نظر می‌رسد این اقدام انگیزه‌ای زاییده نفرت نژادی است.

دونالد ترامپ در بخش دیگری از سخنرانی خود بر تعهد آمریکا در قبال سازمان پیمان آتلانتیک شمالی( ناتو) تاکید کرد، ولی گفت اعضای این پیمان می@بایست سهم خود را در این زمینه بپردازند.

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: «ما انتظار داریم شرکای ما در ناتو، خاورمیانه یا در اقیانوس آرام نقش معنی داری به لحاظ راهبردی و نظامی ایفا کنند و همچنین سهم عادلانه خود را از هزینه‌ها بپردازند.»

دونالد ترامپ اضافه کرد: «وظیفه من این نیست که جهان را نمایندگی کنم. وظیفه من این است که ایالات متحده امریکا را نمایندگی کنم.»

رئیس‌جمهوری آمریکا به اقدامات انجام شده در زمان حضورش در کاخ سفید اشاره کرد و گفت: «من همچنین تحریم‌های تازه‌ای را علیه نهادهایی که برنامه موشک‌های بالستیک ایران را حمایت می‌کردند، اعمال کردم و بار دیگر بر اتحاد ناگسستنی خود با اسرائیل تاکید کردم.»

وی گفت: «همانطور که وعده دادم با هدایت من، وزارت دفاع طرحی برای نابودی و از بین بردن گروه داعش توسعه خواهد داد.»

دونالد ترامپ در بخش دیگری با اشاره به راهکارها برای مقابله با تروریسم، گفت: «ما نمی‌توانیم اجازه دهیم که کشور ما به یک پناهگاه امن برای افراط‌گرایان تبدیل شود.»

وی تاکید کرد که به زودی دولت اقداماتی برای جلوگیری از ورود چنین افرادی به آمریکا را اجرایی خواهند کرد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-03-01

بر طبق آخرین خبر، دستور اجرایی جدید فردا امضا نخواهد شد و باز هم تا آخر هفته به تاخیر افتاد.

منبع خبر

***دوستان، من تا الان منبع دیگه ای غیر از NBC پیدا نکردم. اگه شما پیدا کردین ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 11:03)mostafa2017 نوشته:  بر طبق آخرین خبر، دستور اجرایی جدید فردا امضا نخواهد شد و باز هم تا آخر هفته به تاخیر افتاد.

منبع خبر

***دوستان، من تا الان منبع دیگه ای غیر از NBC پیدا نکردم. اگه شما پیدا کردین ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

بله احتمالا میخوان جو خوبی که سخنرانی دیشبش برای کاخ سفید حاصل کرده زود خراب نشه..یکی دوروز عقب میندازن تا اون جو خوب ته نشین بشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - mostafa2017 - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 10:11)Persischer نوشته:  منبع خارجی؟ داخلی؟
(2017-03-01 ساعت 09:17)victor2017 نوشته:  نام عراق ازفهرست كشورهاي مورد ممنوعيت حذف شد.

این هم از منبع خبر دوستمون.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 09:17)victor2017 نوشته:  نام عراق ازفهرست كشورهاي مورد ممنوعيت حذف شد.

والا سر در نمیارم .....

عراقی که توش پر از داعشی و تروریسته ، امن تر از ایرانه ؟؟؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - victor2017 - 2017-03-01

دوستان سلام

من الان سوارتاكسي هستم درابوظبي بسمت فرودگاه به مقصد تهران با ويزا دردست.
نمي دونم كار صحيحي مي كنم كه يك هفته ديگه مي خوام برم امريكا يا نه.
موزيك تاكسي همچين غمناك نواي دل منه و دوري از زن و زندگي ... همزمان غصه واقعي ترك وطن و رفقا و همه و همه چيزايي كه برامون آشناس منو گرفته.

اينجا رو كه مي بينم همش مي گم چرا مملكت خودمون نبايد اينجوري باشه كه همه ماها زندگي رو جاي ديگه اي دنبال كنيم ، يا بقول امريكايي ها purse of happiness رو تو مملكت خودمون نكنيم.

ببخشيد بيشتر درد دل شد... هدف پرسش ميزان ريسك دستور موقشنگ بود تا هفته ديگه و نظر و راهنمايي دوستان.

يا حق

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-03-01

اين خبرو ببينيد
گفته حكم جديد براي كساييه كه در آينده تقاضاي ويزا ميدن!
https://www.wsj.com/articles/draft-of-donald-trumps-new-order-would-exempt-existing-visa-holders-from-travel-ban-1488316331?mod=e2f
—President Donald Trump on Wednesday will sign a revised executive order banning certain travelers from entering the U.S., but unlike the original version, it is likely to apply only to future visa applicants from targeted countries, according to people familiar with the planning.b

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - gozargah - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 11:57)victor2017 نوشته:  دوستان سلام

موزيك تاكسي همچين غمناك نواي دل منه و دوري از زن و زندگي ... همزمان غصه واقعي ترك وطن و رفقا و همه و همه چيزايي كه برامون آشناس منو گرفته.

اينجا رو كه مي بينم همش مي گم چرا مملكت خودمون نبايد اينجوري باشه كه همه ماها زندگي رو جاي ديگه اي دنبال كنيم ، يا بقول امريكايي ها purse of happiness رو تو مملكت خودمون نكنيم.

ببخشيد بيشتر درد دل شد... هدف پرسش ميزان ريسك دستور موقشنگ بود تا هفته ديگه و نظر و راهنمايي دوستان.

يا حق
دوست عزیز به نظر من ایران برنگرد به دو دلیل (البته به نظر من) اول اینکه موقشنگ تعادل فکری درستی نداره و هر لحضه ممکن است یک کار غیر منطقی انجام بده و دست شما را در حنا قرار بده و دوم اینکه در ایران هم نمی شود به این ... ها اطمینان داشت چون آنها هم تعادل فکری ندارند و خدایی نکرده ممکن است موقع خروج برای شما مشکل ایجاد کنند به هر حال امیدوارم که مشکلی در این یک هفته برای شما و دیگر دوستان به وجود نیاید و خیلی زود به هدف خود برسید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - victor2017 - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 12:11)gozargah نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 11:57)victor2017 نوشته:  دوستان سلام

يا حق
دوست عزیز به نظر من ایران برنگرد به دو دلیل (البته به نظر من) اول اینکه موقشنگ تعادل فکری درستی نداره و هر لحضه ممکن است یک کار غیر منطقی انجام بده و دست شما را در حنا قرار بده و دوم اینکه در ایران هم نمی شود به این ... ها اطمینان داشت چون آنها هم تعادل فکری ندارند و خدایی نکرده ممکن است موقع خروج برای شما مشکل ایجاد کنند به هر حال امیدوارم که مشکلی در این یک هفته برای شما و دیگر دوستان به وجود نیاید و خیلی زود به هدف خود برسید.

حق كاملا با شماس.... من مي خواستم سه هفته ديگه برم ولي بدليل همين عدم ثبات طرفين تصميم گرفتم كاراي سه هفته رو توي يك هفته تموم كنم.

ممنون از لطف شما دوست عزيزم. موفق باشين شماهم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - gozargah - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 12:10)fb2016 نوشته:  اين خبرو ببينيد
https://www.wsj.com/articles/draft-of-donald-trumps-new-order-would-exempt-existing-visa-holders-from-travel-ban-1488316331?mod=e2f
—President Donald Trump on Wednesday will sign a revised executive order banning certain travelers from entering the U.S., but unlike the original version, it is likely to apply only to future visa applicants from targeted countries, according to people familiar with the planning.b
به نظر من تیم ترامپ هنوز نتوانسته حمایت های لازم برای صدور این حکم را به دست آورد و گرنه با این روحیات دیوانه واری که ترامپ دارد تا الان آن را امضا کرده بود. امیدوارم که به نتیجه هم نرسد و حکم را امضا نکند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-03-01

از نظر اونها کسی که ویزا در حال حاضر دستش نیست future visa applicant محسوب میشه .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-03-01

اگر اینطور باشه ، نباید شامل حال ما بشه ...
من این ماه کارنت میشم و تاریخ مصاحبم میاد ...

احتمالا برای کسانی هست که از هفته ی بعد ، تازه میخوان درخواست مصاحبه و ویزا بدن

اصلا نمیدونم چی میخواد پیش بیاد ... فقط خدا بخیر کنه ...

اگر کل حکمش هم لغو بشه ، تو این مدت از فکر زیاد کلی مشکلات روحیه جدی پیدا کردم ...
نه بخاطر ویزا ... بخاطر بلاتکلیفی ...

من نمیدونم چرا گیر داده به این حکم ... کارای خیلی مهم تری داره ...
درصورتی که این حکمش ، هیچ ربطی به بحث تروریستی نداره ...
فقط میخواد کار مردم رو خراب کنه و خیالش راحت بشه ...

(2017-03-01 ساعت 12:16)gozargah نوشته:  
به نظر من تیم ترامپ هنوز نتوانسته حمایت های لازم برای صدور این حکم را به دست آورد و گرنه با این روحیات دیوانه واری که ترامپ دارد تا الان آن را امضا کرده بود. امیدوارم که به نتیجه هم نرسد و حکم را امضا نکند.

همه چیز برای امضا مهیا شده این یکی دو روز تاخیر هم صرفا به خاطر اینه که مطمین شه وقتی حکم امضا میشه از لحاظ رسانه ای سر و صدا کنه و اخبارش قاطی اخبار حواشی سخنرانی دیروزش نشه و تحت تاثیر قرار بگیره. احتمالا جمعه امضا میشه.
روح خودتون در عذاب قرار ندید با این امیدها. سعی کنید برنامه ریزی هارو بر اساس واقیعت موجود انجام بدید و خودتون رو اماده پذیرش خبر بد نگه دارید که ضربه سنگین نخورید.

(2017-03-01 ساعت 12:52)minaz00 نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 12:16)gozargah نوشته:  

همه چیز برای امضا مهیا شده این یکی دو روز تاخیر هم صرفا به خاطر اینه که مطمین شه وقتی حکم امضا میشه از لحاظ رسانه ای سر و صدا کنه و اخبارش قاطی اخبار حواشی سخنرانی دیروزش نشه و تحت تاثیر قرار بگیره. احتمالا جمعه امضا میشه.
روح خودتون در عذاب قرار ندید با این امیدها. سعی کنید برنامه ریزی هارو بر اساس واقیعت موجود انجام بدید و خودتون رو اماده پذیرش خبر بد نگه دارید که ضربه سنگین نخورید.

اینو که تا فردا امضا کرده ... من دارم برای بعد از ۹۰ روز برنامه ریزی میکنم .

البته اگر تو این مدت یه قاضی دوباره لغوش کنه که احتمالش خیلی کمه ...

تنها قصدش ، رسوندن ضرر و زیان به ملت ایران بود ...

مردم ایران ، مظلوم ترین ملت دنیا هستن ... از هزاران سال پیش تا الان ...