مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - battosai - 2017-03-01

عراق رو از لیست خارج کردن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sudeh - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 18:56)mostafa2017 نوشته:  آسوشیتدپرس یک سری سوال و جواب درباره حکم جدید رو کار کرده. خلاصه این سوال و جوابها اینه که باز هم احتمال به چالش کشیدن حکم جدید در دادگاه هست و مانند حکم اول هم باعث هرج و مرج خواهد شد. همچنین، حکم تا زمانی که کشورها رو بر اساس مذهب ممنوع الورود کرده، همچنان بر خلاف قانون اساسی خواهد بود. بزرگترین چالش کاخ سفید هم همان وجه قانونی بخشیدن به حکم هست که تا الان باهاش درگیر بوده. در کل هم به نظر نمیرسه آنچنان کار ترامپ در به کرسی نشوندن حکم جدیدش آسون باشه.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

کاش فقط بخواد به خیال خودش زهرچشم بگیره!
این مدت بیشتر از هر وقت دیگه ای دعا کردم کسی ازین قانون متضرر نشه.
فقط خدا میدونه هر کدوم از ما از هر کدوم این ملیت ها این مدت چه روز و شبهایی رو گذروندیم.
انشالله خدا خودش بهمون کمک مبکنه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sudeh - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 22:07)gozargah نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 20:57)javadth نوشته:  گزیده هایی از خطابه پرزیدنت ترامپ در کنگره ایالات متحده آمریکا

جوامع آزاد بهترین وسیله برای ابراز اراده مردم هستند و آمریکا به حق همه کشورها در ترسیم مسیرشان احترام می گذارد. شغل من نمایندگی جهان نیست. کار من نمایندگی ایالات متحده آمریکاست. اما ما می دانیم که آمریکا وضعیت بهتری دارد وقتی که درگیریها کمتر است، نه بیشتر.
ما باید از اشتباهات گذشته بیاموزیم. ما جنگ و نابودی ای را که سراسر دنیا را درنوردیده است دیده ایم.
تنها راه حل بلند مدت این فجایع انسانی ایجاد شرایطی است که آوارگان [جنگ] بتوانند با امنیت به خانه هایشان بازگردند و روند طولانی مدت بازسازی را آغاز کنند.
آمریکا مایل است که هر جایی که منافع مشترک وجود داشته باشند، دوستان جدیدی پیدا کند و شراکتهای تازه ای ایجاد کند. ما خواستار توازن و ثبات هستیم، نه جنگ و تنازع.
ما خواستار صلحیم؛ هرجا که صلح یافت شود. امروز آمریکا با دشمنان سابق دوست است. برخی از نزدیک ترین همپیمانان ما دهه های پیش در طرف مقابل این جنگهای جهانی جنگیدند. این تاریخ باید امید امکان دنیایی بهتر را به همه ما بدهد. امیدواریم که دویست و پنجاهمین سالگرد [تولد] آمریکا شاهد دنیایی باشد صلح آمیز تر، عادلانه تر و آزادتر.
(شاید این حرف ها ارتباطی با موضوع تاپیک نداشته باشد ولی آینده خیلی از ماها به تصمیمات این فرد وابسته شده)
وقتی که صحبت های جدید و قدیمش را کنار هم قرار می دهیم واقعا نگران کننده است و این رفتارها نشانه های بیماری روانی اختلال دوقطبی است برخی از نشانه های این بیماری عبارتند از :
بی‌قراری، افزایش انرژی و میزان فعالیت
خلق خیلی بالا واحساس نشاط شدید همراه با احساس خودبزرگ‌بینی
تحریک پذیری مفرط
صحبت کردن بی‌وقفه، مسابقه افکار، پریدن از موضوعی به موضوع دیگر با سرعت خیلی زیاد
عدم توانایی برای تمرکز، حواس‌پرتی
اعتقادات غیرواقعی درمورد توانمندی‌ها و قدرت فرد
قضاوت ضعیف
ولخرجی و یا خساست
رفتار متفاوت از حالت معمول که مدتی طولانی ادامه داشته‌است
افزایش تمایلات جنسی
نشان دادن حرکات و تصمیم‌های ضدونقیض از خود
رفتارهای اغواگرانه، مداخله جویانه، و پرخاشگرانه
تمام این نشانه ها را می توان در رفتارهایی که ترامپ در این مدت از خود نشان داده ، مشاهده کرد. این انسان مشکل روانی دارد و با قدرتی که در اختیار او است ممکن است .....
خدایا خودت به خیر کن!

من هم شنیدم روانشناسان هشدار دادن که ی آدم روانی و مشکل داره.
موندم چطور هنوز اون بالا مونده!
ینی هیچ چیزی تو قانونشون ندارن بتونن این قائله رو تموم کنن؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sasa-t - 2017-03-01

(2017-03-01 ساعت 23:20)Sudeh نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 22:07)gozargah نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 20:57)javadth نوشته:  گزیده هایی از خطابه پرزیدنت ترامپ در کنگره ایالات متحده آمریکا

جوامع آزاد بهترین وسیله برای ابراز اراده مردم هستند و آمریکا به حق همه کشورها در ترسیم مسیرشان احترام می گذارد. شغل من نمایندگی جهان نیست. کار من نمایندگی ایالات متحده آمریکاست. اما ما می دانیم که آمریکا وضعیت بهتری دارد وقتی که درگیریها کمتر است، نه بیشتر.
ما باید از اشتباهات گذشته بیاموزیم. ما جنگ و نابودی ای را که سراسر دنیا را درنوردیده است دیده ایم.
تنها راه حل بلند مدت این فجایع انسانی ایجاد شرایطی است که آوارگان [جنگ] بتوانند با امنیت به خانه هایشان بازگردند و روند طولانی مدت بازسازی را آغاز کنند.
آمریکا مایل است که هر جایی که منافع مشترک وجود داشته باشند، دوستان جدیدی پیدا کند و شراکتهای تازه ای ایجاد کند. ما خواستار توازن و ثبات هستیم، نه جنگ و تنازع.
ما خواستار صلحیم؛ هرجا که صلح یافت شود. امروز آمریکا با دشمنان سابق دوست است. برخی از نزدیک ترین همپیمانان ما دهه های پیش در طرف مقابل این جنگهای جهانی جنگیدند. این تاریخ باید امید امکان دنیایی بهتر را به همه ما بدهد. امیدواریم که دویست و پنجاهمین سالگرد [تولد] آمریکا شاهد دنیایی باشد صلح آمیز تر، عادلانه تر و آزادتر.
(شاید این حرف ها ارتباطی با موضوع تاپیک نداشته باشد ولی آینده خیلی از ماها به تصمیمات این فرد وابسته شده)
وقتی که صحبت های جدید و قدیمش را کنار هم قرار می دهیم واقعا نگران کننده است و این رفتارها نشانه های بیماری روانی اختلال دوقطبی است برخی از نشانه های این بیماری عبارتند از :
تحریک پذیری مفرط
صحبت کردن بی‌وقفه، مسابقه افکار، پریدن از موضوعی به موضوع دیگر با سرعت خیلی زیاد
قضاوت ضعیف
ولخرجی و یا خساست
افزایش تمایلات جنسی
تمام این نشانه ها را می توان در رفتارهایی که ترامپ در این مدت از خود نشان داده ، مشاهده کرد. این انسان مشکل روانی دارد و با قدرتی که در اختیار او است ممکن است .....
خدایا خودت به خیر کن!

تا رییس جمهور شد خودش با عقل خودش حرف می زد اما الان پال رایان خیلی تو بحث ها و سخنرانی ها کمکش می کنه... یه دلیل موفقیت دیشب ترامپ هم همین بود. این همه عقب انداختن هم به نظر من بیشتر به اون قاضی که ترامپ معرفی کرده برمی گرده بیشتر نیاز داره که اون رای بیاره و وارد دادگاه عالی بشه....

یه خبر جدیدی هم که الان اومد اینه که ترامپ خواستار مهاجرت (دادن ویزا) براساس شایستگی افراد شده....(مثل کانادا و استرالیا):

Trump called for the US to change its immigration system to be “merit-based” — one of those terms that is generally understood, in Washington, to refer to a specific policy. It’s political code for changing the composition of people settling in America to favor educated, highly skilled immigrants and reduce family-based immigration, which allows US citizens and permanent residents to bring certain family members to settle permanently in the US.

اینطوری خواسته آنهایی که تحصیل کرده اند، مهارت های بالایی دارند بیشتر وارد امریکا بشوند و مهاجرت خانوادگی را کاهش بده.

لینک خبر: http://www.msn.com/en-us/news/politics/trump’s-call-for-“merit-based-immigration”-explained/ar-AAnGwuH?ocid=DELLDHP%E2%80%8E

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - yami - 2017-03-02

CNN همن الان:
کاخ سفید ممکن است عراق را هم از لیست حذف کند.

(سودان رو هم که بسفارش عربستان انگار میخان حذف کنن)

(ملانصرالدین میبینه کوچه نصف شب دعواست. لحاف رو میندازه رو دوشش و میره بیرون جداشون کنه.
تا جمعیت پراکنده میشه میببنه لحافشو از رو دوشش دزدیدن!! میگه انگار دعوا سر لحاف ملا بود)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-03-02

(2017-03-01 ساعت 23:42)Sasa-t نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 23:20)Sudeh نوشته:  
(2017-03-01 ساعت 22:07)gozargah نوشته:  (شاید این حرف ها ارتباطی با موضوع تاپیک نداشته باشد ولی آینده خیلی از ماها به تصمیمات این فرد وابسته شده)
تحریک پذیری مفرط
قضاوت ضعیف
ولخرجی و یا خساست
افزایش تمایلات جنسی
خدایا خودت به خیر کن!

تا رییس جمهور شد خودش با عقل خودش حرف می زد اما الان پال رایان خیلی تو بحث ها و سخنرانی ها کمکش می کنه... یه دلیل موفقیت دیشب ترامپ هم همین بود. این همه عقب انداختن هم به نظر من بیشتر به اون قاضی که ترامپ معرفی کرده برمی گرده بیشتر نیاز داره که اون رای بیاره و وارد دادگاه عالی بشه....

یه خبر جدیدی هم که الان اومد اینه که ترامپ خواستار مهاجرت (دادن ویزا) براساس شایستگی افراد شده....(مثل کانادا و استرالیا):

Trump called for the US to change its immigration system to be “merit-based” — one of those terms that is generally understood, in Washington, to refer to a specific policy. It’s political code for changing the composition of people settling in America to favor educated, highly skilled immigrants and reduce family-based immigration, which allows US citizens and permanent residents to bring certain family members to settle permanently in the US.

اینطوری خواسته آنهایی که تحصیل کرده اند، مهارت های بالایی دارند بیشتر وارد آمریکا بشوند و مهاجرت خانوادگی را کاهش بده.

لینک خبر: http://www.msn.com/en-us/news/politics/trump’s-call-for-“merit-based-immigration”-explained/ar-AAnGwuH?ocid=DELLDHP%E2%80%8E

این حرف رو تو سخنرانی دیشبش زد و از همه اعضای کنگره خواست که کمک کنن و نظام مهاجرت رو تغییر بدن. این داستان جدای از داستانیه که ما الان درگیرشیم. اون اصلاح نظام مهاجرت ممکنه یکی دوسالی زمان ببره تا بخواد تغییر کنه . روند قانونگذاری تو کنگره امریکا راحت نیست و علاوه بر اینکه رای دو سوم اعضای کنگره رو میخواد (علاوه بر جمهوری خواهها نصف اعضای دمکرات هم باید موافق باشن) کلی زمان بر هست تا اگر هم همه موافق بودن به شکل قانون دربیاد چندین بار بین مجلس سنا و مجلس نمایندگان و نهایتا رییس جمهور دست به دست میشه که هر کدومش چند ماه زمان میبره .. این پیشنهاد در حال حاضر ربطی به وضعیت ما نداره. شاید سالهای اینده خیلیا دچارش بشن.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - tmn1991 - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 00:18)yami نوشته:  CNN همن الان:

(ملانصرالدین میبینه کوچه نصف شب دعواست. لحاف رو میندازه رو دوشش و میره بیرون جداشون کنه.
تا جمعیت پراکنده میشه میببنه لحافشو از رو دوشش دزدیدن!! میگه انگار دعوا سر لحاف ملا بود)

ﺁﺧﺮش ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺣﺬﻑ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻓﻘﻄ ﻣﺎ ﻣﻴﻤﻮﻧﻴﻢ ﺗﻮ ﻟﻴﺴﺖ ???

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-03-02

(2017-03-01 ساعت 21:26)shahin41 نوشته:  دوستان بنظر میرسه امضای فرمان جدید ترامپ بعد از سخنرانی موفق ایشان در کنگره به تعویق افتاده یا حتی شاید اصلاً امضا نشه.
امیدوارم خبر موثق باشه. لینک زیر را ببینید.
http://www.msn.com/en-us/news/politics/trump-to-hold-off-on-new-travel-ban-in-wake-of-positive-speech-reviews-report/ar-AAnG6vN?li=BBnb7Kz&ocid=DELLDHP

ممکنه تا یک ماه تاخیر بخوره ...

البته اصلا به صلاح ما لاتاری ها نیست که بعد از یک ماه امضا بشه ...
اگر میخواد امضا کنه ، همین جمعه امضا کنه ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - yami - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 02:22)tmn1991 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 00:18)yami نوشته:  CNN همن الان:

ﺁﺧﺮش ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﺣﺬﻑ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻓﻘﻄ ﻣﺎ ﻣﻴﻤﻮﻧﻴﻢ ﺗﻮ ﻟﻴﺴﺖ ???

حالا جام حذفی هست دیگه؟ بقول مرحوم نوذری رفتیم فینال فینالیستها!!
یاد کتاب قصه کودکان "مهمانهای ناخوانده" افتادم...
خیلی جالبه این داستانها برای ما در کودکی صرفا یه قصه بودن ولی الان میبینیم در عالم سیاست بین الملل روابط ظاهرا بر اساس همان قصها است!! احتمالا سیاستمدارها بهتر از ما قصه های کودکی یادشان مانده و از انها درس گرفته اند...

"مهمان های ناخوانده" نوشته فریده فرجام (بخشهای تکراری را حذف کردم. جهت یاداوری داستان)

در یک ده کوچک، پیرزنی زندگی می کرد. این پیرزن، یک حیاط داشت قد یک غربیل که یک درخت داشت قد یک چوب کبریت. پیرزن خوش قلب و مهربان بود، بچه ها خیلی دوستش داشتند.
یک روز غروب، وقتی آفتاب از روی ده پرید و خانه ها تاریک شد، پیرزن چراغ را روشن کرد و گذاشت روی تاقچه. چادرش را انداخت سرش، رفت دم خانه که هوایی بخورد، آشنایی ببیند، دلش باز بشود.
همین طور که داشت با بچه ها صحبت می کرد، نم نم باران شروع شد. بوی کاهگل از دیوارها بلند شد. پیرزن بچه ها را روانه خانه کرد و خودش به اتاق برگشت.
باران تند شد. صدای رعد و برق، کاسه کوزه های روی تاقچه را می لرزاند. پیرزن سردش شد، فکر کرد رخت خوابش را بیندازد و برود زیر لحاف گرم شود؛ که صدای در بلند شد:
تَق تَق تَق... کیه داره در می زنه؟
منم خاله گنجشکه. دارم زیر بارون خیس می شم، درو وا کن.
پیرزن در را باز کرد و گفت: بیا تو.
تَق تَق تَق... کیه داره در می زنه؟
منم مرغ پاکوتا. دارم زیر بارون خیس می شم، درو وا کن.
پیرزن در را باز کرد و گفت: خُب بیا تو.
......
پیرزن رو کرد به مهمان ها و گفت: خُب، حالا همه تون با خیال راحت بخوابین، فردا صب که شد، برین دنبال کاراتون...
همه مهمان ها که مهربانی پیرزن رو دیده بودند، از فکر رفتن غصه شان شد. پیرزن گفت: اگه از دل من بپرسین، می خوام که همه شما، اینجا بمونین؛ اما حیاط من قد یه غربیله، جایی ندارم. اگه خاله گنجشکم بتونه بمونه، آقا گاوه مجبور میشه بره.
گاوه به فکر فرو رفت، به پیرزن نگاه کرد و گفت: من که مومو می کنم برات خرمنو درو می کنم برات، بذارم برم؟
پیرزن از اینکه گاو را رنجانده بود، دلش گرفت و گفت: با وجود تنگی جا، پهلوی من بمون.
من که جیک و جیک می کنم برات، تخم کوچیک می کنم برات بذارم برم؟
من که عر و عر می کنم برات همسایه خبر می کنم برات بذارم برم؟
من که میو میو می کنم برات، موشا رو چپو می کنم برات، بذارم برم؟
....
پیرزن گفت: عیب نداره، تو هم بمون.
همه از سر سفره بلند شدند، بساط چای را جمع کردند و دنبال کارهایشان رفتند. از آن به بعد، سال های سال همگی با هم به خوشی و خوبی زندگی کردند.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Ali--usa - 2017-03-02

وقتي دوباره صحبت از چند روز آينده شده فك ميكنم اين جمعه هم امضإ نميكنه
ميفته هفته بعد
ميخواد بذاره دو روز قبل از مصاحبه من امضإ كنه?
خدا عاقبت همه رو بخير كنه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Scorsizi5374 - 2017-03-02

Saina Mzf:
?? فوری:
منابع نزدیک به رئیس جمهور ترامپ از به تعویق افتادن دوباره زمان امضاء فرمان اجرایی جدید در رابطه با محدودیت ورود اتباع ۷ کشور از جمله ایران به آمریکا خبر می دهند.
قرار بود رئیس جمهور امروز ساعت ۱۹:۳۰ به وقت شرق آمریکا این فرمان را امضا کند اما در پی بازخوردهای مثبت سخنرانی دیشب وی در کنگره، صدور فرمان اجرایی جدید به تعویق افتاده تا فضایی که از شب گذشته در حمایت از رئیس جمهور ایجاد شده است خدشه دار نشود.
یک منبع نزدیک به رئیس جمهور به CNN گفته است که دستور جدید:
? تاثیری بر وضعیت دارندگان گرین کارت یا ویزای معتبر ندارد؛
? برخی اقلیت های دینی را شامل نمی شود؛
? بلافاصله پس از امضا اجرا نشده و مهلتی برای آغاز اجرای آن داده خواهد شد؛
همچنین این دستور شهروندان عراقی را هم از لیست قبلی کشورهای دارای محدودیت خارج کرده است.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - shahin41 - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 10:49)Scorsizi5374 نوشته:  Saina Mzf:
?? فوری:
منابع نزدیک به رئیس جمهور ترامپ از به تعویق افتادن دوباره زمان امضاء فرمان اجرایی جدید در رابطه با محدودیت ورود اتباع ۷ کشور از جمله ایران به آمریکا خبر می دهند.
قرار بود رئیس جمهور امروز ساعت ۱۹:۳۰ به وقت شرق آمریکا این فرمان را امضا کند اما در پی بازخوردهای مثبت سخنرانی دیشب وی در کنگره، صدور فرمان اجرایی جدید به تعویق افتاده تا فضایی که از شب گذشته در حمایت از رئیس جمهور ایجاد شده است خدشه دار نشود.
یک منبع نزدیک به رئیس جمهور  به CNN گفته است که دستور جدید:
همچنین این دستور شهروندان عراقی را هم از لیست قبلی کشورهای دارای محدودیت خارج کرده است.

فعلاً که خبر جدید ملاقات مشاور ایشان با مقامات روسی در طی کمپین انتخابات، رفته بعنوان خبر اول.
ظاهراً دارن فشار میارن که آقای مشاور باید استعفا بده چون ملاقات با روس ها را پنهان کرده بود.
با این دسته گل های جدید تیم آقای رییس‌جمهور، من فکر نميكنم با امضای یک قانون جدید نیم بند خودش را به چالش بکشه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - amir1344 - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 08:14)Ali--usa نوشته:  وقتي دوباره صحبت از چند روز آينده شده فك ميكنم اين جمعه هم امضإ نميكنه
ميفته هفته بعد

سلام
دقيقا با حرف شما موافقم.
سري قبل ٥ روز مانده به مصاحبه من قانون اول صادر شد
تاريخ مجدد براي هفته ديگه دادند
اين سري هم بنظر مياد داره همين اتفاق ميافته

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Hadi_20 - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 11:52)shahin41 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 10:49)Scorsizi5374 نوشته:  Saina Mzf:
?? فوری:
یک منبع نزدیک به رئیس جمهور  به CNN گفته است که دستور جدید:

فعلاً که خبر جدید ملاقات مشاور ایشان با مقامات روسی در طی کمپین انتخابات، رفته بعنوان خبر اول.
ظاهراً دارن فشار میارن که آقای مشاور باید استعفا بده چون ملاقات با روس ها را پنهان کرده بود.
با این دسته گل های جدید تیم آقای رییس‌جمهور، من فکر نميكنم با امضای یک قانون جدید نیم بند خودش را به چالش بکشه.

فکر کنم منظورتون وزیر دادگستری بوده.این دموکرات هاهم خوب سوژه ای پیدا کردند هی دارند ازش استفاده می کنند فقط باید مواظب باشند که دیگه مساله ارتباط با روسیه بیش از اندازه لوث نشه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Sudeh - 2017-03-02

(2017-03-02 ساعت 11:54)amir1344 نوشته:  
(2017-03-02 ساعت 08:14)Ali--usa نوشته:  وقتي دوباره صحبت از چند روز آينده شده فك ميكنم اين جمعه هم امضإ نميكنه
ميفته هفته بعد

سلام
دقيقا با حرف شما موافقم.
سري قبل ٥ روز مانده به مصاحبه من قانون اول صادر شد
تاريخ مجدد براي هفته ديگه دادند
اين سري هم بنظر مياد داره همين اتفاق ميافته

ایشالله انقد به عقب میفته که هیچ وقت امضا نشه