مهاجرسرا
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-9.html)
+--- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-11.html)
+--- موضوع: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال (/thread-3349.html)

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2012-11-08

(2012-10-30 ساعت 02:53)Majid_M نوشته:  با درود
دایی من تو تورنتو تو یه تلویزیون کار میکنه و کلاً مقیمه.
میخواستم بدونم آیا میتونه برای من دعوت نامه کاری بفرسته و من بتونم از این طریق برای مهاجرت اقدام کنم؟
خودم مدارک بین المللی ماکروسافت هم دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
ممنون میشم یکی جواب پست من رو بده
سلام
کسی می تونه برای شما پیشنهاد کاری بفرسته که صاحب شرکت باشه و ارزش ان شرکت در تورنتو بیش از یک میلیون دلار باشه . دایی شما خودش کارمنده پس نمی تونه . مگر اینکه صاحب شرکت راضی بشه برای شما دعوت نامه بفرسته که احتمالش خیلی کمه . پس بهترین کار اینه از الان شروع کنی به شدت زبان خوندن یا از طریق کبک اقدام کنی که باید فرانسه بخونی یا اینکه برای استرالیا اقدام کنید که نیاز به ایلتس 7 داری .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - mz821 - 2012-11-11

سلام
من عضو جديد اين سايت هستم . مي خواستم بدونم كسي جديدا بعد از گرفتن csq فايل نامبر فدرالش را گرفته ؟ و اگر گرفته چند وقت بعد از ارسال مداركش فايل نامبر گرفته؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - mehran_soozer - 2012-11-16

دوستان من که رشتم مکانیک - جامدات هست و تو زمینه ی قالب های صنعتی و پلاستیک و نرم افزارهای موردنیاز آشنایی و سابقه دارم آیا تو لیست شغلی کانادا جا می گیرم ؟!

ضمنا چند وقت سابقه کار می خوان ؟ من تو این مدت کاریم بیمه نبودم !!!!!
از کجا باید شروع کنم واسه اقامت...از ب بسم ا.. بگید لطفا
مرسی

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - sajedeh - 2012-11-23

سلام دوستان عزیز اگه می شه کسی منو راهنمایی کنه .من لیسانس مترجمی زبان دانشگاه آزاد هستم و مدرک ایلتس با نمره خوب دارم البته سابقه کار هم ندارم همسرم هم جوشکار حرفه ای با جواز کسب کارگاه و چند سال هم سابقه کار ولی فعلا مدرک زبان نداره ولی میتونه التس با نمره 5 قبول بشه صرف نظر از زبان فرانسه که هیچکدوم مون بلد نیستیم میتونیم از کجا برای مهاجرت شروع کنیم؟ کبک یا فدرال؟ و ایا اقدام از طریق فدرال بدون وکیل راحت هست و احتیاج به زبان فرانسه داریم یا نه؟
ممنون میشم از دوستان جواب بدن .....

کسی نیست منو راهنمایی کنه

RE: مهاجرت و صدها علامت سوال بی پاسخ ؟؟... - quebec - 2012-11-23

(2008-12-26 ساعت 19:11)omid_canada1992 نوشته:  ........................................................................................................................................

********************************************************************************
هیچوقت یادت نره هر وقت خواستی بری هر کشور وکیل مورد نظرت رو کنترل رجیستری کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................................................................................................................................................................
راستی به وبلاگ من هم اگه خواستی سر بزن درباره کانادا :
www.bia2canada.blogfa.com

سابقه کار حتما باید با بیمه باشه؟؟؟؟؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2012-11-24

(2012-11-23 ساعت 01:36)sajedeh نوشته:  سلام دوستان عزیز اگه می شه کسی منو راهنمایی کنه .من لیسانس مترجمی زبان دانشگاه آزاد هستم و مدرک ایلتس با نمره خوب دارم البته سابقه کار هم ندارم همسرم هم جوشکار حرفه ای با جواز کسب کارگاه و چند سال هم سابقه کار ولی فعلا مدرک زبان نداره ولی میتونه التس با نمره 5 قبول بشه صرف نظر از زبان فرانسه که هیچکدوم مون بلد نیستیم میتونیم از کجا برای مهاجرت شروع کنیم؟ کبک یا فدرال؟ و ایا اقدام از طریق فدرال بدون وکیل راحت هست و احتیاج به زبان فرانسه داریم یا نه؟
ممنون میشم از دوستان جواب بدن .....

کسی نیست منو راهنمایی کنه
سلام
برای رشته شما فقط میشه برای کبک اقدام کرد که البته باید امتحان زبان فرانسه را بدید و نمره لازم را کسب کنید .
برای رشته همسرتون فدرال قبلا می گرفت که البته لیست جدید اول سال 2013 اعلام میشه . قبلا رشته همسر شما برای فدرال بود که احتمال زیاد در سال جدید هم خواهد بود . فقط اینکه حتما همسرتون باید امتحان ایلتس بدهند و نمره 6.5 به بالا کسب کنند .
سایر اطلاعات لازم در سایت cic.gc.ca هست که شما هم رشتتون زبان هست خیلی راحت میتونید اطلاعات لازم را بدست بیارید
موفق باشید

(2012-11-23 ساعت 06:20)quebec نوشته:  
(2008-12-26 ساعت 19:11)omid_canada1992 نوشته:  ........................................................................................................................................

********************************************************************************
هیچوقت یادت نره هر وقت خواستی بری هر کشور وکیل مورد نظرت رو کنترل رجیستری کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..........................................................................................................................................................................................
راستی به وبلاگ من هم اگه خواستی سر بزن درباره کانادا :
www.bia2canada.blogfa.com

سابقه کار حتما باید با بیمه باشه؟؟؟؟؟
سلام
خیر بیمه سابقه کار الزامی نیست . اما اگه داشته باشید بهتره .
البته لیست جدید سال 2013 اعلام میشه که باید تا 3 ماهه دیگه صبر کنید تا لیست جدید اعلام بشه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - amirpn1 - 2012-12-01

با سلام
من مدتیست که در استرالیا زندگی میکنم و اقامت دائم استرالیا دارم. ول یهنوز سیتی زن محسوب نمیشم. تصمیم دارم به کانادا مهاجرت کنم. کسی از دوستان اطلاعی از شرایط داره؟ من هم باید از طریق سوریه و طبق شرایط ایران اقدام کنم یا با توجه به اقامت استرالیا شرایط متفاوته؟
ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - لی لا - 2012-12-15

سلام من شنیدم با ثبت نام وگذراندن دوره های آموزشی در کانادا میشه برای مهاجرت از همون جا اقدام کرد آیا درسته؟آیا با ویزای کار هم میشه برای مهاجرت اقدام کرد؟

دوباره سلام چند وقت پیش یه ایمیل برام اومد از یک شرکت واسطه ثبت نام لاتاری امریکا که برای لاتاری کانادا تبلیغ میکرد(اقامت دایم و سیتیزنی کانادا).بعد از دیدن این ایمیل یه سری سرچ کردم ولی چنین چیزی رو پیدا نکردم فقط بخت آزمایی بود!میخواستم بدونم آیا کانادا هم مثل امریکا D.Vلاتاری برگزار میکنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی - sadegh59 - 2012-12-17

سلام دوستان
من فردی هستم 33 ساله کارگردان تیزر و همسرم لیسانس مدیریت هتلداری
پسری 1 ساله هم داریم . قصد مهاجرت فوری داریم ، خاله خانم بنده در آمریکا سیتیزن هست و به ما پیشنهاد کرده توریستی بریم و وکیل بگیریم بمونیم.
برامون دعوت نامه هم فرستادن،حدود 3 سال پیش با همین شرایط بدون بچه رفتیم سفارت تو دبی که با برخورد خوب بهمون گفتن متاسفانه ویزای شینگن ندارین اگه بتونین برین سفر اروپایی میتونین دوباره سعی کنین Sad . که خلاصه ما 1 سال و نیم پیش یه سفر اروپایی هم رفتیم و شینگن برای هر دومون صادر شد.
حال سوالم اینه که الان با این شرایط شانس گرفتن ویزای توریستی برامون چقدر هست و این که اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا و عاجزانه بهم بدبد و کمکم کنید :
حساب بانکی 15 میلیون تومان
رهن خونه : 45 میلیون
2ماشین
واقعا از زحماتتون ممنونم
منتظرم

سلام دوستان
من کارگردان هستم ، می خواستم یه راهنمایی راجع به خود اشتغالی یا همون Self-employed persons بهم بدین
ظاهرا من بالای 35 امتیاز رو دارم و می خواستم اگه بشه اقدام کنم
خیلی خیلی ازتون ممنونم اگه راهنماییم کنین

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - mm_toraby - 2012-12-20

دوستان همنطور که میدونید،ثبت نام برای مهاجرت از روز دوم ژانویه 2013 شروع میشه.آیا از دوستان کسی خبر داره که فرمت نامه سابقه ی کاری باید به چه صورت باشه.
در ضمن اگه ممکنه فرمهایی رو هم که باید پر بشند رو نام ببرید و یا برای دانلود بزارین.
ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - rahbar - 2012-12-21

ثبت نام فدرال چهارماه عقب افتاد
New Federal Skilled Worker Program to accept applications beginning May 4, 2013

http://www.cic.gc.ca/english/department/media/releases/2012/2012-12-19.asp

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - لی لا - 2012-12-22

سلام.... آیا میشه 2 رشته کاری رو مشخص کرد؟ برای مثال من لیسانس رادیولژی دارم الان هم دارم دوره حسابداری میگذرونم .میتونم هر دو تا رو به عنوان شغل مشخص کنم؟

اخذ ویزای کار کانادا - بلور - 2012-12-27

با سلام
من دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه دولتی شیراز هستم.اما مقاله ندارم.معدلم 7 17/5 هست.5 سال سابقه تدریس بصورت حق التدریس تو دانشگاههای مختلف رو دارم.
شوهرم هم مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشتی سازی امیرکبیرو داره.
آیا میتونیم ویزای کار کانادا رو بگیریم؟احتمالش چقدره؟
از چه راهی باید اقدام کنیم.
لطفا راهنماییم کنیم.
ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - odiseh - 2012-12-27

دوستان کسی‌ هست که تا حالا از طریقه سرمایه‌گذاری ویزای کانادا گرفته باشه ؟ اصلا می‌شه؟ چقدر سرمایه لازمه؟ چه مدت طول میکشه؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - storagemeter - 2012-12-28

تا دوستان بیان و از تجربیاتشون بگن این لینک رو بخوانید.
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/business/investors/index.asp

(2012-12-27 ساعت 22:35)odiseh نوشته:  دوستان کسی‌ هست که تا حالا از طریقه سرمایه‌گذاری ویزای کانادا گرفته باشه ؟ اصلا می‌شه؟ چقدر سرمایه لازمه؟ چه مدت طول میکشه؟