مهاجرسرا
پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-9.html)
+--- انجمن: مهاجرت به کانادا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-11.html)
+--- موضوع: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال (/thread-3349.html)

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2014-11-13

(2014-11-10 ساعت 18:23)Fatehmiki نوشته:  سلام بچه ها !
باباي من استاد دانشگاه ، ٢٠ سال سابقه كار داره ، دكترا داره ، فوق ليسانسشو از امريكا گرفته و دكتراشو از ژاپن و هر دو به زبان انگليسي چند تا هم كتاب از انگليسي به فارسي ترجمه كرده ، به انگليسي كاملا مسلطه ولي الان مدرك ايلتس نداره.
مادرم هم فوق ليسانس داره ، سابقه كار نداره ، زبانش در حد ايلتس ٦ هستش ، خواهر زادش هم كانادا هستش .
مشكل اصلي سن اونها هست كه پدرم ٦٣ و مادم ٥٣ سالشونه !
به نظرتون شانس دارن براشون اقدام كنيم !؟ سن بالا ٣٥ سال امتياز منفي داره؟
سلام
خیر متاسفانه نمی توانند برای مهاجرت تخصص اقدام کنند .
اما از طریق سرمایه گذاری می توانند اقدام کنند که در این روش باید بیش از 1.6 میلیون دلار سرمایه داشته باشند و 180 هرار دلار هزینه ان می شود .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - sanaz119 - 2014-11-22

با سلام.
همسر من کارشناسی برق گرایش الکترونیک داره.با 6 سال سابقه کار (و همچنان در حال کار هستن).تو زمینه های تولید سیستم های خورشیدی هم فعالیت میکنه.وکلا ادم فنی هستن.اما زبانشون ضعیفه.سنشونم 30 سال هست.
من خودمم رشتم هنریه و معدل کارشناسیم 18/45 بوده از یه دانشگاه خوب و الانم در مقطع ارشد صنایع دستی در حال تحصیلم.زبانم متوسطه رو به بالا و 25 سالم هست.
از نظر مالی هم در حدود 50-60 ملیون پول نقد و یه خونه به ارزش 150 ملیون داریم.حالا به نظر شما دوستان با شرایطی که ما داریم بهترین روش مهاجرت برای ما چیه؟ و امکان اقامت دائم ما چند درصده؟ و اینکه همسر من اگه زبانش رو تقویت کنه میتونه در کانادا شغل خوبی رو پیدا کنه یا نه؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2014-11-23

(2014-11-22 ساعت 23:45)sanaz119 نوشته:  با سلام.
همسر من کارشناسی برق گرایش الکترونیک داره.با 6 سال سابقه کار (و همچنان در حال کار هستن).تو زمینه های تولید سیستم های خورشیدی هم فعالیت میکنه.وکلا ادم فنی هستن.اما زبانشون ضعیفه.سنشونم 30 سال هست.
من خودمم رشتم هنریه و معدل کارشناسیم 18/45 بوده از یه دانشگاه خوب و الانم در مقطع ارشد صنایع دستی در حال تحصیلم.زبانم متوسطه رو به بالا و 25 سالم هست.
از نظر مالی هم در حدود 50-60 ملیون پول نقد و یه خونه به ارزش 150 ملیون داریم.حالا به نظر شما دوستان با شرایطی که ما داریم بهترین روش مهاجرت برای ما چیه؟ و امکان اقامت دائم ما چند درصده؟ و اینکه همسر من اگه زبانش رو تقویت کنه میتونه در کانادا شغل خوبی رو پیدا کنه یا نه؟
زبان متوسظ و زبان متوسط رو به بالا به درد مهاجرت نمی خوره و قطعا باید هر دوتون بر روی زبان بسیار کار کنید . در صورتی که همسرتون ایلتس 6 بگیرند می توانید برای اقامت دائم کاناد اقدام کنید .
شانس پیدا کردن کار هم بستگی به سطح فنی بودن همسر و سطح زبان ایشون داره .

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ahaghighi - 2014-12-31

با سلام و احترام
من 37 سالمه و لیسانس مدیریت صنعتی و دانشجوی ارشد IT management هستم , IELTS 5.5 دارم و 13 سال تجربه کاری در پشتیبانی کامپیوتر و شبکه و همسرم لیسانس زیست شناسی جانوری با 6 سال سابقه کار و یک فرزند 5 ساله دارم. دانش زبان فرانسه من در حد مبتدی هستش. بسیار علاقمند به مهاجرت و اقامت و بعد از اون تحصیل هستش و ساختن اینده بهتر برای فرزند.
خیلی از افراد ویزای تحصیلی در اروپا رو پیشنهاد میدن چون مهاجرت کانادا خیلی سخت شده ولی میخواستم بدونم واقعا راهی برای من در مورد کانادا نیست؟ دارایی مالی من 300 میلیون میشه ولی فکر نکنم به من ویزای سرمایه گذاری بدن. به هرحال میخواستم از راهنمایی شما استفاده کنم و ببینم راهی هست برای اقامت کانادا؟
متشکرم

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2015-01-01

(2014-12-31 ساعت 12:41)ahaghighi نوشته:  با سلام و احترام
من 37 سالمه و لیسانس مدیریت صنعتی و دانشجوی ارشد IT management هستم , IELTS 5.5 دارم و 13 سال تجربه کاری در پشتیبانی کامپیوتر و شبکه و همسرم لیسانس زیست شناسی جانوری با 6 سال سابقه کار و یک فرزند 5 ساله دارم. دانش زبان فرانسه من در حد مبتدی هستش. بسیار علاقمند به مهاجرت و اقامت و بعد از اون تحصیل هستش و ساختن اینده بهتر برای فرزند.
خیلی از افراد ویزای تحصیلی در اروپا رو پیشنهاد میدن چون مهاجرت کانادا خیلی سخت شده ولی میخواستم بدونم واقعا راهی برای من در مورد کانادا نیست؟ دارایی مالی من 300 میلیون میشه ولی فکر نکنم به من ویزای سرمایه گذاری بدن. به هرحال میخواستم از راهنمایی شما استفاده کنم و ببینم راهی هست برای اقامت کانادا؟
متشکرم
سلام
اتفاقن مهاجرت به کانادا نسبت به چند سال قبل راحتتر شده چون رشته های بیستری را می گیرد . قبلا کانادا 29 رشته را می گرفت اما الان 50 رشته را میگیرد که کامپیوتر هم جزو ان است. فقط الان کانادا ایلتس 6 در هر 4 باند می خواهد که شاید بعضی به همین دلیل می گویند شرایط ان سخت شده است!!!!!
ابتدا مدرک فوق کامپیوتر خود را بگیرید سپس می توانید برای کانادا اپلای کنید .
البته قبل از هر چیز باید مدرک ایلتس 6 در هر باند داشته باشید .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - only_flight - 2015-01-01

با سلام . آیا میتونم با دیپلم فنی 11 ساله (کامپیوتر ) و کاردانی پیوسته نرم افزار اقدام کنم ؟ یا حداقل کارشناسی رو میخواد ؟

آیلتس و سابقه ی کار چند سال میخواد ؟

با تشکر.

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2015-01-02

(2015-01-01 ساعت 12:20)only_flight نوشته:  با سلام . آیا میتونم با دیپلم فنی 11 ساله (کامپیوتر ) و کاردانی پیوسته نرم افزار اقدام کنم ؟ یا حداقل کارشناسی رو میخواد ؟

با تشکر.
برای کانادا حداقل یکسال سابقه کار و حداقل ایلتس 6 نیاز دارید .
با مدرک کاردانی هم می توانید اپلای کنید . اما تا مدرک ایلتس نداشته باشید کاری نمی توانید انجام دهید پس بهتر است به فکر گرفتن مدرک ایلتس باشید .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - only_flight - 2015-01-02

(2015-01-02 ساعت 15:21)ParsTrader نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:20)only_flight نوشته:  با سلام . آیا میتونم با دیپلم فنی 11 ساله (کامپیوتر ) و کاردانی پیوسته نرم افزار اقدام کنم ؟ یا حداقل کارشناسی رو میخواد ؟

با تشکر.
برای کانادا حداقل یکسال سابقه کار و حداقل ایلتس 6 نیاز دارید .
با مدرک کاردانی هم می توانید اپلای کنید . اما تا مدرک ایلتس نداشته باشید کاری نمی توانید انجام دهید پس بهتر است به فکر گرفتن مدرک ایلتس باشید .
با ارزوی موفقیت برای همه

جدی میتونم ؟؟ Big Grin

خب آیلتس 6 که کاری نداره ! Smile

آخه شنیدم که از امسال جدیدا" فدرال اینترست اسکیلز رو میشه اپلای کرد با یه سری شرایط سخت .

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - navid2212 - 2015-01-13

با سلام و عرض خسته نبا شيد به همه دوستان بابت اطلاعات و زحماتي براي هم وطن هاتون ميکشيد.
من یک سوال کلی داشتم و هرچی گشتم نمیدونستم توی کدوم انجمن مطرح کنم و همینجا معذرت میخوام بابت مطرح کردنش توی این انجمن اما واقعا چاره ای نداشتم..
من متولد 2/1368 هستم و ميخوام اقامت دائم کانادا بگيرم و تا 200000 دلار سرمايه دارم.لطفا کمکم کنيد که بهترين و سريعترين روش اقامت بگيرم و زبان هم مدرک خاص ندارم.در ضمن ميتونم با مدرک فني حرفه اي کامپيوتر که 945 ساعت آموزش ديدم دانشگاه برم ؟؟
من مدارک تحصيلي ديپلم کامپيوتر کار و دانش-پيش دانشگاهي علوم انساني - مدرک فني حرفه اي کامپيوتر درجه 1 و 2 و برنامه نويسي ويژوال بيسيک و گذراندن 945 ساعت آموزش دارم.لطفا اگه شما کشور ديگه که به نظرتون من شرايطش دارم و اقتصاد خوبي داره بهم معرفي کنيد و کمکم کنيد در ضمن ميخواستم بدونم اگه از طريق ويزاي دانشجويي اقدام کنم آيا بعد اتمام تحصيل ويزاي من به دائم تبديل ميشه و يا اينکه بايد دنبال گرفتن ويزاي دائم از صفر باشم و آيا همزمان ميتونم هم دانشجو باشم هم براي خودم يک کار کوچيک راه اندازي کنم و اگه ميشه در کدام کشور ها ؟؟؟
ممنون

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - amis90 - 2015-02-01

سلام دوستان
من شرایط مهاجرت به فدرال رو با توجه به نمره آیلتسم و این برنامه جدید EXPRESS ENTERY دارم میخواستم کمک کنید یه وکیل خوب و منصف معرفی کنید

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - barvos - 2015-02-03

(2015-02-01 ساعت 12:14)amis90 نوشته:  سلام دوستان
من شرایط مهاجرت به فدرال رو با توجه به نمره آیلتسم و این برنامه جدید EXPRESS ENTERY دارم میخواستم کمک کنید یه وکیل خوب و منصف معرفی کنید

دوست من معرفي وكيل مغاير با قوانين سايته . با توجه به لحظه اي بودن تصميمات ادارات مهاجرت و نبودن تضمين براي گرفتن جواب مثبت بهتره خودتون وكيل مورد نظرتون رو از طريق دوست آشنا اقوام يا گوگل پيدا كنيد ببينيد ميتوانيد اطمينان كنيد و تمام عواقب مالي و زماني رو به جان بخريد و اقدام كنيد . براتون بهترينها رو آرزومنديم .

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ali diana - 2015-02-06

درود
دوستان واسه مهاجرت به کاندا طبق قانون جدید به لینک زیر برید..سوالاتی از شما پرسیده میشه که ایا مجاز هستین واسه این برنامه اقدام کنید یا خیر..اگر مجاز بودید یه کد بهتون میده و باید در ساید ثبت نام کنید با کدی که بهتون داده و پروفایلتون رو بسازید...
http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/ee-start.asp

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - Saharroo - 2015-02-07

سلام دوستان
من سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید
من 27 سالمه کارشناسی ارشد معماری هستم با تقریبا 2 سال سابقه کار و بیمه
میتونم با آیلتس 6 تخصصی و از طریق رشتم اپلای کنم ؟
و اگر بشه چه ویزای به من میدن؟ چند ساله؟
و فکر میکنید در حال حاضر کانادا راحتتر میشه اقامت گرفت یا استرالیا؟

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - ParsTrader - 2015-02-08

(2015-02-07 ساعت 20:55)Saharroo نوشته:  سلام دوستان
من سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید
من 27 سالمه کارشناسی ارشد معماری هستم با تقریبا 2 سال سابقه کار و بیمه
میتونم با آیلتس 6 تخصصی و از طریق رشتم اپلای کنم ؟
و اگر بشه چه ویزای به من میدن؟ چند ساله؟
و فکر میکنید در حال حاضر کانادا راحتتر میشه اقامت گرفت یا استرالیا؟

سلام
برای اقامت دائم کانادا می توانید اقدام کنید . اما باید ایلتس 6 جنرال داشته باشید .
بدون داشتن ایلتس کاری نمی توانید انجام دهید .
با ارزوی موفقیت برای همه

RE: پرسش و پاسخ درباره مهاجرت به کانادا- فدرال - victor2016 - 2015-02-09

سلام دوستان دوتا سوال داشتم.
1- اگر کسی بتونه کارفرما توی کانادا پیداکنه، میتونه ویزای کار بگیره، یا باید اول اونجا باشم بعد دنبال کاربگردیم؟
2- اگر کسی با ویزای تحصیلی بیاد کانادا و چندسال اونجا بمونه، میتونه بعدش درخواست اقامت بده؟