مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ali 1346 - 2013-09-11

عزیزان برای کیس های خانوادگی باید برای گرفتن ویزا بعد از مصاحبه باید در اداره پست دبی ثبت نام کرد یا اینکه بعد از مصاحبه باید در سفارت حضور داشته باشیم و شخصا ویزا را دریافت کنیم ؟ممنون از زحمات همه عزیزانSad

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ronaldmog - 2013-09-12

با سلام
پدر من سیتیزن امریکا است و برای من تقاضای گرین کارت داده است .میخواستم ببینم با توجه به اینکه من در مقطع پیش دانشگاهی هستم و برای خروج از ایران برای سربازی باید مبلغ 15 میلیون تومان وثیقه بگذارم ایا در سفارت آمریکا در هنگام مصاحبه ی من برای اینکه معافیت سربازی ندارم و محصل هستم مراحل انجام گرین کارت من انجام میشوند یا ایراد میگیرند؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ali 1346 - 2013-09-14

با سلام خدمت تمام عزیزان . ازمسئولین مهاجرسرا بسیار سپاسگزام که این سایت را ایجاد کردن وبسیار مفید وسودمند است .تمام تاپیک ها را مطالعه کردم بسیار سودمند بودند.سوالی از شما مسئولین ودیگر عزیزان که تجربه کیس f4خانوادگی را دارند .سوال: در کیس f4 بعد از گرفتن ویزا و قبل از ورود به آمریکا آیا لازم است هزینه ای را به حساب اداره مهاجرت آمریکا واریز کنیم.با تشکر فراوان از همهSmile

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - storagemeter - 2013-09-14

نه ایرادی نمیگیرند. ولی اگر وثیقه خواستند بهتر است ضمانت نامه 15 میلیونی بانکی ببرید که ترجمه آن را هم اگر خواستند ببینند.

(2013-09-12 ساعت 17:15)ronaldmog نوشته:  با سلام
پدر من سیتیزن آمریکا است و برای من تقاضای گرین کارت داده است .میخواستم ببینم با توجه به اینکه من در مقطع پیش دانشگاهی هستم و برای خروج از ایران برای سربازی باید مبلغ 15 میلیون تومان وثیقه بگذارم ایا در سفارت آمریکا در هنگام مصاحبه ی من برای اینکه معافیت سربازی ندارم و محصل هستم مراحل انجام گرین کارت من انجام میشوند یا ایراد میگیرند؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - romance33 - 2013-09-14

(2013-09-14 ساعت 11:05)ali 1346 نوشته:  با سلام خدمت تمام عزیزان . ازمسئولین مهاجرسرا بسیار سپاسگزام که این سایت را ایجاد کردن وبسیار مفید وسودمند است .تمام تاپیک ها را مطالعه کردم بسیار سودمند بودند.سوالی از شما مسئولین ودیگر عزیزان که تجربه کیس f4خانوادگی را دارند .سوال: در کیس f4 بعد از گرفتن ویزا و قبل از ورود به آمریکا آیا لازم است هزینه ای را به حساب اداره مهاجرت آمریکا واریز کنیم.با تشکر فراوان از همهSmile

دوست عزیز در مورد ویزاهای مهاجرتی خانوادگی ما تمام مبالغ رو قبل از مصاحبه پرداخت میکنیم و بعد از ورود دیگر هزینه ای نداریم .

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Parisa-da - 2013-09-19

سلام دوستان عزيز
من برام نامه اومده براي سفارت ابوظبي
ولي الان شرايطشو ندارم برم و زمان مصاحبه رو عقب انداختم ميخواستم بدونم نهايت تا كي ميشه عقب انداخت كه پروندم كنسل نشه؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ali 1346 - 2013-09-22

عزیزان مهاجرسرا سلام: در مورد کیس F4 آیا بجز نامه اینترویو دیگر مدرکی از NVC لازم است که برای من بیاید و من آن را روز مصاحبه نشان دهم ؟ در مورد شناسنامه برادرم که برای من درخواست کننده بوده ومن باید اصل شناسنامه او را در روز مصاحبه همراه داشته باشم آیا لازم است که شناسنامه برادرم را ترجمه کنم؟ اگر از عزیزان مهاجرسرا کسی در کیس f4 هست که در ماه september و قبل از آن به مصاحبه رفته لطفا جواب دهید . با تشکر فراوان از لطف همهSmile

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - frozen mind - 2013-09-23

(2013-09-22 ساعت 13:15)ali 1346 نوشته:  عزیزان مهاجرسرا سلام: در مورد کیس F4 آیا بجز نامه اینترویو دیگر مدرکی از NVC لازم است که برای من بیاید و من آن را روز مصاحبه نشان دهم ؟ در مورد شناسنامه برادرم که برای من درخواست کننده بوده ومن باید اصل شناسنامه او را در روز مصاحبه همراه داشته باشم آیا لازم است که شناسنامه برادرم را ترجمه کنم؟ اگر از عزیزان مهاجرسرا کسی در کیس f4 هست که در ماه september و قبل از آن به مصاحبه رفته لطفا جواب دهید . با تشکر فراوان از لطف همهSmile

تصمیم گرفته ام که برای مدیون نبودن به مهاجرسرا، با آن معامله پایاپای انجام دهم. به این صورت که: هر وقت اطلاعاتی بگیرم، به سوال یکی از کاربران جواب دهم تا به اصطلاح یر به یر بشیم!
البته این فقط به خاطر کمبود وقتمه، اگر وقت اضافی داشته باشم، بیشتر از مصرفم اطلاعات می دهم.

بگذریم.

ali 1346 گرامی، در همان نامه دعوت به مصاحبه، مدارکی که باید روز مصاحبه به سفارت ارائه کنید مشخصا به صورت یک چک لیست ذکر میشه. این مدارک برای هر پرونده با پرونده دیگه متفاوته و بستگی به این داره که قبلا مدارک را کامل فرستاده باشید یا نه، یا کپی فلان مدرک را گم کرده باشن یا نه.

چون از مصاحبه من مدت زیادی می گذره، اگر مقررات تغییر کرده، دوستانی که تازه به مصاحبه دعوت شدن و مصاحبه رو گذروندن، لطفا حرف منو اصلاح کنن. متشکرم.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - amjad - 2013-09-23

ali 1346عزیز
به نظر میرسه یکی از مدارکی که از شخص در خواست کننده - برادر شما -برای پرونده شما خواستن اثبات نسبت شما با یکدیگر هست علاوه بر اون در F4 مدارک هویتی پدر و مادر پیوند شما دوبرادر رو به اثبات میرسونه. با تجمیع این مدارک پرونده شما شکل میگیره و AP میشه
بنا بر راهنمائی دوست عزیزم فروزن اگر در اون چک لیست از شما نخواستن که هیچ ولی اگر خواستن حتما باید ببرید
یاد آوری میکنم اعتبار ترجمه مدارک هویتی و ازدواجی شش ماه است در نتیجه اگر ترجمه های موجود در پرونده شما قدیمی هست باید ترجمه جدید به همراه مهر داد گستری و وزارت خارجه، ببرین به همراه اصل مدارک

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ali 1346 - 2013-09-24

(2013-09-23 ساعت 18:18)amjad نوشته:  ali 1346عزیز
به نظر میرسه یکی از مدارکی که از شخص در خواست کننده - برادر شما -برای پرونده شما خواستن اثبات نسبت شما با یکدیگر هست علاوه بر اون در F4 مدارک هویتی پدر و مادر پیوند شما دوبرادر رو به اثبات میرسونه. با تجمیع این مدارک پرونده شما شکل میگیره و AP میشه
بنا بر راهنمائی دوست عزیزم فروزن اگر در اون چک لیست از شما نخواستن که هیچ ولی اگر خواستن حتما باید ببرید
یاد آوری میکنم اعتبار ترجمه مدارک هویتی و ازدواجی شش ماه است در نتیجه اگر ترجمه های موجود در پرونده شما قدیمی هست باید ترجمه جدید به همراه مهر داد گستری و وزارت خارجه، ببرین به همراه اصل مدارک
دوست خوبم با تشکر از شما . من حدود سه سال پیش به زمان مصاحبه ام فقط حدود یک ماه مانده بود که به علت عقب کشیدن پروندها توسط اداره مهاجرت , امسال نوبت مصاحبه دارم ودر نامه دعوت به سفارت فقط از من اصل مدارک ( birth certificate , marriage certificate , petitioner birth certificate , passport ) را خواسته اند و چیزی در رابطه با ترجمه آنها نخواسته اند ولی در سایت سفارت ترجمه تمام مدارک را لازم دانسته اند و من تمام مدارک هویتی خودم و خانواده را سه سال پیش ترجمه کردم بنابر فرمایش شما دوست خوبم من باید مجددا شناسنامه ها و سند ازدواج را ترجمه کنم ؟ با تشکر Big Grin

RE: - amjad - 2013-09-24

(2013-09-24 ساعت 01:17)ali 1346 نوشته:  
دوست خوبم با تشکر از شما . من حدود سه سال پیش به زمان مصاحبه ام فقط حدود یک ماه مانده بود که به علت عقب کشیدن پروندها توسط اداره مهاجرت , امسال نوبت مصاحبه دارم ودر نامه دعوت به سفارت فقط از من اصل مدارک ( birth certificate , marriage certificate , petitioner birth certificate , passport ) را خواسته اند و چیزی در رابطه با ترجمه آنها نخواسته اند ولی در سایت سفارت ترجمه تمام مدارک را لازم دانسته اند و من تمام مدارک هویتی خودم و خانواده را سه سال پیش ترجمه کردم بنابر فرمایش شما دوست خوبم من باید مجددا شناسنامه ها و سند ازدواج را ترجمه کنم ؟ با تشکر Big Grin
قطعا

RE: - amjad - 2013-09-24

(2013-09-23 ساعت 22:28)Saeedv13 نوشته:  {پست موقت}
(2013-09-23 ساعت 17:20)frozen mind نوشته:  تصمیم گرفته ام که برای مدیون نبودن به مهاجرسرا، با آن معامله پایاپای انجام دهم. به این صورت که: هر وقت اطلاعاتی بگیرم، به سوال یکی از کاربران جواب دهم تا به اصطلاح یر به یر بشیم! ...
شما تشریف بیارین استاد، همون که آیدیتون روشن باشه برای ما قوت قلبهRolleyes. اگر پای معامله وسط باشه مهاجرسرا به شما خیلی بدهکارترهRolleyes.
درس معلم ار بود زمزمه محبتی جمعه به مکتب آورد طفل گریز پایرا!(در مثل مناقشه نیست)نه اقا هنوز چوب خطت پره باید بیای سر بزنی ، پست بذاری

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ali 1346 - 2013-09-24

(2013-09-24 ساعت 01:33)amjad نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 01:17)ali 1346 نوشته:  
قطعا

متشکرم[/b]

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - frozen mind - 2013-09-24

(2013-09-23 ساعت 22:28)Saeedv13 نوشته:  {پست موقت}
(2013-09-23 ساعت 17:20)frozen mind نوشته:  تصمیم گرفته ام که برای مدیون نبودن به مهاجرسرا، با آن معامله پایاپای انجام دهم. به این صورت که: هر وقت اطلاعاتی بگیرم، به سوال یکی از کاربران جواب دهم تا به اصطلاح یر به یر بشیم! ...
شما تشریف بیارین استاد، همون که آیدیتون روشن باشه برای ما قوت قلبهRolleyes. اگر پای معامله وسط باشه مهاجرسرا به شما خیلی بدهکارترهRolleyes.

از شما یه اشاره، از من به سر دویدن ...
یک عمو سعید که بیشتر نداریم!

امجد جان، شما امر بفرمایید. چشم!

{پست موقت}
لطفا این پست موقت را نیز هم زمان با انقضای پست موقتتان حذف کنید. من دسترسی به حذف ندارم. متشکرم.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - A.R.R - 2013-09-24

(2013-09-23 ساعت 22:28)Saeedv13 نوشته:  
{پست موقت تا زمان رويت استاد}
هر چند من تو اين سايت كاره اى نبوده و نيستم ولى هنوز محروم نشدم و كاربر هستم كه در نقشش يه نظر بدم...
هر وقت ميبينم (در نقش يك كاربر) استاد فروزن ميان نظر ميدن اينقدر خوشحال ميشم كه نگو...
اميدوارم سايشون از سر مهاجر سرا هيچوقت كم نكنند...
و اون كارشون هم به زودى رديف بشه و خبر خوبش بهمون بِدَن...
اگر قابل بدونيد من دعاگو هستم استاد...