مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - 15964 - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 23:08)faegheh_niazmand نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 23:04)15964 نوشته:  ایمیلی که واسه منم فرستادن همینه!
وقت شما در usvisa-info کنسل شده یا تغییری نکرده؟!

چطوری میتونم وقتم رو اونجا چک کنم؟

از ais.usvisa-info.com با نام کاربری و پسورد می تونید چک کنید که قرار مصاحبتون سره جاشه یا کنسل کردن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - faegheh_niazmand - 2017-03-07

چک کردم همونجا که زده وضعیت قرار مصاحبه دیگه؟؟
قرارم سر جاشه
الان دقیقا باید چیکار کنیم ؟؟؟ Sad

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-07

دوستان متن ایمیل که اومده رو نمیخونن؟ یه لینک هست که هدایت میکنه به همون اطلاعیه در مورد فرمان اجرایی..نوشته در طول نود روز ویزایی صادر نمیشه و در این مدت سفارت خانه ها روند بررسی رو طبق قبل انجام میدهند. حرفی از کنسل شدن وقت نیست .. رو چه حسابی میرید تو پروفایلتون و از اینکه وقت کنسل نشده تعجب میکنید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - faegheh_niazmand - 2017-03-07

برای صحبت کردن با سفارت حتما باید انگلیسی ادم خیلی خوب باشه؟؟؟؟

(2017-03-07 ساعت 23:14)faegheh_niazmand نوشته:  برای صحبت کردن با سفارت حتما باید انگلیسی ادم خیلی خوب باشه؟؟؟؟

خیر به راحتی فارسی صحبت میکنند و میتونید با اسکایپ رایگان تماس بگیرید

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 23:14)faegheh_niazmand نوشته:  برای صحبت کردن با سفارت حتما باید انگلیسی ادم خیلی خوب باشه؟؟؟؟
اینجور که معلومه الان دستورالعمل مشخص و درستی به سفارت خونه ها نرسیده وگرنه اطلاعیه میزدنن. این سوال شما سوال خیلیای دیگه هم هست اگه جوابی براش داشتن اعلام میکردن که این همه ایمیل نره براشون.. پس چند روز دست نگه دارید بهشون ابلاغ شه اعلام میکنه الان خودشون هم نمیدونن چیکار باید بکنن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - بابي - 2017-03-07

(2017-03-07 ساعت 22:50)15964 نوشته:  سلام
من واسه ۱ feb قرار مصاحبه ویزا توریستی داشتم که کنسل کردم و دوباره واسه ۸ مارچ قرار جدید تعیین کردند. تو سایت یه قسمت urgent زده که ۶ مارچ فرمانی جدید امضا شده و از ۱۶ مارچ اجرا میشه و در این بین ویزایی صادر نمیشه!!!
من فرادا مصاحبه دارم ، امروز زنگ زدم سفارت گفتم وقتم سره جاشه با این دستوری که امضا شده اول گفت فکر نمی کنم بدش که گفتم ۱۰ روز مهلت داده گفت بزار از کنسولی بپرسم ، بعدش گفت مشکلی نیست فردا می تونید تشریف بیارید!!!
با توجه به قانون ویزا صادر میشه یا نه؟؟!!
از یه طرف نوشته هیچ وایزایی صادر نمی گردد و از طرفی میگن مشکلی نیست برای مصاحبه بیاین!
من گیج شدم ، به نظرتون فردا برم؟!

دوست عزيز ننوشته وبزا صادر نمبشه در ده روز.ترجمه اينه كه هيچ ويزاي صادر شده قبل از تاريخ اجراي دستور لغو نخواهد شد

تو این ۱۰ روزی که فرصت داده حدود ۸ روز مونده اگر قرار مصاحبه هم کنسل نشه ویزایی صادر می شه؟ یعنی فردا مصاحبه شم تو این ۸ روز ویزا توریستی اوکی میشه؟ یعنی تو پاس چاپ میشه؟

(2017-03-07 ساعت 23:21)بابي نوشته:  
من واسه ۱ feb قرار مصاحبه ویزا توریستی داشتم که کنسل کردم و دوباره واسه ۸ مارچ قرار جدید تعیین کردند. تو سایت یه قسمت urgent زده که ۶ مارچ فرمانی جدید امضا شده و از ۱۶ مارچ اجرا میشه و در این بین ویزایی صادر نمیشه!!!
من فرادا مصاحبه دارم ، امروز زنگ زدم سفارت گفتم وقتم سره جاشه با این دستوری که امضا شده اول گفت فکر نمی کنم بدش که گفتم ۱۰ روز مهلت داده گفت بزار از کنسولی بپرسم ، بعدش گفت مشکلی نیست فردا می تونید تشریف بیارید!!!
از یه طرف نوشته هیچ وایزایی صادر نمی گردد و از طرفی میگن مشکلی نیست برای مصاحبه بیاین!

دوست عزيز ننوشته وبزا صادر نمبشه در ده روز.ترجمه اينه كه هيچ ويزاي صادر شده قبل از تاريخ اجراي دستور لغو نخواهد شد

امیدوارم اینطور که شما میگید باشه من فکر کردم در این ۱۰ روز هم هیچ ویزایی صادر نمیشه؟ حالا نمی دونم میشه یا نه؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-07

اگه کارنت نکنن ، پس مصاحبه ای هم در کار نیست ...

تنها راهش منتظر بودن تا نهایت ۳ روز دیگست ...

لعنت عالم بهت ترامپ ... همه رو علاف خودت کردی ، مو قشنگ بی سواد نژاد پرست ...
این دیو ۳ سر دیگه از کجا پیداش شد ... تا چند ماه پیش ، دنیا چه نفس آرومی داشت میکشید ...

اوباما کجایی ، دقیقا کجایی ... البته همه ی این آتیش ها ، از سر همین لیست مسخره اوباما بلند شد .
ولی خاصیتش برا ما این بود که مرد عمل و خشونت نبود ...

میشه شماره تماس سفارت ابوظبی رو اینجا بذارین لطفا؟؟

(2017-03-07 ساعت 23:24)faegheh_niazmand نوشته:  میشه شماره تماس سفارت ابوظبی رو اینجا بذارین لطفا؟؟

تو usvisa-info قسمت contact هست که یک ایدی اسکایپ هم گذاشتن که با اسکایپ زنگ بزنید هزینه ای ندارد

(2017-03-07 ساعت 20:47)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 20:35)minaz00 نوشته:  Unlike January's order, US embassies are not planning to cancel appointments for people seeking US visas, and will "review each case carefully to ensure it is processed appropriately under the (executive order) and in compliance with any court orders," a State Department official told CNN.
این یعنی چی؟ cnn به نقل از مقام رسمی میگه بر خلاف دستور قبل وقت ها کنسل نمیشه و روند مصاحبه ها ادامه پیدا میکنه. نظر بقیه چیه

احتمالا تا قبل از ۲۶ اسفند هست ... شاید هم بعدش مصاحبه کنن ... نمیدونم
ویزابولتن پس فردا کارنت کنه ، پس معلومه که مصاحبه ها انجام میشه و فقط ویزا نمیدن
جایی از پیش نویس جدید ذکر شده که مصاحبه ها کنسل میشه ؟؟
آخه من تو پیش نویس حکم اول ، دیدم که نوشته بود مصاحبه ها متوقف میشه . اما تو این
حکم جدید راجب مصاحبه ها چیزی دستگیرم نشده راستش ...

بنظر من که کارنت کردن ادامه داره و روند سفارت متوقف نمیشه ، فقط ویزا نمیدن تا ۹۰ روز

نظر شما چیه ؟؟

دوست من .در متن اصلي اواخر متن خوندم كه نوشته بود طي ٩٠ روز هيچ تغييري روي پرونده ها داده نميشه.نميدونم شامل مصاحبه ميشه اين جمله يا خير

(2017-03-07 ساعت 23:25)15964 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 23:24)faegheh_niazmand نوشته:  میشه شماره تماس سفارت ابوظبی رو اینجا بذارین لطفا؟؟

تو usvisa-info قسمت contact هست که یک ایدی اسکایپ هم گذاشتن که با اسکایپ زنگ بزنید هزینه ای ندارد
For service in Farsi:

Open Sunday - Thursday, 7:00 to 19:00 local time.

If you are using Skype: usvisauae

Local Numbers:

+971-4-376-8311
+971-2-447-6084

(2017-03-07 ساعت 23:23)15964 نوشته:  
(2017-03-07 ساعت 23:21)بابي نوشته:  

امیدوارم اینطور که شما میگید باشه من زبانم زیاد خوب نیست و فکر کردم در این ۱۰ روز هم ویزا صادر نمیشه؟ حالا نمی دونم میشه یا نه؟

طبق دستور منعي ايجاد نشده مگه دستورالعمل داخلي داده باشند كه بعيده چون به صراحت فيد كرده مثل گذشته