مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - V_B - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 17:51)siavashasg نوشته:  سلام
دوستان سایت سفارت ابوظبی دو سه روزه باز نمیشه، کسی می دونه جریان چیه؟

سلام
سایت سفارت ارمنستان هم باز نمیشد که بعدش فهمیدم ف ی ل ت ر شده. با وی پی ان باز شد.
شما هم امتحان کنید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Sasa-t - 2017-03-12

قسمت چک کردن کیس ها که باز میشه مشکلی نداره اما خود سایت که گاهی فیلتر میشه، باز نمیشه.

دی جی Zeed خواننده و تهیه کننده روسی الاصل که برنده جایزه Grammy هم شده با همکاری خوانندگان دیگر کنسرتی علیه حکم اخیر ت ر ا م پ درباره ممنوعیت مهاجرت برگزار می کند که تمام درآمد حاصل از این کنسرت را به American Civil Liberties Union (ACLU) برای مبارزه با دستور اجرایی دوم مهاجرتی ت ر ا م پ اهدا می کند. zeed خودش مهاجر هست و این کار را برای مهاجر ها انجام می دهد.

کنسرتش قراره سوم اپریل در لس آنجلس برگزار بشه.

اینجور حرکت ها بیشتر هم بشه خوبه. اما امیدوارم تا اپریل این حکم طول نکشه دیگه.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - siavashasg - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 19:07)Sasa-t نوشته:  دی جی Zeed خواننده و تهیه کننده روسی الاصل که برنده جایزه Grammy  هم شده با همکاری خوانندگان دیگر کنسرتی علیه حکم اخیر ت ر ا م پ درباره ممنوعیت مهاجرت برگزار می کند که تمام درآمد حاصل از این کنسرت را به American Civil Liberties Union (ACLU)  برای مبارزه با دستور اجرایی دوم مهاجرتی ت ر ا م پ  اهدا می کند. zeed خودش مهاجر هست و این کار را برای مهاجر ها انجام می دهد.

منم امیدوارم زیاد طول نکشه، واقعا دیگه ضعف اعصاب گرفتم، راستی قبل از کلیرنس اگه مسافرت خارج از کشور داشته باشیم تاثیری تو روند کلیرنس میذاره؟

(2017-03-12 ساعت 19:12)siavashasg نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 19:07)Sasa-t نوشته:  دی جی Zeed خواننده و تهیه کننده روسی الاصل که برنده جایزه Grammy  هم شده با همکاری خوانندگان دیگر کنسرتی علیه حکم اخیر ت ر ا م پ درباره ممنوعیت مهاجرت برگزار می کند که تمام درآمد حاصل از این کنسرت را به American Civil Liberties Union (ACLU)  برای مبارزه با دستور اجرایی دوم مهاجرتی ت ر ا م پ  اهدا می کند. zeed خودش مهاجر هست و این کار را برای مهاجر ها انجام می دهد.

منم امیدوارم زیاد طول نکشه، واقعا دیگه ضعف اعصاب گرفتم، راستی قبل از کلیرنس اگه مسافرت خارج از کشور داشته باشیم تاثیری تو روند کلیرنس میذاره؟

بله میزاره، دوستانی که رفته بودند تو صفحه کلرنس بخش مهاجرت خانوادگی نوشته بودند که روند AP هاشون طولانی تر شده.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-12

[/quote]

بله میزاره، دوستانی که رفته بودند تو صفحه کلرنس بخش مهاجرت خانوادگی نوشته بودند که روند AP هاشون طولانی تر شده.
[/quote]

وأي چ ه خوب شد گفتين من أصلا بهش فكر نكرده بودم ... چه نكته خوبي و اشارت كردين دوستان عزيز

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 19:17)Sasa-t نوشته:  

از كجا اينو ميدونن اخه
مگه اونا ميدونستن قراره بدون سفر چقدر كليرنسشون طول بكشه كه الان ميگن با سفر طولاني تر شده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - امیر007 - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 17:05)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 17:00)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
حالا که رفتن به آمریکا  با شرایط بوجود اومده سخت شده  من به فکر  مهاجرت به اروپا افتادم
اگه کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت به لهستان داره به خصوص در زمینه  ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس
بنده رو راهنمایی بفرمایید
با تشکر

عزيزم.... بد نيست ادم دركي هم از حال مخاطب يا مخاطبينش داشته باشه قبل از مطرح كردن چيزي كه توي ذهنشه!

دوست عزيزم اگه يك صفحه از اين فروم رو خونده باشي  متوجه حال افراد اين فروم ميشي و بيشتر حتي ميتوني بفهمي كه شايد كسي توان و انگيزه اي واسه صحبت راحب ثبت شركتتون توي اروپا نداره (( حالا كه رفتن به امريكا سخت شده!!!!!)
انشالا كه حال هممون بهتر شه!

شرمنده دوست گرامی منظوری نداشتم حالا متوجه شدم جای دیگه ای باید این پست رو میزاشتم
بازهم عذرخواهی میکنم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - امیر007 - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 17:08)minaz00 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 17:00)امیر007 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
حالا که رفتن به آمریکا  با شرایط بوجود اومده سخت شده  من به فکر  مهاجرت به اروپا افتادم
اگه کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت به لهستان داره به خصوص در زمینه  ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس
بنده رو راهنمایی بفرمایید
با تشکر
فروم رو اشتباه اومدید .

مرسی از راهنمایتون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin41 - 2017-03-12

وقتی در AP هستیم، از کجا میفهمن که مسافرت خارج داشتیم.
مگه به ما GPS وصل کردن؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - alo - 2017-03-12

دوستان عزیزم،
من هم مثل شما تمام برنامه آینده و زندگیم رو بر اساس مهاجرت به آمریکا تنظیم کرده بودم. پس حال همه شما رو درک میکنم، ولی یه پیشنهاد دارم:
در بین شهروندهای این شش کشور،طبق آمار رسمی هیچ کدوم به اندازه ایران مهاجر برای امریکا نداشت وخیلی از ایرانی هایی که از بابت این حکم متضرر میشن، به این فروم سر میزنن... تجربه به من نشون داده که نگرانی، بدبینی و انرژی منفی ( چه به جا و چه نا بجا) هیچ سودی نداره، بلکه امکان داره شرایط رو بدتر و وخیم تر بکنه... اگه همه از همین الان سعی کنیم ذهنمون رو کنترل کنیم و امیدوار باشیم، قطعابا انرژی مثبتمون که در این فروم متمرکز میکنیم، میتونیم شرایط رو به نفع خودمون تغییر بدیم. کسانی هم که به دعا معتقد هستن، میتونن با دعاهاشون از خدا کمک بخوان...
من تصمیم گرفتم اصلا به پیشواز اتفاقی که هنوز نیفتاده نرم، بک گراند گوشیم رو عکس لس آنجلس گذاشتم و کماکان همون مسیری رو میرم که تا دو ماه پیش میرفتم... بازی چند شب پیش بارسلونا رو فراموش نکنین، فوتبال عین زندگیه...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - lr_rleri - 2017-03-12

سایت سفارت ارمنستان هم چند روزیه که فیلتره و من بدون فیلترشکن نمیتونم واردش بشم احتمالا اونم فیلتر باشه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - vanima - 2017-03-12

(2017-03-12 ساعت 23:21)lr_rleri نوشته:  

سایت سفارت ارمنستان هم چند روزیه که فـیـلـتــره و من بدون فـیـلـتــرشکن نمیتونم واردش بشم احتمالا اونم فـیـلـتــر باشه

سايت ارمنستان درست شده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - saba rad - 2017-03-13

(2017-03-12 ساعت 21:31)shahin41 نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 19:12)siavashasg نوشته:  منم امیدوارم زیاد طول نکشه، واقعا دیگه ضعف اعصاب گرفتم، راستی قبل از کلیرنس اگه مسافرت خارج از کشور داشته باشیم تاثیری تو روند کلیرنس میذاره؟

وقتی در AP هستیم،  از کجا میفهمن که مسافرت خارج داشتیم.
مگه به ما GPS وصل کردن؟

gps ندارن ولی پاسپورتو که میگیرن بخوان ویزا بدن

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Alirezania - 2017-03-13

دوستان فردا صبح پدر و مادر خانم برادرم آنکارا مصاحبه گرین کارت دارن ( دخترشون اقدام کرده) خبر بهتون می دا از اونجا کا برادرم هم سیتیزن هست و با اونا میره داخل سفارت بهش گفتم کلی سوال کنه