مهاجرسرا
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: شرکتهای هواپیمایی و خدمات مسافرتی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-52.html)
+--- موضوع: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... (/thread-3049.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - وروجک - 2013-01-31

(2013-01-15 ساعت 21:11)ابی هانی نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:35)ehsan_mohajer1 نوشته:  سلام دوستان
آیا بلیط رفت و برگشت که مبداء اون آمریکا هستش رو می شه از ایران تهیه کرد؟ و اگه بشه، تهیه این بلیط از ایران با صرفه تر هستش، درسته؟
بله میتونید از ایران تهیه کنید چون بلیطها کاغذی شده.فکر میکنم ارزونتر باشه چون با دلار 2500 محاسبه میشه

الان دیگه با دلار ازاد حساب میشه ..نه 2500 تومن

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - nahid.t - 2013-02-01

متاسفانه من مراجعه کردم گفتند به خاطر تحریم ها دیگه امکانش نیست که بلیط برای اونور جهت ورود به ایران تهیه کنیم

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - بتول افخمي - 2013-02-10

با سلام در حال حاضر به صرفه ترين بليط به نيويورك كدامين خطوط است؟

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - mrr777 - 2013-02-11

(2013-02-10 ساعت 23:58)بتول افخمي نوشته:  با سلام در حال حاضر به صرفه ترين بليط به نيويورك كدامين خطوط است؟

یه سری به این سایت بزنید دوست عزیز و خودتون تصمیم بگیرید.

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما - ehsan_mohajer1 - 2013-02-14

سلام دوستان
با پرواز Aeroflot چند تا چمدون می شه حمل کرد( شامل بار و کابین) و نظرتون در مورد این پرواز چیه؟

دنبال کردن مسیر یک پرواز از مبدا تا مقصد - Riverside - 2013-03-25

با سلام به دوستان

در زیر آدرس سایتی رو قرار دادم که اطلاعات پرواز های بین المللی رو در اختیارتون قرار میده. بدین معنا که مثلا دوست یا یکی از اقوام شما عازم آمریکاست و شما در مقصد انتظار اون رو میکشید و یا اینکه خودتون داخل پروازید و دسترسی به اینترنت دارید در صورتیکه شما شماره پرواز رو داشته باشید میتونید بوسیله سایت زیر مدل و موقعیت هواپیما, مبدا و مقصد . سرعت و ارتفاع و یک سری اطلاعات فنی دیگه رو به صورت لحظه به لحظه دنبال کنید .
فقط باید شماره پرواز رو بصورت کامل در بالای ستون سمت راست (search flight or airport) وارد نمایید !

امیدوارم مفید باشهWink
لطفا به دوستانتون هم معرفی کنید !

www.flightradar24.com

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - amin_sh - 2013-03-29

اینجا قیمت به همه شهرهارو داره قیمتا رو هم مرتب آپ دیت می کنن

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - seperelia - 2013-05-08

سلام
من یک سوال داشتم از دوستان تا حالا کسی برای سفر به امریکا از سایت cheapoair.com بلیت هواپیما خریده یا نه؟ چون میخواستم از این سایت بلیت بخرم و نیاز به راهنمایی دوستان دارم تا اگر نکته خاصی هست بهم بگن.
ممنون

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - mehD - 2013-05-08

من یکی دو سال پیش گرفتم ولی به کانادا. البته فرقی نداره به کجا باشه. سایت معتبریه. خریدش نکته خاصی نداره. فقط اینکه با دقت انتخاب کنید. کانکشن هایی که میده بعضی موقع ها خیلی به هم نزدیکن. بعضی موقع ها باید فرودگاه عوض کنین. قوانین ترانزیت رو باید بدونین. برای کنسلی و تغییر و این چیزا باید با خودشون تماس بگیرین و فکر کنم فقط تلفنی جواب میدادن. اینترنتتون هم حتما درست و درمون باشه که وسط کار همه چی نپره. اگر ایران هستید این روزها اوضاع سرعت خوب نیسن. اگه ساعت های خلوت اینترنت خرید کنین بهتره 7 8 صبح یا 5 6 بعد از ظهر.

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - seperelia - 2013-05-11

(2013-05-08 ساعت 09:26)mehD نوشته:  من یکی دو سال پیش گرفتم ولی به کانادا. البته فرقی نداره به کجا باشه. سایت معتبریه. خریدش نکته خاصی نداره. فقط اینکه با دقت انتخاب کنید. کانکشن هایی که میده بعضی موقع ها خیلی به هم نزدیکن. بعضی موقع ها باید فرودگاه عوض کنین. قوانین ترانزیت رو باید بدونین. برای کنسلی و تغییر و این چیزا باید با خودشون تماس بگیرین و فکر کنم فقط تلفنی جواب میدادن. اینترنتتون هم حتما درست و درمون باشه که وسط کار همه چی نپره. اگر ایران هستید این روزها اوضاع سرعت خوب نیسن. اگه ساعت های خلوت اینترنت خرید کنین بهتره 7 8 صبح یا 5 6 بعد از ظهر.
من در یکی از صفحات خوندم که باید برای خرید بلیط حتماً کردیت کارت به نام یکی از مسافر ها باشه، این موضوع صحت داره؟

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - KIMIA2005 - 2013-05-13

دوستان سلام
بهترین و مناسبترین راه جهت خرید بلیط امریکا از ایران بنظر شما اساتید و مدیران محترم چگونه وچه وقت میتونه باشه ممنونمراهنمایی کنید ...

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - abas_kashan - 2013-05-19

[عکس: QA-en-rsp-may-2013-961x270-5col.jpg]
سی درصد تخفیف شرکت قطر ایرلاین از دست ندهید Wink
لینک

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - abas_kashan - 2013-05-25

قوانین خرید را بخوانید خیلی چیزها توش واضحه:
http://www.cheapoair.com/travel/travel_resources/terms.asp

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - valencia - 2013-05-27

http://www.traviran.comسایت فارسی برای خرید بلیط آنلاین بدون نیاز یه کردیت کارت و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب

RE: وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ... - sce - 2013-05-27

(2013-05-19 ساعت 18:39)abas_kashan نوشته:  [عکس: QA-en-rsp-may-2013-961x270-5col.jpg]
سی درصد تخفیف شرکت قطر ایرلاین از دست ندهید Wink
لینک

اين تخفيف مال پروازهاي اروپاست و ظاهرا يه پرواز واشبنگتن.

(2013-05-27 ساعت 04:18)valencia نوشته:  http://www.traviran.comسایت فارسی برای خرید بلیط آنلاین بدون نیاز یه کردیت کارت و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب

از سايت رسمي قطريه هم ميشه با شتاب پرداخت كرد.من امروز صبح از دفتر شيراز پرسيدم.
ضمنا قابل توجه دوستان شيراز يا جنوب.پروازاي قطريه به صرفه تر از تركيش در ميا.من چندين مورد رو چك كردم.
موفق باشين.

(2013-05-13 ساعت 19:09)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سلام
بهترین و مناسبترین راه جهت خرید بلیط آمریکا از ایران بنظر شما اساتید و مدیران محترم چگونه وچه وقت میتونه باشه ممنونمراهنمایی کنید ...

به نظر من بهترين راهش همين تركيش و قطريه هست.سايتايي كه دوستان معرفي كردند رو من ديدم.براي مسير من تفاوتي اصلا نداشت با ايرلاين هايي كه گفتم.قطريه واسه مسير من قيمتاش به نسبت بقيه ايرلاين ها بهتره.از 14 جون فكر مي كنم ميريم تو هاي سيزن كه قيمتا خيلي بالا مي ره.ولي از آخراي آگوست فكر مي گنم دوباره قيمتا مياد حالت عادي.حداقا من از قطريه واسه مسيري كه واسه خودم چك مي كنم اينجوريه.متاسفانه مشخص نشدن تاريخ دقيق كلير نشدن ما نمي تونه اجازه بده تصميم دقيقي بگيريم.هرچند دوستاني بودن كه از 2 ماه پيش واسه 3 ماه بعد با د ل ا ر 1226 توماني تونستن رزرو كنن.الان رو 350. بليط مي دن.
موفق باشين.