مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - arezoo dream - 2017-03-14

دوستان منظور متن آخر اينه كه اگر كسي نتونه بعنوان waiver افيسرو متقاعد كنه ميتونه براي بعد از اتمام ٩٠ روز مجددا وقت مصاحبه بگيره
پس ظاهرا منظورش اينه كه مصاحبه ها برقراره اما فقط waiver ها ميتونن ويزا بگيرن بقيه بايد برن و دوباره واسه وقت مجدد اپلاي كنن

اگر از دوستان تفسير ديگه اي دارند استفاده ميكنم????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - raman_np - 2017-03-14

به نظر من بهتره همه طبق برنامه ریزی برن مصاحبه و انگار نه انگار نهایتا ap می خورن و بعد از 90 روز معلوم میشه نتایج . شاید این قانون باشه ولی دست افیسر باز هست می تونه هر تصمیمی بگیره و شاید همه چیز انقدر که ما فکر می کنیم قانونی بهش نگاه نشه . شاید .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 01:19)arezoo dream نوشته:  دوستان منظور متن آخر اينه كه اگر كسي نتونه بعنوان waiver افيسرو متقاعد كنه ميتونه براي بعد از اتمام ٩٠ روز مجددا وقت مصاحبه بگيره
پس ظاهرا منظورش اينه كه مصاحبه ها برقراره اما فقط waiver ها ميتونن ويزا بگيرن بقيه بايد برن و دوباره واسه وقت مجدد اپلاي كنن

اگر از دوستان تفسير ديگه اي دارند استفاده ميكنم????

نگفته حتما ..گفته اگه تحت الزامات waiver شناخته نشدید کیس شما کامل نمیسوزه و ممکنه (ممکن!) که بعد از دوره تعلیق تحت همان کیس قبلی مجددا نیاز به حضور پیدا کنید . گفته با سفارت در تماس باشید میگن چیکار کنید. بسته به این داره که قانون بعد از 90 روز چی بخواد. شایدهم مدرک دیگه ای از ما نخواد و بعد دوره ویزا صادر شه. شاید مدرک جدید رو صرفا ایمیل یا پست بکنیم .. شاید هم قانون انقدر تغییر کنه که نیاز باشه قیافه مارو مجددا ببینن. من باب شوخی مثلا گرفتن DNA جز ملزومات صدور ویزا شه.

همش با احتمال و شايد و ممكنه... تفسيرها اينجوري متفاوت ميشه
حالا اين خوبه، تفاسير دستور قبلي كه فاجعه آميزتر بود
فردا دادگاه باب فرگوسنه و پس فردا دادگاه هاوايي
اميدوارم به اينجاها نكشه???

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-14

یه سوال :

مصاحبه فقط برای کسانی هست که نامه دوم گرفتند ؟؟؟
یعنی من که این ماه توسط ویزا بولتن کارنت شدم ، باید بعد از ۹۰ روز منتظر نامه دوم باشم ؟؟؟

ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pooya - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 02:46)farzadmohajer نوشته:  یه سوال :

یعنی من که این ماه توسط ویزا بولتن کارنت شدم ، باید بعد از ۹۰ روز منتظر نامه دوم باشم ؟؟؟

ممنون

من با توجه به متن و برداشنم میگم ادامه پیدا میکنه مصاحبه جدید برنامه ریزی میشه.. انشالا اینطوریه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - fb2016 - 2017-03-14

هر تحليلي كه ميخونيم گفته امكان لغو حكم جديد خيلي كمه متاسفانه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 03:23)minaz00 نوشته:  
(2017-03-14 ساعت 02:46)farzadmohajer نوشته:  یه سوال :

ممنون

من با توجه به متن و برداشنم میگم ادامه پیدا میکنه مصاحبه جدید برنامه ریزی میشه.. انشالا اینطوریه

منم میگم اگه میخواستن مصاحبه نکنن ، اصلا کارنت نمیکردن ...

مصاحبه کردن در تاریخ ۱۷ مارچ یا یک ماه بعدش ، هیچ فرقی نداره . حکم ۱۶ مارچ اجرا میشه ...

جایی نوشته نشده که فقط کسانی که نامه دوم براشون ارسال شده مصاحبه میشن ...

وقتی از پر کردن فرم ۲۶۰ تو این آپدیت جدید صحبت شده ، منظور اشخاص دارای نامه دوم نیستن !!
چون اگر پر نمیکردن که نامه دوم براشون نمیومد .... پس در نتیجه ، داره از اشخاصی صحبت میکنه که
تازه کارنت شدن و حداکثر تا دو هفته دیگه نامه ها براشون میاد . چون در هفته های اخیر سفارت خیلی
شلوغ و درهم بود که نمیشد وقت مصاحبه جدید تنظیم کنند . تو این آپدیت از منع مصاحبه صحبتی نشده

در ضمن ننوشته که وقت مصاحبه های از قبل برنامه ریزی شده ...

نوشته که برای تنظیم وقت مصاحبه شما برنامه ریزی میکنیم .

برخی دوستان نمیدونم چرا با دید منفی ترجمه کردن این آپدیت رو ...

(2017-03-14 ساعت 03:36)fb2016 نوشته:  هر تحليلي كه ميخونيم گفته امكان لغو حكم جديد خيلي كمه متاسفانه

دوست عزیز ، روز قبل انتخابات آمریکا رو هم یادت نره که هیچ منتقدی ، هیچ منتقد سیاسی
نتونست پیش بینی کنه که هیلاری کلینتون شکست میخوره و ترامپ میشه رییس جمهور آمریکا ...

پس هر اتفاقی ممکنه ... دنیای سیاست هم مثل فوتبال غیر قابل پیش بینی هست ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - tamoko89 - 2017-03-14

طبق آخرین خبر ایالت کالیفرنیا هم به جمع ایالت های شکایت کننده از ترامپ پیوست به نقل از BBC
بدین ترتیب تا به اینجای کار 8 ایالت از 50 ایالت آمریکا با ما همراه هستند.
دوستان امید خودتون رو از دست ندید و امیدوار باشید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-03-14

در مورد اینکه اطلاعیه جدید صادر شده، کدوم قسمت جدید هستش؟ قسمت سوال و جوابها همانها هست که قبلن هم بوده !!!

انرژی مثبت یادتون نره

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shayan_yg - 2017-03-14

یه سوال من نامه تکمیل مدارک اومد ۳ ماه نیم پیش الان گفتن باید منتظر نامه وقت سفارت باشم کیسم iR1 یا ازدواجی هست ۵ سال ازدواج کرم همسرمم سیتیرن هست ایا من کار خاصی باید انجام بدم این هزینه mvr چیه یا درست کردن پروفایل تو سایت سفارت به کیس من ربطی داره یا مال لاتاری ها هستش

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - melon - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 10:45)shayan_yg نوشته:  یه سوال من نامه تکمیل مدارک اومد ۳ ماه نیم پیش الان گفتن باید منتظر نامه وقت سفارت باشم کیسم iR1 یا ازدواجی هست ۵ سال ازدواج کرم همسرمم سیتیرن هست ایا من کار خاصی باید انجام بدم این هزینه mvr چیه یا درست کردن پروفایل تو سایت سفارت به کیس من ربطی داره یا مال لاتاری ها هستش

دوست عزیز شما زدین 5 سال ازدواج کردید یعنی کارتون 5 سال طول کشیده بوده

با سلام خدمت دوستان عزيز
از سيمون سوال شده كه scheduled appointment تفسيرش براي شش كشور چيه و اونم جواب داده تمام مصاحبه ها چه براي اونايي كه نامه ي دوم گرفتن و چه اونايي كه كارنت شدن سر جاشه و صرفا تا برداشته شدن ban ويزا صادر نميشه
??????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - mostafa2017 - 2017-03-14

(2017-03-14 ساعت 12:48)arezoo dream نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز
از سيمون سوال شده كه scheduled appointment تفسيرش براي شش كشور چيه و اونم جواب داده تمام مصاحبه ها چه براي اونايي كه نامه ي دوم گرفتن و چه اونايي كه كارنت شدن سر جاشه و صرفا تا برداشته شدن ban ويزا صادر نميشه
??????

ممنون آرزو خانم. ممنون میشم امضای خودتونو هم تکمیل کنین.

سپاس