مهاجرسرا
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: مهاجرت خانوادگی (https://www.mohajersara.org/forum/forum-30.html)
+---- موضوع: پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی (/thread-4788.html)

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Shahabpk - 2014-07-19

(2014-07-19 ساعت 16:54)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، من در حال حاضر زير مجموعه لاتاري هستم و ١ سوال از شما دارم،
بعد از مصاحبه همسرم و دختر ٢ ماهم ويزا گرفتن اما خودم چك خوردم، چندينفبار هم به سفارت نامه دادم اما در نهايت گفتن اگه تا آخر سپتامبر جواب چك من نيومد،خانمم دخترم برن و اونجا برام فرم I-130 رو پر كنن،
حالا با توجه به اينكه پروسه لاتاري ٢٠١٤ رو به اتمامه، احتمالا من هم بايد بيام و عضو فعال اين تايپيك بشم ;-)
حالا ميشه بگيد از زمان پر كردن فرم I-130 تقريبا با اين شرايط كيس من كه ي نوزاد 3 ماهه دارم حدودا بايد چقدر منتظر باشم؟

امان از دست این موبایل‌ها! بعد از کلی زحمت که تایپ کردم و پست کردم الان دیدم هیچ اثری ازش نیست!!
به هر حال اولا که هنوز وقت داری و ایشالا کلیر میشی و موضوع حل میشه. اگر احیانا خدای ناکرده نشد, یکسر به تاپیک کمک به بازماندگان لاتاری بیانداز. اونجا به بسیاری از سوالات پاسخ داده میشه! از نظر زمانی پروسه خانوادگی بین ۲ تا ۳ سال طول میکشه. امضای منو ببین.
اینم لینکش

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - amir2640 - 2014-07-21

(2014-07-18 ساعت 10:55)hamid87 نوشته:  دوستان یه سوال
اگر پتیشنر فوت کنه چه اتفاقی برای کیس می افته؟

خدا نکنه

ولی اگر پرونده تا حد خاصی جلو رفته باشه یک جا خوندم که پرونده کنسل نمیشه . که اون میزان جلو رفتنشو یادم نیست چقدر بود

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - arsia - 2014-07-21

دوستان امروز کیس نامبر ما تو سایت خود سفارت آنکارا هم گذاشته شد و خوب طبق همون نامه قبلی ستاره دار بودیم و من هنوز پروسم تموم نشده و برای بقیه اعضا
Admin Process Expires On Oct-2014 این یعنی پدر و مادر من می تونن تا سه ماه دیگه صبر کنند و نرن پاسپورتشون رو بدن و ویزاشون رو بگیرن که شاید جواب منم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من تا حالا تو کیس F4 خانوادگی همچین چیزی رو نه شنیده بودم نه دیده بودم؟ یا اینکه خانواده من باید زودتر برن و ممکنه به اونا هم اگر دبر برن باز Admin Process بخوره یا تا همون اکتبر می شه صبر کنند که اگه جواب من اومد همه با هم بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - پدی - 2014-07-23

hamid 87 عزیز سلام راهکارش اینه که از اداره پست صندوق پستی اجاره کنید و شماره اش را به ان وی سی بدهید.در ضمن انلاین باید تغییر ادرس را همیشه اعلام کنید.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - babak.n - 2014-07-23

(2014-07-18 ساعت 10:55)hamid87 نوشته:  دوستان یه سوال
اگر پتیشنر فوت کنه چه اتفاقی برای کیس می افته؟

تا اونجا که من اطلاع دارم میشه به اقوام درجه یک انتقال داد

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - miladsa - 2014-07-24

دوستان یمن رو راهنمای کنید لطفا
اگر کسی بتونه واسم شرح بده وضعیت من چه جوریه ممنون می شم. به nvc رفتن یعنی چی؟پرونده من به nvc رفته و یک nvc کیس نامبر هم دارم! راهی هست بشه تخمین زد وقت مصاحبه من کی می شه؟ الان چه اتفاقی داره می افته و بعد چه اتفاقی می افته؟ چون کس دیگه کارها رو واسه من داره انجام می ده حقیقتش خیلی بهم توضیح نمی ده Sad!

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - romance33 - 2014-07-24

(2014-07-24 ساعت 01:50)miladsa نوشته:  دوستان یمن رو راهنمای کنید لطفا
اگر کسی بتونه واسم شرح بده وضعیت من چه جوریه ممنون می شم. به nvc رفتن یعنی چی؟پرونده من به nvc رفته و یک nvc کیس نامبر هم دارم! راهی هست بشه تخمین زد وقت مصاحبه من کی می شه؟ الان چه اتفاقی داره می افته و بعد چه اتفاقی می افته؟ چون کس دیگه کارها رو واسه من داره انجام می ده حقیقتش خیلی بهم توضیح نمی ده Sad!

دوست عزیز شما هیچ اشاره ای نکردین که کتگوریتون چیه تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.یه مقدار از شرایطتون بگین تا دوستان یاریتون کنن.موفق باشین.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - miladsa - 2014-07-24

Category : F2B

XXXXXXnvc case number: ABD2013t
چیز دیگه?

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - Soroush.namjoo - 2014-07-24

romance33 شقایق جان، در مورد انتقال وجه واستون تو یاهو مسیج گذاشتم ، منتظر جوابتون هستم

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ایلیانا - 2014-07-28

(2014-07-24 ساعت 02:26)miladsa نوشته:  Category : F2B

XXXXXXnvc case number: ABD2013t
چیز دیگه?

pd شما مهمه ...

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - masoud92 - 2014-07-28

سلام بچه ها. من يه سوال دارم. خانوم من ويزا لاتاري يه ضرب گرفته اما احتمالا بخودم ويزا نرسه. آيا اگه ايشون از همون اول دو سال و نيم پيوسته بمونه اونجا ميتونه بعد دو سال و نيم واسه من درخواست مهاجرت بده يا در هر صورت بايد 5 سال بگذره براي درخواست مهاجرت همسر حتي اگه همون اول دو سال و نيمش پر شده باشه؟

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - shandiz - 2014-07-28

(2014-07-28 ساعت 14:55)masoud92 نوشته:  سلام بچه ها. من يه سوال دارم. خانوم من ويزا لاتاري يه ضرب گرفته اما احتمالا بخودم ويزا نرسه. آيا اگه ايشون از همون اول دو سال و نيم پيوسته بمونه اونجا ميتونه بعد دو سال و نيم واسه من درخواست مهاجرت بده يا در هر صورت بايد 5 سال بگذره براي درخواست مهاجرت همسر حتي اگه همون اول دو سال و نيمش پر شده باشه؟

سلام دوست عزیز اول اینکه ایشالا بهتون ویزا میرسه و این مشکلاتو پیدا نکنید دوما لازم نیست که 2سالو نیم صبر کنند بعد برای شما اقدام کنند همسر شما به محض گرفتن گرین کارتشون میتونن برای شما اقدام کنند که حدود تقریبی الان 2.5 تا 3 سال طول میکشه که شما به ام ر ی کا برسید..
بازم امیدوارم ویزاتونو بگیرید و به همراه خونوادتون تشریف ببرید

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ps5 - 2014-07-30

بالاخره پامون به امریکا رسید Big Grin هیچ دردسری هم نداشت موقع ورود . فقط چند تا سوال الان توی دهنم هست که جوابش رو نمیدونم اینکه سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم امریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - amjad - 2014-07-31

(2014-07-30 ساعت 20:51)ps5 نوشته:  سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم آمریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.

تاپیکو که اشتباه اومدی ، اطلاعات و سفرنامه هم که نمی نویسی ، جواب سوال هم که میخوای ، یهو بگو ....!!!!!!! عیب نداره در این تاپیک جواب سوالاتتون پیدا میشه

RE: پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی - ps5 - 2014-07-31

(2014-07-31 ساعت 00:19)amjad نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 20:51)ps5 نوشته:  سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم آمریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.

تاپیکو که اشتباه اومدی ، اطلاعات و سفرنامه هم که نمی نویسی ، جواب سوال هم که میخوای ، یهو بگو ....!!!!!!! عیب نداره در این تاپیک جواب سوالاتتون پیدا میشه
من حتی نمیدونم تایپیک سفرنامه کجاست Big Grin بابا تازه رسیدیم بزار جا بیفتیم ببینیم چند چندیم سفرنامه هم مینویسم . پرسیدن عیب نیست ندانستن عیبه Big Grin