مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-02-23

(2017-02-23 ساعت 04:01)Bboys_s نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 03:34)fb2016 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 03:30)farzadmohajer نوشته:  صدور حکم جدید ، به یک هفته دیگر تاخیر خورد ... برای سومین بار ...

بنظر من که دارن ویرایش مجدد میکنن ...

منبع خبرتونم بذارين لطفا

http://www.reuters.com/news
البته مطمئن نیستم ویرایش بیشتر کمکی به مابکنه چون اگه همینجوری بیرون میامد دادگاه راحت دوباره ردش میکرد ولی با ویرایش بیشتر کارشاید سختتربشه٬بهرحال ایشالا که خیره.
تا زمانی که بخواد از صدور ویزا ممانعت کنه ، هر لحظه ممکنه یه قاضی متوقفش کنه
این حکم نژادپرستانه ، هیچ توجیهی نداره تو دادگاه ارائه بده ...
چون کشور های اصلیه تروریستی داخل این لیست نیستند .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-02-23

(2017-02-23 ساعت 04:13)fb2016 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 04:01)Bboys_s نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 03:34)fb2016 نوشته:  منبع خبرتونم بذارين لطفا

http://www.reuters.com/news
البته مطمئن نیستم ویرایش بیشتر کمکی به مابکنه چون اگه همینجوری بیرون میامد دادگاه راحت دوباره ردش میکرد ولی با ویرایش بیشتر کارشاید سختتربشه٬بهرحال ایشالا که خیره.

ممكن هم هست يه حكم منطقي تر بده
من مطمئنم میخواد حکمی بده که نه سیخ بسوزه نه کباب ...
چون اگر کوچکترین نارضایتی پیش بیاد ، منجرب به تظاهرات و قاضی و ... در آخر هم لغو حکم

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - eexaminee - 2017-02-23

يه سناريوي خنده دار اين هست كه هي ترامپ دستور اجرايي ٩٠ روزه بده و از اون طرف قضات هم مدام لغوش كنن اينجوري ٤ سالش بگذره.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-02-23

(2017-02-23 ساعت 04:22)eexaminee نوشته:  يه سناريوي خنده دار اين هست كه هي ترامپ دستور اجرايي ٩٠ روزه بده و از اون طرف قضات هم مدام لغوش كنن اينجوري ٤ سالش بگذره.

بعيد نيست واقعا

(2017-02-23 ساعت 04:22)eexaminee نوشته:  يه سناريوي خنده دار اين هست كه هي ترامپ دستور اجرايي ٩٠ روزه بده و از اون طرف قضات هم مدام لغوش كنن اينجوري ٤ سالش بگذره.
طبق قانون ، اگر دومین فرمان همان حکم مجدد توسط قاضی لغو بشه ، رئیس جمهور دیگه
اجازه نداره در آن زمینه حکمی صادر کنه ... به طور خلاصه ، شانس آخرشه ...
یعنی اگر ترامپ اینبار هم شکست بخوره ، دیگه باید اجرای این حکم رو در خوابش ببینه ...

برای همینه که میخواد یک هفته ی دیگه هم این حکم رو ویرایش کنه که دهن قاضی هارو ببنده

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - yami - 2017-02-23

(2017-02-23 ساعت 04:32)farzadmohajer نوشته:  
طبق قانون ، اگر دومین فرمان همان حکم مجدد توسط قاضی لغو بشه ، رئیس جمهور دیگه
اجازه نداره در آن زمینه حکمی صادر کنه ...

لطفا منبع. پیشاپیش ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - عدلی - 2017-02-23

سلام
دوستان عزیز

مهاجرت همینطور صاف و ساده تماما استرس و نگرانی است با این شرایط مسلما بیم ها و امیدها سخت تر و بدون ماجرا نخواهد بود ولی بهتون اطمینان میدم که شما عزیزان همه خواهید آمد چیزی رو که از ته دل بخواهید حتما بدست میارین خیالتان راحت باشه قوانین آنجا ازتون حمایت میکنه زاویه دید آنها به قانون با ما متفاوت است نمیخوان به کسی آسیب بزنه شرایط برای دوستان لاتاری نگران کننده نیست عزیزان مسلما حق و سهمیه شما براتون انجام میشه معمولا حدود نیمی از برندگان نمی خوان برن آنجا واسه همین اینقدر به خودتون و خانواده های عزیز تون نگرانی و فشار وارد نکنید . شما به روانی سالم برای کار به این سنگینی نیاز دارید . لطفا مراقب خودتون باشین .
هدف آنها از محدودیت سفر مسلما افراد خاص و کاملا امنیتی است به شما و پرونده های شهروندان عادی مثل ما کار ندارن و این هیاهو رو این تیم جدید کاخ سفید دوست داره انگار شو تلویزیونی است . بیشتر از برنامه مهاجرت مردم مکزیک و بحثهایی ورود افراد غیر قانونی و اخراج آنها با حدود 11 میلیون است و گرنه کل این 7 کشور به سالی 7 یا 8 هزار مهاجر با وجود لاتاری تو این سالها نمی رسه . اون هم نصفش از ایران و عمده آنها خانوادگی بوده و تعداد محدود لاتاری .
لطفا صبور باشین بیشتر برای وقتی آنجا میرسین زندگی رو ساده فرض کنید میدونم نگران هستین ولی اطمینان میدم درست و کامل خواهد شد و همگی خواهید آمد امیدوارم وقتی امدین زندگی کنید نه تماشا و حسرت و خاطره عزیزان و دوستان .
امور اداری در این سیستم عادلانه است حقوقتان محفوظ خواهد بود آنها خودشان بیشتر از من و شما به فکر قوانینشان هستن چون برای آن زحمت فروانی در پارلمان ایالتی و یا کنگره کشیدن این ساختار طوری است که خود درمان است .
دوستان که زحمت میکشن قوانین و دستورات رو میزارن دستشون درد نکنه و جناب فرزاد گرامی و اقای یامی عزیز سپاسگذار هر دو که به فکر دوستان در این شرایط سخت هستین .

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - raman_np - 2017-02-23

اقای عدلی سلام . خیلی ممنون از حرف های سرشار از انرژی تون . به امید خدا همه چی درست میشه و این روزهای پر استرس به اتمام می رسه . در تایید حرف های شما . چند روز پیش با عموم که در کالیفرنیا زندگی می کنه تقریبا 40 ساله که در خارج از ایران زندگی کرده هم در افریقا هم دراروپا و بیشترش در امریکا صحبت کردم ایشون هم نظرش مثل شما بود و می گفت اینجا حرف حرف قانون است و بس . می گفت در امریکا هیچ کس اجازه نداره به دلیل رنگ پوست ،ملیت ، مذهب و اینجور چیزها مردم رو از هم جدا کنه . بخاطر همین اقای ترامپ اگر بخواد این کارو با ذکر نام کشورها ( منظورم هفت کشور هست )انجام بده در واقع خلاف قانون عمل کرده . می تونه بگه به فرض ویزا به مدت 90 روز تعلیق ولی برای همه کشورها بدون نام . اگر نام ببره مشکل داره میشه . باور کنید در این مسیر اتفاقاتی برای من و همسرم پیش اومده که با تمام وجودم احساس می کنم خدا پشتیبان ماست و همه چی رو خودش داره ردیف می کنه .چیزهای با ارزش سخت بدست میاد . با توکل به خدا همه چی درست میشه . بازم ممنون

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Ali--usa - 2017-02-23

اين داستان زيبايي هاي خودش رو هم داره
خدا از اون بالا داره يه سري آدم رو ميبينه كه دعا ميكنن اين حكم تا هفته بعد امضإ نشه چون وقت مصاحبه شون هفته بعده
يه سري ديگه رو هم ميبنه كه دارن دعا ميكنن اين هفته امضإ بشه كه تا هفته بعد توسط يه قاضي ملغي بشه كه بتونن ٢ هفته بعد برن مصاحبه
اين آقاي رييس جمهور همه رو معطل خودش كرده
به شخصه هيچ وقت دوس ندارم دعايي بكنم كه تهش حتي يك انسان متضرر بشه
با اينكه مطمئنم بابت دير امضإ كردن اين حكم هم ضرر مالي بهم ميخوره هم برنامه سفر نوروزم بهم ميريزه و از همه مهمتر روح و روانم بيشتر از اين مورد عنايت قرار ميگيره
اين موضوع خيلي فرسايشي شده
بازم از خدا ميخوام كه فقط تكليف مارو مشخص كنه
دوباره يك هفته ديگه همش استرس،همش چك كردن خبرگذاري ها

البته اینم بگم که به طور مثال ۹۰ روز هم تعلیق پیدا کنه ، دقیقا میشه یک هفته قبل از
کارنتی های ماه خرداد ... تا هفته ی بعد ، کلی کیس به مصاحبه میرن و کارشون اوکی میشه ...

خرداد هم فقط کیس های جدید به مصاحبه میرن و وقت آزاد برای سفارت زیاده ...
مهم ترین چیز ، ارسال به موقع فرم ۲۶۰ بود که ما انجام دادیم ...

بقیش هم دیر یا زود اوکی میشه ... زیاد نگران نباشید .‌‌..

فقط خیلی روی ویزا گرفتن تمرکز نکنید .. چون دریافت ویزا اول راه برای مهاجرین هست ...
باید بجای فکر کردن که آیا میتونم ویزا بگیرم یا نه ، روی تقویت بدن و روحمون جهت مهاجرت
کار کنیم که یهو دقیقه نود رکب نخورید که داریم از ایران میریم ...

من در خصوص گرفتن ویزا نگرانی خاصی ندارم .. از خرداد تا مهر کلی وقته ..
فقط یکم کارامون رو باید سریع تر انجام بدیم ...

ولی بازم بعید میدونم که حکمش ۹۰ روز دووم بیاره ... چون ماهیت حکم ، فرقی با حکم قبلی نداره

الان بین حزب دموکرات کنگره یه صحبت هایی شده که میگن : حکم ترامپ فردا اعلام میشه ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Tilda - 2017-02-23

(2017-02-23 ساعت 11:22)Ali--usa نوشته:  اين داستان زيبايي هاي خودش رو هم داره
خدا از اون بالا داره يه سري آدم رو ميبينه كه دعا ميكنن اين حكم تا هفته بعد امضإ نشه چون وقت مصاحبه شون هفته بعده
يه سري ديگه رو هم ميبنه كه دارن دعا ميكنن اين هفته امضإ بشه كه تا هفته بعد توسط يه قاضي ملغي بشه كه بتونن ٢ هفته بعد برن مصاحبه
اين آقاي رييس جمهور همه رو معطل خودش كرده
به شخصه هيچ وقت دوس ندارم دعايي بكنم كه تهش حتي يك انسان متضرر بشه
با اينكه مطمئنم بابت دير امضإ كردن اين حكم هم ضرر مالي بهم ميخوره هم برنامه سفر نوروزم بهم ميريزه و از همه مهمتر روح و روانم بيشتر از اين مورد عنايت قرار ميگيره
اين موضوع خيلي فرسايشي شده
بازم از خدا ميخوام كه فقط تكليف مارو مشخص كنه
دوباره يك هفته ديگه همش استرس،همش چك كردن خبرگذاري ها

دوست عزیز امیدوارم شرایط یه خیر و صلاح همه باشه.
چیزی که تقریبا همه میدونیم اینه که آمریکا بر پایه قوانینی برپا شده که کار زیادی از دست یک شخص بر نمیاد و سازمان های غیر دولتی زیادی اونجا علیه تصمیمات مغایر قانون اساسی موضع میگیرند و اون رو به چالش میکشند و براحتی احکامی که منافع ملی ایالات متحده رو به خطر بندازه رو ابطال میکنند!
از طرفی برای خود من برنده شدن در این قرعه کشی چیزی بیشتر از یک شانس نبوده و هر اتفاقی درش بیفته باهاش کنار میام چون من براش تلاشی نکردم و بر اساس اینکه نتیجه کار چی میشه تصمیم کریتیکالی رو نگرفتم!
از زندگی در هر لحظه لذت ببرید و بسپارید به کسی که خودش تا همین جا هم کار رو پیش برده Wink

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Erebour - 2017-02-23

من به عنوان برنده لاناری 2018 برای همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی که برنده لاتاری 2017 هستند از صمیم قلب آرزو میکنم که هرچه زودتر خبرهای خوبی برسه براشون....مطمئن باشید همه چی درست میشه...
انشالا.....توی سیاتل میبینمتون

(2017-02-23 ساعت 12:38)Erebour نوشته:  من به عنوان برنده لاناری 2018 برای همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی که برنده لاتاری 2017 هستند از صمیم قلب آرزو میکنم که هرچه زودتر خبرهای خوبی برسه براشون....مطمئن باشید همه چی درست میشه...
انشالا.....توی سیاتل میبینمتون
مگه نتایج ۲۰۱۸ اومده ؟؟ Big Grin

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - شهرادلیلا - 2017-02-23

دوستان خدا قوت و با آرزوی خبرهای خوش برای هممون
یه سوال دارم
آیا کسی از کارنتیهای جدید ماه فوریه نامه دوم دریافت کرده؟
علی القاعده ما باید این ماه نامه دوم میگرفتیم، اما هنوز هیچ خبری نیس
حالا یا مال اینه که برنده مرحله دوم هستیم و فرم دیر فرستاده شده یا به خاطر اینه که سفارت منتظر حکم و دستور جدیده!
نمی دونم؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - vanima - 2017-02-23

واقعا پخش اخبار بي پايه و أساس تَو اين پيج داره بي داد ميكنه .... دوستان اگر خيلي مطمئن هستن لطفا لينك خبر بذارن... همسر من تَو امريكا دايم دارن اخبار و پيگيري ميكنن و توي واشنگتن پست يا نيويورك تليمز هنوز اخباري درج نشده . راديو فردا هم گفت كه حكم إجرائي يه هفته عقب افتاده . در حال حاضر بيشتر سر و صداها و اخبار مربوط به مهاجران غير قانوني و خلافكار هست،،،،، هنوز تَو امريكا خبري نشده تعداد پيج اين فروم رسيد به ١٠ صفحه. جالبه كه هيجان و پيگيري و سر و صدايي كه بين بچه هاي لاتاري هست بين ما ازدواجيا نيست. يكم ريلكس باشين بابا جان. تركوندين مهاجر سرارو