مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-20

(2014-03-20 ساعت 00:42)doki90 نوشته:  salam

pedaro madar man vase visa september eghdam kardan va emruz ke site ro ba case number check mikardam neveshte bud ke processing tamum shode va passprot ha ro befresin. ama man mamulan ba ceac.state.org ham check mikonam ke hanuz naneveshte clear shodan, be nazaretun man kodumesh ro bayad ghabul konam. dovom inke ta che zaman az alan vaght daram ke passport haro beheshun tahvil bedam. vase tahvile passport har kasi mituni bebare ya na?

mamnoon
سؤالتون رو تو يک تاپيک بپرسيد و فارسی تايپ کنيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ehnia - 2014-03-20

(2014-03-20 ساعت 00:06)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-03-19 ساعت 05:33)Ehnia نوشته:  من و همسرم مدت حدود ۵ سال هست که آمریکا زندگی‌ می‌کنیم.هنوز سیتیزن نشدیم و در دست اقدام هست.من ۶ ماهه باردار هستم و می‌خوام که مامانم برای زایمانم که ۳ ماه دیگه و آخرای ژوئن هست اینجا باشن.دیروز مامانم وقت مصاحبه از دوبی‌ داشتن و برگهٔ سفید بهشون دادن و ردشون کردن.اصلا هیچ سوال خاصی‌ هم نپرسیدن ازشون.انگار کسی که مامان رو مصاحبه کرد هی‌ همه رو رد میکرد.حالا سوال من اینه که ما دوباره بلافاصله می‌تونیم برای جای دیگه اقدام کنیم؟ مثلا ایروان؟ مشکلی‌ نیست؟ اینکه دفعهٔ قبل دوبی‌ ردش کردن اثر منفی داره؟ ممنون از راهنماييتون
بله روز 18 مارچ يک خانم سن بالايی از سفارت امدن بيرون که فکر ميکنم مادر شما بودن که برگه سفيد گرفته بودن.
و احتمالاً باجه 3 يا 4 بودن که يک با خانمی مصاحبه شدن که اکثر ايرانی هارو جديداً رجکت ميکنه...
شما ميتونيد از انکارا . دبی . ارمنستان . فرانکفورت وقت مصاحبه بگيريد و فارسی مصاحبه کنيد.

.ممنون از پاسخ.بله با همون خانومِ كه باجه ي ٤ بوده مصاحبه شده بود.فقط حالا سوال من اینه که ؟؟ اینکه دفعهٔ قبل دوبی‌ ردش کردن اثر منفی داره؟ شانسشو كمتر مىكنه؟ چقدره شانسش؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ehnia - 2014-03-20

(2014-03-19 ساعت 14:46)amirhasani65 نوشته:  شما چجور مقیم آمریکایی هستین که هنوز نمیدونین که میشه فرد متقاضی ویزا "در صورت رد شدن ویزاش" دوباره میتونه درخواست بده ؟
بله که میشه جای دیگه درخواست داد ولی باید اینو در نظر بگیرین که ازتون به بان انگلیسی مصاحبه میشه توی سفارت آمریکا در ارمنستان در حالیکه در سفارت آمریکا در ترکیه ازتون به فارسی "ممکنه" حتی مصاحبه کنند.
انگلیسی مامانتون اگه بلنگه مشکل ایجاد میکنه برای صدور ویزا.پس حتی الامکان از سفارتهایی وقت بگیرین که مترجم فارسی دارن مثل ترکیه.اگرم انگلیسیتون خوبه همون ارمنستان برین.
!!!سوال من اين بود كه آيا بلافاصله ميتونند جاي ديگه اقدام كنند يا بايد چند ماه صبر كنن، نه اينكه كلا ميتنند اقدام كنند يا نه!
ضمن اينكه در ارمنستان هم فارسي مصاحبه ميكنند.

(2014-03-20 ساعت 04:47)Ehnia نوشته:  
(2014-03-19 ساعت 14:46)amirhasani65 نوشته:  شما چجور مقیم آمریکایی هستین که هنوز نمیدونین که میشه فرد متقاضی ویزا "در صورت رد شدن ویزاش" دوباره میتونه درخواست بده ؟
بله که میشه جای دیگه درخواست داد ولی باید اینو در نظر بگیرین که ازتون به بان انگلیسی مصاحبه میشه توی سفارت آمریکا در ارمنستان در حالیکه در سفارت آمریکا در ترکیه ازتون به فارسی "ممکنه" حتی مصاحبه کنند.
انگلیسی مامانتون اگه بلنگه مشکل ایجاد میکنه برای صدور ویزا.پس حتی الامکان از سفارتهایی وقت بگیرین که مترجم فارسی دارن مثل ترکیه.اگرم انگلیسیتون خوبه همون ارمنستان برین.
!!!سوال من اين بود كه آيا بلافاصله ميتونند جاي ديگه اقدام كنند يا بايد چند ماه صبر كنن، نه اينكه كلا ميتنند اقدام كنند يا نه!
بله در ارمنستان فارسي مصاحبه ميكنن.
مشكلي نداره هروقت خواستن ميتونن از ارمنستان اقدام كنن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-03-20

(2014-03-20 ساعت 04:47)Ehnia نوشته:  
بهتره حداقل چند ماه از مصاحبه شما بگذره که بتونین تغیرات رو تو پرونده خودتون نشون بدین

(2014-03-20 ساعت 19:28)جهانگرد نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 12:29)ana3 نوشته:  
(2014-02-05 ساعت 17:06)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-02-05 ساعت 15:20)ana3 نوشته:  یعنی با این وجود که در ارمنستان دانشجو هستم و باید برگردم باز هم امیدی نیست؟؟
مدارک لازم برای ویزای توریستی رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟
ممنون
ببين خودتو بزار جای افيسر : آيا با اين شرايط يه خانواده بياد پيشت بهش ويزا ميدی ؟ شک نميکنی به موندن اون پسر مجرد که کل خانوادش دارن ميرن امريکا ؟!
تو سايت سفارت زده مدارک چی ميخواد

خب چرا . البته دختر هستم D:
ولی در کل گفتم یه امتحانی کنم شاید شانسی داشته باشم
دوست گرامی درصورت نیاز به مساعدت در زمینه اخذویزاتوریستی میتونیدبابنده درارتباط باشید
ازهرلحاظ درخدمتتونم!!!!!!!!
خوب شرايط شما چيه براي گرفتن ويزا امريكا يا شينگن ؟ بگيد كه تمام دوستان از اطلاعاتتون استفاده كنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yalda91 - 2014-03-21

من براي پدر شوهرم مي خواستم ويزاي توريستي بگيرم .البته ايشون گرين كارت داشتن كه باطل شده به دليل مريض بودن وبه موقع نبودن در امريكا.در سايت انكارا كه شرايط رو مي ديدم براي ٨٠ به بالا ذكر كردن كه نياز به مصاحبه و حضور شخص نيست .براي گرفتن ويزا هم ميشه يكي از افراد خانوداه با پاس ايشون مراجعه كنه به سفارت .ايا كسي اين تجربه رو داره ؟واينكه مدارك رو بايد ميل كرد به سفارت؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amirazimi - 2014-03-22

سلام دوستان
من یک ماه پیش دو هفته آمریکا با ویزای توریستی بودم و برگشتم. چون پدر و مادرم اقامت دارند میخواستم برای دیدنشون دوباره تابستون برم. آیا فکر میکنید اگه من دوباره به این زودی اپلای کنم برای آفیسر عجیب نیست؟ و بهم ویزا میده؟ راه پیشنهادی شما چیه؟ ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-03-22

(2014-03-22 ساعت 07:13)amirazimi نوشته:  سلام دوستان
من یک ماه پیش دو هفته آمریکا با ویزای توریستی بودم و برگشتم. چون پدر و مادرم اقامت دارند میخواستم برای دیدنشون دوباره تابستون برم. آیا فکر میکنید اگه من دوباره به این زودی اپلای کنم برای آفیسر عجیب نیست؟ و بهم ویزا میده؟ راه پیشنهادی شما چیه؟ ممنونم
اگر دليل قانع كننده اي داشته باشيد كه چرا زود اقدام كرديد مشكلي نيست.
ولي اگر نه كه بهتره بزاريد چند ماه بگذره.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-03-23

(2014-03-22 ساعت 20:40)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-03-22 ساعت 07:13)amirazimi نوشته:  سلام دوستان
اگر دليل قانع كننده اي داشته باشيد كه چرا زود اقدام كرديد مشكلي نيست.
ولي اگر نه كه بهتره بزاريد چند ماه بگذره.
اصلا مشکلی نیست بلکه به نوعی اعتبار شما بیشتر یه شخص معمولیه ولی مشروط براینکه اینبارشما مدارک اثبات وابستگیتون حتی بیشتر دفعه قبل باشه،والبته حرف دوستمون که گفتن بهتره بذارید چندماه بگذره درسته،اما راهکارهای هست که میشه بااستفاده ازش نظرآفیسررانسبت به پروندتون جلب کنید.اگرراهنمایی بیشترخواستید خصوصی پیام بدید درخدمتتون هستم
درضمن پیشنهاد میکنم اوایل تیرماه اقدام کنیدیااواسط خردا ماه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rezaf - 2014-03-28

سلام دوستان من خواستم از تجربه خودم براي ويزاي توريستي بنويسم شايد براي كسي مفيد باشه
من وهمسرم كه مدت دو سال ازدواج كرديم براي ويزاي توريستي اقدام كرديم از سفارت امريكا در دبي ٢٠دسامبر وقت داشتيم اونجا كه رسيديم خيلي مودبانه رفتار كردن ازمون چند تا سوال پرسيدن ما سال قبلش با هم اروپا رفته بوديم هر دو اينجا در شركت خصوصي كار ميكنيم و دعوتنامه از يك فاميل دور داشتيم و حساب بانكي ولي نه خيلي زياد خلاصه موقع مصاحبه از سربازي پرسيد كه من در زماني كه سربازي رو خود دولت مي فروخت معاف شدم كه گفتم ازم مدارك حساب بانكي خواست كه دادم ولي اصلا نگاه نكرد و چند سوال ساده در مورد كارمون پرسيد و علت سفر به امريكا كه گفتم جالب برام كه ببينم و اصلا دعوتنامه رو نگاه نكرد خانمي كه ازمون سوال مي كرد خيلي خوش رو بود و در اخر بهمون برگه زرد داد كه شماره كيس نامبر هر دومون روش بود چون ما يك وقت گرفته بوديم و در فرم نوشته بوديم كه ميخوايم با هم سفر كنيم و گفت در وب سايت چك كنيم تا ويزامون حاضر بشه تا چند روز پيش كه سايت و چك كردم و ديدم نوشته پروسه شما كامل شده و پاسپورت را براشون بفرستم و يك ايميل هم برام زدن ولي وقتي كيس نامبر خانمم رو زدم هنوز ميزد پروسه در حال انجام خيلي نگران شديم سعي كرديم باهاشون تماس بگيريم كه جواب ندادن و گفتن بايد ايميل بزنيد كه ما همين كار رو كرديم و در اين مدت مدام كيس نامبر خانمم رو چك كرديم كه خبري نبود كه ٤٨ بعد از ايميل به خانمم جواب ايميلمون را دادن كه شما پروسه ويزاتون كامل شده و پاسپورتتون رو به همراه پاس شوهرتون براي پيكاپ ويزا بفرستيد در صورتي كه هنوز در وب سايت چيزي نزده.خلاصه كه خيلي كار عجيب غريبي نبود فقط بايد در مورد همه چيز واقعيت رو گفت و همه مداركي كه به نظرتون مي اد رو با خودتون ببريد موقع مصاحبه هم استرس نداشته باشيد و هر سوالي كردن فقط به همون سوال جواب بديد و زياد حرفي كه سوال نكردن نزنيد و مدارك كامل همه چيز همراهتون باشه ولي هر چي كه افيسر خودش خواست بديد نه زيادي.اميدوارم موفق باشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - hamed83 - 2014-03-30

با سلام خدمت دوستان
من با خانمم اکتبر رفتیم سفارت واسه ویزای توریستی و برگ زرد گرفتیم
هنوز خبری نشده
میخواستم بدونم باید ایمیل بزنیم یا تلفن بزنیم؟
و اگر باید ایمیل بزنیم.متن میل چی باید باشه؟
ممنون از راهنماییتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-03-31

با سلام می خواستم بپرسم برای دیدن فرزندمان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی چه کار باید بکنیم یعنی کلا چه مراحلی را باید از اول انجام بدهیم. اگه مختصرم توضیح دهید ممنون میشم. [/php]

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-03-31

(2014-03-31 ساعت 01:40)member نوشته:  با سلام می خواستم بپرسم برای دیدن فرزندمان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی چه کار باید بکنیم یعنی کلا چه مراحلی را باید از اول انجام بدهیم. اگه مختصرم توضیح دهید ممنون میشم. [/php]

کسی واقعا نمیدونه پدر و مادر برای دیدن فرزندشان باید چکار کنند. من تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب خوب و کاملی پیدا کنم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - my hope - 2014-03-31

(2014-03-31 ساعت 20:13)member نوشته:  
(2014-03-31 ساعت 01:40)member نوشته:  با سلام می خواستم بپرسم برای دیدن فرزندمان در آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی چه کار باید بکنیم یعنی کلا چه مراحلی را باید از اول انجام بدهیم. اگه مختصرم توضیح دهید ممنون میشم. [/php]

کسی واقعا نمیدونه پدر و مادر برای دیدن فرزندشان باید چکار کنند. من تاپیک رو خوندم ولی نتونستم جواب خوب و کاملی پیدا کنم.
شما باید درخواست ویزای توریستی یا همون b2 رو بدین البته یه دعوت نامه هم از طرف فرزندتون میخواین که کاملا دلیل رفتن شما رو توضیح بده هر چه دلیل قوی تر باشه بهتره و تاریخ ملاقاتتونم بزاره مثلا 10 ماه الی یکسال دیگه که در صورت کلیرنس نیاز به آپدیت دعوت نامه نباشه
بعد یه سفارت انتخاب کنید وقت بگیرید مدارک لازم شامل حساب بانکی
نامه اشتغال به کار وسربازی و هر مدرکی که بتونه به افیسر توجیه کنه ک شما برمیگردین رو ترجمه کنین ببریدواسه مصاحبه
اگه سوال دیگه ای هم هست در خدمتم