مهاجرسرا
خدمت سربازی و لاتاری - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: خدمت سربازی و لاتاری (/thread-1047.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: خدمت سربازی و لاتاری - Balagar_assaluyeh - 2014-04-16

سلام دوستان
يك سوال مهم داشتم:
من مشمول غايب هستم ، سنم ٢٩ سال هست و ميدونم به دليل اينكه دانشجو نيستم به من پاس يك بار خروج زيارتي و... نميدن ميخواستم ببينم من هر چقدر هم وثيقه بذارم با خروج من كه موافقت نميشه ، درسته؟
پس آيا اونقدر زمان دارم كه هر لحظه كه برنده شدم سري برم دفترچه بگيرم و دوره آموزشي خدمت رو بگذرونم و بعد برم دانشگاه غير انتفاعي ثبت نام كنم و بعد برم پاس يكبار خروج زيارتي بگيرم؟
و بعد هم يه نكته ديگه اينكه اصلا وقت توي سايت چك ميكنيم و توي قرعه كشي برنده شديم چقدر زمان داريم كه بريم؟ منظورم اينه تا چه مدت اصلا ميشه طولش داد و ديرتر رفت؟
و ديگه اينكه ما بر فرض اينكه به صورت غير قانوني از مرز خارج شديم و به سفارت امريكا رفتيم، وقتي پاس نداشته باشيم كاري ميشه كرد؟
مثلا بگيم نداريم و يا در نهايت بگيم گم كرديم؟
من متمعنم اين سوال خيلي از دوستان ساده لوح ديگه مثل منه ، پس تا هر جاشو كه ميدونيد و مطمعن هستيد رو خواهشا جواب بديد.
و آخرين سوال اينكه با پول خرج كردن زياد آيا ميشه كاري كرد مشكل خدمت سربازي مشمولان غايب رو؟

RE: خدمت سربازی و لاتاری - mehrzad2013 - 2014-04-19

با درود فراوان

عزیزان کیس نامبر من 2014AS000080XX است و من کارت پایان خدمت دارم. حقیقتا الان یکم استرس پیدا کردم در رابطه با کلیرنس.
با توجه به اینکه کیس نامبر من بالا است و با توجه به موارد سال 2013 که خیلی ها ظاهرا بخاطر دیر کلیر شدن و پر شدن سهمیه ویزا، شانسشان را از دست دادند.
آیا کسانی که به قول خودمان سرباز صفر (Private) بودند 100% کلیرنس می خورند یا خیر؟ یعنی ممکنه آفیسر قیافه طرف رو ببینه و یکضرب بهش ویزا بده؟!

لازم به ذکر است که من سرباز نیروی انتظامی بودم نه سپاه و ارتش. اصلا آیا کلیرنس خوردن یا نخوردن و مدت زمان طی شدن پروسه کلیرنس با توجه به ارگان های نظامی مختلف، فرق میکند؟
در ضمن من در حال حاضر کارت هوشمند دارم. آیا این موضوع هم تاثیری در تسریع کلیر شدن دارد؟

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

RE: خدمت سربازی و لاتاری - vahidbaq - 2014-05-01

(2014-04-19 ساعت 01:19)mehrzad2013 نوشته:  با درود فراوان
....
لازم به ذکر است که من سرباز نیروی انتظامی بودم نه سپاه و ارتش. اصلا آیا کلیرنس خوردن یا نخوردن و مدت زمان طی شدن پروسه کلیرنس با توجه به ارگان های نظامی مختلف، فرق میکند؟
در ضمن من در حال حاضر کارت هوشمند دارم. آیا این موضوع هم تاثیری در تسریع کلیر شدن دارد؟

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

البته نتایج رو امشب میزنن و هنوز هیچی معلوم نیست ولی من هم همین سوال رو دارم. نظر دوستان چیه؟

RE: خدمت سربازی و لاتاری - aghil - 2014-06-10

سلام دوستان من دیپلم دارم ولی کارو دانش هستم پیش دانشگاهی ندارم یعنی سال چهارم دبیرستان ولی دیپلم کامل دارم میشه شرکت کنم لاتاری. و الان می خوام برم سربازی سن من هم 19 سال است خواهش میکنم جواب منو بدید؟؟؟؟؟

RE: خدمت سربازی و لاتاری - Iman13 - 2014-06-10

(2014-06-10 ساعت 07:40)aghil نوشته:  سلام دوستان من دیپلم دارم ولی کارو دانش هستم پیش دانشگاهی ندارم یعنی سال چهارم دبیرستان ولی دیپلم کامل دارم میشه شرکت کنم لاتاری. و الان می خوام برم سربازی سن من هم 19 سال است خواهش میکنم جواب منو بدید؟؟؟؟؟

میشه
شرکت در لاتاری ربطی به سربازی نداره

(2014-04-27 ساعت 16:59)hooman13 نوشته:  سلام
برای سفارت نوع معافیت مهمه ؟ مثل معافیت روانپزشکی ! تا اونجا که من فهمیدم فقط نظر دکتر خودشون اهمیت داره . اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه . ممنون

مهمه
به افراد دارای بیماری های حاد ویزا نمیدن

RE: خدمت سربازی و لاتاری - aghil - 2014-06-11

خیلی ممنون آقا ایمان که جوابمو دادی راستش خیلی دقدقه این سوالمو داشتم که من با 11 سال درس می تونم تو لاتاری شرکت کنم یا نه خیلی ممنون دوست عزیز .
میگم حالا باید کی ثبت نام کنم میشه تاریخو بگید لاتاری امسال کی هست دوست عزیز؟؟؟؟؟

RE: خدمت سربازی و لاتاری - hs6467 - 2014-06-11

(2014-04-16 ساعت 02:50)Balagar_assaluyeh نوشته:  سلام دوستان
يك سوال مهم داشتم:
من مشمول غايب هستم ، سنم ٢٩ سال هست و ميدونم به دليل اينكه دانشجو نيستم به من پاس يك بار خروج زيارتي و... نميدن ميخواستم ببينم من هر چقدر هم وثيقه بذارم با خروج من كه موافقت نميشه ، درسته؟
پس آيا اونقدر زمان دارم كه هر لحظه كه برنده شدم سري برم دفترچه بگيرم و دوره آموزشي خدمت رو بگذرونم و بعد برم دانشگاه غير انتفاعي ثبت نام كنم و بعد برم پاس يكبار خروج زيارتي بگيرم؟
و بعد هم يه نكته ديگه اينكه اصلا وقت توي سايت چك ميكنيم و توي قرعه كشي برنده شديم چقدر زمان داريم كه بريم؟ منظورم اينه تا چه مدت اصلا ميشه طولش داد و ديرتر رفت؟
و ديگه اينكه ما بر فرض اينكه به صورت غير قانوني از مرز خارج شديم و به سفارت امريكا رفتيم، وقتي پاس نداشته باشيم كاري ميشه كرد؟
من متمعنم اين سوال خيلي از دوستان ساده لوح ديگه مثل منه ، پس تا هر جاشو كه ميدونيد و مطمعن هستيد رو خواهشا جواب بديد.
و آخرين سوال اينكه با پول خرج كردن زياد آيا ميشه كاري كرد مشكل خدمت سربازي مشمولان غايب رو؟

دوستان عزیز سلام عرض می کنم خدمت همه شما،لطفا پاسخ پرسش دوست عزیزمون رو بدید چون هم سوال من هست و شاید هم سوال خیلی از کاربرای دیگه این سایت....

RE: خدمت سربازی و لاتاری - Iman13 - 2014-06-11

(2014-06-11 ساعت 09:30)aghil نوشته:  خیلی ممنون آقا ایمان که جوابمو دادی راستش خیلی دقدقه این سوالمو داشتم که من با 11 سال درس می تونم تو لاتاری شرکت کنم یا نه خیلی ممنون دوست عزیز .
میگم حالا باید کی ثبت نام کنم میشه تاریخو بگید لاتاری امسال کی هست دوست عزیز؟؟؟؟؟

بله میتونین

ثبت نام معولا اواسط مهرماه تا اواسط آبان
اعلام نتایج اواسط اردیبهشت

(2014-06-11 ساعت 13:47)hs6467 نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 02:50)Balagar_assaluyeh نوشته:  سلام دوستان
يك سوال مهم داشتم:

دوستان عزیز سلام عرض می کنم خدمت همه شما،لطفا پاسخ پرسش دوست عزیزمون رو بدید چون هم سوال من هست و شاید هم سوال خیلی از کاربرای دیگه این سایت....

خیر
شما برای مراجعه به سفارت حتما باید دارای مدرک هویتی معتبر (پاسپورت) باشین
با گفتن ندارم و گم کردم و خروج غیر قانونی برای خودتون یک رکورد منفی تو سفارت امریکا ثبت میکنین

با سلام برادر من می تونه تو لاتاری شرکت کنه. مدرک دیپلم داره. کارت پایان خدمت داره. مجرد هست 23 سال سن داره میتونه؟؟؟؟؟؟

(2014-06-11 ساعت 16:00)aghil نوشته:  با سلام برادر من می تونه تو لاتاری شرکت کنه. مدرک دیپلم داره. کارت پایان خدمت داره. مجرد هست 23 سال سن داره میتونه؟؟؟؟؟؟

شرکت در لاتاری هیچ شرط خاصی نداره که اینقدر نگران هستین
بالای 18 سال باشین
پاسپورت داشته باشین

داداش تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست امسال به تاریخ شمسی بگو؟؟؟؟؟

RE: خدمت سربازی و لاتاری - Iman13 - 2014-06-12

3-4 پست بالاتر گفتم
اما حدودا میشه برای
ثبت نام معولا اواسط مهرماه تا اواسط آبان
اعلام نتایج اواسط اردیبهشت

RE: خدمت سربازی و لاتاری - ostokhan - 2014-08-15

(2014-06-11 ساعت 20:55)aghil نوشته:  داداش تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست امسال به تاریخ شمسی بگو؟؟؟؟؟

مثل همیشه 10 مهر تا 10 آبان Big Grin

RE: خدمت سربازی و لاتاری - Setayesh_13642001@yahoo.com - 2014-09-07

با سلام.من ازبرندگان 2015 هستم .همسرم خدمت سربازی در سپاه و در بانک انصار بوده..میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم وضعیت کلیر ما چطوره؟؟کارشون هم ازاد هست...ممنونم