مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - vivooo7 - 2011-10-22

سلام
اگر ممكنه يه مقدار در مورد اين چيزا صحبت كنيد:
1-وقتي نفر ويزا گرفت تا اين كه بره امريكا چقدر هزينش ميشه؟
2-وقتي رسيد بايد چه كار كنه؟
3-چقدر طول ميكشه تا سيتيزن بشه؟
4-وقتي سيتزن شد چه مزايايي داره و قبل از اون چه حالتي داره؟
5-وضعيت كار و درامد و ... و كلا سطح رفاه چه جوريه؟
ممنون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ابی22 - 2011-10-23

(2011-10-22 ساعت 23:28)vivooo7 نوشته:  سلام
اگر ممكنه يه مقدار در مورد اين چيزا صحبت كنيد:
1-وقتي نفر ويزا گرفت تا اين كه بره امريكا چقدر هزينش ميشه؟
2-وقتي رسيد بايد چه كار كنه؟
3-چقدر طول ميكشه تا سيتيزن بشه؟
4-وقتي سيتزن شد چه مزايايي داره و قبل از اون چه حالتي داره؟
5-وضعيت كار و درامد و ... و كلا سطح رفاه چه جوريه؟
ممنون

درود بر شما ..
دوست گرامی اگر در مورد لاترای صحبت می کنید باید خدمتون عرض کنم .:
1 - اگر شما لاتاری برنده شدید باید از نظر مالی حدود 30 میلیون تومان هزینه به همراه ببرید برای آمریکا و یا یک ساپورت مالی در آمریکا پیدا کنید ( یعنی اینکه فردی در آمریکا باشه که زندگی میکنه و سالیانه مالیات می پردازه و میتونه شما رو ساپورت مالی کنه )
2 - این سوال رو باید خودتون پاسخ بدین واسه اینکه باید برای آینده و آمریکا اهداف انتخاب کرد و برنامه ریزی کرد ... بدون برنامه ریزی و هدف کسی نمی ره جایی که ازش بی خبره )
3 - برای لاتاری حدود 5 سال طول می کشه تا بتونه سیتیزن بشه ...
4 - وقتی سیتیزن شد حق رای دادن داره و میتونه از این طریق پدر و مادر خودش رو ببره آمریکا ...
5 - وضعیت کار و درآمد بستگی به خود فرد داره .. امریکا سرزمینیه که میشه پیشرفت کرد .. مثلا میشه بشی یه فردی مثل استیو جابز و یا وایستی سر چهارراه شیشه ماشین ها رو پاک کنی ...
امریکا از نظر قدرت و اقتصاد در رتبه های اول دنیاست ...
بتونی زرنگ باشی رفاه هم داری ...
موفق باشی ..
راستی دوست من : اگر خواستی بری ، شرایطت رو بررسی کن و بنگر که آیا میتونی بری یا نه ... اهدافت رو مشخص کن و برای آینده برنامه ریزی ..
حالا موفق باشید ...

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - roza_s - 2011-10-30

سلام دوستان من دارم رشته پزشکی می خونم برای مدرک کدوم گزینه رو تیک بزنم؟
و در مورد اسپانسر و حساب مالی تحصیلات می تونه اونو پوشش بده ؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - nimamazroob - 2011-11-02

خیلی ممنونم از کسی که این پست رو گذاشته . من می خواستم پول بدم برام انجام بدن ولی با راهنمایی های خوبتون خودم نوشتم. میبینمتون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - alireza_iv - 2012-03-01

(2011-08-24 ساعت 19:34)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان خوب مهاجرسرا ...
دوستان گرامی در این تاپیک اطلاعاتی در مورد ثبت نام گرین کارت لاتاری میزارم و امیدوارم که استفاده کنید ...

یکی از دلایل مهمی که مسئولان اداره مهاجرت آمریکا بیان می کنند ایجاد توازن بین اقوام مهاجر از کشورهای مختلف است. بدین صورت که آمیختن قومیتها با فرهنگهای متنوع به غنای فرهنگی آن کشور می افزاید. از دلایل دیگر جلوگیری از اقدام به مهاجرتهای غیر قانونی به روشهای مختلف به آمریکاست. البته باید نیاز به نیروی کار را هم به دلایل فوق اضافه نمود. به همین دلیل برخی از کشورها که سهم افراد مهاجرشان در آمریکا بالاست بطور کلی نمی توانند در این قرعه شرکت کنند. بعنوان مثال، امسال افراد تابع کشور چین بدلیل بالا بودن تعداد افراد مهاجر از چین نمی توانند در این قرعه کشی شرکت کنند ولی ایرانیان بدلیل پائین بودن تعداد افراد مهاجر در آمريکا بدلایل مختلف، امکان شرکت را دارند.

شرایط شرکت در قرعه کشی گرین کارت »

» افراد بالای 21 سال سن که موفق به اخذ دیپلم شده اند ...( دیپلم برابر با 12 سال تحصیل ) بعضی دیپلم ها 11 ساله می باشد و به همراه 1 سال دوره پیش دانشگاهی ...
» افرادی که زیر 18 سال سن دارند فقط به همراه پدر و مادر می توانند نام نویسی کنند .
» افراد 18 تا 21 سال هم می توانند به صورت مستقل و هم همراه خانواده و قیم قانونی ثبت نام کنند . شانس این افراد 3 بار است بدین عنوان که یک بار خودشان و یک بار همراه پدر و یک بار همراه مادر...
» افراد بالای 21 سال فقط باید به صورت مستقل ثبت نام کنند و اگر متاهل هستند شانس آنها 2 بار است . بدین صورت که یکبار خودشان نام نویسی می کنند و یکبار توسط همسرشان ...

افرادی که تولد کشورهای زیر هستند نمی توانند در قرعه کشی گرین کارت امسال شرکت کنند .

Anguilla - Bermuda - Brazil - Canada - Cayman Islands - China - Colombia - Dominican Republic - Ecuador - El Salvador - Falkland Islands - Gaza - Gibraltar - Guatemala - Haiti - India - Jamaica - Mexico - Montserrat - Pakistan - Peru - Philippines - Pitcairn - Poland - South Korea - Turks and Caicos Islands - United Kingdom - United States - Vietnam - Virgin Islands, British -

اگر افرادی در کشورهای بالا متولد شده اند اما پدر و مادرشان و یا همسرشان متولد کشورهای مجاز می باشند می توانند در قرعه کشی ثبت نام کنند .

برای شرکت در قرعه کشی باید حداقل مدرک ثبت نام کننده دیپلم ( دوازده سال تحصیل ) و یا 2 سال سابقه کار آموزشی معتبر باشد ...
---------------------

دوستان گرامی اگر می خواهید در ثبت نام گرین کارت لاتاری شرکت کنید ... ، اندکی تأمل کنید و بیاندیشید که آیا نیاز به شرکت در قرعه کشی لاتاری دارید یا خیر ؟ سعی کنید سنجیده به این قضیه نگاه کنید ...
ثبت نام در لاتاری و داشتن گرین کارت هیچ گونه کلاسی نداره ... برنده شدن در لاتاری و رفتن به آمریکا ، شما نیاز دارید به فکر و اندیشه قوی و داشتن شرایط برای ادامه زندگی و برنامه ریزی برای آینده و اللخصوص داشتن اهدافی بزرگ که شما بتوانید با پیشبرد هدف های خود موفق شوید ...
پس با نگرشی متفاوت و اندکی فکر به این قضیه نگاه کنید ...
موفق باشید ..
ابی 22

سلام خسته نباشید .گفتید افراد بین 18 سال تا 21 سال 3 بار شانس ثبت نام دارن.اونوقت اگراسمم همراه پدرم در اومد خودم تنها میتونم اقدام کنم؟؟
یچیز دیگه زمان ثبت نام dv2014 کیه؟اگر تا اون موقع اینترنت ملی شد یا به هر نهوی بسته شد چیکار باید بکنیم؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ParsTrader - 2012-03-05

(2012-03-01 ساعت 12:58)alireza_iv نوشته:  
(2011-08-24 ساعت 19:34)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان خوب مهاجرسرا ...
دوستان گرامی در این تاپیک اطلاعاتی در مورد ثبت نام گرین کارت لاتاری میزارم و امیدوارم که استفاده کنید ...

یکی از دلایل مهمی که مسئولان اداره مهاجرت آمریکا بیان می کنند ایجاد توازن بین اقوام مهاجر از کشورهای مختلف است.

» افراد بالای 21 سال سن که موفق به اخذ دیپلم شده اند ...( دیپلم برابر با 12 سال تحصیل ) بعضی دیپلم ها 11 ساله می باشد و به همراه 1 سال دوره پیش دانشگاهی ...

افرادی که تولد کشورهای زیر هستند نمی توانند در قرعه کشی گرین کارت امسال شرکت کنند .

Anguilla - Bermuda - Brazil - Canada - Cayman Islands - China - Colombia - Dominican Republic - Ecuador - El Salvador - Falkland Islands - Gaza - Gibraltar - Guatemala - Haiti - India - Jamaica - Mexico - Montserrat - Pakistan - Peru - Philippines - Pitcairn - Poland - South Korea - Turks and Caicos Islands - United Kingdom - United States - Vietnam - Virgin Islands, British -

اگر افرادی در کشورهای بالا متولد شده اند اما پدر و مادرشان و یا همسرشان متولد کشورهای مجاز می باشند می توانند در قرعه کشی ثبت نام کنند .

برای شرکت در قرعه کشی باید حداقل مدرک ثبت نام کننده دیپلم ( دوازده سال تحصیل ) و یا 2 سال سابقه کار آموزشی معتبر باشد ...
---------------------

سلام خسته نباشید .گفتید افراد بین 18 سال تا 21 سال 3 بار شانس ثبت نام دارن.اونوقت اگراسمم همراه پدرم در اومد خودم تنها میتونم اقدام کنم؟؟
یچیز دیگه زمان ثبت نام dv2014 کیه؟اگر تا اون موقع اینترنت ملی شد یا به هر نهوی بسته شد چیکار باید بکنیم؟

سلام
در صورتی که پدر شما به عنوان مثال برنده لاتاری شوند پدر شما می بایست تمام مراحل مدیکال و سفارت و مصاحبه را انجام دهند و یکبار نیز به امریکا برای فعال کردن گرین کارت سفر کنند و بعد دیگر حضور پدر شما دیگر الزامی نیست
با ارزوی موفقیت برای شما

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Mehrdad0511 - 2012-03-25

سلام ,
همه انجمن ها رو گشتم اما هیچ تایپیکی مرتبط با سؤالم نبود , مجبور شدم بیام اینجا
الان من میخوام در لاتاری شرکت کنم , مدرکم هم فقط دیپلمه , متولد 71 و از خدمت معاف شدم ,
الان آیا من واجد شرایط برای ثبت نام در لاتاری هستم ؟
بعدش هم یکم توضیح در مورد این سایت میخواستم www. , چرا توش برای پرداخت هزینه ثبت نام فقط کریدیت و مستر کارت زده ?
آیا اصلآ معتبر هست ؟؟
ممنان

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ParsTrader - 2012-03-26

(2012-03-25 ساعت 23:10)Mehrdad0511 نوشته:  سلام ,
همه انجمن ها رو گشتم اما هیچ تایپیکی مرتبط با سؤالم نبود , مجبور شدم بیام اینجا
الان من میخوام در لاتاری شرکت کنم , مدرکم هم فقط دیپلمه , متولد 71 و از خدمت معاف شدم ,
الان آیا من واجد شرایط برای ثبت نام در لاتاری هستم ؟
بعدش هم یکم توضیح در مورد این سایت میخواستم -greencard.com , چرا توش برای پرداخت هزینه ثبت نام فقط کریدیت و مستر کارت زده ?
آیا اصلآ معتبر هست ؟؟
ممنان

(2012-03-26 ساعت 01:56)masih sh نوشته:  من همراه پدر بزرگ و مادر بزرگم زندگی میکتم .
اون ها خیلی پیر هستند و بدون من نمیتونند زندگی کنند .
من برای ثبت نام باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
برای شرکت در لاتاری فقط از طریق سایت رسمی لاتاری به ادرس زیر استفاده نمایید
https://www.dvlottery.state.gov/
شرکت در لاتاری رایگان است .

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Mehrdad0511 - 2012-03-26

الان اگر من مثلآ امروز برنده بشم! ایا باید برم امریکا 3 4 سال وایستم که سیتیزن بشم یا نه , همون اول تبعه هردو کشور رو بهت میدن؟؟
در مورد سایت اصلی لاتاری , الان من انگلیسیم در حد 20% ایا برای ثبت نام باید نامه ای چیزی بنویسیم ؟؟ کلآ چقدر ثبت نامش طول میکشه ,

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - frozen mind - 2012-03-26

(2012-03-26 ساعت 13:19)masih sh نوشته:  اگه من برنده شدم پدر و مادر بزرگم رو چیکار کنم.
اون ها هم همراه من میتونند بیاند.

متاسفانه پاسخ شما منفی است.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Mehrdad0511 - 2012-03-26

(2012-03-26 ساعت 14:13)Mehrdad0511 نوشته:  الان اگر من مثلآ امروز برنده بشم! ایا باید برم امریکا 3 4 سال وایستم که سیتیزن بشم یا نه , همون اول تبعه هردو کشور رو بهت میدن؟؟
در مورد سایت اصلی لاتاری , الان من انگلیسیم در حد 20% ایا برای ثبت نام باید نامه ای چیزی بنویسیم ؟؟ کلآ چقدر ثبت نامش طول میکشه ,

این پست رو هم یکی جواب بده دیگه

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ali_v - 2012-04-22

سلام دوستان خسته نباشید
وقتی وارد سایتش میشی میگه فقط اینترنت اکسپلورر 6 و 7 ساپورت میکنه و من ورژن 9 دارم یعنی باید پاک کنم و ورژن قدیمی بریزم ؟؟؟؟
بعد که ادامه میزنم توی صفحه بعد Confirmation Number میخواد زیرشم اسم و فامیل میخواد و یک گزینه or داره که باز زیر اون فقط تاریخ تولد میخواد
دوتای اول مال کسی که قبلا هم ثبت نام کرده و گزینه تاریخ تولد مال کسی که بار اول ثبت نام میکنه ؟؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reyhaneh_h - 2012-04-22

(2012-04-22 ساعت 09:31)ali_v نوشته:  سلام دوستان خسته نباشید
وقتی وارد سایتش میشی میگه فقط اینترنت اکسپلورر 6 و 7 ساپورت میکنه و من ورژن 9 دارم یعنی باید پاک کنم و ورژن قدیمی بریزم ؟؟؟؟
بعد که ادامه میزنم توی صفحه بعد Confirmation Number میخواد زیرشم اسم و فامیل میخواد و یک گزینه or داره که باز زیر اون فقط تاریخ تولد میخواد
دوتای اول مال کسی که قبلا هم ثبت نام کرده و گزینه تاریخ تولد مال کسی که بار اول ثبت نام میکنه ؟؟؟؟

مهلت ثبت نام خیلی وقته تموم شده و تا چند روز دیگه اعلام نتایج این دوره (2013) ست.
اون صفحه ای که شما میگین هم برای برندگان دوره قبل (2012)ه.
شما برای ثبت نام دوره جدید باید تا ماه اکتبر صبر کنی.
موفق باشی.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ali_v - 2012-04-22

(2012-04-22 ساعت 15:54)reyhaneh_h نوشته:  

مهلت ثبت نام خیلی وقته تموم شده و تا چند روز دیگه اعلام نتایج این دوره (2013) ست.
موفق باشی.

واقعا تموم شده !!! :-(
پس چرا توی همه سایتها از الان دارن تبلیغ میکنن ؟؟
میشه بگین راست که میگن آدرس کسی در خارج از کشور بدی بهتر و اگر آدرس کسی در خارج بدم مهم نیست که خودم اونجا نباشم یا اینکه شنیدم باید اسم منم روی صندوق پستی باشه صحت داره ؟؟؟
اگر اون طرف نخواد اسم من روی صندوق پستیش باشه راهش چیه ؟؟؟

درباره نسخه اینترنت اکسپلورر هم توضیح ندادین !!!!

با تشکر

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reyhaneh_h - 2012-04-22

(2012-04-22 ساعت 21:36)ali_v نوشته:  
(2012-04-22 ساعت 15:54)reyhaneh_h نوشته:  

موفق باشی.

واقعا تموم شده !!! :-(
پس چرا توی همه سایتها از الان دارن تبلیغ میکنن ؟؟
میشه بگین راست که میگن آدرس کسی در خارج از کشور بدی بهتر و اگر آدرس کسی در خارج بدم مهم نیست که خودم اونجا نباشم یا اینکه شنیدم باید اسم منم روی صندوق پستی باشه صحت داره ؟؟؟
اگر اون طرف نخواد اسم من روی صندوق پستیش باشه راهش چیه ؟؟؟

درباره نسخه اینترنت اکسپلورر هم توضیح ندادین !!!!

با تشکر

اون سایت ها همه کلاهبرداریه!
برای سوال های دیگه هم با یکم جستجو تو انجمن به جواب های کاملی میرسید.