مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ali_v - 2012-04-23

[/quote]

اون سایت ها همه کلاهبرداریه!
برای سوال های دیگه هم با یکم جستجو تو انجمن به جواب های کاملی میرسید.
[/quote]

تمامش از صفحه 1 تا 11 خوندم اما برای اینکه باید اسم من روی صندوق پستی باشه یا نه جوابی ندیدم لطفا جواب بدید ؟؟؟؟؟
فقط فهمیدم که بعضی ها گفتن آدرس ایران هم باشه مشکلی نداره
بنظر شما آدرس خارج باشه بهتر یا نه و اینکه لازم که روی صندوق طرف اسم من باشه ؟؟؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Haghighat - 2012-04-23

اون سایت ها همه کلاهبرداریه!
برای سوال های دیگه هم با یکم جستجو تو انجمن به جواب های کاملی میرسید.
[/quote]

تمامش از صفحه 1 تا 11 خوندم اما برای اینکه باید اسم من روی صندوق پستی باشه یا نه جوابی ندیدم لطفا جواب بدید ؟؟؟؟؟
فقط فهمیدم که بعضی ها گفتن آدرس ایران هم باشه مشکلی نداره
بنظر شما آدرس خارج باشه بهتر یا نه و اینکه لازم که روی صندوق طرف اسم من باشه ؟؟؟
[/quote]

اول اینکه زمان ثبت نام تمام شده انشا الله ثبت نام بعدی اوایل مهر91 انجام میشه که خودتون به راحتی و بدون هزینه میتونید انجامش بدید و البته اعضای مهاجر سرا در آن زمان آماده هستد که بدون هیچ چشم داشتی شمارو در ثبت نام صحیح یاری کنند. آدرس صحیح ثبت نام : www.dvlottery.state.gov
هست و فقط و فقط ثبت نام در این سایت معتبر هست.
در مورد سوالتون باید بگم مهم نیست که چه آدرسی رو می نویسید و لازم هم نیست که حتما اسمتون رو صندوق باشه فقط توجه کنید که آدرسی رو بدید که مطمئن هست و میدونید که در جریان مکاتبات بعدی شمارو قرار خواهند داد هر چند برای آگاهی از اینکه قبول شدید یا خیر نامه ای به شما داده نمیشه و شما می بایست مستقیما از خود سایت بالا چک کنید.
موفق باشید

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - fornima - 2012-05-04

سلام کسی میدونه confirmation number dv-2012 با چه حروفی آغاز میشه چون من چند تا شماره دارم ولی نمی دونم مال کدوم ساله
اونی که دارم اینه 1QVG88DSY1BG ولی نمیدونم این مال سال 2012 هست یا سالهای قبلی که اسم نوشتم

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - vivooo7 - 2012-05-05

سلام
من چك كردم زده بود no selected ، بعد پايينش زده بود كه شايد بعدا انتخاب بشيد .
مگه نتايج رو يكدفعه نميزارن؟ لطفا يكي توضيح بده؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - far.67 - 2012-05-08

(2012-03-26 ساعت 11:39)ParsTrader نوشته:  
(2012-03-25 ساعت 23:10)Mehrdad0511 نوشته:  سلام ,
همه انجمن ها رو گشتم اما هیچ تایپیکی مرتبط با سؤالم نبود , مجبور شدم بیام اینجا
الان من میخوام در لاتاری شرکت کنم , مدرکم هم فقط دیپلمه , متولد 71 و از خدمت معاف شدم ,
الان آیا من واجد شرایط برای ثبت نام در لاتاری هستم ؟
بعدش هم یکم توضیح در مورد این سایت میخواستم -greencard.com , چرا توش برای پرداخت هزینه ثبت نام فقط کریدیت و مستر کارت زده ?
آیا اصلآ معتبر هست ؟؟
ممنان

(2012-03-26 ساعت 01:56)masih sh نوشته:  من همراه پدر بزرگ و مادر بزرگم زندگی میکتم .
اون ها خیلی پیر هستند و بدون من نمیتونند زندگی کنند .
من برای ثبت نام باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
برای شرکت در لاتاری فقط از طریق سایت رسمی لاتاری به ادرس زیر استفاده نمایید
https://www.dvlottery.state.gov/
شرکت در لاتاری رایگان است .

ببخشید سوالی داشتم..اگر عکس با روسری بفرستیم اشکال نمیگیرن یا تاثیری در قبول شدن نمیذاره؟؟؟؟؟؟؟ یکی هم که ثبت نام در لاتاری 2014 کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - mrmostafa - 2012-06-02

مادر من که تا راهنمایی درس خونده نمیتوه شرکت کنه؟؟؟ ولی 5 سال سابقه کاری رو داره و بیمه رد شده براش. البته حرفه آرایشگری هم داره که برای خودش 20 سال کار کرده ولی مدرک نگرفته و فاقد همسر هم هست. آیا امکان شرکت در لاتاری رو داره؟؟ ثبت نام از اول اکتبر 21012 یعنی مهرماه 91 شروع میشه؟؟؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hamedbb - 2012-06-19

با سلام. اگه هنگام ثبت نام مجرد باشی و فرم رو مجرد پر کنی ایا اگه برنده شدی می تونی همسرت رو که بعد از ثبت نام باهاش ازدواج کردی با خودت ببری؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ali1362 - 2012-06-20

من یه سوال دارم : توی فرم اولیه ثبت نام لاتاری چون دوستم این کارو کرده واسم میزان تحصیلاتمو واسم نوشته بوده دانشجو یا در حال تحصیل در صورتی که من مدرک فوق دیپلممو چند وقت قبل گرفته بودم .از طرفی رشته تحصیلی که خوندم رشته هنر بوده و احتیاجی به گذروندن پیش دانشگاهی نبود... به همین خاطر از اونجایی که شنیده بودم باید حتما 12 سال درس خونده باشی فکر کردم مدرک فوق دیپلمم رو هم تو مدارک ارسالی به کنتاکی اضافه کنم بهتره تا بدون مدرک پیش دانشگاهی... الان نمیدونم کار درستی کردم یا غلط....!!!؟!؟!

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - شایان احمدی - 2012-06-23

تاریخ که بر روی فرمهای ارسالی k cc / [/size] اگه گذشته باشند مشکل دارند باید چکار کردds 230

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - shahyad - 2012-06-23

(2012-06-19 ساعت 03:22)hamedbb نوشته:  با سلام. اگه هنگام ثبت نام مجرد باشی و فرم رو مجرد پر کنی ایا اگه برنده شدی می تونی همسرت رو که بعد از ثبت نام باهاش ازدواج کردی با خودت ببری؟
بله مشکلی نداره به اتفاق همسرت میری مصاحبه عقد نامه همراه با ترجمه رسمیش به اضافه یکسری مدارک دیگه که از همسرت میخوان هم با خودت میبری و به 2 تاتون ویزا میدن

(2012-06-20 ساعت 13:31)ali1362 نوشته:  من یه سوال دارم : توی فرم اولیه ثبت نام لاتاری چون دوستم این کارو کرده واسم میزان تحصیلاتمو واسم نوشته بوده دانشجو یا در حال تحصیل در صورتی که من مدرک فوق دیپلممو چند وقت قبل گرفته بودم .از طرفی رشته تحصیلی که خوندم رشته هنر بوده و احتیاجی به گذروندن پیش دانشگاهی نبود... به همین خاطر از اونجایی که شنیده بودم باید حتما 12 سال درس خونده باشی فکر کردم مدرک فوق دیپلمم رو هم تو مدارک ارسالی به کنتاکی اضافه کنم بهتره تا بدون مدرک پیش دانشگاهی... الان نمیدونم کار درستی کردم یا غلط....!!!؟!؟!

دیپلم 12 سال یا 2 سال سابقه کار با بیمه هنگام ثبت نام باید داشته باشی اگه تو فرم ثبت نام میزد فوق دیپلم بهتر بود ولی اشکال نداره یا میتونی به کی سی سی ایمیل بزنی و اطلاع بدی یا میتونی اصلا بشون نگی و موقع مصاحبه مدرک فوق دیپلم ترجمه شده رسمی رو با خودت ببری و اگه اونجا ازت پرسیدن بشون توضیح بدی اون مورد پیش دانشگاهی هم باید بشون توضیح بدی و بشون بگی سیستم اموزش پرورش ایران اینجوریه ولی در کل فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد باز میتونی از تایپیکهای مربوطه استفاده کنی

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ربکا - 2012-07-17

زمان ثبت نام امسال لاتاری کی هست؟
من هنوز پاسپورت ندارم میشه وقتی برنده شدم بگیرم؟
باید مدارک دانشگاهی هم پست کرد ؟
من فوق دیپلم دارم و الان دانشجوی کارشناسی هستم.
خواهرمم شهروند آمریکاست.
اگه شوهر خواهرم ساپورتم کنه مشکلی براش پیش نمیاد؟
ممنون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - ابی22 - 2012-08-10

(2012-07-17 ساعت 10:36)ربکا نوشته:  زمان ثبت نام امسال لاتاری کی هست؟
من هنوز پاسپورت ندارم میشه وقتی برنده شدم بگیرم؟
باید مدارک دانشگاهی هم پست کرد ؟
من فوق دیپلم دارم و الان دانشجوی کارشناسی هستم.
خواهرمم شهروند آمریکاست.
اگه شوهر خواهرم ساپورتم کنه مشکلی براش پیش نمیاد؟
ممنون

درود بر شما...
بهترین اسپانسر میتونه باشه برای شما .
شما برای ارسال مدارک و خارج شدن از کشور نیاز به پاسپورت دارید.
گزینه مدرک تحصیلی که در هنگام پر کردن فرم ها میزنید باید همون مدارک و ترجمه شده رو ارسال کنید به سفارت آمریکا .

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - wushu kung fu - 2012-08-11

دوستان عزیز امسال هم لاتاری هستش (DV2014 )
زمان دقیق توی سایت نوشته شده

http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - sib 24 - 2012-08-17

(2012-08-17 ساعت 09:43)حسن پیری نوشته:  سلام من میخوام امسال در قرعه کشی شرکت کنم اما سربازیم اواسط آبان تموم میشه.. و طبیعطا پاسپورتم هم 2 یا 3 ماه بعدش صادر میشه.. این طوری به مشکل نمیخورم؟

نه دوست عزیز.مشکلی نیست اسمتون رو بنویسید.چون نتایج تازه اردیبهشت، خرداد اعلام میشه.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - sailo - 2012-09-12

(2012-06-02 ساعت 16:27)mrmostafa نوشته:  مادر من که تا راهنمایی درس خونده نمیتوه شرکت کنه؟؟؟ ولی 5 سال سابقه کاری رو داره و بیمه رد شده براش. البته حرفه آرایشگری هم داره که برای خودش 20 سال کار کرده ولی مدرک نگرفته و فاقد همسر هم هست. آیا امکان شرکت در لاتاری رو داره؟؟ ثبت نام از اول اکتبر 21012 یعنی مهرماه 91 شروع میشه؟؟؟

نه باید دیپلم داشته باشن یا سابقه کار