مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hosna_s - 2012-10-08

سلام و خسته نباشید من توی قسمت ششم به مشکل خوردم ایران رو که انتخاب میکنم ارور میده مگه ایران جزو کشورهای واجد شرایط برای شرکت کردن نیست؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - omid888 - 2012-10-09

اگر يك نفر دو بار ثبت نام بكند چه اتفاقي مي افتد
من دو بار در dv -2014 ثبت نا م كردم ودوبار براي من كانفيرميشن نامبر متفاوت ايجاد كرده است

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - sa.z - 2012-10-10

man ye soali daram.vaghti kasi bara khodesh va khonevadasht eghdam mikone bayad akshaye onaro ham to form vared kone ya na niaz nist ?
ye solae dige ham daram in esmhaye family ke pasvand daran to iran chejuri bayad benevisim kolehso to family benevisim ya inke pasvand mishe family on ghesmate vasat mishe middle name ?

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - pooria_ps5 - 2012-10-10

سلام
می خواستم بدونم تو اون قسمت zip code باید کد پستی رو بنویسیم یا خالی بزاریم

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reyhaneh_h - 2012-10-10

(2012-10-09 ساعت 18:33)omid888 نوشته:  اگر يك نفر دو بار ثبت نام بكند چه اتفاقي مي افتد
من دو بار در dv -2014 ثبت نا م كردم ودوبار براي من كانفيرميشن نامبر متفاوت ايجاد كرده است

متاسفانه شما رو از این دوره حذف می کنن.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Javad Ahmadizadeh - 2012-10-12

Ba salam man daram sabte nam mikonam vali behem ye eror mideee va form aval takmel nemeshee che kar konam komamkam koneeed

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - sarakiana - 2012-10-14

سلام یه سوال دارم من برای لاتاری که شرکت کردم متوجه شدم که ماه و روز بدنیا اومدن دخترم رو اشتباه زدم ولی سال رو درست زدم مشکلی پیش میاد؟؟؟ باید چیکار کنم؟؟؟؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - الناز ابراهیمی - 2012-10-15

سلام.. من شنیدم که عکس باید حداکثر مال 6ماه پیش باشه.. درسته؟ توی توضیحاتی که خود سایت US گذاشته به همچین چیزی اشاره نکرده.. یعنی میتونم از عکس پارسال استفاده کنم؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - blackspider - 2012-10-16

دوستان برای کار کردن، باید مدرکی ارسال بشه؟
یعنی مثلا کسی 5 سال جایی کار می کرده و یه تخصصی داره، مزیت حساب می شه؟
باید درج بشه؟ نباید درج بشه؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - som-jam - 2012-10-16

با سلام
آیا برای ثبت نام فقط من یا همسرم باید فرم را پر کند یا هر دو می توانیم این کار را انجام دهیم؟
با سپاس

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - SEPIDEHHHH - 2012-10-16

در این مرحله فقط باید این فرم پربشه + عکس ؟
تو مرحله بعدی در صورت قبولی باید مدارک تحصیلی ترجمه شده آماده باشه ؟

وقتی فرم رو مجرد پر کنی و بعد با عقد نامه برای دریافت ویزا بری ، آیا تاریخ عقد نامه هم اهمیت داره ؟
از این لحاظ که هر کی قبول شد اونوقت از یه نفر مثلن پول میگیره و عقد میکنه و میبرتش ، احتمال میدم اهمیت بدن به تاریخ عقدنامه . درسته ؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hoseinma - 2012-10-18

چند سوال برم در مورد لاتاری گرین کارت پیش اومده ممنون می شم کسی کمکم کنه :
1- قسمت آدرس رو چطور پر کنم؟ (اونجا که می گه in care of منظور چی هست می دونم که انتخابیه که پر کنم ولی اگه بخوام پر کنم چی باید بنویسم ؟ تفاوت آدرس لاین 1 با آدرس لاین 2 در چی هست چجوری این قسمت رو پر کنم اگه با یک مثال توضیح بدین ممنون می شم. پستال کد چی وارد کنم ؟ (کدپستی خونه رو وارد کنم یا شهر رو ؟ )
2- من الان دانشجوی دکتری سال آخر هستم سربازی هم نرفتم، اگز خداد بخواد برنده شم سربازیم چی می شه؟ باید برم؟ اگه برم ویزام باطل می شه ؟
3- الان که دانشجو هستم، بعد از برنده شدن از من مدرک بخوان مدرک اصلی می خوان؟ مدرک اصلی رو می دونم حداقل تا چهار سال دیگه دستم نمی رسه ممنون که کمکم کنین

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - naser-iran - 2012-10-19

با سلام دوستان من بایستی در صفحه اول ثبت نام در قسمت 6. Country of Eligibility for the DV Program
Yes رو بزنم یا NO رو

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reza6966 - 2012-10-19

(2012-10-16 ساعت 02:42)som-jam نوشته:  با سلام
آیا برای ثبت نام فقط من یا همسرم باید فرم را پر کند یا هر دو می توانیم این کار را انجام دهیم؟
با سپاس

هر دو می تونید پر کنید

(2012-10-16 ساعت 11:49)SEPIDEHHHH نوشته:  در این مرحله فقط باید این فرم پربشه + عکس ؟
تو مرحله بعدی در صورت قبولی باید مدارک تحصیلی ترجمه شده آماده باشه ؟

وقتی فرم رو مجرد پر کنی و بعد با عقد نامه برای دریافت ویزا بری ، آیا تاریخ عقد نامه هم اهمیت داره ؟
از این لحاظ که هر کی قبول شد اونوقت از یه نفر مثلن پول میگیره و عقد میکنه و میبرتش ، احتمال میدم اهمیت بدن به تاریخ عقدنامه . درسته ؟

قسمت اول سوالت :
بله
بله
قسمت دوم سوالت : اینقدر دقیق هستن که فکر این کار ها رو هم نکنید که در صورت کوچکترین سوء ظن کیستون باطل می شود
و کسانی که قانونی هم ازدواج کردن باید کلی مدارک ازدواج داشته باشن و ثابت کنن این ازدواج سوری نبوده
تاریخ هم یکی از اون گزینه هاست

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reza6966 - 2012-10-19

(2012-10-19 ساعت 18:49)naser-iran نوشته:  با سلام دوستان من بایستی در صفحه اول ثبت نام در قسمت 6. Country of Eligibility for the DV Program
Yes رو بزنم یا NO رو

YES