مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hosseinmm - 2013-05-08

(2013-05-02 ساعت 04:13)كوووچ سبز نوشته:  سلام دوستان
ممنون ميشم به سوالم جواب بدين:بعداز دريافت گرين كارت ،نحوه ى رفت وآمدبه ايران به چه صورته كه گرين كارتمون باطل نشه؟
من شنيدم حداقل سالى 2باربايدبه آمريكاسفركرد!درسته؟
يعنى اگه سالى2ماه اونجاباشيم كافيه؟
وتاچندسال ميشه اينطورى رفت وآمدكرد؟

قانونا مدت زمانی که در خارج از خاک آمریکا هستین نباید بیشتر از یکسال باشه
اما ظاهرا کسایی بودن که بعد از این مدت مراجعه کردن و کسی کاری به کارشون نداشته

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - زری وحدتی - 2013-06-09

سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان 2014 هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان 2014) خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول 2013 ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - كوووچ سبز - 2013-06-23

مرسى ازhosseinmmبخاطرپاسختون
اين 1سال كه گفتين ميشه خارج ازآمريكا بود،منظورتون بصورت مداوم هست يا اينكه كل مدت زمانى كه تاقبل ازسيتيزن شدن حق داريم خارج ازامريكاباشيم جمعأ يكسال هست؟!
ميشه لطفأدقيقترتوضيح بدي؟آخه براى من مدت زمان ونحوه ى رفت وآمدبه ايران خيلى مهمه.
مرسى

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - كوووچ سبز - 2013-07-01

واااى ى !يعنى واقعأكسى اينجاسرنميزنه كه جواب سوال بچه هاروبده؟؟!:-(
كجايين پس؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Nastaran71 - 2013-07-02

میشه سایت اصلی ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا رو بگین؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - behzadb57 - 2013-07-02

(2013-07-02 ساعت 14:34)Nastaran71 نوشته:  میشه سایت اصلی ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا رو بگین؟

http://www.dvlottery.state.gov

از این لینک هم می تونید کمک بگیرید

http://mohajersara.com/post-321393.html#pid321393

موفق باشید

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - منتظر آمریکا - 2013-07-08

بیزحمت لاتاری 2015 که بچه ها گفتن ممکنه مهرماه سال 92 باشه اگه خبری شد بیاین و اینجا اطلاع بدین

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - saied-k - 2013-07-08

(2013-04-08 ساعت 16:33)سامان-ستاره نوشته:  سلام.دخترم شوهر ایتالیائی داردودرایتالیا زندگی میکنند.آیا میشود بعنوان ایرانی شرکت کند؟وشوهرش هم بعنوان ایتالیائی؟وهنوز ملییت ایتالیائی نگرفته وتازه درخواست سیتیزنی انجارا کرده..اگر هر کدام جدا درخواست کنند دوبار شانس دارند؟لطفا اگر کسی اطلاع دارد راهنمائی بفرماید..متشکرم.

سلام
اگر دختر شما دارای شناسنامه ایرانی هست و متولد کشور ایران است پس می تواند به عنوان یک ایرانی شرکت کند . همسر ایشان هم میتوانند به عنوان یک فرد ایتالیایی شرکت کنند و در صورت برنده شدن هیچ مشکلی در گرفتن ویزا برای همسر یک فرد برنده وجود ندارد ( یعنی ملیت مهم نیست ) .

همانطور که انتظار شنیدنش را داشتید اینطور شانس این زوج 2 برابر خواهد شد مثل هر زوج دیگری !!

موفق باشید

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - saied-k - 2013-07-08

(2013-06-23 ساعت 01:56)كوووچ سبز نوشته:  مرسى ازhosseinmmبخاطرپاسختون
اين 1سال كه گفتين ميشه خارج ازآمريكا بود،منظورتون بصورت مداوم هست يا اينكه كل مدت زمانى كه تاقبل ازسيتيزن شدن حق داريم خارج ازامريكاباشيم جمعأ يكسال هست؟!
ميشه لطفأدقيقترتوضيح بدي؟آخه براى من مدت زمان ونحوه ى رفت وآمدبه ايران خيلى مهمه.
مرسى

سلام
طبق قانون بعد از برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت و طی شدن مراحل شما موفق به دریافت ویزا می شود . بعد از ورود به خاک امریکا و طی مراحل اداری موفق به دریافت گرین کارت می شوید ولی همچنان پاسپورت ایرانی خود را دارید و از ان برای رفت و امد استفاده می کنید . پس شما یک ایرانی دارای گرین کارت به معنای اجازه اقامت دائم در خاک امریکا هستید . اگر مایل باشید که پاسپورت امریکایی بگیرید و شهروندی امریکا را کسب کنید ، انوقت باید یک پروسه 5 ساله را بگذرانید . در مدت این 5 سال حد اکثر زمانی که خارج از خاک امریکا هستید نباید بیش از 6 ماه بطول بکشد . انگاه پس از طی مراسم اداری و ادای سوگند و ... شما پاسپورت امریکایی خواهید گرفت و می توانید از حقوق شهروندی امریکا به طور کامل استفاده کنید.

اگر بخواهید می توانید هر 6 ماه یک سفر به امریکا بروید و برگردید. البته این بستگی به شرایط هر فردی دارد . کلا اگر زیاد در ایران کار دارید یا دلبستگی دارید ؛ روی اقدام برای گرفتن گرین کارت تامل بیشتری بفرمایید.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - كوووچ سبز - 2013-07-11

ممنونم ازپاسخ دقيقى كه داديد.
فقط يك سؤال ديگه برام پيش اومد:
اين 5سال كه گفتيدحتمأبايدبلافاصله پس ازدريافت گرين كارت شروع بشه؟ يعنى شروعش زمان مشخصى داره؟ يااينكه نه! مثلأ دو_سه سال بعدازاخذگرين كارت،وكلأ هرزمانى كه مابتونيم 5سال رو بصورت مداوم درخاك آمريكابمونيم وطبق قانون كاركنيم وماليات بپردازيم موردقبول هست؟
مرسى بابت توجهتون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نفسمحمد - 2013-07-14

سلام میخواستم بدونم ثبت نام لاتاری چه رمانی مرسی

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - kambiz1 - 2013-08-08

سلام 2 سوال داشتم در مورد گرفتن عکس برای شرکت در لاتاری:
1-من برای عکس لاتاری میتونم خودم با موبایل عکس بگیرم و اسکن کنم؟
2- با ریش و سبیل میشه عکس گرفت و قبوله؟
منتظر پاسخ شما هستم.
موفق باشید.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - kambiz1 - 2013-08-08

(2013-07-14 ساعت 13:56)نفسمحمد نوشته:  سلام میخواستم بدونم ثبت نام لاتاری چه رمانی مرسی

11 مهرماه تا 13 آبان هر سال
منبع

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hamedhmm - 2013-08-11

سلام. میخواستم بدونم این حساب بانکی که باید یه حداقلی پول توش باشه .حساب توی بانک آمریکایی باید باشه یا تو بانک ایران هم میشه ؟؟ و اگه توی بانک آمریکا باشه چجوری باید این حساب رو باز کنیم ؟ ما که نمیتونمی بریم اونجا.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Mina22 - 2013-08-20

با سلام من مليت ايراني دارم با پاسپورت ايراني شوهرم هم بريتيش پاس داره و مليت ايراني داره خودم هم ويزا دوسال و نيم انگلستان را دارم و در حال حاضر انگلستان زندگي مي كنم مي خواستم بدونم مي تونم براي لاتاري ٢٠١٥ اقدام كنم من و شوهرم هر دو مي تونيم ثبت نام كنيم ؟ ممنون از پاسخ تون