مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - panyi - 2013-09-28

سلام
ثبت نام دوره جدید لاتاری دقیقا از کی شروع میشه ؟ چه روزی و چه ماهی را هم ذکر کنید با تشکر

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - crysis - 2013-09-28

در قسمت کشور واجد شرایط Eligibility دکمه yes باقی بمونه و در قسمت پایین اون که نوشته ......if not you must enter the بدون تغییر بگزاریم یا نه ؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reza_khoshtip - 2013-09-28

دوستان من دیپلم 11 ساله دارم تو فرم باید چیو بزنم؟
اگه بعد از قبولی برای پیش دانشگاهی اقدام کنم قبول میکنن؟
ممنون

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - nokia73amin - 2013-09-28

سلام در قسمت 6 فرم ثبت نام ما که متولد ایران هستیم باید جواب سوال (?are you claiming eligibility based on the country where you were born) گزینه yes را انتخاب بکنیم .حالا در قسمت دوم که دارای یک کادر هست باید نام ایران هم انتخاب کنیم؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - behzad2013 - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 12:24)crysis نوشته:  در قسمت کشور واجد شرایط Eligibility دکمه yes باقی بمونه و در قسمت پایین اون که نوشته ......if not you must enter the بدون تغییر بگزاریم یا نه ؟

(2013-09-28 ساعت 15:25)nokia73amin نوشته:  سلام در قسمت 6 فرم ثبت نام ما که متولد ایران هستیم باید جواب سوال (?are you claiming eligibility based on the country where you were born) گزینه yes را انتخاب بکنیم .حالا در قسمت دوم که دارای یک کادر هست باید نام ایران هم انتخاب کنیم؟

شاید برای شما بد نباشه این فایل رو ببینید.
http://www22.speedyshare.com/SQDsg/download/form-sabtenam-asli.gif

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - panyi - 2013-09-28

بچه‌ها اگه می‌شه یکی‌ به من کمک کنه من وقتی‌ وارد سایت لاتاری میشم قسمت ثبت نامو پیدا نمیکنم اگه می‌شه یکی‌ از صفحش عکس بندازه و واسم مشخص کنه باید به کدوم قسمت برم برای ثبت نام چون نه زبانم خوبه و نه تاحالا ثبت نام کردم که بلد باشم مرسی‌ از توجهتون دوستان

(2013-09-28 ساعت 16:56)panyi نوشته:  بچه‌ها اگه می‌شه یکی‌ به من کمک کنه من وقتی‌ وارد سایت لاتاری میشم قسمت ثبت نامو پیدا نمیکنم اگه می‌شه یکی‌ از صحرف زشت عکس بندازه و واسم مشخص کنه باید به کدوم قسمت برم برای ثبت نام چون نه زبانم خوبه و نه تاحالا ثبت نام کردم که بلد باشم مرسی‌ از توجهتون دوستان
دوست عزیز ثبت نام شروع نشده تا شما بتونید چیزی ببینید فعلا" باید تا نهم مهر که میشه سه شنبه همین هفته صبر کنید و تا حدود یک ماه هم فرصت دارید ثبت نام کنید تو ارسال قبلی عکسی از فرم ثبت نام لینک کردم اگر مایل باشید میتونین با دیدن اون عکس با فرم اشنا بشید.اگر هم نتونستین فایل رو ببینین اعلام کنین براتون ایمیل کنم.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - zz24 - 2013-09-28

دوستان و هموطنان عزیز سوالاتی داشتم که ممنون میشم افراد با تجربه جواب بدن

1-بهترین سایت برای ثبت نام 2015 کدام ها هستند؟با اعتماد ترین ها؟(جون مراحل ثبت نام اسکن عکس و این چیزا میخواد که ما در خانه نداریم)پس برای ثبت نام باید به چه کسی که قابل اعتماد باشه رجوع کنیم....میدونم سایت اصلی ثبت نام همان سایت اصلی است ولی سایت های ایرانی هستند که کمک میکنند با گرفتن مبلغی..آیا کدامشان را پیشنهاد میدهید؟
2-آیا کسانی که روزهای اول ثبت نام کنن شانس بیشتر دارن برای قبول یا نه؟
3-(مهم) آیا مثلا افراد یک خانوانده مثلا همشون ثبت نام بکنند آیا برای همشون باید یک ایمیل جداگانه در نظر گرفته باشه موقع ثبت نام در فرم؟یا فقط یک ایمیل کافیه؟
4-بعد اگر یک ایمیل برای هر چند تا اعضای خانواده اختصاص داده باشه ایا مشکل پیش نمیاد مبنی بر اینکه اونا بفهمن اینا همشون اعضای یک خانوانده هستن؟
5-این ایمیلی که درست میکنیم موقع ثبت نام همون ایمیلی هست که موقع قبولی بهمون خبر داده میشه که شما قبول شدید؟
6-شانس قبولی هر ایرانی در 2015 رو کسی میدونه چقدره؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - zz24 - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 17:27)panyi نوشته:  ممنون دوست عزیز فرم را دیدم مرسی‌

ممنون میشم فرم رو به من هم نشون بدید؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - maani - 2013-09-28

(2013-09-27 ساعت 11:17)ffrfar نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 10:01)maani نوشته:  یه تشکر میکنم اول از afshinghwink و ffrfar بابت پاسخدهی به سوالات دوستان
و امیدوارم ما تازه کارها رو تا اتمام ثبتنام یاری کنید
سپاس عزیزان

یه سوال دارم...آیا اطلاعی دارید قرعه کشی در چه ماهی انجام میشه ؟

مانی عزیز ,ممنون از محبت شما بهر حال ما هم به تبعیت از پیش کسوتان آنچه می دانیم در طبق اخلاص میگذاریم انشال... که مفید باشدو با آرزوی موفقییت براتون.
و اما جواب:نتایج قرعه کشی 2015 از اول may 2014 اعلام میشود.Smile

منظورم تاریخ انجام قرعه کشی بود نه تاریخ اعلام نتایج!
ایا اطلاع دارید کی این قرعه کشی کامپیوتری انجام میشود ؟ یعنی در چه ماهی ؟

(2013-09-28 ساعت 17:46)zz24 نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 17:27)panyi نوشته:  ممنون دوست عزیز فرم را دیدم مرسی‌

ممنون میشم فرم رو به من هم نشون بدید؟

این لینک عکسی هست که یکی از کاربران محترم که متاسفانه اسمشون و فراموش کردم تو همین سایت قرار داده بودند که من هم برای اطلاع شما قرار میدم.
http://www22.speedyshare.com/SQDsg/download/form-sabtenam-asli.gif

(2013-09-28 ساعت 17:43)zz24 نوشته:  دوستان و هموطنان عزیز سوالاتی داشتم که ممنون میشم افراد با تجربه جواب بدن

1-بهترین سایت برای ثبت نام 2015 کدام ها هستند؟با اعتماد ترین ها؟(جون مراحل ثبت نام اسکن عکس و این چیزا میخواد که ما در خانه نداریم)پس برای ثبت نام باید به چه کسی که قابل اعتماد باشه رجوع کنیم....میدونم سایت اصلی ثبت نام همان سایت اصلی است ولی سایت های ایرانی هستند که کمک میکنند با گرفتن مبلغی..آیا کدامشان را پیشنهاد میدهید؟
2-آیا کسانی که روزهای اول ثبت نام کنن شانس بیشتر دارن برای قبول یا نه؟
3-(مهم) آیا مثلا افراد یک خانوانده مثلا همشون ثبت نام بکنند آیا برای همشون باید یک ایمیل جداگانه در نظر گرفته باشه موقع ثبت نام در فرم؟یا فقط یک ایمیل کافیه؟
4-بعد اگر یک ایمیل برای هر چند تا اعضای خانواده اختصاص داده باشه ایا مشکل پیش نمیاد مبنی بر اینکه اونا بفهمن اینا همشون اعضای یک خانوانده هستن؟
5-این ایمیلی که درست میکنیم موقع ثبت نام همون ایمیلی هست که موقع قبولی بهمون خبر داده میشه که شما قبول شدید؟
6-شانس قبولی هر ایرانی در 2015 رو کسی میدونه چقدره؟
1- بهترین سایت برای ثبت نام همون سایت رسمی dv lottery هست. هیچ کس مثل خودتون برای ثبت نام دل نمی سوزونه و بهترین مرجع برای جواب سوالاتتون در مورد ثبت نام هم همینه مهاجر سراست.
2_ قرعه کشی کاملا" شانسی و رندوم هست بین اولین شرکت کننده تا آخرینشون.
3_شما و همسرتون و فرزندان مجرد زیر 21 ساله تون هر کدام به تنهایی حق ثبت نام دارند. که لزومی برای داشتن ایمیل جداگانه واسه هر شخص نیست ولی ساخت هر اکانت ایمیل کمتر از ده دیقه وقت میخواد.
4_هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی اگه برای هر شخص یک ایمیل بسازید بهتره.
5_ برنده شدنتون و با ایمیل اعلام نمیکنن.
6_ شانس برنده شدن هم بستگی به تعداد نفرات شرکت کننده داره
از پیشکسوت های محترم پوزش میخوام که فضولی کردم و اگه ایرادی تو ارسالم هست لطفا" اصلاح کنید.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - reza_khoshtip - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 13:16)reza_khoshtip نوشته:  دوستان من دیپلم 11 ساله دارم تو فرم باید چیو بزنم؟
ممنون

لطفا یکی راهنمایی کنه

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - daria - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 18:12)reza_khoshtip نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 13:16)reza_khoshtip نوشته:  دوستان من دیپلم 11 ساله دارم تو فرم باید چیو بزنم؟
ممنون

لطفا یکی راهنمایی کنه

بله بعضی از دوستان بودن که بعد از قبولی به صورت فشرده پیش دانشگاهی رو امتحان دادن و مدرک گرفتن و ویزا براشون صادر شد.

(2013-09-28 ساعت 18:12)reza_khoshtip نوشته:  
ممنون

لطفا یکی راهنمایی کنه
برای شرکت تو لاتاری شرط حد اقل داشتن دیپلم 12 ساله هست که شما باید هنگام ثبت نام مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین. و اگر بدون مدرک پیش دانشگاهی شرکت کنین و شانستون گل کنه و برنده شین و نتونین ثابت کنید که وقت ثبت نام پیش دانشگاهی داشتین متاسفانه کیستون رد میشه.