مهاجرسرا
راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+--- موضوع: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا (/thread-11.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - عشق رفتن - 2013-09-28

نقل قول:برای شرکت تو لاتاری شرط حد اقل داشتن دیپلم 12 ساله هست که شما باید هنگام ثبت نام مدرک پیش دانشگاهی داشته باشین. و اگر بدون مدرک پیش دانشگاهی شرکت کنین و شانستون گل کنه و برنده شین و نتونین ثابت کنید که وقت ثبت نام پیش دانشگاهی داشتین متاسفانه کیستون رد میشه.

مطمئنی ؟؟
تا اونجا که ما میدونیم همه عکس حرف شما رو زدن
میگن ایراد نداره؟؟
(چه بدبختم منه کاردانشی)

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - عشق رفتن - 2013-09-28

نقل قول:بله بعضی از دوستان بودن که بعد از قبولی به صورت فشرده پیش دانشگاهی رو امتحان دادن و مدرک گرفتن و ویزا براشون صادر شد.

آقا ما تا قبل از اعلام نتایج قرعه کشی امسال (2015 ... که اگر شرکت کنم که میکنم) فوق دیپلمم رو میگیرم
یعنی ترم آخرم
آیا بازم به مشکل میخورم از نظر دوستان؟؟؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - hadi.nikjo - 2013-09-28

(2013-09-28 ساعت 18:46)عشق رفتن نوشته:  
نقل قول:بله بعضی از دوستان بودن که بعد از قبولی به صورت فشرده پیش دانشگاهی رو امتحان دادن و مدرک گرفتن و ویزا براشون صادر شد.

آقا ما تا قبل از اعلام نتایج قرعه کشی امسال (2015 ... که اگر شرکت کنم که میکنم) فوق دیپلمم رو میگیرم
یعنی ترم آخرم
آیا بازم به مشکل میخورم از نظر دوستان؟؟؟

با مدرک فوق دیپلم میتونی معادل دیپلم 12 ساله رو از آموزش پرورش بگیری و مشکلت اینجوری حل میشه

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - maani - 2013-09-29

کسی نمیدونه تاریخ انجام قرعه کشی حدودا کی هست ؟
اگه میدونید بگید مهمه ممنون
(تاریخ انجام قرعه کشی و نه تاریخ اعلام نتایج)

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - Saeedv13 - 2013-09-29

(2013-09-28 ساعت 18:31)behzad2013 نوشته:  ... اگر بدون مدرک پیش دانشگاهی شرکت کنین و شانستون گل کنه و برنده شین و نتونین ثابت کنید که وقت ثبت نام پیش دانشگاهی داشتین متاسفانه کیستون رد میشه.
البته اینجوری نیست. ما امسال خانم برنده سال دوم دبیرستان داشتیم که رفت مصاحبه و به خاطر نداشتن دیپلم ریجکت نشد. بهش فرصت دادن که یا مدرک پیش دانشگاهیشو بیاره و یا از دانشگاهی در آمریکا پذیرش بگیره. هر چند که بعداً خانواده اش راضی نشدند و ایشون ویزاشو از دست داد. سال قبل هم یک آقای برنده سال سوم دبیرستان داشتیم که روز مصاحبه به خاطر نداشتن دیپلم 12 ساله نقص مدرک خورد ولی بعد با پشتکار خودش کارش رو درست کرد و ویزاشو گرفت.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - crysis - 2013-09-29

ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn ممکنه

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - cieofficer - 2013-09-30

دوستان عزیز سلام , من برنده 2013 هستم و اول آذر عازم به امریکا. چه اونهایی که برای اولین برای 2015 میخواهند ثبت نام کنند و چه اونهایی که برنده 2014 هستند هر کمکی که نیاز دارند من در خدمتتون هستم.
هر پیغام یا سوالی دارید به email من ارسال کنید.( info@goodwoodcraft.com ) لطفا خودتون رو نیز معرفی مختصر کنید. امیدوارم همتون برنده شید و یه روزی مثل الان من به تازه کار ها کمک کنید.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - crysis - 2013-09-30

ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn اشکالی دارد

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - nokia73amin - 2013-09-30

سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - peymanpakd - 2013-09-30

(2013-09-28 ساعت 17:43)zz24 نوشته:  دوستان و هموطنان عزیز سوالاتی داشتم که ممنون میشم افراد با تجربه جواب بدن

1-بهترین سایت برای ثبت نام 2015 کدام ها هستند؟با اعتماد ترین ها؟(جون مراحل ثبت نام اسکن عکس و این چیزا میخواد که ما در خانه نداریم)پس برای ثبت نام باید به چه کسی که قابل اعتماد باشه رجوع کنیم....میدونم سایت اصلی ثبت نام همان سایت اصلی است ولی سایت های ایرانی هستند که کمک میکنند با گرفتن مبلغی..آیا کدامشان را پیشنهاد میدهید؟
2-آیا کسانی که روزهای اول ثبت نام کنن شانس بیشتر دارن برای قبول یا نه؟
3-(مهم) آیا مثلا افراد یک خانوانده مثلا همشون ثبت نام بکنند آیا برای همشون باید یک ایمیل جداگانه در نظر گرفته باشه موقع ثبت نام در فرم؟یا فقط یک ایمیل کافیه؟
4-بعد اگر یک ایمیل برای هر چند تا اعضای خانواده اختصاص داده باشه ایا مشکل پیش نمیاد مبنی بر اینکه اونا بفهمن اینا همشون اعضای یک خانوانده هستن؟
5-این ایمیلی که درست میکنیم موقع ثبت نام همون ایمیلی هست که موقع قبولی بهمون خبر داده میشه که شما قبول شدید؟
6-شانس قبولی هر ایرانی در 2015 رو کسی میدونه چقدره؟
سلام دوست عزيز
شما بايد فقط به خودت اعتماد كني، و خودت ثبت نام كني، واسه عكس هم از عكاسي درخواست كن فايل عكس و بهت بده،
قرعه كشي كاملا بر اساس شانس و تو اين مرحله زود و دير تاثيري نداره،
١ ايميل كافيه و اگه شما كل خانوادتون شرايط ثبت نام و داشته باشن
ميتونن ثبت نام كنن
جواب قبولي براي شما ايميل نميشه، شما بايد در ارديبهشت ١٣٩٣ از سايتwww.dvlottory.state.gov 
وضعيت خودتون رو با شماره پيگيري كه بعد ثبت نام به شما اختصاص داده برسي كنيد.

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - mohsenicash - 2013-09-30

با سلام دوستان ميخواستم بدونم تو قسمت آخر فرم ثبت نام كه نوشته تعداد فرزندان رو بنويسيد كسايي كه بچه ندارن بايد صفر بنويسن يا اينكه باكس رو خالي بزاريم؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - panyi - 2013-09-30

سلام ثبت نام شروع شده؟ اگه شروع شده من قسمت ثبت نامو پیدا نکردم لطفا راهنمایی فرمائید مرسی‌

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - crysis - 2013-09-30

ایا ثبت نام با ssh یا +ssh یا vpn میشود ؟

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - N2D - 2013-09-30

سلام
چرا از ssh و فیلتر شکن استفاده کنید ؟
هیچ نیازی به نرم افززارهای عبور از فیلتر نیست

RE: راهنمای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا - N2D - 2013-09-30

سلام و خسته نباشید .
من هنوز دانشجو هستم و طبیعتاً معافیت موقت سربازی برای تحصیل دارم ، ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا امکان شرکت در لاتاری رو دارم ؟
مشکل خروج از کشور رو ندارم چون با گذاشتن ودیعه 15 میلیونی میتونم از کشور خارج بشم .
در صورت قبولی در دی وی ، آیا برای سفارت و مصاحبه ( با توجه به نداشتم کارت پایان خدمت ) به مشکل میخورم ؟
با تشکر