مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - A.R.R - 2013-05-06

با عرض معذرت بابت سئوالات و تشکر از پاسخ های شما،
با توجه به اینکه از لحاظ مدرک بعیده اونجا مدرک لیسانسی که در خارج از آمریکا اخذ شده زیاد کاربردی داشته باشه و با توجه به نوشته های شما و دیگر دوستان شخص مذکور هم مثل یه مهاجر بی سواد است با این تفاوت که سختی گرفتن ویزا و اقامت نداره؟
به نظر شما این فرد چقدر شانس موفقیت داره اصلا به نفیش هست که اقدام به مهاجرت بکنه یا نه؟

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-05-07

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که تاریخ 1 جولای بخواد از ایران با هواپیمایی امارات به دالاس بیاد ؟!
من یه مسافر دارم جهت همراهی سوال کردم

با تشکر

RE: زندگی و کار در دالاس - salam100 - 2013-05-07

(2013-05-06 ساعت 15:01)A.R.R نوشته:  با عرض معذرت بابت سئوالات و تشکر از پاسخ های شما،
با توجه به اینکه از لحاظ مدرک بعیده اونجا مدرک لیسانسی که در خارج از آمریکا اخذ شده زیاد کاربردی داشته باشه و با توجه به نوشته های شما و دیگر دوستان شخص مذکور هم مثل یه مهاجر بی سواد است با این تفاوت که سختی گرفتن ویزا و اقامت نداره؟
به نظر شما این فرد چقدر شانس موفقیت داره اصلا به نفیش هست که اقدام به مهاجرت بکنه یا نه؟

شانس موفقیت به سن و زبان وپول و مجرد بودن عرضه و مدزک تحصیلی داره برای یک سزی ها خوب برای بعضی بد

RE: زندگی و کار در دالاس - marjani - 2013-05-07

دوستان عزیز مقیم دالاس
آیا کسی از شهر Flower Mound اطلاعاتی داره ،راستش من چون دو تا دختر دارم دنبال یه جای خوب با مدارس با کیفیت می گردم ؛باسپاس

RE: زندگی و کار در دالاس - Us1346 - 2013-05-08

(2013-05-07 ساعت 08:17)mahdis نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
میخواستم بدونم از دوستان کسی هست که تاریخ 1 جولای بخواد از ایران با هواپیمایی امارات به دالاس بیاد ؟!

با تشکر
سلام:
من 27 جولای با امارت پرواز دارم.خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم.

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-05-08

(2013-05-06 ساعت 15:01)A.R.R نوشته:  با عرض معذرت بابت سئوالات و تشکر از پاسخ های شما،
موضوع ناامیدی نیست. مهاجرت در کل و اشتغال در مهاجرت که جزئی از اون هست و شانس موفقیت در همه امور مربوطه میدونید که به عوامل زیادی بستگی داره و تنها به مدرک تحصیلی یا حتی زبان به تنهایی بستگی نداره. توصیه کلی که من داشتم به نسبت برداشت شخصی خودم اینه که اگر مهاجری با این نقشه راه مهاجرت کنه که اینجا درس بخونه و البته توانش رو همه جوره در خودش ببینه این بهترین راه و زود بازده ترین هست البته که بسیار امریکایی دانشگاه رفته هم هستن که اشتغال ندارند ولی به هر حال شانس بالاتری دارند. توقع افراد هم با هم فرق داره شما به هر حال میتونین به طریقی در امریکا زندگی کنین و گلیمتون رو بالاخره از اب بکشین اما اگر فاکتور های لازم نباشن ممکنه کیفیت زندگی شما خیلی بالا نباشه .

(2013-05-07 ساعت 12:46)marjani نوشته:  دوستان عزیز مقیم دالاس
آیا کسی از شهر Flower Mound اطلاعاتی داره ،راستش من چون دو تا دختر دارم دنبال یه جای خوب با مدارس با کیفیت می گردم ؛باسپاس

فلاور ماوند یک جای اورج هست در این منطقه .شما چطور اینجا رو مد نظر دارید ؟ اشنایی دارید در این شهر ؟ به هر حال اگر توقعتون رو بیشتر توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد.

RE: زندگی و کار در دالاس - PARY1366 - 2013-05-08

با تشکر
-----------------------------------------
میدونم بی مزه هستم ولی من دوم جولای با قطر دارم میرم... Big Grin

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 11:26)Us1346 نوشته:  

با تشکر
سلام:
من 27 جولای با امارت پرواز دارم.خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم.

مرسی us1346 عزیز من برای اوایل جولای کسی رو باید پیدا کنم
موفق باشید دوستم Wink

(2013-05-08 ساعت 13:30)PARY1366 نوشته:  

با تشکر
-----------------------------------------
میدونم بی مزه هستم ولی من دوم جولای با قطر دارم میرم... Big Grin

چرا بی مزه دوست عزیز Big Grin مرسی از اطلاعاتت
موفق باشی

RE: زندگی و کار در دالاس - hoda2012 - 2013-05-09

سلام بچه ها
ما وقتی میخواستیم بیاییم واسه اینکه دخترمون از نظر غذایی دچار مشکل نشه واسش تعدادی شیر خشک آوردیم
و حالا خوشبختانه دیگه از شیر گرفتیمش
به هر حال تعداد 8 عدد قوطی شیر خشک نان - 3 با تاریخ اعتبار فروردین 1393 هنوز باقی مونده
گفتم شاید دوستانی که جدید میان نیاز داشته باشن ، ما دیگه نیازی نداریم چون هم شیر خشک های اینجا با ایران فرق میکنه که ممکنه روزهای اول واسه تعویض شیر به مشکل بخورین هم قیمتش تقریبا 10 برابره ایرانه ، البته من الان نمیدونم شیر خشک ایران چنده؟ ولی اینجا حداقل 20 دلار واسه یه قوطی باید پول بدین
پیغام خصوصی بدین باهاتون تماس بگیرم

RE: زندگی و کار در دالاس - A.R.R - 2013-05-09

دوستان عزیز سلام؛
یک سوال؛

با توجه به تجربیاتتون مقدار حداقل پولی که باید همراه یک فرد مجرد باشه تا در ابتدای مهاجرت به دالاس دچار مشکل خاصی نشه چقدره؟
سپاس فراوان

RE: زندگی و کار در دالاس - ash - 2013-05-09

(2013-05-09 ساعت 12:53)A.R.R نوشته:  دوستان عزیز سلام؛
یک سوال؛

با توجه به تجربیاتتون مقدار حداقل پولی که باید همراه یک فرد مجرد باشه تا در ابتدای مهاجرت به دالاس دچار مشکل خاصی نشه چقدره؟
سپاس فراوان

دوست عزیز این خیلی به شکل زندگی کردن شما مربوط میشه. نمیشه خیلی راحت جواب داد مضاف به اینکه بستگی داره از هفته دوم بری سر کار یا اینکه مثلا سال اول رو بخوای از جیب بخوری ولی در کل اگر پست های این موضوع رو کامل بخونی فکر کنم خرج دستت بیاد

RE: زندگی و کار در دالاس - A.R.R - 2013-05-09

(2013-05-09 ساعت 19:56)ash نوشته:  
یک سوال؛

سپاس فراوان

دوست عزیز این خیلی به شکل زندگی کردن شما مربوط میشه. نمیشه خیلی راحت جواب داد مضاف به اینکه بستگی داره از هفته دوم بری سر کار یا اینکه مثلا سال اول رو بخوای از جیب بخوری ولی در کل اگر پست های این موضوع رو کامل بخونی فکر کنم خرج دستت بیاد

دوست گرامی از پاسختون متشکرم، اما من تمام پست های ده صفحه قبل رو خوندم قبل ترش هم خیلی قدیمی میشه که نمیشه زیاد روش حساب کرد؛
سوال من هم این نبود که تک تک بصورت ریز و دقیق چقدر نیاز هست بلکه این بود که بصورت کاملا حدودی و کلی و بر اساس تجربیات شخصی دوستان چقدر!

RE: زندگی و کار در دالاس - hushmandco - 2013-05-09

(2013-05-09 ساعت 20:40)A.R.R نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 19:56)ash نوشته:  
یک سوال؛

سپاس فراوان

دوست گرامی از پاسختون متشکرم، اما من تمام پست های ده صفحه قبل رو خوندم قبل ترش هم خیلی قدیمی میشه که نمیشه زیاد روش حساب کرد؛
سوال من هم این نبود که تک تک بصورت ریز و دقیق چقدر نیاز هست بلکه این بود که بصورت کاملا حدودی و کلی و بر اساس تجربیات شخصی دوستان چقدر!
یه کم حوصلت شاید سر بره ولی اگر برات مهمه، بخون صفحات تاپیک رو. یادمه یکی از دوستان هزینه ها رو به ریز نوشته بود. ضمن اینکه کلی اطلاعات مفید دستت میاد.

RE: زندگی و کار در دالاس - mehdiii - 2013-05-10

یک سوال؛
سپاس فراوان

سلام
یعنی کافی بود 2 صفحه قبل رو میخوندی که دید نسبی پیدا کنی:
اینجا و اینجا و ارسالهای بعد از اون.

RE: زندگی و کار در دالاس - lotery2013 - 2013-05-10

با سلام بر دوستان دالاس نشین
یک سری. وسایل کامپیوتری در حد نو به شرح زیر با قیمت بسیار عالی به فروش می رسد. اگر تمایل به خرید دارین پیام خصوصی بدین

-Dell 1320c color printer
-Dell Power Edge 840 server
-2 Dell Optiplex 330
-3 Keyboards
-1 wireless keyboard
-Dell Power Switch