مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: زندگی و کار در دالاس - amir0_0amir - 2013-07-24

(2013-07-24 ساعت 12:10)mechanicalengineer نوشته:  دوست عزیز برای من که کسی رو در لوس انجلس ندارم و هزینم برام مهمه ، مهندسی مکانیکم خوندم
پیشنهادتون کجای لس آنجلسه برای شروع و کدوم محلشو پیشنهاد میکنید؟

بهتره سوالتون رو در تاپیک زندگی و کار در لس آنجلس مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید.

RE: زندگی و کار در دالاس - AMMOUSAVINASAB - 2013-07-25

سلام
دوست عزیز نطر شخصیه من که پیدا کردن کار مهمتر از پیدا کردن محل زندگی و این مهمه شما بالاخره می تونی حتی 1 اتاق از 1 خونه پیدا کنی و با اون خانواده زندگی کنی ضمنا در مرکز شهر خونه گرونتر از حومه شهر البته هر حومه ای منطورم نیست

RE: زندگی و کار در دالاس - User - 2013-07-25

(2013-07-24 ساعت 11:47)soheilbadami نوشته:  یوزر جان ما چه بی ادبی کردیم ؟ Big Grin
نمیدونم به حساب خودم مفهوم بود ولی اگر ابهامی داشته باشن جواب میدم البته بله موضوع رو باید بیشتر توضیح میدادم که راجع اجاره محل زندگی مناسب یا ارزان بود. والا بس که تایپ فارسی برام مشکله ! و چیزی که از اول یاد نگیری ....
کلا پیر شدم دیگه یوزر جان Wink

مشکل وجود این همه بحث های جدیده که باید همه اش رو از صفر شروع کنیم یاد بگیریم و جای تقدیر داره کار امثال شما که تجربه هاتونو که براش متحمل هزینه شدی با سایرین در میان می گذاری.

کاش اینجا لس آنجلس می بودی اونوقت منبع بزرگ اطلاعاتی می شدی. خوشم میاد شما هم مثل من تا ته هر قضیه ای رو میرید و همه جزییاتش رو در میارید.

RE: زندگی و کار در دالاس - mitr.p - 2013-07-26

(2013-07-21 ساعت 11:07)soheilbadami نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 09:13)mitr.p نوشته:  [quote='PARY1366' pid='377897' dateline='1374169075']
کسی در دالاس مرکزی برای حجامت میشناسه؟؟ مکان و ادرس و قمیت لطفا [/b][/size]

یعنی فکر میکنین اینکار اینجا قانونی باشه ؟!

اقی سهیل عزیز:
حجامت یا همون Hijama از لحاظ علمی تائید شده ..طی مقایسه خون گرفته شده از طربق حجامت و خون اهدا شده اعلام کردند که میزان سموم خون حجامت 23 برابر خون وریدی است.....بماند ...بله در امریکا و در همین دالاس هم انجام میشه . اگه در گوگل سرچ کنید مراکز و کلینیک های یادی رو میبینید که حتی همه مدرک دارند و کاملا بهداشتی و معتبر هستد ....
مگه چبکار میخواهیم بکنیم که غیر قانونی باشه......Big Grin
اگر پرسیدم برای اینکه بدونم کسی ایا رفته و مرکز خاصی رو معرفی میکنه یا نه ؟>>در همین دالاس زیاده Wink
در اخر..مگه چیکار میخواهیم بکنیم که غیر قانونی باشه؟؟حجامتهCoolSmile

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-07-27

(2013-07-26 ساعت 20:39)mitr.p نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 11:07)soheilbadami نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 09:13)mitr.p نوشته:  [quote='PARY1366' pid='377897' dateline='1374169075']
کسی در دالاس مرکزی برای حجامت میشناسه؟؟ مکان و ادرس و قمیت لطفا [/b][/size]

یعنی فکر میکنین اینکار اینجا قانونی باشه ؟!

اقی سهیل عزیز:
حجامت یا همون Hijama از لحاظ علمی تائید شده ..طی مقایسه خون گرفته شده از طربق حجامت و خون اهدا شده اعلام کردند که میزان سموم خون حجامت 23 برابر خون وریدی است.....بماند ...بله در آمریکا و در همین دالاس هم انجام میشه . اگه در گوگل سرچ کنید مراکز و کلینیک های یادی رو میبینید که حتی همه مدرک دارند و کاملا بهداشتی و معتبر هستد ....
مگه چبکار میخواهیم بکنیم که غیر قانونی باشه......Big Grin
اگر پرسیدم برای اینکه بدونم کسی ایا رفته و مرکز خاصی رو معرفی میکنه یا نه ؟>>در همین دالاس زیاده Wink
در اخر..مگه چیکار میخواهیم بکنیم که غیر قانونی باشه؟؟حجامتهCoolSmile

والا نظرات فرق میکنه خب حتی بین متخصصین و پزشکان اما با عرض پوزش اینکار از نظر من غیر مفید و غیر بهداشتی است طبق چیزهایی که خوندم و راجعش از پزشکان مورد اعتمادم پرسیدم به هر حال بحثی نیست اما اگر تو غربت کار پر خطر انجام ندین خوب مطمئن تره با این وضع بیمه و درمان اما به هر شکل امیدوارم براتون مفید باشه و استفاده ببرین Smile و شهامتتون رو هم تحسین میکنم چون خودم از خونریزی میترسم !

RE: زندگی و کار در دالاس - مهران قراچه - 2013-07-27

(2010-05-06 ساعت 06:19)mahdis نوشته:  جناب جوان سلام
از لحاظ آب و هوا دالاس قابل تحمل تر هاست هیوستون شرجی و توفان زیاد داره
در مورد دالاس هم اگر تصمیمتون قطعی شد از ما هر کمکی بر بیاد در خادمات هستیم حتا در مورده گرفتن خونه
امیدوارم موفق باشید

با سلام خدمت شما .
می خواستم در مورد گرفتن خونه اطلاعات بدین . ممنون میشم .

RE: زندگی و کار در دالاس - شهلا 1346 - 2013-07-28

سلام
ما سه ماهه امدیم پورتلند اورگان و نه زبان به اندازه کافی بلد هستیم و نه کار پیدا کردیم
به نظر شما بیام دالاس چه چوریه ؟؟ تو دالاس برای دادن کار خیلی به زبان اهمیت میدن ؟؟
با توجه باینکه خیلی ضرر میکنیم دیپازیت خونه و اینترنت و تلفن و بلیط هواپیما و وسایل خونه چه پیشنهاد میکنید ؟
ممنون از پاسختون

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-07-28

(2013-07-28 ساعت 03:36)شهلا 1346 نوشته:  سلام
ما سه ماهه امدیم پورتلند اورگان و نه زبان به اندازه کافی بلد هستیم و نه کار پیدا کردیم
به نظر شما بیام دالاس چه چوریه ؟؟ تو دالاس برای دادن کار خیلی به زبان اهمیت میدن ؟؟
با توجه باینکه خیلی ضرر میکنیم دیپازیت خونه و اینترنت و تلفن و بلیط هواپیما و وسایل خونه چه پیشنهاد میکنید ؟
ممنون از پاسختون
دوست عزیز برای کارهای معمولی مثل همون فروشگاه زیاد به زبان اهمیت نمیدن فقط در حدی که بتونید مشتری رو راه بندازید و یه مصاحبه کوچیک رو رد کنید ، توی دالاس از لحاظ کار زیاد به مشکل نمیخورید
حتی این شرکت سامسونگ که اکثر دوستان مشغول شدن اصلا زبانی نیاز نداره Big Grin
به نظر من برای جابجایی وسایل خونه هم از یوحال استفاده کنید خیلی به صرفه است
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - شهلا 1346 - 2013-07-29

مرسی از پاسختون
ولی میشه اطلاعات دقیقی از یوحال بدید مثلا سایت شماره تلفن و....ما تفریبا 6 ساعت با هواپیما تا دالاس فاصله داریم
در ضمن میخوام ببینم بلیط قطار چنده ؟؟ هواپیما و اتوبوس ؟؟؟ میتونید سایتهای اونها را در اختیارم بزارید
ایا راهی هست صاحب خونه را متقاعد کرد تا دپازیتمون را برگردنه؟؟
بازم متشکرم

RE: زندگی و کار در دالاس - soheilbadami - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 04:24)شهلا 1346 نوشته:  مرسی از پاسختون
....
بازم متشکرم

شما قراردادتون رو بخونید و احتمال زیاد نمیتونید اون رو فسخ کنین و مجبورین که اجاره رو تا اخر بپردازین یا اینکه کسی رو پیدا کنین و قرارداد رو بهش منتقل کنین و مسئله تنها دیپازیت نیست. نظر شخصیم اینه که بیشتر طاقت بیارید و اگر کاری اونجا پیدا کنین هز همه جهت به نفع هست تا جابجایی و هزینه های اون که کم نیست.

RE: زندگی و کار در دالاس - masodsh - 2013-07-29

سلام.میخواستم بدونم واسه خرید خونه توی دالاس اوضاع چجوریه؟؟؟
از چه سایتی میتونم قیمت های خونه های دالاس رو پیدا کنم؟
مرسی

RE: زندگی و کار در دالاس - boshra - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 15:28)masodsh نوشته:  سلام.میخواستم بدونم واسه خرید خونه توی دالاس اوضاع چجوریه؟؟؟
مرسی

ebby.com

ebbyholidays یکی از معروف ترین کمپانی ها برای خرید خانه و املاک هست. ما خودمون از این سایت استفاده کردیم.

RE: زندگی و کار در دالاس - User - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 17:20)boshra نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 15:28)masodsh نوشته:  سلام.میخواستم بدونم واسه خرید خونه توی دالاس اوضاع چجوریه؟؟؟
مرسی
EBay.com

Ebay? من تا بحال ندیده بودم. حالا یک امتحان می کنم.
یک سایت مخصوص اینکارا هست به نام زیلو دات کام

که قیمت خونه ها رو روی نقشه بهتون میده و کلی اطلاعات دیگه از جمله مقدار پرداختی ماهانه با وام سی ساله. و قیمت تخمینی خانه (ارزشی که سایت برایش در نظر می گیرد) خونه های Foreclosure رو با قیمت اعلام می کنه و همینطور قیمت خونه در سال های مختلف رو که خرید و فروشو شده می تونید ببینید.

به این آدرس بروید: http://goo.gl/I8iJ2v

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 04:24)شهلا 1346 نوشته:  مرسی از پاسختون
ولی میشه اطلاعات دقیقی از یوحال بدید مثلا سایت شماره تلفن و....ما تفریبا 6 ساعت با هواپیما تا دالاس فاصله داریم
در ضمن میخوام ببینم بلیط قطار چنده ؟؟ هواپیما و اتوبوس ؟؟؟ میتونید سایتهای اونها را در اختیارم بزارید
بازم متشکرم

دوست عزیز این سایت رو برید http://www.uhaul.com/ اینجا هر گونه اطلاعاتی بخواید میگیرید
یکی از دوستان من از سن آنتونیو به دالاس اومدن و 1000 دلار هزینه کرد همه وسایلش رو اورد خیلی راضی بود ببینید برای شما به صرفه هست یا نه
در خصوص قیمت بلیط ها اطلاعی ندارم
اگه بتونید کسی رو پیدا کنید که ادامه قراردادتون رو اونجا جای شما بشینه خب خیلی خوبه ما این کارو کردیم قبلا
موفق باشید

RE: زندگی و کار در دالاس - mahdis - 2013-07-29

(2013-07-29 ساعت 19:51)User نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 17:20)boshra نوشته:  
مرسی
EBay.com

Ebay? من تا بحال ندیده بودم. حالا یک امتحان می کنم.
یک سایت مخصوص اینکارا هست به نام زیلو دات کام

که قیمت خونه ها رو روی نقشه بهتون میده و کلی اطلاعات دیگه از جمله مقدار پرداختی ماهانه با وام سی ساله. و قیمت تخمینی خانه (ارزشی که سایت برایش در نظر می گیرد) خونه های Foreclosure رو با قیمت اعلام می کنه و همینطور قیمت خونه در سال های مختلف رو که خرید و فروشو شده می تونید ببینید.

به این آدرس بروید: http://goo.gl/I8iJ2v

دوست عزیز این سایت هم هست ما برای خرید خونه این سایت رو خیلی چک میکردیم و خوب بود
REMAX.COM

موفق باشید