مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - saman98 - 2013-10-26

دوستان به نظرتون زیپ کد 75240 میتونه خوب باشه ؟!

قیمت ها رو نگاه میکنم خیلی خوبه و مناسبه البته از سایت rent.com

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mirman - 2013-10-26

(2013-10-26 ساعت 15:17)saman98 نوشته:  دوستان به نظرتون زیپ کد 75240 میتونه خوب باشه ؟!

منم قیمت ها چک کردم نسبتا مناسبه.با توجه به اطلاعاتی که من بدست آوردم محله و خیابانهای خوبی اونجا پیدا میشه که هم امنیت داره و هم جاعای تر و تمیزین.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mirman - 2013-10-27

دوستان یه شرکت وابسته به سامسونگ در حومه های دالاس هست که چند تا از بچه های مهاجرسرا هم اونجا کار گرفتن،کسی آدرس وبسایتشو داره بذاره؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2013-10-27

(2013-10-27 ساعت 16:50)mirman نوشته:  دوستان یه شرکت وابسته به سامسونگ در حومه های دالاس هست که چند تا از بچه های مهاجرسرا هم اونجا کار گرفتن،کسی آدرس وبسایتشو داره بذاره؟

این آدرسشه 3000 E Plano Pkwy, Plano, TX 75074 و میتونید توی گوگل سرچ کنید CVE بهتون میده

(2013-10-26 ساعت 17:43)mirman نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 15:17)saman98 نوشته:  دوستان به نظرتون زیپ کد 75240 میتونه خوب باشه ؟!

منم قیمت ها چک کردم نسبتا مناسبه.با توجه به اطلاعاتی که من بدست آوردم محله و خیابانهای خوبی اونجا پیدا میشه که هم امنیت داره و هم جاعای تر و تمیزین.

این منطقه دوست عزیز بد نیست دو سه تا از دوستان هم توی همین محدوده هستن

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mirman - 2013-10-28

(2013-09-25 ساعت 04:29)boshra نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 18:36)اریوبرزن نوشته:  سلام به همه دوستان مقیم دالاس
من میخواستم بدونم که میشه برای چند ماه یه اتاق اجاره کرد و اصولا جایی هست که برای چند ماه اتاق اجاره بده

Home stead va studio6

آیا studio6 و homestead علاوه بر اجاره هزینه آب و برق و گاز هم برای یک ماه اقامت دریافت می کنند یا خیر؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2013-10-28

دوست عزیز زیپ کد 75240 از نظر خیابونها و دسترسی به فروشگاهها و امکانات خیلی خوبه ولی منطقه پر از اسپنیشه اونم اسپنیشهای سطح پایین کلا مجتمع هاش تا اونجایی که من دیدم تقریبا قدیمی هستن و مدرسه ها هم اکثرا امتیاز پایینی دارن اگر بچه دارید من بهتون توصیه میکنم تو این منطقه خونه نگیرید ولی اگر مجرد هستید یا زن و شوهر بدون بچه اشکالی نداره

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2013-10-28

(2013-10-28 ساعت 15:46)mirman نوشته:  
(2013-09-25 ساعت 04:29)boshra نوشته:  
(2013-09-24 ساعت 18:36)اریوبرزن نوشته:  سلام به همه دوستان مقیم دالاس
من میخواستم بدونم که میشه برای چند ماه یه اتاق اجاره کرد و اصولا جایی هست که برای چند ماه اتاق اجاره بده

Home stead va studio6

آیا studio6 و homestead علاوه بر اجاره هزینه آب و برق و گاز هم برای یک ماه اقامت دریافت می کنند یا خیر؟

نخیر دوست عزیز هزینه آب و برق و اینترنت از شما گرفته نمیشه فقط همون هزینه اتاقه که اگر یکماه بمونید مالیاتش رو هم به شما برمیگردونن

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - saman98 - 2013-10-29

(2013-10-28 ساعت 21:11)golesang نوشته:  

دوست عزیز زیپ کد 75240 از نظر خیابونها و دسترسی به فروشگاهها و امکانات خیلی خوبه ولی منطقه پر از اسپنیشه اونم اسپنیشهای سطح پایین کلا مجتمع هاش تا اونجایی که من دیدم تقریبا قدیمی هستن و مدرسه ها هم اکثرا امتیاز پایینی دارن اگر بچه دارید من بهتون توصیه میکنم تو این منطقه خونه نگیرید ولی اگر مجرد هستید یا زن و شوهر بدون بچه اشکالی نداره

ممنون دوست عزیز !!

ببینید یکی ازدوستان یه سایتی معرفی کردن برای امتیاز دادن به زیپ کد ها که نمره 87 رو داره این محله خودتون نگاه کنید و امکانات ش هم خوبه

http://www.areavibes.com/dallas-tx/far+north/livability/?r=&zip=75240&ll=32.93093+-96.79491

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2013-10-30

(2013-10-29 ساعت 16:21)saman98 نوشته:  
(2013-10-28 ساعت 21:11)golesang نوشته:  

ممنون دوست عزیز !!

ببینید یکی ازدوستان یه سایتی معرفی کردن برای امتیاز دادن به زیپ کد ها که نمره 87 رو داره این محله خودتون نگاه کنید و امکانات ش هم خوبه

http://www.areavibes.com/dallas-tx/far+north/livability/?r=&zip=75240&ll=32.93093+-96.79491

دوست عزیز من چیزی که گفتم دیده های خودمه از روی آمار و اینترنت نگفتم شایدم منطقه خوبی باشه ولی چیزی که من دیدم اصلا از این زیپ کد و مناطقش خوشم نیومد گفتم از نظر مکانی و امکانات خیلی خوبه ولی از نظر سطح مردم نه اصلا خوب نیست

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Saeedv13 - 2013-10-30

(2013-10-30 ساعت 00:15)golesang نوشته:  دوست عزیز من چیزی که گفتم دیده های خودمه از روی آمار و اینترنت نگفتم شایدم منطقه خوبی باشه ولی چیزی که من دیدم اصلا از این زیپ کد و مناطقش خوشم نیومد گفتم از نظر مکانی و امکانات خیلی خوبه ولی از نظر سطح مردم نه اصلا خوب نیست
البته از لحاظ آماری هم حق با golesang هست. تو سایت bestplaces یک بار خود شهر دالاس رو بزنین و یک بار هم زیپ کد 75240 رو. بعد روی People کلیک کنین و در انتهای صفحه درصد هیسپانیک ها نسبت به کل جمعیت رو نگاه کنید. در دالاس 6.35 درصد و در زیپ کد مورد نظر 8.58 جمعیت هیسپانیک هستند. اگر به این موضوع حساس هستید همه زیپ کدهای مورد علاقتون رو با کمک این سایت چک کنید و البته تنها به آمارهای اینترنتی اکتفا نکنین. حتماً منطقه رو از نزدیک شناسایی کنید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - سلی - 2013-11-02

من و همسرم هفته اول فوریه قراره بیاییم امریکا.از دوستان کسی هست که پلانو زندگی کنه؟من یه سری اطلاعات در مورد هزینه مسکن و شرایط کار میخوام بدونم.
همسر من مهندس برق با 10 سال سابقه کار در زمینه پی ال سی،تاسیسات مکانیکی است خودم هم سابقه کاریم در انتقال و توزیع برق بوده اما میخوام تو زمینه اشپزی کارم رو ادامه بدم.ممنون میشم در مورد وضعیت این کارها و هزینه های کلی راهنماییم کنید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hoda2012 - 2013-11-02

دوستانی که تشریف میارین دالاس اگه دنبال هتل تخفیف دار هستین پیغام خصوصی بذارین ، شاید بتونم کمک کنم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - vashahri - 2013-11-03

سلام همسر من 45 ساله اس زبان در حد خوب ..نه عالی ...فوق دیپلم جوشکاریه چند ترمی هم دانشگاه مکانیک با گرایش طراحی جامدات خونده اما کار اصلیش مغازه تجهیزات گارگاهی خودرو داره و تو تعمیر این ماشین آلات سررشته داره بعلاوه اینکه تو تولید مواد شیمیایی خاص مکانیک هم اطلاعات داره یعنی فرمول و تهیه . حتی یکی از فورمول هاش رو به یه شرکت تولیدی فروخت...فکر میکنید بتونیه یه کار متوسط و معقول پیدا کنه؟خودم هم لیسانس 10 سال سابقه حسابداری تو یه شرکت نیمه دولتی به عنوان معاون درآمد کار میکنم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mitr.p - 2013-11-04

کمک
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ unt ﺗﻮﻱ ﻓﻮﺭﺕ ﻭﺭﺩ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻪ?? ﺗﻮ ﺭﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ...ﻳﺎ ﺩاﺭﻭﺳﺎﺯﻱ
ﺩﻭﻡ ﻛﺴی ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻛﺎﻟﺞ ﻓﻮﻝ اﺳﺘﻴﻮﺩﻧﺖ ﺑﺎﺷﻪ????
ﻳﻜﻤﻲ ﻋﺠﻠﻪ اﻳﻪ....ﻣﻤﻨﻮﻥ

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2013-11-04

ضمن سلام مدتی غیبت داشتم و چند تا از دوستان عزیز قابل دونستن و سوالهایی رو با پیغام پرسیدن و با پوزش از اینکه به شکل کلی در اینجا جواب میدم و با تاخیر
در مورد خرید خانه و کاندو پرسیدن در بدو ورود که کلی عرض میکنم که به نظرم عجله در اینکار درست نیست اگر مدتی بمونید و به محیط اشنا بشید و محلها رو بشناسید و بدونید کجا میخواید کار و زندگی کنین و اینکه بتونین مقداری وام مسکن بگیرید بهتره و در حال حاضر چیزی هم که کمتر از 70-80 هزار دلار باشه چیزی نیست که به دردتون بخوره.
راجع اجاره و انتخاب محل زندگی هم قبلا زیاد بحث شده. اگر بچه مدرسه رو دارین خب بهترین شهرها در کانتی کالین از همه نظر به ترتیب فریسکو -پلینو غربی-شرقی و مکینی هست و در کانتی دنتون شهرهای کاپل - کرولتن و خود شهر دنتون.
در مورد ماشن که سوال 2 نفر بود هم قبلا عرض کردم که امکانش هست که بین 4 تا 6 هزار ماشین مناسبی گرفت اما من خودم از دیلر کوچک خصوصا ایرانی ماشین نمیخرم ! البته توهین به کسی نباشه و استثنا همیشه هست.
در مورد بیمه همگانی اوباما هم حتما خبر دارید که سایتش فعلا اشکال فنی داره و لی میشه تلفنی اقدام کرد مشکل اصلی در تکزاس اینه که ایالت زیر بار مدیکد اکتنشن که بدرد بیشتر تازه مهاجرین میخوره نرفته و باید تا مارچ صبر کرد که چه خواهد شد اما ثبت نام اولیه فعلا ضرری نداره.
با ارزوی توفیق