مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Us1346 - 2013-12-11

سلام دوستان:

می‌خواستم اطلاع بدم دوستانی که دنبال خونه میگردند ،من یک شرکتی میشناسم که آدرس و مشخصات خیلی‌ از آپارتمانهای منطقه DFW رو داره ،و با هر قراردادی که ببندید ،بسته به قرارداد ۱۰۰-۲۰۰ دلار بهتون پرداخت میکنه .حتا اگه خودتون جائی‌ رو پیدا کنید،میتونید تحت شرایطی این مبلغ رو ذخیره کنید. دوستان اگه مایل بودید پیغام خصوصی بدید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2013-12-11

دوستان تا کی برای این بیمه فرصت داریم ثبت نام کنیم بعضی ها میگن تا ماه مارچ بعضی ها هم میگن تا اول سال 2014 کدومش درسته ؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - BEROLIN - 2013-12-12

سلام دوستان ما دنبال ماشین می گردیم تو سایت ماشین هم رفتم یه هفته ای هست به نتیجه ای نرسیدمالان هم اومدیم تو preston Roud 75252.ازدوستان کسی این نزدیکاهست کمکمون کنه .می دونید که این جا بدون ماشین خیلی سخته.ممنون می شم .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - BEROLIN - 2013-12-12

دوستان برای کلاس زبان کلیسا نزدیک Preston roud 75252 ;کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون می شم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Us1346 - 2013-12-12

(2013-12-12 ساعت 10:30)BEROLIN نوشته:  دوستان برای کلاس زبان کلیسا نزدیک Preston roud 75252 ;کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون می شم.

ماشین چه قیمتی می‌خوای ؟شما به ما نزدیک هستید ،شماره تماستون رو برام بفرستید ،شاید بتونم کمکتون کنم.

البته برام پیغام خصوصی بذارید

البته برام پیغام خصوصی بذارید

می‌خواستم اطلاع بدم دوستانی که دنبال خونه میگردند ،من یک شرکتی میشناسم که آدرس و مشخصات خیلی‌ از آپارتمانهای منطقه DFW رو داره ،و با هر قراردادی که ببندید ،بسته به قرارداد ۱۰۰-۲۰۰ دلار بهتون پرداخت میکنه .حتا اگه خودتون جائی‌ رو پیدا کنید،میتونید تحت شرایطی این مبلغ رو ذخیره کنید. دوستان اگه مایل بودید پیغام خصوصی بدید

(2013-12-11 ساعت 22:45)golesang نوشته:  دوستان تا کی برای این بیمه فرصت داریم ثبت نام کنیم بعضی ها میگن تا ماه مارچ بعضی ها هم میگن تا اول سال 2014 کدومش درسته ؟

تا ۲۳ دسامبر ،اول ژانویه هم اگه اولین پرداخت رو انجام بدید ،بیمتون شروع می‌شه ،اگه دیرتر اقدام کنید باید تا دفعه بعدی که علم میکنند صبر کنید .که معلوم نیست کی‌ باشه.

https://www.healthcare.gov/marketplace/global/en_US/registration

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mirman - 2013-12-13

سلام عزیزان
1-ما 3 روز دیگه میاییم دالاس هر کدوم از دوستان سفارشی از ایران دارن در خدمتیم زودتر اطلاع بدید.
2- برای بردن 5 ساک بزرگ 25 کیلویی و 3 ساک کوچک و سه نفر مسافر از چه طریقی میتونیم ون یا وسیله نقلیه مناسب پیدا کنیم؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Us1346 - 2013-12-13

(2013-12-13 ساعت 17:41)mirman نوشته:  سلام عزیزان
1-ما 3 روز دیگه میاییم دالاس هر کدوم از دوستان سفارشی از ایران دارن در خدمتیم زودتر اطلاع بدید.
2- برای بردن 5 ساک بزرگ 25 کیلویی و 3 ساک کوچک و سه نفر مسافر از چه طریقی میتونیم ون یا وسیله نقلیه مناسب پیدا کنیم؟
تو همون فرودگاه هر نوع وسیله‌ای هست ،نگران نباشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - houston135 - 2013-12-14

(2013-12-12 ساعت 12:32)Us1346 نوشته:  
(2013-12-11 ساعت 22:45)golesang نوشته:  دوستان تا کی برای این بیمه فرصت داریم ثبت نام کنیم بعضی ها میگن تا ماه مارچ بعضی ها هم میگن تا اول سال 2014 کدومش درسته ؟

تا ۲۳ دسامبر ،اول ژانویه هم اگه اولین پرداخت رو انجام بدید ،بیمتون شروع می‌شه ،اگه دیرتر اقدام کنید باید تا دفعه بعدی که علم میکنند صبر کنید .که معلوم نیست کی‌ باشه.

یه سئوالی داشتم ثبت نام برای این بیمه اجباریه ؟ شما شرایطش را می دانید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Us1346 - 2013-12-15

سلام دوستان،

قابل توجه کسانی‌ که دنبال کلاس زبان مجانی‌ هستند ،کتابخونه Frankford Renner - Frankford&preston ،یک سری کلاس مکالمه زبان به اصرار من گذاشته ،ولی‌ باید به حد نصاب برسه ،دوستانی که مایلند تا ۱۷ دسامبر بیشتر مهلت نیست ، اینم آدرس کتابخونه:
Location & Contact

6400 Frankford Road, 75252 (map)

214-670-6100 | rennerfrankford@dallaslibrary.org

(2013-12-14 ساعت 00:28)houston135 نوشته:  

(2013-12-14 ساعت 00:28)houston135 نوشته:  

این بیمه‌ مخصوص خانواده
یا افرادی است که صاحب درامد مشخصی‌ هستند ، یک نفر :۱۱۵۰۰ $ در سال،دو ۱۵۵۰۰نفر ،سه نفر ۱۹۵۳۰ .اگه مجموعه درامد خانوار کمتر باشه ،این بیمه‌ تعلق نمی‌گیره ،و اگه از یک مبلغی بیشتر باشه هم تعلق نمی‌گیره ،دوستان اگه اطلاعات بیشتری میخوان من لینکش رو میزارم.

https://www.healthcare.gov/will-i-qualify-to-save-on-out-of-pocket-costs/

دوستان:

اینجا چه خبره ؟؟دریغ از یک کامنت ،یک تشکر!!!!! ،بعضی‌ از دوستان هم که به خودشون زحمت نمیدن وقت بذارند و اطلات بدست بیارن،همه کسانی‌ که بهم پیغام خصوصی میدند ،اطلاعاتی میخوان که با یک جستجوی ساده می‌شه به کلی‌ اطلاعات رسید .تازه بد اینکه کلی‌ وقت میزاری و براشون اطلاعات رو تایپ میکنی‌ و میفرستی ،یا حتا زحمت یک تشکر ساده رو به خودشون نمیدن ،و یا می‌نویسند می‌شه راجع به این موضوع هم بهم اطلاعات بدید!!!!!!!!!!! فکر می‌کنم بیخود نیست که قدیمی‌ها دیگه خبری ازشون نیست!!!

چند وقت پیش به یک دوستی‌ که تازه وارد بود و زبان خوبی‌ هم نداشت ،کمک کردم که یک خونه اجاره‌ کنه ،دقیقا ۲ روز وقت من رو گرفت ،و این ۲ روز خودم و ماشینم در خدمت خودش و همسرش بود ،بد چند روز به جای تشکر با ناراحتی‌ بهم زنگ میز نه‌ که این خونه خوب نیست ،سرده و..................

فکر کنم،آب در هاون میکوبیم و بس !!!!!خداحافظ مهاجرسرا !!!!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Ahmad0756 - 2013-12-15

(2013-12-12 ساعت 06:59)BEROLIN نوشته:  سلام دوستان ما دنبال ماشین می گردیم تو سایت ماشین هم رفتم یه هفته ای هست به نتیجه ای نرسیدمالان هم اومدیم تو preston Roud 75252.ازدوستان کسی این نزدیکاهست کمکمون کنه .می دونید که این جا بدون ماشین خیلی سخته.ممنون می شم .

سلام
ما هم در منطقه شما هستيم وتازه اومديم براي ماشين از سايت car.com استفاده كن و اگر خواستي شماره يه ايراني كه ماشين كار كرده مي فروشه رابهت معرفي مي كنم