مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Ahmad0756 - 2013-12-15

(2013-12-15 ساعت 06:24)Us1346 نوشته:  سلام دوستان،

قابل توجه کسانی‌ که دنبال کلاس زبان مجانی‌ هستند ،کتابخونه Frankford Renner - Frankford&preston ،یک سری کلاس مکالمه زبان به اصرار من گذاشته ،ولی‌ باید به حد نصاب برسه ،دوستانی که مایلند تا ۱۷ دسامبر بیشتر مهلت نیست ، اینم آدرس کتابخونه:
Location & Contact

6400 Frankford Road, 75252 (map)

214-670-6100 | rennerfrankford@dallaslibrary.org

(2013-12-14 ساعت 00:28)houston135 نوشته:  
(2013-12-12 ساعت 12:32)Us1346 نوشته:  
(2013-12-11 ساعت 22:45)golesang نوشته:  دوستان تا کی برای این بیمه فرصت داریم ثبت نام کنیم بعضی ها میگن تا ماه مارچ بعضی ها هم میگن تا اول سال 2014 کدومش درسته ؟

تا ۲۳ دسامبر ،اول ژانویه هم اگه اولین پرداخت رو انجام بدید ،بیمتون شروع می‌شه ،اگه دیرتر اقدام کنید باید تا دفعه بعدی که علم میکنند صبر کنید .که معلوم نیست کی‌ باشه.

یه سئوالی داشتم ثبت نام برای این بیمه اجباریه ؟ شما شرایطش را می دانید.
سلام
ميشه آدرس كتابخونه را دقيق تر بگي چون پيداش نكردم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - BEROLIN - 2013-12-16

(2013-12-15 ساعت 06:55)Us1346 نوشته:  دوستان:

اینجا چه خبره ؟؟دریغ از یک کامنت ،یک تشکر!!!!! ،بعضی‌ از دوستان هم که به خودشون زحمت نمیدن وقت بذارند و اطلات بدست بیارن،همه کسانی‌ که بهم پیغام خصوصی میدند ،اطلاعاتی میخوان که با یک جستجوی ساده می‌شه به کلی‌ اطلاعات رسید .تازه بد اینکه کلی‌ وقت میزاری و براشون اطلاعات رو تایپ میکنی‌ و میفرستی ،یا حتا زحمت یک تشکر ساده رو به خودشون نمیدن ،و یا می‌نویسند می‌شه راجع به این موضوع هم بهم اطلاعات بدید!!!!!!!!!!! فکر می‌کنم بیخود نیست که قدیمی‌ها دیگه خبری ازشون نیست!!!

چند وقت پیش به یک دوستی‌ که تازه وارد بود و زبان خوبی‌ هم نداشت ،کمک کردم که یک خونه اجاره‌ کنه ،دقیقا ۲ روز وقت من رو گرفت ،و این ۲ روز خودم و ماشینم در خدمت خودش و همسرش بود ،بد چند روز به جای تشکر با ناراحتی‌ بهم زنگ میز نه‌ که این خونه خوب نیست ،سرده و..................

فکر کنم،آب در هاون میکوبیم و بس !!!!!خداحافظ مهاجرسرا !!!!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - BEROLIN - 2013-12-16

دوست عزیز US1346تو رو خدا خاحافظی با این سایت نکنید ما واقعا مدیون زحمات شما هستیم .من تازه وارد که به شخصه وقتی اومدم خیلی بهت زده ونگران بودم با این زبان ضعیف واقعا نمی تونستیم یه ماشین بخریم .هیچ وقت محبتتان رافراموش نمی کنم بخاطر لطف شما پسرم کلی ذوق زره شد .من اینجا از همه دوستان قدیمی که به تازه واردین کمک می کنند تشکر می کنم.مطمئن هستم که خداوند لطف انها رافراموش نمی کند.اگر چه گاها بندگان فراموش می کنند.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2013-12-16

ضمن سلام
میخواستم با توجه به پیچیدگیهای قانونی مقدار بیشتری از جزئیات طرح بیمه اوباما کر رو اینجا به اشتراک بگذارم چون به دوستی کمک کردم برای اپلای و جزئیات بیشتری بدستم امد ضمن اینکه 2 نفر از دوستان هم جداگانه پرسیده بودن در پیام که ایشالا بتونم در حد اطلاعات پاسخ بدم. بصورت تیتروار و سوال و جواب به برخی موارد اشاره میکنم که کلی ولی بیشتر مخصوص ایالت تکزاس هست

* ایا این بیمه اجباری هست ؟
بله اگر شما در طول سال اینده میزان درامد مشمول مالیات داشته باشین به طور کلی و مشمول استثنا های قانون نباشید (لینک زیر) و یا تحت هیچ بیمه درمانی دیگری هم نباشید.

https://www.healthcare.gov/exemptions/

* ایا این بیمه معروف به مارکت پلیس تمام هزینه های درمان رو پوشش میدن ؟

خیر مثل همه بیمه های دیگر درصدی از مخارج را پوشش میدند بسته به پلنی که انتخاب میکنید و حق بیمه ای که میدید و حتی درصدی از ویزیت دکتر هم در همه انها پوشش داده میشن

* چه کسانی از تخفیف یا سوبسید معروف به تکس کردیت میتوانند استفاده کنن در این مارکت پلیس ؟
کسانی که در امد سالانه انها بین 23 هزار دلار تا 45 هزار دلار در سال هست برای یک خانواده 4 نفره (سایر تعداد نفرات محاسبه جدا دارند)

https://www.healthcare.gov/whats-the-difference/

اگر خانواده ای کمتر از مینیمم در امد داشته باشد چه تکلیفی دارد ؟
باید ضمن اپلای در مارکت پلیس( با اینکه الیجبل نیست) به ایالت رجوع و درخواست مدیکد کند

* ایا در تکزاس هم همین وضع وجود دارد ؟
خیر چون تکزاس از ایالاتی هست که مدیکد اکستنشن ندارد

https://www.healthcare.gov/what-if-my-state-is-not-expanding-medicaid/#state=texas

* برای من که تازه مهاجر هستم و شغلی ندارم یا درامدم از مینیمم این قانون کمتر است فایده ای دارد که اپلای کنم ؟
فعلا خیر تا روزی که استیت برنامه مدیکد را برقرار کند.
در اینصورت ایا من به علت نداشتن بیمه جریمه خواهم شد ؟
خیر

* اگر فرضا درامدم در این رنج باشد و بیمه خریداری کنم با کمک سوبسید دولتی ایا این سوبسید از تکس ریترن کردیت اخر سال من (که مثلا به خاطر درامد کم هر ساله مفداری از دولت پس میگیرم) کسر خواهد شد ؟
خیر این یارانه شما هست فقط اگر درامد 2014 شما از میزان اعلامی و یا براوردی که در موقع اپلای میکنید بیشتر باشد باید مابه تفاوت پرمیوم بیمه را به همان نسبت بپردازید.

* از چه راهی میتوان اپلای کرد برای این بیمه ؟
فعلا بهترین راه انلاین هست با توجه به اینکه سیستم اپگرید شده و بدون اشکال هست اما با روش اپلیکیشن کاغذی و ارسال از طریق پست هم ممکن هست
لینک دانلود اپلیکیشن :

http://marketplace.cms.gov/getofficialresources/publications-and-articles/marketplace-application-for-family.pdf

تلفنی هم راه دیگر هست

* ایا محلهایی هست که حضوری بتوان اقدام کرد ؟
بله به لینک زیر مراجعه و با زدن زیپ کد نزدیکترین محلها رو پیدا کنید

https://localhelp.healthcare.gov/

* حق بیمه سالانه من در حدود چه رقمی است ؟
این بسته به درامد و پلن انتخابی شما دارد با رفتن به لینک زیر و وارد کردن مقداری از اطلاعات میتوانید براوردی از میزان حق بیمه بدست اورید (اگر در امد را کمتر از 23 هزار بزنید به شما خواهد گفت که الیجبل نیستید)

http://kff.org/interactive/subsidy-calculator/

*با توجه اینکه در تکزاس برای بچه ها برنامه چیپ و مدیکد وجود دارد (یا بچه ها هم اکنون تحت این برنامه هستند یا خواهند بود ) ایا لازم است دوباره برای انها در مارکت پلیس اقدام کنم ؟
خیر شما موقع اپلای تعداد واقعی خانوار رو معرفی میکنین اما در مرحله بعد وقتی سوال میشود که برای چند نفر بیمه میخواهید تعداد افراد بدون بیمه را فقط ذکر و درخواست میکنید

* نکات مهم برای افراد غیر سیتیزن (مهاجر) در این رابطه چیست ؟ لینک زیر :

https://www.healthcare.gov/what-do-immigrant-families-need-to-know/

ضمن ارزوی موفقیت چنانچه سوالی باشد لطفا در تاپیک مطرح فرمایید در حد دانش در خدمت هستم ضمن اینکه حتما جستجو و مطالعه شخصی رو دریغ نفرمایین.

نکته مهمی که اضافه میکنم اینکه دوستان صرفنظر از هر موقعیتی که دارن یهترین راه اینست که در مارکت پلیس اپلای کنند و تا اخر ادامه دهند و سیستم خود بخود بهترین راه رو نشان خواهد داد. در اینصورت هیچ اجباری نیست که در پایان اپلیکیشن شما بیمه خریداری کنید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2013-12-16

(2013-12-16 ساعت 12:20)soheilbadami نوشته:  ضمن سلام
میخواستم با توجه به پیچیدگیهای قانونی مقدار بیشتری از جزئیات طرح بیمه اوباما کر رو اینجا به اشتراک بگذارم چون به دوستی کمک کردم برای اپلای و جزئیات بیشتری بدستم امد ضمن اینکه 2 نفر از دوستان هم جداگانه پرسیده بودن در پیام که ایشالا بتونم در حد اطلاعات پاسخ بدم. بصورت تیتروار و سوال و جواب به برخی موارد اشاره میکنم که کلی ولی بیشتر مخصوص ایالت تکزاس هست ......

ضمن ارزوی موفقیت چنانچه سوالی باشد لطفا در تاپیک مطرح فرمایید در حد دانش در خدمت هستم ضمن اینکه حتما جستجو و مطالعه شخصی رو دریغ نفرمایین.

ممنون آقای بادامی بابت وقتی که گذاشتید و اطلاعاتی که نوشتید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - khder - 2013-12-16

اینجا چه خبره ؟؟دریغ از یک کامنت ،یک تشکر!!!!! ،بعضی‌ از دوستان هم که به خودشون زحمت نمیدن وقت بذارند و اطلات بدست بیارن،همه کسانی‌ که بهم پیغام خصوصی میدند ،اطلاعاتی میخوان که با یک جستجوی ساده می‌شه به کلی‌ اطلاعات رسید .تازه بد اینکه کلی‌ وقت میزاری و براشون اطلاعات رو تایپ میکنی‌ و میفرستی ،یا حتا زحمت یک تشکر ساده رو به خودشون نمیدن ،و یا می‌نویسند می‌شه راجع به این موضوع هم بهم اطلاعات بدید!!!!!!!!!!! فکر می‌کنم بیخود نیست که قدیمی‌ها دیگه خبری ازشون نیست!!!

چند وقت پیش به یک دوستی‌ که تازه وارد بود و زبان خوبی‌ هم نداشت ،کمک کردم که یک خونه اجاره‌ کنه ،دقیقا ۲ روز وقت من رو گرفت ،و این ۲ روز خودم و ماشینم در خدمت خودش و همسرش بود ،بد چند روز به جای تشکر با ناراحتی‌ بهم زنگ میز نه‌ که این خونه خوب نیست ،سرده و..................

حالا شما به دل نگیر، دوستان استرس قرارگرفتن تو محیط جدیدو دارن فکرشون درست کار نمی کنه یه چن وقت بگذره بعدا میفهمن یادشون رفته تشکر کنن و اونموقم روشون نمیشه بیان بگن واسه کمک 3-4 ماه پیشتون ممنون !
حالا اولا از شما تشکر میکنم که وقت می زارید واسه ما ثانیا واسه یادآوریتون. معذرتم می خوام اگه من یا یکی مث من شمارو رنجونده باشه
Smile شاد باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2013-12-17

(2013-12-16 ساعت 20:34)khder نوشته:  

حالا شما به دل نگیر، دوستان استرس قرارگرفتن تو محیط جدیدو دارن فکرشون درست کار نمی کنه یه چن وقت بگذره بعدا میفهمن یادشون رفته تشکر کنن و اونموقم روشون نمیشه بیان بگن واسه کمک 3-4 ماه پیشتون ممنون !
حالا اولا از شما تشکر میکنم که وقت می زارید واسه ما ثانیا واسه یادآوریتون. معذرتم می خوام اگه من یا یکی مث من شمارو رنجونده باشه
Smile شاد باشید

سلام به همه دوستان
زمانی که مطلبی شبیه این مورد رو من نوشتم ( حتی خود شما که الان اینجا هستید و ماهها از اومدنتون میگذره .... منظور شخصه Us1346 نیست ) شاید اون زمان متوجه منظور من نشده بودید و شایدم کمی از من دلگیر میشدید که چرا همه رو به یه چشم نگاه میکنم و ...
اونطور که من خبر دارم در خیلی از ایالتهای دیگه دوستان بابت همین کمک ها و حتی مشاوره دادن و صحبت های کوتاه تلفنی هزینه هایی دریافت میکنن ولی توی دالاس تا به حال همچین چیزی نبوده و یا اگر هم بابت کمک به دوستان ، هزینه ای دریافت میشه من خبر ندارم
ولی پیشنهاد من به دوستانی که به تازه واردین کمکی میکنید اینه که : برای وقتتون هزینه ای در نظر بگیرید تا شاید دوستان حداقل قدر هزینه هاشونو بدونن قدر زحمات ما رو که متاسفانه دوستان خوب ادا نکردن شاید حداقل به خاطر هزینه ای که میکنن اونطوری قدردان زحمات امثال شما و ما باشند
متاسفانه من که از این دوستان مهاجرسرایی دلخوشی ندارم ولی نمیدونم این مهاجرسرا چی داره که من و دو سه تا از دوستان قدیمی رو سخت پایبند کرده ولی اینو مطمئنم که خداوند جور دیگه ای هوامونو داره همونطور که توی این مدت خدا رو شکر داشته
به هر حال دوست عزیز شما اولین و اخرین نفر نخواهید بود که از این دوستان برنجید ... ما تشکر نمیخوایم فقط کمی خواهشا قدردان باشید و کمی به روزای اول که میاید فکر کنید که در چه شرایطی بودیدو با کمک دوستان اون روزهای سخت سپری شده . ( حتی با یه تلفن ساده که همون تلفن میتونه برای شما دلخوشی باشه ولی برای دوستی که وقت میزاره با شما صحبت میکنه اون وقت خیلی با ارزشه اونم اینجا که زمان خیلی برای ادمها باارزشه )
فکر میکنم این پستم هم مثل بقیه پست های دیگه که در این زمینه بود پاک بشه ولی خب دلم خیلی پر بود خواستم از این طریق کمی خودمو خالی کنم Big Grin

امیدوارم همه تون موفق باشید Wink

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2013-12-17

سلام بر بزرگ بانوی ناحیه North Dallas حاج خانم مهدیس - تکسوار عرصه خدمت بی منت.Wink
تا اینجا که با مهاجرسراییان بودم و هستم جز کارگشا بودن شما و محبت کردن از شما به افراد چیزی نشنیدم. جای آبجیم دستتونو هم می بوسم و تشکر دارم به خاطر رک بودنت و کمک های بی بدیلت.
البت لیاقت زیارت هم نداشتیم تا بحال . بماند.... بالاخره بعضی , مثل خودم از راه دور " السلام علیک یا خیر الناصرین و یا اکرم الطبیب الاحوال " خدمتتون عرضه می کنیم ولی چه سود که قصور از ماست و تا بوده از "ماست که برماست."

منم برام پیش اومده به افرادی که اولین پست مهاجرسراشون " هل من الناصرا" یانصرونی" بوده تماس گرفتم طرف فکر کرده قراره 10 نفر دیگه پشت من بهش زنگ بزنن خودشو کشیده کنار که نه جدی نبوده و اونقدرم بالا نزده قضیه و اینا که خودم پشیمونی (هاپوو) کردم که ای داد چرا بهش زنگ زدم و خواستم کمکش کنم.... اونم الله وکیلی بی چشمداشت بوده . ولی راه دور نریم من ایرانی به شخصه قدر نشناسم مابقی گلها همه خوب .
فرمایشات پست شده بالا ... نه تنها حرف دل شما و بنده هست و حرف بسیاری دیگه هم هست .

Smile ان الله مع الصابرین و هو الرحم الراحمین
*** من ایرانیم ولی عربیم امشب گل کرده بود ببخشیدTongue***

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - saeedshafiee - 2013-12-17

سلام بر دوستان بزرگوار
هفته هاست که تاپیک دالاس رو دارم جسته و گریخنه مطالعه میکم . و امیدوار هستم اگر طبق برنامه پیش بریم به این شهر مهاجرت کنیم.
نوشته های سرکار خانم مهدیس رو هم از ابتدا مطالعه کردم و زحمات ایشون ، محبت ها شون ، دلخوریهاشون و دل شکستنهاشون رو هم خوندم.
حقیقتا این پیشنهاد پرداخت مبلغ ، پیشنهاد خوبی هستش
جدا از حس همکاری ، نوعدوستی و کمک به هموطنان اینکه دوستان تازه رسیده انتظار داشته باشند که کسی بیاد و ساعتها و روزها بهشون کمک کنه تا جا بیفتند و تازه ازش خرده هم گرفته بشه ، کار ناشایستی هستش.
به هر حال بنده امیدوار هستم به هنگام مراجعه به این دوستان از راهنماییهاشون استفاده کنم ، محدودیت هاشون رو درک کنم و در نهایت ارزش زمانی رو که برای ینده صرف کردن رو به درستی جبران کنم.

با تشکر
سعید
تهران

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ali 1346 - 2013-12-17

مهم کار اینه که شما خوبی میکنید و نیت خیر دارید و کار درست رو انجام می دی . مهم این نیست که طرف می فهمه یا نه. بقول معروف تو نیکی کن حالا هرکس رفت خودشو انداخت تو دجله شما ناراحت نشو . موفق باشیBig Grin

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2013-12-17

سالیان پیش تهران یک شهردار داشت که اخر اسمش چی داشت ! و وقتی روی کار امد شروع کرد به سر و وضع شهر رسیدن و برای اولین بار گلکاری وسیع کرد و همه جا رو گلدونهای گل گذاشت اما بعد از مدتی بهش خبر دادن که اینکار در بیشتر مناطق قطع شده و اونم وقتی از معاوناش با تعجب دلیل رو پرسید گفتن که چون مردم گلها رو میکندن و گلدونها رو میشکوندن و ما به این نتیجه رسیدیم که فایده ای نداره ! جوابش این بود که این تشخیصش و مسئولیتش با من هست اولا و در ثانی ما انقدر اینکارو ادامه میدیم تا مردم به این نتیجه برسن که نه تنها این کار رو نکنن بلکه کمک و قدردانی هم بکنن و واقعا بعد از مدتی تل حدود بسیاری چنین شد.
غرضم این بود که دوستان عزیزی که اینجا به هر طریق به مهاجرین کمکی میکنن باید کمی صعه صدر بیشتری داشته باشن اگرچه گله شان بی مورد یا نابجا نیست. شاید باور نکنید که برای خودم موارد زیادی پیش اومده که چه در حد راهنمایی و چه کار و و وقت و هزینه عملی که صرف کردم و تازه باعث عکس العمل منفی ایشان شده است ! حتی برخی مشکوک که چطور میشود کسی بدون هدف یا چشمداشت بخواهد کاری انجام دهد ؟! اما از صمیم قلب هیچگاه گله از کسی ندارم و به راه خود ادامه میدم در حد توان و همیشه بیاد خودم میافتم که در بدو ورود و با شرایط بسیار خاصی که داشتم با چه تنشها و هزینه هایی مجبور شدم که همه امور رو خودم سر و سامان بدم و تجربه کنم و چرخ رو از نو اختراع کنم ! و چقدر احتیاج داشتم تا شاید کسی حتی سر نخ کوچکی به من بدهد که کار ها کمی جلوتر برود.
در طی سال گذشته هم تلاش زیادی کردم که شاید کامیونیتی راه بیندازم مخصوص کمک به افراد تازه کار که متاسفانه با ساز و کار قانونی اینجا جور در نمیامد و البته موارد دیگری هم بود. به هر حال نگه داشتن وضع در همین حد هم راضی کننده هست به امید خدا.
برای همه ارزوی توفیق دارم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2013-12-17

(2013-12-17 ساعت 09:31)maxsupermax نوشته:  سلام بر بزرگ بانوی ناحیه North Dallas حاج خانم مهدیس - تکسوار عرصه خدمت بی منت.Wink
تا اینجا که با مهاجرسراییان بودم و هستم جز کارگشا بودن شما و محبت کردن از شما به افراد چیزی نشنیدم. جای آبجیم دستتونو هم می بوسم و تشکر دارم به خاطر رک بودنت و کمک های بی بدیلت.
البت لیاقت زیارت هم نداشتیم تا بحال . بماند.... بالاخره بعضی , مثل خودم از راه دور " السلام علیک یا خیر الناصرین و یا اکرم الطبیب الاحوال " خدمتتون عرضه می کنیم ولی چه سود که قصور از ماست و تا بوده از "ماست که برماست."

منم برام پیش اومده به افرادی که اولین پست مهاجرسراشون " هل من الناصرا" یانصرونی" بوده تماس گرفتم طرف فکر کرده قراره 10 نفر دیگه پشت من بهش زنگ بزنن خودشو کشیده کنار که نه جدی نبوده و اونقدرم بالا نزده قضیه و اینا که خودم پشیمونی (هاپوو) کردم که ای داد چرا بهش زنگ زدم و خواستم کمکش کنم.... اونم الله وکیلی بی چشمداشت بوده . ولی راه دور نریم من ایرانی به شخصه قدر نشناسم مابقی گلها همه خوب .
فرمایشات پست شده بالا ... نه تنها حرف دل شما و بنده هست و حرف بسیاری دیگه هم هست .

Smile ان الله مع الصابرین و هو الرحم الراحمین
*** من ایرانیم ولی عربیم امشب گل کرده بود ببخشیدTongue***

جناب maxsupermax عزیز شما همیشه به من لطف داشتید Smile ازتون سپاسگذارم
و بنده شخصا بر شما Cool می بالم به خاطر زبان عربیتون Big Grin
و امیدوارم به زودی سعادت دیدارتون رو داشته باشیم ( بنده و همسرم و کوچولوی 6ماهم ) خوشحال خواهیم شد ... Tongue مطمئن باشید شلوغترش نخواهم کرد Wink
امیدوارم هر جا هستید موفق و پیروز باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - H Pier - 2013-12-18

سلام دوستان من دارم این تاپیک رو از اول میخونم و در صفحات ابتدایی هستم و به دلیل اینکه احتمالا مقصد من برای مهاجرت دالاس هست و جزو اولویتهای اولم میباشد حتما 100 صفحه باقیمانده رو مطالعه میکنم اما تاب نیاوردم تا پس از مطالعه 100 صد صفحه سوالم رو بپرسم...
از دوستان عزیز دالاسی یک سوال شاید کمتر پرسیده شده دارم... میخواستم وضعیت ورزش و مجموعه های ورزشی و gym رو در اونجا و هزینه هاشون و یا توضیحاتی که به دردمون بخوره جویا بشم... ممنونم از پاسختون .. ارادتمندم
(یک تشکر ویژه از خانم mahdis که از صفحه اول پست ها و راهنمایی های بی دریغشون وجود داره. سپاس .)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2013-12-18

(2013-12-18 ساعت 22:15)H Pier نوشته:  سلام دوستان من دارم این تاپیک رو از اول میخونم و در صفحات ابتدایی هستم و به دلیل اینکه احتمالا مقصد من برای مهاجرت دالاس هست و جزو اولویتهای اولم میباشد حتما 100 صفحه باقیمانده رو مطالعه میکنم اما تاب نیاوردم تا پس از مطالعه 100 صد صفحه سوالم رو بپرسم...
از دوستان عزیز دالاسی یک سوال شاید کمتر پرسیده شده دارم... میخواستم وضعیت ورزش و مجموعه های ورزشی و gym رو در اونجا و هزینه هاشون و یا توضیحاتی که به دردمون بخوره جویا بشم... ممنونم از پاسختون .. ارادتمندم
(یک تشکر ویژه از خانم mahdis که از صفحه اول پست ها و راهنمایی های بی دریغشون وجود داره. سپاس .)

سلام عزیز
پیشاپیش خیر مقدم عرض کرده و سپاسگزار از سپاسگزاریتون از خادمین واقعی مهاجرسرا (منهای من).
از بابت سوال جدیدتون ممنون. همه جا در مراکز مختلف و تقریبا" در ابعاد جغرافیایی نسبتا" مطلوب و نزدیک به هم از هر مدلی موجود هست بعضی 24 ساعته و بعضی عادی هستند . برخی به خاطر تجهیزات موجودو تنوع آنها یه نمه گرونترا" و بعضی OKهستند و حتی به خاطر فرهنگ زیبای ورزش دوستی و انجام ورزش بطور روتین در برخی از مجموع های سکونتی هم" جیم " بطور رایگان به سهولت در خدمت ساکنیین هست و انقدر هست که گاها" خالیه!

اگر از پیامبر قرن 21 هم بپرسید همین ها رو تایید می کنه ...
؟؟؟/!!!!! چی؟؟؟Big Grin
منظورم Google بود.
موفق باشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hamid_fs3 - 2013-12-22

ضمن عرض سلام خدمت دوست بسیار خوب و فهیمم.
میخواستم به عرضتون برسونم که همه انسانها رو با یه چوب نرونیدو همه رو با هم یکی ندونید لطفا. اگه شما این کارو برای کسی کردید که نمیشناختینش. نشانگر اینه که شخصیت و مقام خیلی بالایی دارید. لطفا عملکرد دوستمون رو به دل نگیرید و از عقاید انسان دوستانه خودتون باز نمونید.
دست انسانهای بلند مرتبه و سخی قابل بوسیدن هستش. با آرزوی بهترینها براتون.