مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-02-20

(2014-02-14 ساعت 22:39)odiseh نوشته:  راستی من الان باردارم و شاید اگه خدا بخواد ماه تیر سال 93 بخواهیم بیاییم دالاس ....... اونجا هزینه زایمان + بیمارستان و .... چطوریه؟

باید بگم که ما هیچ کس رو به جز خدا توی دالاس نداریم و من با توجه به شرایطم کمی نگرانم

عزيزم نگران نباش بيمه مديكيد همه چبزو كاور ميكنه شمل هيچ هزينه اى نخواهى داشت

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mechanicalengineer - 2014-02-20

(2014-02-20 ساعت 10:49)mahdis نوشته:  
(2014-02-14 ساعت 22:39)odiseh نوشته:  راستی من الان باردارم و شاید اگه خدا بخواد ماه تیر سال 93 بخواهیم بیاییم دالاس ....... اونجا هزینه زایمان + بیمارستان و .... چطوریه؟

باید بگم که ما هیچ کس رو به جز خدا توی دالاس نداریم و من با توجه به شرایطم کمی نگرانم

دوستان برای کالیفرنیا هم بیمه های اینچنیینی هست که همه هزینه ها رو پوشش بده ؟ هزینه ماهیانش چقدره

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-02-27

(2014-02-20 ساعت 10:49)mahdis نوشته:  

این توضیح رو هم من به جمله مهدیس خانم اضافه کنم که چنانچه دوستانی که تشریف میارن وضعیتشون طوری هست که به سرعت به خدمات پزشکی و بیمه دولتی نیاز دارن باید محل سکونت خودشون رو در کانتیهایی انتخاب کنن که بیمارستان یا کلینیک ایالتی داشته باشد مثل کانتیهای دالاس-تارانت-دنتون و در غیر اینصورت بیمه هایی میتونن بگیرن که کو پیمنت بالایی داره با اینکه دولتی هست در خیلی از موارد هم بیمه بزرگسال اصلا تعلق نخواهد گرفت.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - pezhmanes - 2014-03-04

شهر دالاس، ایالت تگزاس

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - smk2 - 2014-03-08

(2014-03-04 ساعت 09:24)pezhmanes نوشته:  [quote='mahdis' pid='45329' dateline='1271968145']
سلام
وقت همگی به خیر
ما حدود ۲ ماه هست که دالاس هستیم و در کل از همه چیز راضی هستیم و به دوستان دالاس رو توصیه میکنم
برنامه ما برای دالاس نبود خیلی اتفاقی امدیم دالاس والی خیلی راضی هستیم
اگه کمکی از دست ما بر بیاد برای دوستان انجام میدیم و حتی دوستان اگر خواستن میتونیم در مورد شرایط اینجا راهنمای کرده و عکسهایی از آپارتمان خودمون بزاریم ( اجاره ماهیانه ۵۷۵$ ) ماهه اول ۱۹۹$ و باقی ماهها ۵۷۵$

همه دوستان موافق باشید

سلام دوست گرامی لطفا بیشتر در مورد خانه ومحل ان برای ما توضیح دهید واگر ممکن است در مورد سایت اپارتمان اجاره ای بنویسید. متشکرم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - شهلا 1346 - 2014-03-08

مدرسه بزرگسالان یا همون adult school هم خیلی مدرسه خوبیه. هزینش خیلی کمتر از کالج هست..
کلاس های حسابداریش حدود 120$ هست.
سلام من متوجه منظور شما نشدم . کلاسهای حسابداری در مدرسه بزرگسالان 120 دلار هست ؟؟؟ چند ماهه؟؟ در چه حد آموزش میدن ؟؟؟ من لیانس حسابداری و 16 سال سابقه کار تو ایران دارم و حوصله دانشگاه رفتن را ندارم ولی اگر با این دوره کوتاه مدت بتونم با نحوه کار حسابداری اینجا آشنا بشم و حتی یک کمک حسابدار بشم راضی هستم .
برای این دوره ها چقدر باید زبان بدونیم ؟؟؟ این مدرسه بزرگسالان را در ایالت اورگان و شهر پورتلند چطور میشه پیدا کرد ؟؟
متشکرم اگر بیشتر توضیح بدین .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - 2013selectee - 2014-03-08

(2014-03-08 ساعت 13:37)شهلا 1346 نوشته:  سلام من متوجه منظور شما نشدم . کلاسهای حسابداری در مدرسه بزرگسالان 120 دلار هست ؟؟؟ چند ماهه؟؟ در چه حد آموزش میدن ؟؟؟ من لیانس حسابداری و 16 سال سابقه کار تو ایران دارم و حوصله دانشگاه رفتن را ندارم ولی اگر با این دوره کوتاه مدت بتونم با نحوه کار حسابداری اینجا آشنا بشم و حتی یک کمک حسابدار بشم راضی هستم .
برای این دوره ها چقدر باید زبان بدونیم ؟؟؟ این مدرسه بزرگسالان را در ایالت اورگان و شهر پورتلند چطور میشه پیدا کرد ؟؟

http://www.portlandadulted.org/pae2/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=72&Itemid=1

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - شهلا 1346 - 2014-03-09

برای این دوره ها چقدر باید زبان بدونیم ؟؟؟ برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی ایا کلاسی وجود دارد /
[/quote]

http://www.portlandadulted.org/pae2/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=72&Itemid=1
[/quote]

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-03-18

(2014-03-09 ساعت 09:31)شهلا 1346 نوشته:  برای این دوره ها چقدر باید زبان بدونیم ؟؟؟ برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی ایا کلاسی وجود دارد /

[/quote]
[/quote]

دوست من
لینک بالا متعلق به دالاس /تگزاس نیست . مال پورتلند مین است. توجه کنید!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohammad19911991 - 2014-03-25

دوستان عزیز به یک رومیت در دالاس نیازمندیم
آپارتمان بسیار تمیز و نزدیک به Richland College و UTD ...
لطفا با پیام خصوصی اطلاع بدهید
ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Ashkan78 - 2014-03-25

دوستان عزیز مقیم دالاس شمالی، پلینو، و فریسکو

در صورتی‌ که نمیخواهید پول زیادی در حساب بانکی‌ خود نگاه دارید و از طرفی‌ نگران پرداخت کارمزد به بانک مورد نظر خود به دلیل آدم رعایت حد اقل موجودی هستید، من متوجه شدم که یکی‌ از بانک‌های کوچک اما قدیمی‌ در منطقه میتواند برای شما مناسب باشد.

شما با افتتاح یک حساب در این بانک مزایای زیر را خواهید داشت:

۱- حساب کلا رایگان خواهد بود و نیزی به نگاه داشتن حداقل موجودی برای نپرداختن کارمزد ندارید (حتی با موجودی صفر
هم کارمزدی پرداخت نخواهید کرد).

۲- بر خلاف سایر بانک ها، شما هزینه صدور دست چک نمی‌پردازید و دسته چک‌های شما به صورت نامحدود رایگان خواهد بود.

۳- با افتتاح این حساب شما میتوانید یک صندوق امانات Safe Deposit Box رایگان در همین بانک داشته باشید (در صورت موجود بودن صندوق خالی‌ که فعلا موجود هست).

۴- خدمات بانکی‌ مانند نقد کردن چک‌های سایر بانک ها، درخواست Cashiers Check، صدور دبیت و ... رایگان خواهد بود.

به دلیل مقررات سایت و عدم تبلیغ، از اعلام نام بانک به صورت عمومی‌ معذورم اما اگر به اطلات بیشتر نیاز دارید با پیام خصوصی با من تماس بگیرید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hadi 747 - 2014-03-26

دوستان خوب مهاجرسرا سلام و نوروز برشما مبارک باد..یه سوال داشتم با توجه به اینکه ما تاپیک آریزونا و شهر فنیکس نداریم با اجازه دوستان سوالمو اینجا مطرح میکنم شاید دوستی بتونه راهنمای کنه.من تا دو ماه دیگه وارد فنیکس میشم به این خاطر آنجارو انتخاب کردم چون هم یه دوست خوب اونجادارم هم اینکه تا حدودی همکاریم به این صورت که من 15 سال درزمینه نقاشی و پولیش واکس اتومبیل البته اگر تعریف نباشه در عالیترین سطح مشغول هستم و دوستم 10 سال در فنیکس در زمینه خرید و فروش ماشین فعال هست ولی در پستهای قبلی دوستان مطلبی در مورد این ایالات گفتند که کمی نگران شدم . آیا با وجود این شرایط انتخاب خوبی نکردم ؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-03-27

(2014-03-26 ساعت 16:58)hadi 747 نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرا سلام و نوروز برشما مبارک باد..یه سوال داشتم با توجه به اینکه ما تاپیک آریزونا و شهر فنیکس نداریم با اجازه دوستان سوالمو اینجا مطرح میکنم شاید دوستی بتونه راهنمای کنه.من تا دو ماه دیگه وارد فنیکس میشم به این خاطر آنجارو انتخاب کردم چون هم یه دوست خوب اونجادارم هم اینکه تا حدودی همکاریم به این صورت که من 15 سال درزمینه نقاشی و پولیش واکس اتومبیل البته اگر تعریف نباشه در عالیترین سطح مشغول هستم و دوستم 10 سال در فنیکس در زمینه خرید و فروش ماشین فعال هست ولی در پستهای قبلی دوستان مطلبی در مورد این ایالات گفتند که کمی نگران شدم . آیا با وجود این شرایط انتخاب خوبی نکردم ؟
سوال شما چیه ؟ چه مطالبی راجع کجا یعنی گفته شده ؟
درضمن خرید و فروش ماشین ربط کمی با کار شما داره مگر ایشان اشنایی در بادی شاپ داشته باشه که اونجا مشغول شید اگر زبانتون خوبه چه انگلیسی یا اسپنیش که بیشتر این کارها رو هیسپنهای اهالی امریکای مرکز و جنوبی انجام میدن و صاحبش هم هستن.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hadi 747 - 2014-03-27

(2014-03-27 ساعت 10:53)soheilbadami نوشته:  
(2014-03-26 ساعت 16:58)hadi 747 نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرا سلام و نوروز برشما مبارک باد..یه سوال داشتم با توجه به اینکه ما تاپیک آریزونا و شهر فنیکس نداریم با اجازه دوستان سوالمو اینجا مطرح میکنم شاید دوستی بتونه راهنمای کنه.من تا دو ماه دیگه وارد فنیکس میشم به این خاطر آنجارو انتخاب کردم چون هم یه دوست خوب اونجادارم هم اینکه تا حدودی همکاریم به این صورت که من 15 سال درزمینه نقاشی و پولیش واکس اتومبیل البته اگر تعریف نباشه در عالیترین سطح مشغول هستم و دوستم 10 سال در فنیکس در زمینه خرید و فروش ماشین فعال هست ولی در پستهای قبلی دوستان مطلبی در مورد این ایالات گفتند که کمی نگران شدم . آیا با وجود این شرایط انتخاب خوبی نکردم ؟
سوال شما چیه ؟ چه مطالبی راجع کجا یعنی گفته شده ؟
درضمن خرید و فروش ماشین ربط کمی با کار شما داره مگر ایشان اشنایی در بادی شاپ داشته باشه که اونجا مشغول شید اگر زبانتون خوبه چه انگلیسی یا اسپنیش که بیشتر این کارها رو هیسپنهای اهالی آمریکای مرکز و جنوبی انجام میدن و صاحبش هم هستن.

دوست من ممنون از پیگیری شما. منظور من این بود که آیا در صورتی که کار داشته باشی بطورکل شهر فنیکس برای یک تازه وارد مناسب هست؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - saied-k - 2014-03-27

دوستان دالاس نشین و تگزاسی مون از این مواهب لذت می برین ؟

جاذبه‌ای رویایی و بی‌نظیر در تگزاس