مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - inforfang - 2014-03-27

سلام

از دوستانی که در دالاس زندگی می کنند و امکان دادن آدرس و شماره تلفنشون رو به من دارن (برای ارسال گرین کارت و مصاحبه می خوام)، لطف می کنن اگه به من پیام بدن.

پیشاپیش ممنونم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohamadir - 2014-03-27

سلام دوستان.
لطفا محله های خوب دالاس رو برای زندگی یه پسر مجرد معرفی کنید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohammad19911991 - 2014-03-30

دوستان عزیز به یک هم خانه ای در دالاس نیازمندیم
آپارتمان بسیار تمیز و نزدیک به Richland College و UTD ...
لطفا با پیام خصوصی اطلاع بدهید
ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2014-03-31

با سلام به دوستان عزیز دالاس نشین

لطف می کنید توضیح بدید در مورد اینکه
1. چطور یه آرایشگر مردانه میتونه در اونجا مشغول به کار بشه ؟
2. در کدام منطقه این حرفه رونق بهتری داره؟
3. درآمدش چطوره؟
4. میشه خود آدم یه آرایشگاه باز کنه یا نه؟
و کلا هر چیزی در مورد آرایشگر مردانه میدونید.
با تشکر فراوان.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - اریوبرزن - 2014-04-01

سلام به دوستان خوب وعزیز ساکن دالاس
ما برای گرفتن گرین کارت و سوشیال حدودا 40 روز اومدیم امریکا وبرگشتیم وتو این مدت سوشیالمون رو گرفتیم و پیگیر گرین کارتمون بودیم تا بالاخره گرین کارتها صادر شد و فرستاده شد اما متاسفانه گرین کارت خانمم وپسرم اومده تو پست mesquite 75149 شهر دالاس ولی گرین کارت من اومده به آدرسمون تو شهر هیوستون که داده بودیم
حالا دوستان کسی میدونه چرا گرین کارتها میره به این آدرس واینجا چیکار میکنن یا چطوری میشه پیگیری کرد تا گرین کارتها بره به آدرسمون
درضمن قبلا هم گرین کارتهای یکی از دوستانمون رفته به همین آدرس و هنوز هم اونجاست
لطفا دوستانی که اطلاعی دارند منو راهنمایی کنند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - narcies1366 - 2014-04-06

با سلام خدمت دوستان
ايا كسي هست كه قصد اجاره اپارتمان براي مدتي حدود سه ماه داشته باشه ، من وهمسرم براي مدتي قصد سفر داريم و ميتوانيم اپارتمان به همراه وسايل را در اختيارش قرار بديم در ازاي پرداخت اجاره ماهانه مقرر ، اپارتمان ما در Plano, TX,75024 نزديك مراكز خريد بزرگ با قيمتي مناسب واقع ميباشد
در صورت تمايل پيغام خصوصي بديد.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Bezyjoon - 2014-04-06

سلام هموطن عزیز. من بهزاد هستم. من هم در همون منطقه دنبال یه آپارتمان هستم. لطفا با xxxxxxxxxxx تماس بگیرید تا با هم مفصلا صحبت کنیم. خیلی‌ متشکرم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Bezyjoon - 2014-04-06

سلام دوستان و مدیران عزیز ببخشید من عضو جدید هستم دو تا سوال دارم، یکی‌ اینکه من نمیدونم چطوری باید یه تاپیک جدید راجع به همین مطلب همخونه ارسال کنم چون هیچ جائی‌ توی این صفحه چیزی به نامه "ارسال جدید" نمی‌بینم. دوم اینکه چطور می‌شه یک تاپیک خودم یا یک پاسخ به ارسال کس دیگه را که خودم قبلا گذاشتم، حذف کنم ؟ من هیچ جائی‌ توی این وبسایت نتونستم نحوه حذف یک تاپیک یا یک پاسخ رو (توسط خود ایجاد کننده) پیدا کنم !! خیلی‌ ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Bezyjoon - 2014-04-07

یعنی‌ واقعا هیچ کسی‌ توی این وب‌سایت جواب این سوالای ساده رو نمیدونه !!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hadi 747 - 2014-04-08

(2014-04-07 ساعت 08:16)Bezyjoon نوشته:  یعنی‌ واقعا هیچ کسی‌ توی این وب‌سایت جواب این سوالای ساده رو نمیدونه !!

دوست عزیز فکر میکنم جواب سوال شما در تاپیک ( چگونه کاربر حرفه مهاجرسراشویم باشه )موافق باشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-04-11

(2014-04-01 ساعت 13:30)اریوبرزن نوشته:  سلام به دوستان خوب وعزیز ساکن دالاس
ما برای گرفتن گرین کارت و سوشیال حدودا 40 روز اومدیم آمریکا وبرگشتیم وتو این مدت سوشیالمون رو گرفتیم و پیگیر گرین کارتمون بودیم تا بالاخره گرین کارتها صادر شد و فرستاده شد اما متاسفانه گرین کارت خانمم وپسرم اومده تو پست mesquite 75149 شهر دالاس ولی گرین کارت من اومده به آدرسمون تو شهر هیوستون که داده بودیم
حالا دوستان کسی میدونه چرا گرین کارتها میره به این آدرس واینجا چیکار میکنن یا چطوری میشه پیگیری کرد تا گرین کارتها بره به آدرسمون
سلام -به USCIS زنگ بزنید و بهشون اطلاع بدید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - اریوبرزن - 2014-04-11

(2014-04-11 ساعت 11:24)MAHDI2012 نوشته:  
(2014-04-01 ساعت 13:30)اریوبرزن نوشته:  سلام به دوستان خوب وعزیز ساکن دالاس
ما برای گرفتن گرین کارت و سوشیال حدودا 40 روز اومدیم آمریکا وبرگشتیم وتو این مدت سوشیالمون رو گرفتیم و پیگیر گرین کارتمون بودیم تا بالاخره گرین کارتها صادر شد و فرستاده شد اما متاسفانه گرین کارت خانمم وپسرم اومده تو پست mesquite 75149 شهر دالاس ولی گرین کارت من اومده به آدرسمون تو شهر هیوستون که داده بودیم
سلام -به USCIS زنگ بزنید و بهشون اطلاع بدید
مهدی جان ما ایران هستیم و از ایران نمیشه با کاستومر سرویس تماس گرفت

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Bezyjoon - 2014-04-12

سلام بر هموطنان عزیز، من یک مرد جوان مجرّد هستم که در اسرع وقت نیاز به یک همخانه برای اجاره یک خانه یا آپارتمان مشترک در قسمت شمالی دالاس یا شهرک‌های اطراف مثل پلینو دارم. من کار تمام وقت دارم و سیگار نمی‌کشم و رفت و آمد خیلی‌ کمی‌ دارم. اگر نیاز به اطلاعات دیگری داشتید لطفا با تلفن زیر تماس بگیرید من در خدمت شما هستم. ضمنا اگر نیاز به کسی‌ به عنوان معرّف داشتید میتوانم یک سری از دوستان ایرانی‌ را که احتمالا می‌شناسید، معرفی‌ کنم. از لطف و محبت شما بی‌نهایت سپاسگزارم. تلفن من : ۶۰۵۴-۴۶۴-۴۶۹

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hs6467 - 2014-04-12

سلام دوستان عزیز... سوالی دارم که ازتون خواهشمندم که کمکم کنید و جواب بدید...
من تخصصم طراحی سایت هست فقط php - html -css و در گرافیک هم photoshop , flash هفتاد درصدی واردم.
با تحقیقاتی که کردم دالاس حتی از لاس وگاس هم بهتر است(آب و هوا،کارو...) فقط سوالم اینکه من قید تمام تخصصهام رو میزنم و از روز اولیکه وارد دالاس بشم واسه کار دنبال مکدونالد و رستوران و فروشگاه میگردم،زبانم هم بدنیست،فیلم زبون اصلی آمریکایی اینقدر نیگاه کردم که تقریبا به لهجه آشنایی دارم،با این شرایطم میتونم از ماه اول کار گیربیارم و شروع به ادامه زندگیم کنم؟ لطفا کمکم کنید عزیزان...

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hs6467 - 2014-04-13

یه سوال دیگه ام داشتم عزیزان:
دالاس گرم تر هست یا لاس وگاس؟
دالاس کرایه خونه ارزونتره یا لاس وگاس؟