مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-04-18

سلام بچه ها
يكى از دوستانم گاراژ سل گذاشته توى پلينو هستش و خدايى قيمتهاش خيلى خوبه هر كى خواست به من خصوصى بده
وسايلى كه داره شامل :
ناهار خورى
سرويس تخت با تشك و ميز توالت
مبل
اكواريوم
ميز قهوه
و بقيه خورده ريزه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Soap McTavish - 2014-04-20

(2014-04-13 ساعت 11:27)janatirad نوشته:  با سلام به همه ی دوستان گل هماجر سرا Smile
موضوعی دیدم که فکر میکنم گفتنش خالی از لطف نیست (یا امیدوارم نباشه !)
داشتم سایتهای کاریابی آ م ر ی ک ا رو با توجه به تخصصم (طراحی قطعات و قالبهای صنعتی) میدیدم که یه جدول جالب دیدم
[عکس: 50604319693510661317.png]
با توجه به جدول فوق :
1- آیا جایی در مهاجرسرا داریم که در دوستان بیشتر در مورد میشیگان صحبت کرده باشن؟
2- اگر نه ، ممکنه مدیران محترم لطف کنن و این فضا رو ایجاد کنن؟
3- دوستان اهل مکانیک و صنعت که نگران کاریابی هستن یه نگاه به تکزاس بندازن یکم روحیه بگیرن
با احترام
من خودم مکانیک خوندم و تخصصم خودرویی بوده. از زمان امدنم به امریکا (اول رفتم سیاتل) دنبال کار گشتم و متوجه شدم برای کسانی که تخصص خودرویی دارن میشیگان و اوهایو بسیار زمینه کاری بالایی داره ولیکن ادم متخصص میخوان و شاید یمقدار شانس. خلاصه سرتو درد نیارم بعد از حدود 4 ماه تونستم در تکزاس در یک کارخانه بزرگ که تولید صندلی های هواپیما را انجام میده به عنوان Design Engineer استخدام بشم (بلافاصله بعد از قبول این کیس از اوهایو با من تماس گرفتن برای مصاحبه کاری برای شرکت هوندا که متاسفانه با توجه به اینکه بنده قراردادم را بسته بودم نمیتوانستم مورد اوهایو را پیگیر شوم) القصه منظورم از گفتم این داستان این بود که دوستان عزیز به مسئله کار بیشتر از هر چیزی اهمیت بدید. داشتن کار تخصصی در امریکا یعنی داشتن درامد بیشتر، داشتن رفاه بیشتر، داشتن .... من خودم قبل از این کار به مدت یکماه و نیم در ردموند ایالت واشنگتون در فروشگاه کار میکردم. شما با کارهای معمولی مثل کار در رستوران و فروشگاه و ... میتونید زندگیتون را بچرخونید ولی درامدتون انقدری نخواهد بود که بتونید ماشین خوب بخرید خونه مناسب اجازه کنید و از اون بدتر تایم کاری هست که معمولا در کارهای معمولی شما روزهای تعطیل کمتری دارید و معمولا اخر هفته ها سرکار هستید. پس فقط و فقط به کار فکر کنید و به موارد دیگه در درجات بعدی اهمیت نگاه کنید. دوستان که میخوان بیایند اینجا زندگی کنند باید پی مشکلات را به تنشان بمالند و بپذیرن که باید از صفر شروع کنن. موفق باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mozhgangh - 2014-04-20

(2014-04-20 ساعت 20:54)Soap McTavish نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 11:27)janatirad نوشته:  با سلام به همه ی دوستان گل هماجر سرا Smile
موضوعی دیدم که فکر میکنم گفتنش خالی از لطف نیست (یا امیدوارم نباشه !)
داشتم سایتهای کاریابی آ م ر ی ک ا رو با توجه به تخصصم (طراحی قطعات و قالبهای صنعتی) میدیدم که یه جدول جالب دیدم
[عکس: 50604319693510661317.png]
با توجه به جدول فوق :
1- آیا جایی در مهاجرسرا داریم که در دوستان بیشتر در مورد میشیگان صحبت کرده باشن؟
2- اگر نه ، ممکنه مدیران محترم لطف کنن و این فضا رو ایجاد کنن؟
3- دوستان اهل مکانیک و صنعت که نگران کاریابی هستن یه نگاه به تکزاس بندازن یکم روحیه بگیرن
با احترام
من خودم مکانیک خوندم و تخصصم خودرویی بوده. از زمان امدنم به آمریکا (اول رفتم سیاتل) دنبال کار گشتم و متوجه شدم برای کسانی که تخصص خودرویی دارن میشیگان و اوهایو بسیار زمینه کاری بالایی داره ولیکن ادم متخصص میخوان و شاید یمقدار شانس. خلاصه سرتو درد نیارم بعد از حدود 4 ماه تونستم در تکزاس در یک کارخانه بزرگ که تولید صندلی های هواپیما را انجام میده به عنوان Design Engineer استخدام بشم (بلافاصله بعد از قبول این کیس از اوهایو با من تماس گرفتن برای مصاحبه کاری برای شرکت هوندا که متاسفانه با توجه به اینکه بنده قراردادم را بسته بودم نمیتوانستم مورد اوهایو را پیگیر شوم) القصه منظورم از گفتم این داستان این بود که دوستان عزیز به مسئله کار بیشتر از هر چیزی اهمیت بدید. داشتن کار تخصصی در آمریکا یعنی داشتن درامد بیشتر، داشتن رفاه بیشتر، داشتن .... من خودم قبل از این کار به مدت یکماه و نیم در ردموند ایالت واشنگتون در فروشگاه کار میکردم. شما با کارهای معمولی مثل کار در رستوران و فروشگاه و ... میتونید زندگیتون را بچرخونید ولی درامدتون انقدری نخواهد بود که بتونید ماشین خوب بخرید خونه مناسب اجازه کنید و از اون بدتر تایم کاری هست که معمولا در کارهای معمولی شما روزهای تعطیل کمتری دارید و معمولا اخر هفته ها سرکار هستید. پس فقط و فقط به کار فکر کنید و به موارد دیگه در درجات بعدی اهمیت نگاه کنید. دوستان که میخوان بیایند اینجا زندگی کنند باید پی مشکلات را به تنشان بمالند و بپذیرن که باید از صفر شروع کنن. موفق باشید

سلام
ما پیه همه چیز رو مالیدیم به تن و همونجور که در جریان هستید و علی همسرم بهتون گفته حاظریم هر جا شد بریم ، اما لعنتی نمیدونم چرا کارمون گیر کرده و گره کارمون باز نمیشه.
مگه نمیگن ادمی میخوان باهوش و کار بلد؟ خوب شوهر من هم تیزهوشانی بوده و از اون بچه زرنگ ها که هم تئوری کار میکرد هم عملی، تو کارشم فوق العاده متخصص، یعنی از نظر سواد کاری کم نداره اما من دیگه به شانس اعتقاد پیدا کردم که ، ما شانس نداریم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Soap McTavish - 2014-04-21

(2014-04-20 ساعت 22:26)mozhgangh نوشته:  سلام
ما پیه همه چیز رو مالیدیم به تن و همونجور که در جریان هستید و علی همسرم بهتون گفته حاظریم هر جا شد بریم ، اما لعنتی نمیدونم چرا کارمون گیر کرده و گره کارمون باز نمیشه.
مگه نمیگن ادمی میخوان باهوش و کار بلد؟ خوب شوهر من هم تیزهوشانی بوده و از اون بچه زرنگ ها که هم تئوری کار میکرد هم عملی، تو کارشم فوق العاده متخصص، یعنی از نظر سواد کاری کم نداره اما من دیگه به شانس اعتقاد پیدا کردم که ، ما شانس نداریم.

سلام
خوب بعضی وقتا بعضی چیزا زمان میخوان و باید ی تایمی سپری بشه ایشاله کار خوب هم برای همسرتون پیدا میشه. نگران نباشید.
خدایااااااااااااااااااااااااااااا
یزمانی زیاد تو مهاجرسرا خدایاااااااااااااااا خدایااااااااااااااااا میکردم !!! Rolleyes

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mozhgangh - 2014-04-21

(2014-04-21 ساعت 05:32)Soap McTavish نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 22:26)mozhgangh نوشته:  سلام

سلام
خوب بعضی وقتا بعضی چیزا زمان میخوان و باید ی تایمی سپری بشه ایشاله کار خوب هم برای همسرتون پیدا میشه. نگران نباشید.
خدایااااااااااااااااااااااااااااا
یزمانی زیاد تو مهاجرسرا خدایاااااااااااااااا خدایااااااااااااااااا میکردم !!! Rolleyes

ممنون از دعای خیرتون
ان شاله

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - janatirad - 2014-04-21

با سلام به همه ی دوستان گل هماجر سرا
من فکر میکنم جاهایی مثل میشیگان و اوهایو و ایندیانا هنوز خیلی جای همفکری و صحبت داره .
افرادی مثل من که توی سطح پایینی از اطلاعات در مورد محل زندگی آیندشون هستن قطعا این گفتگو ها حکم طلا رو داره .
به هرحال از تمام دوستانی که لطف میکنن و نظر و اطلاعات مفیدشون رو میذارن صمیمانه تشکر میکنم .
با احترام

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - meeelaaad - 2014-04-22

سلام،
بالاخره منم ویزارو گرفتم. خیلی خیلی ممنون از خانم مهدیس که مزاحمشون شدم کلی و کمکم کردن.
راستی یه سوال. من تو این سایتای هواپیمایی سرچ می کنم دالاس 3 تا فرودگاه داره. کدومو انتخاب کنم؟ Dallas FW درسته؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Soap McTavish - 2014-04-22

(2014-04-22 ساعت 01:30)meeelaaad نوشته:  سلام،
بالاخره منم ویزارو گرفتم. خیلی خیلی ممنون از خانم مهدیس که مزاحمشون شدم کلی و کمکم کردن.
راستی یه سوال. من تو این سایتای هواپیمایی سرچ می کنم دالاس 3 تا فرودگاه داره. کدومو انتخاب کنم؟ Dallas FW درسته؟

فرودگاه اصلی DFW هست

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-04-23

(2014-04-20 ساعت 22:26)mozhgangh نوشته:  
(2014-04-20 ساعت 20:54)Soap McTavish نوشته:  
موضوعی دیدم که فکر میکنم گفتنش خالی از لطف نیست (یا امیدوارم نباشه !) ...
با احترام
من خودم مکانیک خوندم و تخصصم خودرویی بوده. از زمان امدنم به آمریکا (اول رفتم سیاتل) دنبال کار گشتم و متوجه شدم برای کسانی که تخصص خودرویی دارن میشیگان و اوهایو بسیار زمینه کاری بالایی داره و....

سلام
دوست عزیز وقتی شما از بین 15-16 میلیون نفر برنده لاتاری شدید پس بد شانس نیستید شما فقط باید کمی صبوری کنید و شهر مناسب برای رشته تخصصیتون رو پیدا کنید قلق های مصاحبه رو بفهمید تا موفق شوید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hs6467 - 2014-04-24

(2014-04-13 ساعت 08:27)hs6467 نوشته:  یه سوال دیگه ام داشتم عزیزان:
دالاس گرم تر هست یا لاس وگاس؟
دالاس کرایه خونه ارزونتره یا لاس وگاس؟

دوستان عزیز خواهش می کنم یه عزیزی جواب سوالم رو بده...

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - asher - 2014-04-24

(2014-04-24 ساعت 14:10)hs6467 نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 08:27)hs6467 نوشته:  یه سوال دیگه ام داشتم عزیزان:
دالاس گرم تر هست یا لاس وگاس؟
دالاس کرایه خونه ارزونتره یا لاس وگاس؟

دوستان عزیز خواهش می کنم یه عزیزی جواب سوالم رو بده...

براي مقايسه اجاره خونه در دو شهر میتونی از سایت www.rent.com استفاده كني
و برای مقایسه درجه حرارت از سایت

http://www.theweathernetwork.com/weather/list/us
درمورد کرایه به نظر وگاس ارزونتره البته با توجه به محله قیمتها طبیعتا متفاوته ولی خونه های اطراف کامیونتی کالج لاس وگاس به نظر قیمتهای ارزانی دارند.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - jafarlari - 2014-04-24

با سلام و عرض ادب
بنده و خانمم از برندگان لاتاری 2014 میباشیم و در شهریور 1393 (سپتامبر 2014 ) قرار است اینشاالله به هیوستون تگزاس مهاجرت کنیم با توجه باینکه بنده بی کس هستم اگر کسی میتواند منزل قیمت مناسب و یا بصورت شراکتی اقدام نماییم تمایل خود را اعلام مینمایم ضمنا من 55 سال سن و فعال ونیز اهل دود ویا الکل نیز نمیباشم ضمنا برای ورودمان در فرودگاه هیوستون هم بدلیل ناآگاهی به شرایط آنجا واقعا مشکل دارم تو را بخدا اگر امکان مساعدت باشد ممنون و برای همه عمرم از شما سپاسگزارم مطمنا کمک شما بی پاسخ نخواهد ماند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mir1234 - 2014-04-26

سلام دوستان
من در دالاس زندگی میکنم و به علت مسائل کاری باید به هیستون نقل مکان کنم در ابتدای ورود به دالاس به علت نداشتن کریدیت مجبور شدم خانه ام را برای یکسال اجاره کنم و تمامی اجاره ماهیانه یکسال را بپردازم و حالا قانونا بایستی تا اخر قرارداد خانه را نگه دارم مگر اینکه کسی بخواد اونو برای مدت باقیمانده که تا اخر سپتامبر2014 است اجاره کنه اگه کسی تمایل به اجاره این خانه داره (که تمیز و دلبازه وایمن)و در عین حال بتونه که اجاره این چند ماه را هم یکجا بپردازه ( در ضمن اجاره خانه هم بسیار مناسب است ) با من تماس بگیره .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-04-26

سلام به همه دوستان
نمیدونم این پستم حذف میشه یا نه ولی میزارم امیدوارم مشکلی نباشه
مدتیه همسر من توی تویوتای پلینو بعنوان سلز مَن کار میکنه اگه فکر میکنید در زمینه خرید ماشین میتونه همسرم بهتون کمک کنه لطفا به من پیغام خصوصی بدید ، در ضمن الان یکسری از ماشینهای صفر رو 0% برای فروش گذاشتن

موفق باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Soap McTavish - 2014-04-26

دوستان دالاسی یا تگزاسی
اگه مهندس مکانیک هستید و سابقه کاری در زمینه طراحی دارید یا سابقه کاری در محیط های صنعتی یا کارخانه ای دارید لطفا رزومه خود را برای ینده ایمیل کنید شاید فرصتی برای داشتن کار بهتر برایتان فراهم شد.