مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-04-26

سلام به همه
بچه ها يه خانمى كه به تازگى همسرشون فوت شده دنبال خانمى ميگردند كه باهاشون زندگى كنن و هزينه اى نميگرن براى منزلشون فقط ميخوان كسى باشه باهاشون تو خونه باشه ، منطقه شون هم كرلتون هست دوستان كسى مايل بود به من پى ام بده

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mir1234 - 2014-04-27

سلام دوستان
من در دالاس زندگی میکنم و به علت مسائل کاری باید به هیستون نقل مکان کنم در ابتدای ورود به دالاس به علت نداشتن کریدیت مجبور شدم خانه ام را برای یکسال اجاره کنم و تمامی اجاره ماهیانه یکسال را بپردازم و حالا قانونا بایستی تا اخر قرارداد خانه را نگه دارم مگر اینکه کسی بخواد اونو برای مدت باقیمانده که تا اخر سپتامبر2014 است اجاره کنه اگه کسی تمایل به اجاره این خانه داره (که تمیز و دلبازه وایمن)و در عین حال بتونه که اجاره این چند ماه را هم یکجا بپردازه ( در ضمن اجاره خانه هم بسیار مناسب است ) با من تماس بگیره .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - andishe - 2014-04-27

دوستان خونه های اجاره ای آیا همه مبله هستند ؟؟؟ و معمولا چه امکاناتی به همراه خونه وجود داره .... ؟؟؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - qeshmi - 2014-04-28

(2014-04-26 ساعت 09:52)mahdis نوشته:  سلام به همه دوستان
نمیدونم این پستم حذف میشه یا نه ولی میزارم امیدوارم مشکلی نباشه
مدتیه همسر من توی تویوتای پلینو بعنوان سلز مَن کار میکنه اگه فکر میکنید در زمینه خرید ماشین میتونه همسرم بهتون کمک کنه لطفا به من پیغام خصوصی بدید ، در ضمن الان یکسری از ماشینهای صفر رو 0% برای فروش گذاشتن

موفق باشید
سلام
اگر ممکنه آدرس وب سایتش رو برایمان بفرستید ما نیاز به خرید خودرو داریم.

(2014-04-27 ساعت 00:42)mir1234 نوشته:  سلام دوستان
من در دالاس زندگی میکنم و به علت مسائل کاری باید به هیستون نقل مکان کنم در ابتدای ورود به دالاس به علت نداشتن کریدیت مجبور شدم خانه ام را برای یکسال اجاره کنم و تمامی اجاره ماهیانه یکسال را بپردازم و حالا قانونا بایستی تا

اگر ممکنه مشخصات بیشتری ارائه بدهی ممنون می شم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-04-28

(2014-04-27 ساعت 22:57)andishe نوشته:  دوستان خونه های اجاره ای آیا همه مبله هستند ؟؟؟ و معمولا چه امکاناتی به همراه خونه وجود داره .... ؟؟؟

آپارتمانهای اینجا مبله نیستند فقط آشپزخونشون یخچال ماکروفر ماشین ظرفشویی چراغ گاز و بعضیهاشون ( بستگی به مجتمعش داره ) ماشین لباسشویی و خشک کن هم داره اگر آپارتمان کاملا مبله بخواهید اجاره اش خیلی گرون در میاد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mir1234 - 2014-04-29

سلام دوستان
من در دالاس زندگی میکنم و به علت مسائل کاری باید به هیستون نقل مکان کنم در ابتدای ورود به دالاس به علت نداشتن کریدیت مجبور شدم خانه ام را برای یکسال اجاره کنم و تمامی اجاره ماهیانه یکسال را بپردازم و حالا قانونا بایستی تا اخر قرارداد خانه را نگه دارم مگر اینکه کسی بخواد اونو برای مدت باقیمانده که تا اخر سپتامبر2014 است اجاره کنه اگه کسی تمایل به اجاره این خانه داره (که تمیز و دلبازه وایمن)و در عین حال بتونه که اجاره این چند ماه را هم یکجا بپردازه ( در ضمن اجاره خانه هم بسیار مناسب است ) با من تماس بگیره .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-04-29

(2014-04-29 ساعت 02:18)mir1234 نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز اگه به جای اینکه این پست رو بارها تکرار کنید نوشته دوستان رو مطالعه کنید شاید زودتر به نتیجه برسید .... دوستی ازتون خواسته که بیشتر توضیح بدید در خصوص این آپارتمان

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mir1234 - 2014-04-29

سلام دوست عزیز و ممنون بابت راهنمائی
اپارتمان 59متری(630 اسکور فیت) ، یک خوابه همراه با تمام امکانات ( ماشین لباسشویی و خشک کن ) در طبقه همکف و محیطی امن و ارام ، برای اطلاعات بیشتر لطفا پیغام بگذارید .

با تشکر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Bezyjoon - 2014-04-29

سلام بر هموطنان عزیز، من یک مرد جوان مجرّد هستم که در اسرع وقت نیاز به یک همخانه برای اجاره یک خانه یا آپارتمان مشترک در قسمت شمالی دالاس یا شهرک‌های اطراف مثل پلینو دارم. من کار تمام وقت دارم و سیگار نمی‌کشم و رفت و آمد خیلی‌ کمی‌ دارم. اگر نیاز به اطلاعات دیگری داشتید لطفا با تلفن زیر تماس بگیرید من در خدمت شما هستم. ضمنا اگر نیاز به کسی‌ به عنوان معرّف داشتید میتوانم یک سری از دوستان ایرانی‌ را که احتمالا می‌شناسید، معرفی‌ کنم. از لطف و محبت شما بی‌نهایت سپاسگزارم. تلفن من : ۶۰۵۴-۴۶۴-۴۶۹

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-05-05

بچه ها خیلی فوررررری!!!!! لطفا
دوستان اگه کسی توی این هفته عازم ایران هست لطفا به من بگه یه برگه باید برسونم ایران و خیلی هم فوری هستش ..... لطفااااااا

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mehdi.topol - 2014-05-11

با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-05-11

(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!

(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mtcanada - 2014-05-11

درود بر همگی Smile
من اوایل شهریور ماه عازم دالاس هستم دوستانی که هم خانه می خوان (خانم یا آقا هم فرقی نمی کنه) لطفا از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع بدهند Wink
وضعیت من:مجرد - 24 ساله

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amiroava - 2014-05-12

سلام مهدیس

من در لاتاری امسال قبول شدم(2015) و با توجه به شرایط مختلف از جمله محیط مناسب برای تحصیل بچه‌ها(ابتدایی و راهنمایی دارم)، آب و هوای نسبتا" مناسب، احتمال کار برای خودم و موارد دیگر، دالاس رو تا حالا بعنوان انتخاب اولم برای آمدن در نظر گرفتم.
اولا نظرتون در این مورد چیه و بعد اگر مثبته در مورد هزینه زندگی بخصوص اجاره یک آپارتمان 3 خوابه در یک جای مناسب، آب و هوا و کار(برای یک مهندس با 20 سال سابقه) نظرتون رو اگه ممکنه بفرمایید.

ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Ferfereh - 2014-05-12

دوستان عزيز با سابقه در دالاس ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد براي رفتن به ايران با يك بچه ٧ سأله كدوم ايرلاين هم از نظر قيمت و هم از نظر راحتي و تعداد توقف كمتر، مناسبتر هست.؟