مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-05-12

(2014-05-12 ساعت 18:14)Ferfereh نوشته:  دوستان عزيز با سابقه در دالاس ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد براي رفتن به ايران با يك بچه ٧ سأله كدوم ايرلاين هم از نظر قيمت و هم از نظر راحتي و تعداد توقف كمتر، مناسبتر هست.؟

سلام

Emirates air line

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - r.bazargan - 2014-05-13

سلام
دوستان هزینه زندگی برای دو نفر تقریبا چقدر هست تو دالاس
با شرایط: یه خانه ی دو خوابه یا یک حوابه
تو یه محله خوب

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-05-14

(2014-05-13 ساعت 22:40)r.bazargan نوشته:  سلام
تو یه محله خوب

حداقل 2000$ درماه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohajer13 - 2014-05-14

خانمی هست که در دالاس دنبال همخونه خانم میگرده.. اگر از خانمهایی که اینجا هستن یا در آینده نزدیک می خوان بیان دالاس، دنبال همخونه هستند یه من پیام بدن لطفا.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - taranom baran - 2014-05-14

سلام دوستان عزیز برنامه ما برای اولین سفر به آ م ری ک ا برای مرداد ماه هست 2 تا کمک و راهنمائی از دوستان مقیم دالاس داشتم
1- در اون تاریخ ما در 5 امین ماه انتظار برای به دنیا آمدن فرزند جدیدمان هستیم آیا کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در ارتباط با هزینه های زایمان و شرایط استفاده از بیمه های درمانی را دارد ممنون می شم در این زمینه ما را راهنمائی کنید.
2-ما دنبال منزل 2 خوابه مناسبی برای ماه اول در مکان مناسب می گردیم که ترجیحا مبله باشه ممنون می شم اگر در این مورد نیز ما را یاری فرمائید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-05-14

(2014-05-11 ساعت 06:02)maxsupermax نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!

(2014-05-11 ساعت 01:04)mehdi.topol نوشته:  با سلام به ملت عزیز ساکن در دالاس
اگر بین دوستان کسی هست که ی ذره وقت داشته باشه و از این شهر اطلاعات خوبی داشته باشه خواهشا پیغام خصوصی بزاره تا امکان ی گپ فراهم بشه.
سپاس فراوان
عزیز!
ایشاله که شما وقت کامل پیدا کنید و فقط همین تاپیک رو از اول تا آخر بخوونی اطلاعات لازمه رو تا 70 درصد پیدا خوهای کرد. اون مابقی شم تشریف آوردی سر در میاری!
سلام بنده سال قبل حدود 40 روزی پلینو بودم در خدمت شما هستم .اشالله اواخر امسال بر می گردم .پسرم هم اگوست بر می گرده

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - lotery2013 - 2014-05-16

(2014-05-13 ساعت 22:40)r.bazargan نوشته:  سلام
تو یه محله خوب

ماکزیمم 1500

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MARYAM2 - 2014-05-17

سلام
کسی آرایشگاه ارزان در پلینو می شناسی. ترجیحا اگر ایرانی باشه بهتر . پیشاپیش ار راهنمای ها ممنون.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohajer13 - 2014-05-17

(2014-05-17 ساعت 07:13)MARYAM2 نوشته:  سلام
کسی آرایشگاه ارزان در پلینو می شناسی. ترجیحا اگر ایرانی باشه بهتر . پیشاپیش ار راهنمای ها ممنون.

یک خانم ایرانی هست که در پلینو ساکنه. من برای کوتاهی مو پیشش رفتم. کارش بد نیست. قیمتش هم نسبت به بقیه بهتر بود. پیغام خصوصی و ایمیلتون بسته است ! چطور برات شماره اشو بفرستم ؟!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MARYAM2 - 2014-05-17

خیلی خیلی از جواب سریعتون ممنون. من نمیدونم چرا بسته هست یا چطوری باز میشه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - shahab2000 - 2014-05-17

(2014-05-14 ساعت 11:29)taranom baran نوشته:  سلام دوستان عزیز برنامه ما برای اولین سفر به آ م ری ک ا برای مرداد ماه هست 2 تا کمک و راهنمائی از دوستان مقیم دالاس داشتم
1- در اون تاریخ ما در 5 امین ماه انتظار برای به دنیا آمدن فرزند جدیدمان هستیم آیا کسی از دوستان اطلاعات دقیقی در ارتباط با هزینه های زایمان و شرایط استفاده از بیمه های درمانی را دارد ممنون می شم در این زمینه ما را راهنمائی کنید.
2-ما دنبال منزل 2 خوابه مناسبی برای ماه اول در مکان مناسب می گردیم که ترجیحا مبله باشه ممنون می شم اگر در این مورد نیز ما را یاری فرمائید.

سلام
ما از طریق بیمه allkids اقدام کردیم و کل هزینه های زایمان رو دادن و کلی هم مواد غذایی و غیره. هیچ هزینه ای هم ندادیم البته تو شیکاگو
یه سری به سایتش بزنید اطلاعات کامل رو گذاشته.
موفق باشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-05-18

نیازمند به یک خونه یک خوابه در دلاس دارم ( زوج دو نفره)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - محمد دی دی - 2014-05-19

سلام
از دوستان کسی برای سپتامبر هم خونه پسر نمی خواد؟؟؟
اگر کسی بود لطفا از طریق پیام خصوصی با بنده تماس بگیره.ممنون.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-05-19

بچه ها یه خواهش
من اینجا یه مقدار پول لازم دارم ، کسی اینجا هست که به من دلار بده و ایران بگم دلار تحویلشون بدن ؟؟؟!!|!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rainyboy - 2014-05-20

خوب منم بعد از کش و قوس های فراوان تصمیم گرفتم بیام دالاس