مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-05-20

(2014-05-20 ساعت 16:28)amaka747 نوشته:  سوالی داشتم خدمتتون ..ما میخوایم بریم دالاس ولی آدرسی که تو فرمام نوشتم آدرسه پسر عموم بود توی وست هیل کلیفرنیا هست اینطوری که متوجه شدم گرین کارت چه بخوام و چه نه میره به آدرس پسر عموم حالا میخواستم بدونم کارت سوشالمو هم باید حتما از کلیفرنیا بگیرم یا میتونم از تگزاسم اقدام کنم با توجه به این که آدرس کلیفرنیا دادم برا جفتشون ؟ ( اگه میشه کامل راهنمایی کنید که چه کار کنم که سریع این سوشالمو بگیرم چون خیلی کارها دارم که بدونه این شماره ملی اصلا امکان پذیر نیس )

سلام -شما در فرودگاه می تونید آدرس خود را عوض کنید حواستون باشه که همه افراد کیس آدرس تون را عوض کنید.کارت ssn را هم فردایی که وارد دالاس شدید تشریف ببرید دفتر مربوطه و آدرس جدید را بدید نگران نباشید فقط فرودگاه فراموش نشه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-05-21

(2014-05-20 ساعت 22:51)MAHDI2012 نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 16:28)amaka747 نوشته:  سوالی داشتم خدمتتون ..ما میخوایم بریم دالاس ولی آدرسی که تو فرمام نوشتم آدرسه پسر عموم بود توی وست هیل کلیفرنیا هست اینطوری که متوجه شدم گرین کارت چه بخوام و چه نه میره به آدرس پسر عموم حالا میخواستم بدونم کارت سوشالمو هم باید حتما از کلیفرنیا بگیرم یا میتونم از تگزاسم اقدام کنم با توجه به این که آدرس کلیفرنیا دادم برا جفتشون ؟ ( اگه میشه کامل راهنمایی کنید که چه کار کنم که سریع این سوشالمو بگیرم چون خیلی کارها دارم که بدونه این شماره ملی اصلا امکان پذیر نیس )

سلام -شما در فرودگاه می تونید آدرس خود را عوض کنید حواستون باشه که همه افراد کیس آدرس تون را عوض کنید.کارت ssn را هم فردایی که وارد دالاس شدید تشریف ببرید دفتر مربوطه و آدرس جدید را بدید نگران نباشید فقط فرودگاه فراموش نشه

دستتون درد نکنه اگه شما نبودین من باید چکار میکردم ...حالا فقط من باید گردم دنباله آدرس

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-05-22

(2014-05-21 ساعت 09:02)amaka747 نوشته:  

دستتون درد نکنه اگه شما نبودین من باید چکار میکردم ...حالا فقط من باید گردم دنباله آدرس
شما کدوم ایالت می خواهید تشریف ببرید و ایا قصد دارید بمونید یا برگردید .من فعلا ایران هستم ولی دوستان می تونند کمکتون کنند .پسرم اگوست میره دالاس
کمکی از دست ما بر میاد در خدمتیم .اگه کسی تا اون موقع پیدا نشد ادرس بده ما در خدمتیم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohajer13 - 2014-05-22

(2014-05-17 ساعت 07:36)MARYAM2 نوشته:  خیلی خیلی از جواب سریعتون ممنون. من نمیدونم چرا بسته هست یا چطوری باز میشه

برای من یه ایمیل بفرست تا بتونم شماره رو برات بفرستم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-05-22

(2014-05-22 ساعت 00:58)MAHDI2012 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 09:02)amaka747 نوشته:  

شما کدوم ایالت می خواهید تشریف ببرید و ایا قصد دارید بمونید یا برگردید .من فعلا ایران هستم ولی دوستان می تونند کمکتون کنند .پسرم اگوست میره دالاس
کمکی از دست ما بر میاد در خدمتیم .اگه کسی تا اون موقع پیدا نشد ادرس بده ما در خدمتیم

زنده باشید والا من موندم بین میامی و دالاس نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم خوشحالم میکنید نظر شما رو بدونم در مورد این دوشهر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - khder - 2014-05-22

دوستان کسی لطف میکنه منت بزاره سر ما و آدرس و شماره تلفنشو برای درج در فرم DS-230 برای سفارت به من بده. من کسی رو در یو اس نمیشناسم که آدرسشو بگیرم.Rolleyes

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mohamadir - 2014-05-25

با عرض سلام خدمت دوستان دالاس نشین
من 10 روزه که رسیدم اینجا و متاسفانه با اینکه آیلتس 6 هم دارم اما باز با زبان اینا مشکل دارم.
تو این چند روز دنبال دوره جنرال اینگیلیش بودم اما جایی پیدا نکردم.
میخواستم لطف کنید و منو راهنمایی کنید که کجا میتونم کلاس زبان مناسب پیدا کنم؟
ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-05-25

دوستان خوب دالاسي سلام
كسي هست كه با گرين كارت اومده باشه اونجا و بعدش در مقطع فوق ليسانس ادامه تحصيل داده باشه؟ ممنون مي شم اگه اعلام بفرمايند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - RGM - 2014-05-26

سلام دوستان
من سپتامبر میام دالاس .هیچ آشنایی هم ندارم .ممنون میشوم اگر کسی کمکم کنه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - asher - 2014-05-26

(2014-05-25 ساعت 16:48)odiseh نوشته:  دوستان خوب دالاسي سلام
كسي هست كه با گرين كارت اومده باشه اونجا و بعدش در مقطع فوق ليسانس ادامه تحصيل داده باشه؟ ممنون مي شم اگه اعلام بفرمايند
يكي از مفید ترین سوالهای که تا حالا پرسیده شده کاشکی یکی جواب بده این سوال منم هست اما دریغ از جواب!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - 2013selectee - 2014-05-26

(2014-05-26 ساعت 14:41)asher نوشته:  
يكي از مفید ترین سوالهای که تا حالا پرسیده شده کاشکی یکی جواب بده این سوال منم هست اما دریغ از جواب!

چيز عجيب و غيرممکني نيست! کسي که گرين کارت داره همه حقوق رو داره؛ ميتونه فاند بگيره و از ففسا استفاده کنه و ...

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-05-26

(2014-05-26 ساعت 15:01)2013selectee نوشته:  

چيز عجيب و غيرممکني نيست! کسي که گرين کارت داره همه حقوق رو داره؛ ميتونه فاند بگيره و از ففسا استفاده کنه و ...

براي استفاده از اين موارد (فاند و امكان ففسا) بايد معدل دوره ليسانس بالا باشه؟ دوست عزيز شما كه زحمت كشيدي و پاسخ دادي اي كاش يه توضيح كاملتري مي دادي.... اينكه خودتون اينكار رو دنبال كردين؟ اگه بله ، بعد از چه مدت از ورودتون به امريكا؟ معدل ليسانستون مهم بود و .....

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-05-26

راستي فرض كنيد كه شما قصد داريد 2 ماه ديگه به اميد خدا راهي دالاس بشيد.

حالا وقتي كه رسيديد فرودگاه دالاس كجا بايد بريد؟ خونه كه نداريد.... هتل؟ متل؟

به نظر شما ،‌اجاره يه خونه توي منطقه فرضا plano از زمان رسيدن توي فرودگاه دالاس تا رفتن داخل خونه چقدر زمان نياز داره؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟

باتشكر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - 2013selectee - 2014-05-26

(2014-05-26 ساعت 16:31)odiseh نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 15:01)2013selectee نوشته:  

براي استفاده از اين موارد (فاند و امكان ففسا) بايد معدل دوره ليسانس بالا باشه؟ دوست عزيز شما كه زحمت كشيدي و پاسخ دادي اي كاش يه توضيح كاملتري مي دادي.... اينكه خودتون اينكار رو دنبال كردين؟ اگه بله ، بعد از چه مدت از ورودتون به امريكا؟ معدل ليسانستون مهم بود و .....

تا جائيکه من اطلاع دارم، ففسا اصلا به معدل ربط نداره. ولي براي گرفتن کمک هزينه هايي که خود دانشگاهها ميدن، قطعا معدل و تجربه کاري و سابقه علمي ميتونه تاثيرگذار باشه. ضمنا تاپيک ففسا و کمک هزينه تحصيلي داريم (اينجا رو شلوغ نکنيم بهتره). اصلا هم زمان ورود مهم نيست.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Ali Sepehr - 2014-05-28

یک واحد مسکونی ۴۷۰ فوت مربع در شمال دالاس (تقاطع PGBT و DNT) با مبلغ اجاره ماهیانه ۵۵۰ دلار با (با در نظر گرفتن هزینه تقریبی آب و برق و اینترنت) آماده انتقال قرارداد اجاره می باشد. متقاضیان دارای درآمد ماهیانه ۹۰۰ دلار به بالا ارجحیت دارند.

در این واحد اثاثیه شامل تخت دو نفره، میز تحریر، و میز ناهار خوری له ارزش تقریبی ۱۰۰۰ دلار موجود می باشد که در صورت نیاز به نصف قیمت واگذار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به من پیام خصوصی دهید.