مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-05-28

(2014-05-28 ساعت 00:23)Nazem نوشته:  یک واحد مسکونی ۴۷۰ فوت مربع در شمال دالاس (تقاطع PGBT و DNT) با مبلغ اجاره ماهیانه ۵۵۰ دلار با (با در نظر گرفتن هزینه تقریبی آب و برق و اینترنت) آماده انتقال قرارداد اجاره می باشد. متقاضیان دارای درآمد ماهیانه ۹۰۰ دلار به بالا ارجحیت دارند.

در این واحد اثاثیه شامل تخت دو نفره، میز تحریر، و میز ناهار خوری له ارزش تقریبی ۱۰۰۰ دلار موجود می باشد که در صورت نیاز به نصف قیمت واگذار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به من پیام خصوصی دهید.

خیلی خوبه ولی فکرکنم تا من میام به اجاره رفته باشهSad

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - khder - 2014-05-28

(2014-05-22 ساعت 14:22)khder نوشته:  دوستان کسی لطف میکنه منت بزاره سر ما و آدرس و شماره تلفنشو برای درج در فرم DS-230 برای سفارت به من بده. من کسی رو در یو اس نمیشناسم که آدرسشو بگیرم.Rolleyes

خیلی ممنونم مهدیس بانو. منت گذاشتین سرمونRolleyes

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-05-30

(2014-05-26 ساعت 17:12)odiseh نوشته:  راستي فرض كنيد كه شما قصد داريد 2 ماه ديگه به اميد خدا راهي دالاس بشيد.

حالا وقتي كه رسيديد فرودگاه دالاس كجا بايد بريد؟ خونه كه نداريد.... هتل؟ متل؟

به نظر شما ،‌اجاره يه خونه توي منطقه فرضا plano از زمان رسيدن توي فرودگاه دالاس تا رفتن داخل خونه چقدر زمان نياز داره؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟

باتشكر
سلام شما میتونید در ابتدای ورود به دالاس به sun suit hotel ( نزدیک به پلینو ) تشریف ببریید . هتل آپارتمان و تمیز و قیمت مناسب -یخچال- مایکروفر -به مترو والمارت نزدیکه و در کنار بزرگراه 75- wi fi هم داره
ما 4 نفر و حدود 40 روز اینجا بودیم حدود 1100 دالار هزینه دادیم .موفق باشید. در ضمن اگه اشتباه نکنم در روزهای پایانی و نفس گیر 2012 با هم تماس داشتیم و شما یکی از بجه های فعال اون روزهای سخت بودید.کاری داشتید در خدمتیم ما هم اشالله اخر سال به دالاس میریم اما پسرم مرداد ماه به دالاس میره.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2014-05-31

(2014-05-30 ساعت 23:21)MAHDI2012 نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 17:12)odiseh نوشته:  راستي فرض كنيد كه شما قصد داريد 2 ماه ديگه به اميد خدا راهي دالاس بشيد.

به نظر شما ،‌اجاره يه خونه توي منطقه فرضا plano از زمان رسيدن توي فرودگاه دالاس تا رفتن داخل خونه چقدر زمان نياز داره؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟

باتشكر
سلام شما میتونید در ابتدای ورود به دالاس به sun suit hotel ( نزدیک به پلینو ) تشریف ببریید . هتل آپارتمان و تمیز و قیمت مناسب -یخچال- مایکروفر -به مترو والمارت نزدیکه و در کنار بزرگراه 75- wi fi هم داره
ما 4 نفر و حدود 40 روز اینجا بودیم حدود 1100 دالار هزینه دادیم .موفق باشید. در ضمن اگه اشتباه نکنم در روزهای پایانی و نفس گیر 2012 با هم تماس داشتیم و شما یکی از بجه های فعال اون روزهای سخت بودید.کاری داشتید در خدمتیم ما هم اشالله اخر سال به دالاس میریم اما پسرم مرداد ماه به دالاس میره.

سلام دوستان
اتفاقا ما هم مقصدمون دالاس خواهد بود
از دوستان دالاسی چه کسی حاضره لطف کنه تازه واردارو رو از فرودگاه تا هتل راهنمایی و ترانسفر کنه و البته هزینه اش را هم بگیره؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 15:49)moqadam نوشته:  

باتشكر

سلام دوستان
از دوستان دالاسی چه کسی حاضره لطف کنه تازه واردارو رو از فرودگاه تا هتل راهنمایی و ترانسفر کنه و البته هزینه اش را هم بگیره؟

دوست عزیز اگه کسی پیدا نشد می تونید خودتون به راحتی از فرودگاه به هتل تشریف ببرید.وقت به اندازه کافی دارید و هوا هم خوبه.از فرودگاه تاکسی و مترو وچودداره که میتونید با استفاده از گوگل مپ مسیر را تعیین کنید و این یک تجربه بسیار خوبی و از هزینه هم به صرفه است البته هر جور مایل هستید موفق باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2014-05-31

(2014-05-31 ساعت 18:23)MAHDI2012 نوشته:  
(2014-05-31 ساعت 15:49)moqadam نوشته:  

باتشكر

سلام دوستان

دوست عزیز اگه کسی پیدا نشد می تونید خودتون به راحتی از فرودگاه به هتل تشریف ببرید.وقت به اندازه کافی دارید و هوا هم خوبه.از فرودگاه تاکسی و مترو وچودداره که میتونید با استفاده از گوگل مپ مسیر را تعیین کنید و این یک تجربه بسیار خوبی و از هزینه هم به صرفه است البته هر جور مایل هستید موفق باشید
آقا مهدی عزیز ممنونم از اینکه پاسخ دادید
بله میدونم که اینطوری هم میشه زبان هم مشکلی ندارم اما هدفم بیشتر پیدا کردن هموطنه تو دالاس

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - lotery2013 - 2014-06-11

(2014-05-26 ساعت 14:41)asher نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 16:48)odiseh نوشته:  دوستان خوب دالاسي سلام
كسي هست كه با گرين كارت اومده باشه اونجا و بعدش در مقطع فوق ليسانس ادامه تحصيل داده باشه؟ ممنون مي شم اگه اعلام بفرمايند
يكي از مفید ترین سوالهای که تا حالا پرسیده شده کاشکی یکی جواب بده این سوال منم هست اما دریغ از جواب!

برای ادامه تحصیل در دانشگاه (فوق و دکترا لیسانس نمیدونم) اگر گرین کارت داشته باشی بعضی دانشگاهها فقط نمره GRE را میخوان بعضی هاشون هم GRE و هم TOEFL (بستگی به دانشگاه و البته رشته تحصیلی داره)
اگر نمره GRE و TOEFL بالایی داشته باشی و معدلت بالا باشه شانس فاند گرفتنت به همان اندازه بالاست.
یک مسئله دیگه instate بودنته که میتونه رو هزینه تحصیلت اثر بزاره و اون اینه که حداقل 12 ماه از سکونتت در ایالت مورد نظر برا ادامه تحصیل تا زمان شروع ترم گذشته باشه
مدارک و ریز نمرات اصلی و ترجمه شده با مهر و موم داانشگاه یادت نره با خودت بیاری
مهر دادگستری و امور خارجه ضرورت نداره (البته برای من که نزده بودم قبول کردن!!)
پش گام اول تمرکز کن رو GREEEEEEEE
همزمان سایت داشگاههی که میخوای اپلای کنی رو چک کن برا اطلاعات تکمیلی و deadline ها......
موفق باشی

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-06-13

با سلام

شما دوستانی که مدتیه توی دالاس و مخصوصا منطقه plano ساکن هستید، برای اقامت موقت کدوم مورد زیر رو پیشنهاد می کنید که هم از نظر
قیمت+ امنیت + دسترسی به فروشگاه های ایرانی و غیر ایرانی + ایستگاه اتوبوس بهتر باشه؟

1- sun suites
2- budget suites
3- intown suites
4- extended stay america
5- home stead hotels

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-06-14

سلام

من یه سوال دیگه هم دارم:

برای خرید ماشین بعد از ورود به plano باید چیکار کنیم؟ کجا دنبال ماشین بگردیم؟ سایت خاصی هست که کسی تجربه خرید ماشین رو از اون داشته باشه؟ یا به قول خودمون نمایشگاه ماشین جایی رو سراغ دارین؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2014-06-18

(2014-06-14 ساعت 19:00)odiseh نوشته:  سلام

من یه سوال دیگه هم دارم:

برای خرید ماشین بعد از ورود به plano باید چیکار کنیم؟ کجا دنبال ماشین بگردیم؟ سایت خاصی هست که کسی تجربه خرید ماشین رو از اون داشته باشه؟ یا به قول خودمون نمایشگاه ماشین جایی رو سراغ دارین؟

دوست عزيز من مي شناسم در صورت تمايل ميسج بديد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2014-06-18

(2014-06-13 ساعت 10:20)odiseh نوشته:  با سلام

شما دوستانی که مدتیه توی دالاس و مخصوصا منطقه plano ساکن هستید، برای اقامت موقت کدوم مورد زیر رو پیشنهاد می کنید که هم از نظر
قیمت+ امنیت + دسترسی به فروشگاه های ایرانی و غیر ایرانی + ایستگاه اتوبوس بهتر باشه؟

1- sun suites
2- budget suites
3- intown suites
4- extended stay america
5- home stead hotels

Motel6 to Plano ba zip code 75093
خوبه به همه اينايي كه گفتيد هم نزديكه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - javidk - 2014-06-19

(2014-06-18 ساعت 19:31)yalda91 نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 19:00)odiseh نوشته:  سلام

من یه سوال دیگه هم دارم:

دوست عزيز من مي شناسم در صورت تمايل ميسج بديد

اينجا سايتي هست به نام Craigslist كه ميتونيد ماشين و مايحتاج أوليه رو خريداري كنيد، در ضمن در Toyota of Plano يك ايراني به نام مصطفي كار ميكنه كه ميتونه كمكتون كنه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - javidk - 2014-06-19

دوستان عزيز دالاس،
برنامتون واسه بازي ايران - آرژانتين چيه؟

اگر برنامه اي رو به صورت گروهي داريد، لطفأ اطلاع رساني كنيد.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2014-06-19

(2014-06-18 ساعت 19:36)yalda91 نوشته:  
(2014-06-13 ساعت 10:20)odiseh نوشته:  با سلام

1- sun suites
2- budget suites
3- intown suites
4- extended stay america
5- home stead hotels

Motel6 to Plano ba zip code 75093
خوبه به همه اينايي كه گفتيد هم نزديكه

متل 6 آشپزخونه نداره استودیو میشه معرفی میکنید لطفا؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-06-19

از دوستان بخصوص تازه واردین اگر احتیاج به اجاره موقت ماشین (هفتگی یا ماهانه) برای داخل شهری داشتن به من تماس بگیرن تا معرفیشون کنم. موفق باشین.