مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Primee - 2014-07-18

سلام دوستان

من حدود 11 اگوست میرم دنتون.

دانشجو هستم و دنبال هم خونه میگردم.

ممنون میشم اگه کسی هست بهم خبر بده تا با هم خونه بگیریم و همچنین از دوستان اگه واسه گرفتن خونه راهنماییم کنن سپاسگذارم Smile

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - alborz2012 - 2014-07-18

سلام
برای رانندگی توی تگزاس علاوه بر گواهینامه بین المللی نیاز به آوردن ترجمه گواهینامه از ایران هست یا خیر؟

باتشکر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - alborz2012 - 2014-07-18

یه سوال مهم دیگه:

دختر من حدود 2 ماه دیگه به امید خدا دنیا می آد و با توجه به مشورت با دوستان خوب دالاسی تصمیم گرفتیم که نی نی مون اونجا به دنیا بیاد و بنابراین ما هم داریم میاییم!

حالا از دوستانی که نوزاد دارن می خواستم بپرسم که برای بچه مون خریدای ضروری اش رو وقتی اومدیم دالاس انجام بدیم یا اینکه همه چی رو از ایران بخریم و با خودموون بیاریم؟ کدوم یکی؟ کالسکه؟ کریر؟ لباس؟ پستونک؟ و .......

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - javidk - 2014-07-19

کد پی‌اچ‌پی:
[quote='alborz2012' pid='524352' dateline='1405679710']
یه سوال مهم دیگه:

دختر من حدود 2 ماه دیگه به امید خدا دنیا می آد و با توجه به مشورت با دوستان خوب دالاسی تصمیم گرفتیم که نی نی مون اونجا به دنیا بیاد و بنابراین ما هم داریم میاییم!

حالا از دوستانی که نوزاد دارن می خواستم بپرسم که برای بچه مون خریدای ضروری اش رو وقتی اومدیم دالاس انجام بدیم یا اینکه همه چی رو از ایران بخریم و با خودموون بیاریم؟ کدوم یکی؟ کالسکه؟ کریر؟ لباس؟ پستونک؟ و .......
[/
quote]

بيايد از اينجا بگيريدبا يه كار بلد بريد كه بدونه كجا ببرتتون كه ارزون تر دربياد واستون 

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-07-20

(2014-07-19 ساعت 08:41)javidk نوشته:  
کد پی‌اچ‌پی:
[quote='alborz2012' pid='524352' dateline='1405679710']
یه سوال مهم دیگه:

دختر من حدود 2 ماه دیگه به امید خدا دنیا می آد و با توجه به مشورت با دوستان خوب دالاسی تصمیم گرفتیم که نی نی مون اونجا به دنیا بیاد و بنابراین ما هم داریم میاییم!

حالا از دوستانی که نوزاد دارن می خواستم بپرسم که برای بچه مون خریدای ضروری اش رو وقتی اومدیم دالاس انجام بدیم یا اینکه همه چی رو از ایران بخریم و با خودموون بیاریم؟ کدوم یکی؟ کالسکه؟ کریر؟ لباس؟ پستونک؟ و .......
[/
quote]

بيايد از اينجا بگيريدبا يه كار بلد بريد كه بدونه كجا ببرتتون كه ارزون تر دربياد واستون 

مرسي دوست گرامي توي امضاءتون ديدم كه شما به دالاس رفتين..... ممنون مي شم اگه فروشگاهي رو مرتبط با خريدهاي نوزاد توي اون منطقه اسم ببريد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-07-21

با سلام دوستان عزیز من یه راهنمایی می خواستم ما الان در دالاس خونه گرفتیم می خواستم بدونم واسه گرفتن اینترنت چه شرکتی بهتر و مقرون به صرفه هس ممنون می شم راهنمایی کنید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - andishe - 2014-07-21

درود بر دوستان دالاس نشین ....
من تازه رسیدم دالاس، برا گرفتن SSN نیاز به آدرس دارم ... اگر کسی میتونه آدرسشو بده ممنون میشم ....Smile
لطفا پیام بذارید ....

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - رضا امیر - 2014-07-21

(2014-07-18 ساعت 15:05)alborz2012 نوشته:  یه سوال مهم دیگه:

دختر من حدود 2 ماه دیگه به امید خدا دنیا می آد و با توجه به مشورت با دوستان خوب دالاسی تصمیم گرفتیم که نی نی مون اونجا به دنیا بیاد و بنابراین ما هم داریم میاییم!

حالا از دوستانی که نوزاد دارن می خواستم بپرسم که برای بچه مون خریدای ضروری اش رو وقتی اومدیم دالاس انجام بدیم یا اینکه همه چی رو از ایران بخریم و با خودموون بیاریم؟ کدوم یکی؟ کالسکه؟ کریر؟ لباس؟ پستونک؟ و .......

لباس قطعا بیار . اینجا همش سرهمی , به ندرت شلوار یا پیراهن تک خوب پیدا میکنی. اینجا کالسکه کارسیت و.... به راحتی پیدا میشه هم نو هم کار کرده. اگر دارید و جا دارید بهتر بیارید به جای اینکه بخرید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - رضا امیر - 2014-07-21

(2014-07-21 ساعت 05:29)amaka747 نوشته:  با سلام دوستان عزیز من یه راهنمایی می خواستم ما الان در دالاس خونه گرفتیم می خواستم بدونم واسه گرفتن اینترنت چه شرکتی بهتر و مقرون به صرفه هس ممنون می شم راهنمایی کنید

می تونید تو بخش موبایل بهتر مطلب پیدا کنید. ولی من تایم وارنر گرفتم خوبه ارزون هم هست . البته به محل زندگی بستگی دارد که چه سرویسی چه شرکتی میتواند ارائه دهد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hoda2012 - 2014-07-22

(2014-07-21 ساعت 22:43)رضا امیر نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 15:05)alborz2012 نوشته:  یه سوال مهم دیگه:

لباس قطعا بیار . اینجا همش سرهمی , به ندرت شلوار یا پیراهن تک خوب پیدا میکنی. اینجا کالسکه کارسیت و.... به راحتی پیدا میشه هم نو هم کار کرده. اگر دارید و جا دارید بهتر بیارید به جای اینکه بخرید.

اگه بخواین کالسکه و کریر رو بیارین ، چون بچه ندارین کلی باید پول اضافه بار بدین
اینجا میتونین با قیمتهای مثل ایران و شاید هم ارزونتر پیدا کنین، فقط اگه خواستین از فروشگاهی مثل BabiesRUS خرید کنین ، قبلش بگردین کوپن تخفیفش رو پیدا کنین که خیلی ارزونتر میشه خرید کرد بعدش وقتی چیزی رو انتخاب کردین ، درجا نخرین ، برین توی وب سایت همون شرکت و قیمتش رو با اونجا مقایسه کنین ، اگه قیمت وب سایت کمتر بود بهشون بگین که با این قیمت میخواین (البته مطمئن نیستم ، اگه تو وب سایت شرکت های دیگه هم ، همون جنس رو با قیمت پائینتر پیدا کردین فکر کنم به همون قیمت بدن)
یه گزینه ای دارن به نام Price Mach که قیمتها رو درست میکنن
ولی لباس رو تا میتونین بیارین چون هم تو ایران ارزونتره ، هم اینجا تنوع لباس های ایران رو نداره و اینکه لباسهایی که میارین واسه فصلی که قراره اینجا باشین مناسب باشه ، چون بچه زودتر از اونکه فکرش رو بکنین رشد میکنه
موفق باشین

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - hoda2012 - 2014-07-22

(2014-07-21 ساعت 21:08)andishe نوشته:  درود بر دوستان دالاس نشین ....
من تازه رسیدم دالاس، برا گرفتن SSN نیاز به آدرس دارم ... اگر کسی میتونه آدرسشو بده ممنون میشم ....Smile
لطفا پیام بذارید ....

یه آدرس واستون میذارم ولی نمی دونم به شما نزدیک هست یا نه
Address: 10824 N.CENTRAL EXPWY
DALLAS, TX 75231
Phone: 1-800-772-1213
TTY: 1-800-325-0778
Hours:
Monday 9:00 AM - 3:00 PM
Tuesday 9:00 AM - 3:00 PM
Wednesday 9:00 AM - 12:00 PM
Thursday 9:00 AM - 3:00 PM
Friday 9:00 AM - 3:00 PM
Saturday Closed
Sunday Closed
البته واسه پیدا کردن نزدیکترین محل به شما میتونین زیپ کد محل اقامتتون رو به این وب سایت بدین ، نزدیکترین دفتر رو به شما معرفی میکنه:
Social Security Office Locator
موفق باشین

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - andishe - 2014-07-22

(2014-07-22 ساعت 03:22)hoda2012 نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 21:08)andishe نوشته:  درود بر دوستان دالاس نشین ....
لطفا پیام بذارید ....

یه آدرس واستون میذارم ولی نمی دونم به شما نزدیک هست یا نه
Address: 10824 N.CENTRAL EXPWY
DALLAS, TX 75231
Phone: 1-800-772-1213
TTY: 1-800-325-0778
Hours:
Monday 9:00 AM - 3:00 PM
Tuesday 9:00 AM - 3:00 PM
Wednesday 9:00 AM - 12:00 PM
Thursday 9:00 AM - 3:00 PM
Friday 9:00 AM - 3:00 PM
Saturday Closed
Sunday Closed
البته واسه پیدا کردن نزدیکترین محل به شما میتونین زیپ کد محل اقامتتون رو به این وب سایت بدین ، نزدیکترین دفتر رو به شما معرفی میکنه:
Social Security Office Locator
موفق باشین

ممنون از لطفتون ... البته منظور من آدرس شخصی بود برای پست شدن و دریافت SSN ..../..

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - jojo_hami - 2014-07-23

سلام
واسه یه خونه کوچیک واسه دو نفر، تو یه محله متوسط از دالاس ، ماهی چند دلار باید پرداخت کرد؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Azi beh - 2014-07-23

سلام به دوستان دالاسی
چند سوال داشتم: ۱- اگر بخواهیم از ایالت دیگری به دالاس بیایم تا چند وقت می تونیم با درایور لایسنسمون رانندگی کنیم ۲- میشه مدارس ابتدایی خوب پلینو رو معرفی کنین ۳- اگر زمانی که می اییم فقط سه ماه به اتمام مدارس مونده باشه باز هم ثبت نام میکنند چون بچه من امسال میره پری اسکول و ۴ ساله هست
در ضمن از مهدیس عزیز و دیگر دوستان و پیشکسوتان بابت راهنمایی هاشون واقعا ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - رضا امیر - 2014-07-23

(2014-07-23 ساعت 08:49)Azi beh نوشته:  سلام به دوستان دالاسی
چند سوال داشتم: ۱- اگر بخواهیم از ایالت دیگری به دالاس بیایم تا چند وقت می تونیم با درایور لایسنسمون رانندگی کنیم ۲- میشه مدارس ابتدایی خوب پلینو رو معرفی کنین ۳- اگر زمانی که می اییم فقط سه ماه به اتمام مدارس مونده باشه باز هم ثبت نام میکنند چون بچه من امسال میره پری اسکول و ۴ ساله هست
در ضمن از مهدیس عزیز و دیگر دوستان و پیشکسوتان بابت راهنمایی هاشون واقعا ممنون

سئوال اولت را دقیقا نمی دونم ولی فکر کنم 3 ماه بود اگه اشتباه نکرده باشم توی وب سایتش دقیقا ذکر کرده. همه مدارس پلینو خوبند. بستگی به محل خونه داره. اگر خونه نزدیک مدرسه باشه به اصطلاح مدرسه بهش اساین شده بدون توجه به زمان باید ثبت نام کنند. نگران ثبت نام نباشید