مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 06:35)رضا امیر نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 01:30)rabbit نوشته:  دوستان گرامی مقیم دالاس، سلام
یه زحمت دارم براتون! نون سنگک درسته از دالاس به صورت بسته بندی توی نایلون وکیوم شده، به آستین میاد ولی بنده بهش دسترسی ندارم. لطفا در صورت امکان، اسم نونوایی و آدرسش رو برام تو پیغام خصوصی بذارید.
قبلا از لطف دوستان سپاسگذارم

موفق باشید

من پلینو هستم. نون سنگگ را میتونی از مغازه/رستوران شاندیز یا شهرزاد بگیری . شاندیز - coit -parker پشت مک دونالد
شهرزاد - coit -arapaho پشت رادیو شاک.
ساعت 3-4 بعد از ظهر هم پخت دارند میتونی تازه از تنور بگیری نوش جانت

این بنده خدا ادرس کارخونه سنگکی رو خواستن ! فروشگاهش هر جا باشه که ایشون از استین نمیتونه بیاد بخره Smile
اون بسته بندیها اکثرا از کالیفرنیا میاد دوست عزیز

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-08-05

سلام دوستان دالاسی

من آدرس این collin college که که توش کلاس زبان برگزار میشه رو می خواستم. ما در منطقه 75093 هستیم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-08-06

(2014-08-05 ساعت 16:02)odiseh نوشته:  سلام دوستان دالاسی

من آدرس این collin college که که توش کلاس زبان برگزار میشه رو می خواستم. ما در منطقه 75093 هستیم

ما هم تو همین زیپ کد هستیم واین کالج کلاسهای نان کردیتش تو old shepard هستش و کلاسهای کردیتش تو spring creek هستش البته بهتون پیشنهاد میکنم کلاسهای نان کردیتش رو نرید واقعاااا بدرد نمیخوره من خودم یک ترم رفتم فردا آخرین جلسه کلاسمونه و پشیمون هستم از وقتی که هدر دادم چند تا از دوستامم همین تجربه من رو داشتن به من گفتن ولی گوش نکردم و رفتم حالا خودم فهمیدم که واقعا بیخوده کلاساش به نظرم کلاسهای کلیسا که مجانی هم هستن خیلی بهتر از این کالجه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-08-06

(2014-08-04 ساعت 13:51)mosaferusa نوشته:  سلام.کسی میدونه کلا چا تسهیلاتی به برندگان لاتاری تعلق میگیره؟
اوباما کر؟بیمه درمانی؟
آموزش زبان؟
ارزیابی مدارک دانشگاهی؟
رانندگی با ترجمه گواهینامه ایران تا مدتی محدود؟
مراکز کاریابی؟
...
در یک کلام هیچی
هیچ تسهیلاتی برای برنده لاتاری وجود نداره اما همه این مواردی که شما گفتید برای همه افراد مقیم آمریکا وجود داره و خودتون با سعی و تلاش میتونید بهشون دست پیدا کنید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-08-06

هیچ خبری نیست اینجا باید خودتون پیگیری و هزینه کنید وتمام کارها به عهده شماست

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - SNSH - 2014-08-08

سلام،ميشه در مورد خريدن برق اطلاعاتي بديد إز كجا بأيد گرفت و كدامشون مناسبتر هستند؟انگار همه إز هزينه هاي برق بالا صحبت مي كنند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-08-08

(2014-08-08 ساعت 07:39)SNSH نوشته:  سلام،ميشه در مورد خريدن برق اطلاعاتي بديد إز كجا بأيد گرفت و كدامشون مناسبتر هستند؟انگار همه إز هزينه هاي برق بالا صحبت مي كنند

ما برقمون رو از ambit energy گرفتیم همیشه پول برقمون کمتر از دوستانمون اومده در حالیکه شرایط مصرف برقمون تقریبا یکسانه

(2014-08-08 ساعت 08:30)golesang نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 07:39)SNSH نوشته:  سلام،ميشه در مورد خريدن برق اطلاعاتي بديد إز كجا بأيد گرفت و كدامشون مناسبتر هستند؟انگار همه إز هزينه هاي برق بالا صحبت مي كنند

ما برقمون رو از ambit energy گرفتیم همیشه پول برقمون کمتر از دوستانمون اومده در حالیکه شرایط مصرف برقمون تقریبا یکسانه

إز كجا ميشه مصرف ما چقدره چندتا تا پلان نشون ميده چجوري بأيد انتخاب كرد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-08-08

خب یک سوال غیر تکراری !
شما به این سایت زیر میری و زیپ کدت رو میزنی ببعد چند تا سوال جواب میدی منجمله میزان مصرف. اگر زیاد منزل نیستی میتونی 500 کیلووات رو انتخاب کنی و گرنه 1000 رو در نظر میگیری و متناسب با اون شرکتهایی رو بهت معرفی میکنه که با شرایط شما قیمتهاشون مناسب ترن. موقع انتخاب پلن 2 چیزو در نظر بگیرید یکی اینکه کدوم شرکت در محدوده مصرفی شما قیمت کمتر میده و یکی اون تب کناری که فکت شیت رو نمایان میکنه که کلکهاشون رو اونجا مینویسن ! باید دقت کنی به شرایط خاص و جریمه هاشون. معمولا هم هر چه مدت قرار داد کمتر باشه گرانتر هست.
کلا خرید برق در تکزاس پیچیده و گران و پر از دلال بازی و کلک هست و مثل اینترنت هر منطقه رو به یک دلال بزرگ دادن و دیگران اونجا سرویس حق ندارن بدن حتی دو طرف یک خیابان گاهی !

http://www.powertochoose.org/en-us

(2014-08-08 ساعت 11:26)soheilbadami نوشته:  

خب یک سوال غیر تکراری !
شما به این سایت زیر میری و زیپ کدت رو میزنی ببعد چند تا سوال جواب میدی منجمله میزان مصرف. اگر زیاد منزل نیستی میتونی 500 کیلووات رو انتخاب کنی و گرنه 1000 رو در نظر میگیری و متناسب با اون شرکتهایی رو بهت معرفی میکنه که با شرایط شما قیمتهاشون مناسب ترن. موقع انتخاب پلن 2 چیزو در نظر بگیرید یکی اینکه کدوم شرکت در محدوده مصرفی شما قیمت کمتر میده و یکی اون تب کناری که فکت شیت رو نمایان میکنه که کلکهاشون رو اونجا مینویسن ! باید دقت کنی به شرایط خاص و جریمه هاشون. معمولا هم هر چه مدت قرار داد کمتر باشه گرانتر هست.
کلا خرید برق در تکزاس پیچیده و گران و پر از دلال بازی و کلک هست و مثل اینترنت هر منطقه رو به یک دلال بزرگ دادن و دیگران اونجا سرویس حق ندارن بدن حتی دو طرف یک خیابان گاهی !

http://www.powertochoose.org/en-us

اختلاف قيمت ها زياده بين شركتهاي مختلف،خيلي إز فكت شيت سر در نياوردم، ارزونترينشون رو انتخاب كنم مربوط به شركت أيفني نيتي؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-08-09

(2014-08-08 ساعت 20:53)SNSH نوشته:  [quote='soheilbadami' pid='532016' dateline='1407480970']
[quote='SNSH' pid='531931' dateline='1407467365']
اختلاف قيمت ها زياده بين شركتهاي مختلف،خيلي إز فكت شيت سر در نياوردم، ارزونترينشون رو انتخاب كنم مربوط به شركت أيفني نيتي؟
زیپ کدتون رو خواستید بگذارید بتونم راهنمایی میکنم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - SNSH - 2014-08-09

(2014-08-09 ساعت 11:06)soheilbadami نوشته:  [quote='SNSH' pid='532281' dateline='1407515013']
[quote='soheilbadami' pid='532016' dateline='1407480970']
[quote='SNSH' pid='531931' dateline='1407467365']
زیپ کدتون رو خواستید بگذارید بتونم راهنمایی میکنم.
75287 و يا ٧٥٠٩٣

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - reza.aa - 2014-08-09

سلام من از بیست متری شاخ آب پارس (خلیج فارس) به همه ایرانی ها عزیز

من مجردم و خیلی روی مسئله خانه تحقیق کردم به نظر من یکی از روش هایی که میشه هزینه های شروع زندگی در امریکا با استفاده ازش کم کرد اجاره خونه هست.
به این صورت که چند نفر با هم یه خونه رو اجاره کنند ،برای مسال یه خونه در جای خوب و امکانات متوسط مناسب برای یک خانواده سه نفره هست نزدیک هزار دلار هزینه داره ،اما همین خونه میتونه برای چهار نفر پسر یا دختر مجرد کافی باشه دوستانی که دانشجو بودن درک میکنن بیشتر از حرفا تویه اتاق بیست متری زندگی کردیم و درس خوندیم
دوستانی که دالاس زندگی میکنن نظرشون بگن

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mattin - 2014-08-10

با سلام و احترام
یک سئوال از دالاس نشینان عزیز
سئوالی داشتم مبنی بر اینکه من یک مقدار یورو در ایران دارم به نظر دوستان بهتر است که این مقدار یورو در ایران تبدیل به دلار کنم
و یا اینکه در آمریکا تبدیل بشه بهتره ؟
ارادتمند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - farzadsj2 - 2014-08-10

درود به همه دوستان خوب مهاجرسرا
یه کمک خیلی خیلی فوری میخوام
متاسفانه ویزا تمام برنامه های مارو بهم ریخت و مجبوریم تا 10 روز دیگه امریکا باشیم و مقصد دالاس هستش
کسی رو هم در امریکا نداریم
میخواستم در مورد سکونت مشورت بگیرم و اینکه از اینترنت بتونم یک سوئیت مناسب 3 نفر اجاره کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید