مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - saeedshafiee - 2014-08-23

همشهری های آینده
بنده و همسرم امیدوار هستیم تا چند هفته آینده به دالاس نقل مکان کنیم.
در ابتدا از دوستان ساکن دالاس ممنون میشوم که یک محل اسکان موقت را در منطقه پلینو به ما معرفی کنند.
که دارای دسترسی های مناسب به مراکز خرید ، اداری و حمل و نقل باشد.
با تشکر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-08-24

سلام دوستان
ما امروز رفتیم به ikea که توی فریسکو هست و یه کم خرید کردیم ....... قیمتای خوبی داره اگه می تونید یه سر به اونجا زنید بعضی چیزا هم انگار حراج بود

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-08-24

(2014-08-23 ساعت 20:38)odiseh نوشته:  دوستان برای اینترنت شرکت تایم وارنر رو به ما پیشنهاد دادن..... نظرتون چیه؟ گزینه بهتری هم هست یا همین خوبه؟ ترجیها قیمتش مناسب باشه
باتشکر

ما هم تایم وارنر داریم بد نیست دوستانمون هم همه تایم وارنر دارن

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - peymanmohajer - 2014-08-24

دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ali039 - 2014-08-24

(2014-08-24 ساعت 06:46)golesang نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 20:38)odiseh نوشته:  دوستان برای اینترنت شرکت تایم وارنر رو به ما پیشنهاد دادن..... نظرتون چیه؟ گزینه بهتری هم هست یا همین خوبه؟ ترجیها قیمتش مناسب باشه
باتشکر

ما هم تایم وارنر داریم بد نیست دوستانمون هم همه تایم وارنر دارن
بستگی به مجتمع محل زندگیتان داره باید از آفیس سوال کنید، در دالاس اغلب تایم وارنر استفاده می کنند و خوبه.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ali039 - 2014-08-24

(2014-08-24 ساعت 09:26)peymanmohajer نوشته:  دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی امریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - peymanmohajer - 2014-08-24

(2014-08-24 ساعت 13:40)ali039 نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 09:26)peymanmohajer نوشته:  دوستان مطلع: خط موبايل لايكا با مكالمه و تكست نامحدود قيمتش 23 دلار در ماهه. اولا تو دالاس آنتن ميده؟ ثانيا چرا انقدر ارزونه؟ مشكل يا محدوديت خاصي داره؟

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی آمریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.

تصويب شد. مي خرم به سلامتي همه لايكا بازا. تا جايي كه حافظم ياري ميكنه يامي لايكا رو تو مهاجرسرا معروف كرد.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Azi beh - 2014-08-24

سلام دوستان
مي خواستم بدونم كسي تجربه فريت كردن بار از ايالتي ديگر به دالاس رو داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ali039 - 2014-08-25

(2014-08-24 ساعت 13:59)peymanmohajer نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 13:40)ali039 نوشته:  

من دو تا خط لایکا دارم و استفاده می کنم. لایکا از آنتن تی موبایل استفاده می کنه و هیچ مشکلی نداره. ارزونیش را نمی دونم شاید بخاطر اینه که اسمش توی آمریکا زیاد معروف نیست. و اینکه متعلق به یک شرکت اروپاییه.

تصويب شد. مي خرم به سلامتي همه لايكا بازا. تا جايي كه حافظم ياري ميكنه يامي لايكا رو تو مهاجرسرا معروف كرد.
حالا که قرار شد لایکا خریداری کنید بهترین راه خرید سیم کار از طریق سایت خودشه. و میتونید تا سه تاسیم کارت با سه تا شماره مختلف و مجانی از طریق پست دریافت کنید و بعدش هم از طریق سایت فعالش کنید. سیم کارتها در ابعاد مختلفه ارائه میشه و شما میتونید استاندارد ، اندازه کوچک برای آیفون 5 یا متوسط برای 4 اس درخواست کنید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-08-25

باتشکر

شرکت at&t رو پیشنهاد میکنم.۴ساله باهاش اینترنت دارم.خیلی راضیم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rainyboy - 2014-08-25

(2014-08-14 ساعت 19:48)afc30 نوشته:  سلام
من مقصدم تگزاس هست احتمالا یا سن انتونیو یا دالاس
دختر تنها هستم
اگر کسی از خانمها تمایل دارن میتونیم با هم همخونه شیم
اگه کسی خواست پی ام بده

شما کی میخواین بیاین ؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2014-08-25

با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
راستی کیا میان کنسرت 30 اگوست اگه کسی هست فرصت خوبیه که دوستان با هم اشنا بشن

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-08-25

(2014-08-25 ساعت 03:34)sib 24 نوشته:  
باتشکر

شرکت at&t رو پیشنهاد میکنم.۴ساله باهاش اینترنت دارم.خیلی راضیم.

می‌شه لطفا بگین که هزینهٔ ماهانه توی قراردادتون چقدر هست و چند mega bit per second هست؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rainyboy - 2014-08-26

(2014-08-25 ساعت 19:13)yalda91 نوشته:  با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
راستی کیا میان کنسرت 30 اگوست اگه کسی هست فرصت خوبیه که دوستان با هم اشنا بشن

بلیط کنسرت رو از کجا میشه خرید؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2014-08-26

دوستان برای خرید اگر پلانو هستید به فروشگاه شهرزاد ادرس اراپاهو و کوییت سر بزنید و اگر تاپیکی ساخته بشه که همه ایرانیان عزیز که در کنسرت حضور پیدا میکنند همزمان گردهمایی شهروندان ایرانی دالاس و حومه ترتیب داده شود.