مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdii - 2014-08-26

(2014-08-25 ساعت 19:13)yalda91 نوشته:  با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
راستی کیا میان کنسرت 30 اگوست اگه کسی هست فرصت خوبیه که دوستان با هم اشنا بشن
با سلام
ممنون میشوم اطلاعات بیشتری در مورد نوع فعالیت و شرایط کار توضیح بدهید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ali039 - 2014-08-26

(2014-08-26 ساعت 11:58)mahdii نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:13)yalda91 نوشته:  با سلام به همه دوستان ما به یک بازار یاب برای فروش احتیاج داریم در صورت تمایل پیغام بدید شرایط رو بگم .اینو بگم که نیاز به حضور شخص در افیس نیست ، به همراه دیله خوب
موفق باشید
با سلام
کنسرت روز 30 آگوست نیست ، روز یکشنبه 31 آگوست هست.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2014-08-26

(2014-08-26 ساعت 16:00)ali039 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 11:58)mahdii نوشته:  
موفق باشید
با سلام
کنسرت روز 30 آگوست نیست ، روز یکشنبه 31 آگوست هست.

با عرض پوزش ، کنسرت 31 اگوست هست اشتباه لوپی بود معذرت

بازاریاب جهت فروش ماشین هست .ولی برای اطلاعات بیشتر لطفا پیغام بدید
هم به صورت نقدی و هم پی منتی ماشین می فروشن.پورسانت درصدی از پول نقد هست

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-08-27

(2014-08-25 ساعت 21:21)odiseh نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 03:34)sib 24 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 20:38)odiseh نوشته:  دوستان برای اینترنت شرکت تایم وارنر رو به ما پیشنهاد دادن..... نظرتون چیه؟ گزینه بهتری هم هست یا همین خوبه؟ ترجیها قیمتش مناسب باشه
باتشکر

شرکت at&t رو پیشنهاد میکنم.۴ساله باهاش اینترنت دارم.خیلی راضیم.

می‌شه لطفا بگین که هزینهٔ ماهانه توی قراردادتون چقدر هست و چند mega bit per second هست؟

سرعتم ۱۳ مگاپیکسل.من چون از قبل اینترنت داشتم ۲۸ دلار میدم ولی الان میدونم ۵۰ دلار هست پلنی که من دارم.ولی تبلیغاتش رو نگاه کنید همه جور قیمت داره.چند وقت یکبار پلن ۱۴ دلار و ۹۹ سنت برای یکسال میده من داشتم راضی بودم.باهاشون تماس بگیرید سوال کنید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - yalda91 - 2014-08-27

(2014-08-26 ساعت 01:02)rainyboy نوشته:  
موفق باشید

بلیط کنسرت رو از کجا میشه خرید؟
شهرزاد سوپر مارکت داره

(2014-08-26 ساعت 01:09)Plano نوشته:  دوستان برای خرید اگر پلانو هستید به فروشگاه شهرزاد ادرس اراپاهو و کوییت سر بزنید و اگر تاپیکی ساخته بشه که همه ایرانیان عزیز که در کنسرت حضور پیدا میکنند همزمان گردهمایی شهروندان ایرانی دالاس و حومه ترتیب داده شود.

وای چقدر عالی میشه اینجا بیاید اعلام کنید کیا میان دیگه
من وهمسرم هستیم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - ریحانا - 2014-08-28

سلام دوستان من 11 ساله در بانک کار میکنم زبانم درحد محاوره بدنیست برای تلری بانک راهنمایی کنید کجاها اپلای کنم و درایران تا وقتی که بخواهم بیایم (یکسال دیگر) بهتره درجهت این موضوع بغیر از تقویت زبان چه حرکتی کنم ؟ کلاس خاصی و غیره پیشنهاد می کنید؟ لطفا دوستانی که در دالاس هستند و مطلعند راهنمایی کنند ممنون

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2014-08-28

سلام به شما تبریک می گم و به علاوه زبان به شما توصیه میکنم که مقررات و رویه های مالی و بانکی آمریکا رو مطالعه کنید و مورد سوم که موثر ترین عامل استخدام شما در اینجا است اینه که به مدت حداقل یک سال اینجا فعالیت کنید تا روابط شغلی پیدا کنید اینجا روابط کاری و حرفه ای بسیار موثر هستند. پیروز و سلامت باشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-08-28

دوستان سلام، ما حدود 45 روز یا کمتر از طریق ویزای خاص مهاجرت عازم شهر دالاس هستیم ، مشکلی که من بهش برخوردم اینه که من نمیتونم دیپلم دبیرستانم رو ترجمه کنم چون ما ایران نیستیم و حدود 5 سال است که افغانستان هستیم ولی دیپلم دبیرستان رو از ایران دارم و احتمالا ترجمه اون در دالاس برای ادامه تحصیلم لازم میشه. دوستان آیا راهی است که خدمات ترجمه خاصی در خود آمریکا برای این جور موارد باشه؟ حتما ترجمه باید مهر وزارت خارجه رو داشته باشه یا یک ترجمه عادی با مهر و امضای دالترجمه اینجا در کابل کافی است؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2014-08-28

بله برای هر مرکزی که بخواهی اقدام کنی ترجمه معتبر لازم است.
و در صورتی که شخصی در ایران میشناسی پست کن برایتان ترجمه کند و راه آخر اینکه در دالاس بسیاری از مراکز ایرانی معتبر کلیه مراحل ترجمه و مهر ها را برایتان انجام میدهند و از نظر قیمت یک مقدار گرانتر خواهد بود .
پیروز و سالم باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-08-28

(2014-08-28 ساعت 18:10)Plano نوشته:  بله برای هر مرکزی که بخواهی اقدام کنی ترجمه معتبر لازم است.
و در صورتی که شخصی در ایران میشناسی پست کن برایتان ترجمه کند و راه آخر اینکه در دالاس بسیاری از مراکز ایرانی معتبر کلیه مراحل ترجمه و مهر ها را برایتان انجام میدهند و از نظر قیمت یک مقدار گرانتر خواهد بود .
پیروز و سالم باشید

تشکر دوست عزیز واقعاً اطلاعات خوبی بود میشه بفرمایید تقریباً و حدودی ترجمه دیپلم دبیرستانم در دالاس چند در میاد؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - afc30 - 2014-08-29

(2014-08-25 ساعت 13:06)rainyboy نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 19:48)afc30 نوشته:  سلام
من مقصدم تگزاس هست احتمالا یا سن انتونیو یا دالاس
دختر تنها هستم
اگر کسی از خانمها تمایل دارن میتونیم با هم همخونه شیم
اگه کسی خواست پی ام بده

شما کی میخواین بیاین ؟
تا 2-3 ماه دیگه هنوز بلیط نگرفتم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - meeelaaad - 2014-08-31

سلام دوستان مقیم دالاس. من به اتفاق همسرم 2 هفته دیگه راهی دالاسیم. میدونم که سرتون خیلی شلوغ هستش اما از اونجایی که لطفتون همیشه شامل حال ما تازه مهاجرا بوده میخواستم خواهش کنم که اگه بشه شماره تلفنتون رو داشته باشم که اگه سوالی داشتم مزاحمتون بشم . خیلی خیلی ممنون میشم اگه این لطف رو بکنین به ما که ترس از تنهایی اونجا بدجوری داره بهمون استرس داره وارد می کنه

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2014-08-31

سلام ترس شما کاملا به جاست و منطقیه مسلما همه اینجا سرشون شلوغه و مشغله های اینجا مخصوصا توی ماههای اول اینقدر زیاده که تازه متوجه میشوید که استرس ها و مسائل قبل از سفرتان چیز زیادی نبوده است.
توصیه میشود زبان و دایره لغت های خود را گسترش دهید به مسائل اینجا زیاد فکر نکنید ایجاد خلل در برنامه ریزی سفرتان خواهد کرد.
خود را برای سه ماه بهت زدگی و منگی در اینجا آماده کنید و دنبال دوست از ایران نگردید ایرانیهای دالاس و مخصوصاً پلینو بسیار خونگرم و مهربان هستند با همه گرفتاری به شما کمک خواهند کرد کافیست به فروشگاه های اینجا سری بزنی و فارسی صحبت کنی و از ظاهر ایرانی ها که اراسته ترین مردم اینجا هستند آنها را پیدا خواهی کرد.
مشکل ایرانیها در بدو ورود به همراه داشتن حداقل مخارج شش ماه است که میانگین بیست تا سی هزار دلار تخمین زده میشود. که خرید وسایل مورد نیاز اولیه و اتومبیل ارزان قیمت در آن نهفته است. مشکل دوم توانایی اجاره منزل است که به دلیل زمان بر بودن تحویل گرین کارت و سوشیال بسیار محال است که افراد راه حل های مختلف دارند برخی به منزل اقوام و بعضی به متل های ارزان قیمت میروند که هزینه ماهانه آن از اجاره منزل ممکن است ارزانتر شود. پس نگران نباش.
سه اصل مهم موفقیت در این کشور اعتماد به نفس و توکل به خدا و از رو نرفتن میباشد. پیروز و سالم باشید.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - moqadam - 2014-09-01

(2014-08-31 ساعت 03:40)Plano نوشته:  سلام ترس شما کاملا به جاست و منطقیه مسلما همه اینجا سرشون شلوغه و مشغله های اینجا مخصوصا توی ماههای اول اینقدر زیاده که تازه متوجه میشوید که استرس ها و مسائل قبل از سفرتان چیز زیادی نبوده است.
توصیه میشود زبان و دایره لغت های خود را گسترش دهید به مسائل اینجا زیاد فکر نکنید ایجاد خلل در برنامه ریزی سفرتان خواهد کرد.
خود را برای سه ماه بهت زدگی و منگی در اینجا آماده کنید و دنبال دوست از ایران نگردید ایرانیهای دالاس و مخصوصاً پلینو بسیار خونگرم و مهربان هستند با همه گرفتاری به شما کمک خواهند کرد کافیست به فروشگاه های اینجا سری بزنی و فارسی صحبت کنی و از ظاهر ایرانی ها که اراسته ترین مردم اینجا هستند آنها را پیدا خواهی کرد.
مشکل ایرانیها در بدو ورود به همراه داشتن حداقل مخارج شش ماه است که میانگین بیست تا سی هزار دلار تخمین زده میشود. که خرید وسایل مورد نیاز اولیه و اتومبیل ارزان قیمت در آن نهفته است. مشکل دوم توانایی اجاره منزل است که به دلیل زمان بر بودن تحویل گرین کارت و سوشیال بسیار محال است که افراد راه حل های مختلف دارند برخی به منزل اقوام و بعضی به متل های ارزان قیمت میروند که هزینه ماهانه آن از اجاره منزل ممکن است ارزانتر شود. پس نگران نباش.
سه اصل مهم موفقیت در این کشور اعتماد به نفس و توکل به خدا و از رو نرفتن میباشد. پیروز و سالم باشید.

دوست عزیز از این دلگرمی که دادی ممنونم
اما یک سوال
شما خرج شش ماه رو با خرید ماشین متوسط 20 تا 30 چوق نوشتی.
آیا این مبلغ برای یک زوج قانع هم صدق میکنه؟ یک کمی زیاد نگفتی؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdii - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 01:48)moqadam نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 03:40)Plano نوشته:  سلام ترس شما کاملا به جاست و منطقیه مسلما همه اینجا سرشون شلوغه و مشغله های اینجا مخصوصا توی ماههای اول اینقدر زیاده که تازه متوجه میشوید که استرس ها و مسائل قبل از سفرتان چیز زیادی نبوده است.

دوست عزیز از این دلگرمی که دادی ممنونم
اما یک سوال
شما خرج شش ماه رو با خرید ماشین متوسط 20 تا 30 چوق نوشتی.
آیا این مبلغ برای یک زوج قانع هم صدق میکنه؟ یک کمی زیاد نگفتی؟
با تشکر از راهنمایی دوستان با تجربه
من با توجه به سوالات زیاد از دوستانی که در آمریکا ( بجز شهرهای خیلی گرون ) زندگی میکنند و تحقیقات از طریق اینترنت فکر میکردم با 15 تا 20 هزارتا میشه 6 ماهه اول رو سپری کرد ؟؟