مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - jojo_hami - 2014-09-30

(2014-09-29 ساعت 22:30)mahdii نوشته:  rzjrh عزیز انجای که الان ما هستیم اجاره خونه یک خوابه 50 میلیون پیش با ماهی 700 هزار تومان هستش (آخه ما الان تهرانیم هنوز Big Grin )
شما جنوب پلانو و شمال شرقی دالاس هستید

اوووووووووه! چقدر گرووووون!Sad آقا زودتر بار و بندیلتو ببند برو دالاس!Tongue

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - battosai - 2014-09-30

(2014-09-30 ساعت 01:41)yalda91 نوشته:  
(2014-09-29 ساعت 22:41)alisarvareharchiabi نوشته:  اگر تنها بخوام زندگی کنم رو پای خودم میتونم در این شهر ؟

بله علی جان شما می تونی باشناختی که ازت دارم

درود به یلدا خانوم مرسی مرسی .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-10-01

Smileسلام بر مهاجرسراییان بزرگوار
و با سلام به عزیزانی که شاید قصد تشریف فرمایی به دالاس عزیز رو در سر می پرورانند.
اگر امکان دارد شما عزیزانی همراه و بزرگوار مهاجرسرا که در ایران عزیز حضور دارید اگر با وجود همه مشغله زندگی چنانچه لطف بفرمایند یک نمونه از آخرین آپدیت
" فرم درخواست صدور گذرنامه/پاسپورت " که هم در دفاتر پستی سراسر کشور و همچنین در کلیه دفاتر پلیس +10 موجود است را محبت کنند و بطور PDF و با کیفیت (قابل به چاپ ) آپلود نمایند مزید امتنان بسیار خواهد شد.

توجه : مد نظر فقط فرم یا فرمهای درخواست صدور گذرنامه ایران
برای ایرانیان داخل کشور است نه فرم برای مقیمان خارج.
Shy
سپاس.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Hastibanu - 2014-10-01

باسلام
بچه ها ما یک ماهی هست که اومدیم دالاس به لطف کمکی که بچه های فعال مهاجر سرا وبا استفاده از گنجینه اطلاعات اونها تونستیم در کمترین زمان ممکن خونه ، ماشبن و حساب بانکی مون رو بگیریم ما که اینجا اصلا احساس غربت و دلتنگی نمی کنیم تازه به لطف بچه ها بک نفر رو هم پیدا کردیم که برامون فال قهوه گرفت
خداییش هر چی که برای کار شوهرم گفت درست از آب در اومدBig Grin
حالا خارج از شوخی دوستان تازه وارد هر گونه کمکی از دستمون بر می اد در قالب پیام خصوصی بفرمایید تا دین خودمو به تازه واردین ادا کنم
گرچه خودم تازه وارد هستم ولی به شدت درکتون می کنم
سرافراز وپیروز باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-10-02

دیروز بعد از 6 روز سوشال ما هم رسید،ما فکر میکردیم که خیلی دیرتر از اینها سوشال به دستمون برسه. از حالا میتونم برای کار و حساب بانکی و گواهینامه رانندگی اقدام کنم! دوستان اگه لطف کنند در مورد کار یه پیام خصوصی بدند خیلی ممنون میشم!
در ضمن این روزها این ویروس ابولا در دالاس بدجوری خبر داغی شده خصوصا اینکه شنیدم دور و بر ماها چند تا مدرسه به خاطر این ویروس برای چند روز بسته شده!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-10-02

(2014-09-29 ساعت 22:41)alisarvareharchiabi نوشته:  اگر تنها بخوام زندگی کنم رو پای خودم میتونم در این شهر ؟

من اینجا خیلی ها را دیدم که تنها زندگی میکنند و مشکل خاصی هم ندارند، اگر با برنامه و حساب کتاب باشید میتونید راحت زندگی کنید ولی یادتون باشه که بسته به نوع ویزاتون برای چند ماه اول خرجت رو داشته باشی

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Plano - 2014-10-02

سلام متاسفانه بله نفر دوم هم الوده شده ولی تحت نظر پزشکی هستند ولی توصیه می شود که بهداشت مخصوصا در اماکن عمومی زعایت کنید و با امکانات صدعفونی که در همه جا موجود است مرتب دستان را صدعفونی نمایید. صمنا هنگام خروج از منزل از موادی که دور کننده حشرات است استفاده شود. زیرا اخیرا بیماری دیگری بچه های مدرسه ای را تهدید نموده است. توصیه دیگری که از رسانه ها در حال پخش است جلوگیری از تماس های غیر صروری دست و بدن با افراد ناشناس در منطقه مورد نظر یعنی دالاس شمالی است و حفظ خونسردی کامل چون پیش بینی شده در چند روز اینده به طور کلی بیماری تحت کنترل در خواهد امد زیرا پیش از این نیز بیماریهای بسیار خطرناکتر تحت مداوا و پیشگیری درامده است.

جهت یافتن شعل مناسب توصیه میشود در وب سایت فروشگاهها ی بزرگ مانند والمارت و تارگت و بست بای و ... که همگی در حال جدب نیرو هستند فرم مربوط به کار را تکمیل فرمایید. در گوگل به دنبال شرکت های کاریابی بگردید در هر محله ای وجود دارند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Mrng93 - 2014-10-03

دوستان من اگه خدا بخواد قراره بيام دالاس .. كلا توي آمريكا كسي رو ندارم ، دو تا سوال داشتم .

1: من كه اونجا كسي رو نميشناسم موقع پر كردن فرم آدرس كجا رو بايد بدم ؟ ميدونم تو فرودگاه ميشه ادرسو تغيير داد ولي آدرس هتلم نميشه داد آخه .. اين يه معضل شده برام ! اگه راه حلي داره ممنون ميشم بگيد اگه هم نه كه تو اين فكرم كه آدرس يكي از خود مهاجرسرايي هاي رو بدم و بعد كه بدستش رسيد ازش بگيرم. از اونايي كه قديمي تر و با تجربه ترن اونجا و يه خونه ثابت دارن خواهش ميكنم اين لطفو بكنن و يه مشكل بزرگ رو حل كنن (پيام خصوصي بديد) . من اگه كارام جور بشه ممكنه تا دو ماه ديگه اونجا باشم

2- من ٢١ سالمه و دنبال يه محله ي خوب و ارزون قيمتم و مهمتر از همه يه جا كه بتونم كارهايي از نوع كارگري رو انجام بدم . مثل كار تو رستوران يا فروشگاه يا هتل و از اين نوع كاراي نسبتا كم درامد . شما كدوم محله ها رو پيشنهاد ميكنين ؟ ماه هاي اول ماشين ندارم و شديدا به جاهايي كه وسايل حمل و نقل و اتوبوس يا مترو باشه نياز دارم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - شهلا 1346 - 2014-10-03

(2014-10-01 ساعت 11:05)maxsupermax نوشته:  Smileسلام بر مهاجرسراییان بزرگوار
و با سلام به عزیزانی که شاید قصد تشریف فرمایی به دالاس عزیز رو در سر می پرورانند.
اگر امکان دارد شما عزیزانی همراه و بزرگوار مهاجرسرا که در ایران عزیز حضور دارید اگر با وجود همه مشغله زندگی چنانچه لطف بفرمایند یک نمونه از آخرین آپدیت
" فرم درخواست صدور گذرنامه/پاسپورت " که هم در دفاتر پستی سراسر کشور و همچنین در کلیه دفاتر پلیس +10 موجود است را محبت کنند و بطور PDF و با کیفیت (قابل به چاپ ) آپلود نمایند مزید امتنان بسیار خواهد شد.

مد نظر فقط فرم یا فرمهای درخواست صدور گذرنامه در ایران برای ایرانیان داخل کشور است نه مقیمان خارج.
فرمها را تو سایت دفتز حفاظت ایران در واشنگتون میتونید دانلود کنید یا بخواهید براتون بست کنند .
daftar.org
Shy
سپاس.

(2014-10-01 ساعت 11:05)maxsupermax نوشته:  Smileسلام بر مهاجرسراییان بزرگوار

مد نظر فقط فرم یا فرمهای درخواست صدور گذرنامه در ایران برای ایرانیان داخل کشور است نه مقیمان خارج.
فرمها را تو سایت دفتز حفاظت ایران در واشنگتون میتونید دانلود کنید یا بخواهید براتون بست کنند .
daftar.org
Shy
سپاس.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-10-04

(2014-10-03 ساعت 08:46)Mrng93 نوشته:  دوستان من اگه خدا بخواد قراره بيام دالاس .. كلا توي آمريكا كسي رو ندارم ، دو تا سوال داشتم .

1: من كه اونجا كسي رو نميشناسم موقع پر كردن فرم آدرس كجا رو بايد بدم ؟ ميدونم تو فرودگاه ميشه ادرسو تغيير داد ولي آدرس هتلم نميشه داد آخه .. اين يه معضل شده برام ! اگه راه حلي داره ممنون ميشم بگيد اگه هم نه كه تو اين فكرم كه آدرس يكي از خود مهاجرسرايي هاي رو بدم و بعد كه بدستش رسيد ازش بگيرم. از اونايي كه قديمي تر و با تجربه ترن اونجا و يه خونه ثابت دارن خواهش ميكنم اين لطفو بكنن و يه مشكل بزرگ رو حل كنن (پيام خصوصي بديد) . من اگه كارام جور بشه ممكنه تا دو ماه ديگه اونجا باشم

2- من ٢١ سالمه و دنبال يه محله ي خوب و ارزون قيمتم و مهمتر از همه يه جا كه بتونم كارهايي از نوع كارگري رو انجام بدم . مثل كار تو رستوران يا فروشگاه يا هتل و از اين نوع كاراي نسبتا كم درامد . شما كدوم محله ها رو پيشنهاد ميكنين ؟ ماه هاي اول ماشين ندارم و شديدا به جاهايي كه وسايل حمل و نقل و اتوبوس يا مترو باشه نياز دارم

سلام دوست عزیز
راجع به کار صحبت کرده بودین گفتم بهتون بگم که Tom thumb اگهی زده بود که نیرو می گیره.....

اگه مایل بودین بررسی کنین

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-10-05

من دنبال کار میگردم تا حالا نتونستم کار خوب پیدا کنم نیاز به راهنمایی دوستان دالاس نشین با تجربه دارم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-10-07

(2014-10-05 ساعت 05:33)amaka747 نوشته:  من دنبال کار میگردم تا حالا نتونستم کار خوب پیدا کنم نیاز به راهنمایی دوستان دالاس نشین با تجربه دارم

واقعاً هم که پیدا کردن کار اینجا نمیتونه آسون باشه!! مثلاً من دیروز نشستم برای کارهای ساده ای که در والمارت انجام میدند (مثل استور اسوسیت، کارت پوشر، دفندر) اپلای کردم! اپلای کردن و فرم پر کردن هم به این سادگیها نیست مثلا برای همین والمارت حدود 4 ساعت وقت تلف کردم و کلی فرم پر کردم و امتحان آنلاین گرفتن و درست دو دقیقه بعد از اتمام تمام فرمها و امتحان انلاین بهم ایمیل میاد که شما قبول نشدید!

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-10-07

(2014-10-05 ساعت 05:33)amaka747 نوشته:  من دنبال کار میگردم تا حالا نتونستم کار خوب پیدا کنم نیاز به راهنمایی دوستان دالاس نشین با تجربه دارم

دوست عزیز وبسایت craiglistdallas.com رو هر روز چک کن.همینطور وبسایت indeed.com
یک موضوع دیگه شاید بدرد دوستان دیگه هم بخوره این هست که شما برو کالجی که در نزدیکیتون هست اگه طرف arlington یا forth worth هستی tarrant county college برو ببین دفتر carrierکجاست ،نزدیکترین دیواری که به دفترشون نزدیک هست تمام جاهای که استخدام میکنند اونجا پست گذاشتند.یه مسئله دیگه دوستانی که منطقه DFW هستند usps اداره پست استخدام داره میکنه کلی هم پرسنل میخواد.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-10-07

دوست عزیز شما چجور کاری میخواهید ؟ کارهای معمولی و ساده یا کار تخصصی تو رشته خودتون ؟

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Mrng93 - 2014-10-07

(2014-10-03 ساعت 08:46)Mrng93 نوشته:  دوستان من اگه خدا بخواد قراره بيام دالاس .. كلا توي آمريكا كسي رو ندارم ، دو تا سوال داشتم .

پستاي صفحه هاي قبلو كه ميخوندم فكر ميكردم دالاسي ها با بقيه فرق دارن و همه جوره كمك و حمايت ميكنن... يعني واقعا يه نفر نميتونه اين لطف رو كنه ؟ Sad جدا از مشكل تنها اومدن تو ٢٠ سالگي و سخت كار پيدا كردن و ... اين مشكلو هم خودم بايد يه فكري براش كنم ؟ اگه راه حلي كسي ميدونه خوشحال ميشم