مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-10-08

در مورد استودیو 6 هم دوستان به شعبه ای که آدرسشو میزارم برید تو بهترین منطقه پلینو قرار داره ایستگاه اتوبوس دقیقا جلوی هتله و با همون اتوبوس میتونید به اداره سوشیال برید فقط دوستان اگه به این شعبه اومدید به من خبر بدید تا آدرس اداره سوشیالی رو بهتون بگم که با اتوبوس میتونید برید چون اگر تو سایت اداره سوشیال برید و اون منطقه رو بزنید بهتون آدرس دفتر مک کینی رو میده که خیلی دوره و باید با تاکسی برید
studio6 : 4704 West Plano Parkway
Plano, TX 75093

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - وردآورد - 2014-10-08

(2014-10-07 ساعت 17:51)Plano نوشته:  در مورد هتل ، سان سوییت هم مد نظر داشته باشید که هم قیمتی پایین تر داره و هم شعب زیادی دارد ولی از نظر کیفیت خیلی تفاوتی ندارند. توصیه بسیار مهم به عزیزانم که فرزند کوچک دارند هتل و اداراتی که برای مراجعه انتخاب مینمایید حدالامکان نزدیک ایستگاه های اتوبوس و مترو باشند. و نکات بهداشتی رو برای اونها اهمیت بدهید و بلافاصله بعد از ورود و دریافت سوشیال کارت و گرین کارت به سایت texas benefit مراجعه فرمایید و فرم استفاده از مزایای بیمه برای کودکان زیر هجده سال رو پر کنید که این پروسه ممکن است سه هفته طول بکشد و در اغلب ایرانیان تازه وارد چون درآمد اولیه زیر حداقل درامد برآورد میشود دولت برای فرزندان شما کارتهای بیمه رایگان ارسال میکند که بلافاصله پس از دریافت تحت نظر پزشک خانواده کلیه خدمات درمانی و دارویی و رادیولوژی و آزمایشات مختلف و حتی خدمات دندانپزشکی قرار خواهند گرفت و کلیه این خدمات به صورت رایگان میباشد. و در غیر این صورت حداقل ویزیت پزشکی برای هر نفر از هفتاد دلار قابل پرداخت است و هزینه های گزاف پزشکی در انتظار خواهد بود . توصیه آخر اینکه در این منطقه به دلیل وجود طبیعت سبز و شرجی حشرات و پشه هایی زندگی میکنند که در صورت گزش موجب ناخرسندی عزیزان خواهد بود از این رو اسپری ضد حشره که در تمام فروشگاه ها موجود است تهیه نمایید و در صورت نیاز کافیست روزی یک بار به پوست یا البسه کودک اسپری کنید . و نکته آخر اینکه هنگام خرید حتماً از فروشنده روش استفاده سوال شود.

مرسی دوست عزیز از توضیحات مفیدتون فقط اگه لطف کنین و انگلیسی سان سوییت رو هم بزنین ممنون میشم چون وقتی من میزنم هم sun suites هست و هم San suits.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - jnouri - 2014-10-08

سلام دوستانی که 29 نوامبر عازم دالاس هستند و دوست دارند همسفر بشیم پیام بدند .

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-10-08

Smile
سلام بر مهاجرسراییان فعال - Dallas Division

با سپاس مجدد از اطلاع رسانی های بی دریغ و بی بدیل همه همشهریان دالاسی و حومه درخواستی رو عرض می کنم.

در خواست می شود بانوان محترم این وبسایت که برای انجام امور تشخیصی ,چک آپ ماهانه و درمان امور مربوط به زنان به پزشک زنان ایرانی(چه عمومی یا متخصص - فارغ از جنسیت ) در هر نقطه از شمال دالاس -دالاس و حومه مراجعه کرده اند لطف نموده و مشخصات و اطلاعات این عزیزان را بعلاوه میزان رضایت مندیشان از نتایج حاصله با ما در میان بگذارند

سپاس

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-10-09

(2014-10-08 ساعت 19:59)maxsupermax نوشته:  Smile

با سپاس مجدد از اطلاع رسانی های بی دریغ و بی بدیل همه همشهریان دالاسی و حومه درخواستی رو عرض می کنم.

در خواست می شود بانوان محترم این وبسایت که برای انجام امور تشخیصی ,چک آپ ماهانه و درمان امور مربوط به زنان به پزشک زنان ایرانی(چه عمومی یا متخصص - فارغ از جنسیت ) در هر نقطه از شمال دالاس -دالاس و حومه مراجعه کرده اند لطف نموده و مشخصات و اطلاعات این عزیزان را بعلاوه میزان رضایت مندیشان از نتایج حاصله با ما در میان بگذارند

سپاس

سلام
سرکار خانم دکتر فریبا پژوهی - متخصص زنان و زایمان ( Fariba Pajoohi)
متعهد و مسئول و بسیار محترم و مودب
مطب ایشون در Richardson هستش

من به شخصه همیشه ازشون ممنونم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Danoosh - 2014-10-09

(2014-10-08 ساعت 11:48)وردآورد نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 17:51)Plano نوشته:  در مورد هتل ، سان سوییت هم مد نظر داشته باشید که هم قیمتی پایین تر داره و هم شعب زیادی دارد ولی از نظر کیفیت خیلی تفاوتی ندارند. توصیه بسیار مهم به عزیزانم که فرزند کوچک دارند هتل و اداراتی که برای مراجعه انتخاب مینمایید حدالامکان نزدیک ایستگاه های اتوبوس و مترو باشند. و نکات بهداشتی رو برای اونها اهمیت بدهید و بلافاصله بعد از ورود و دریافت سوشیال کارت و گرین کارت به سایت texas benefit مراجعه فرمایید و فرم استفاده از مزایای بیمه برای کودکان زیر هجده سال رو پر کنید که این پروسه ممکن است سه هفته طول بکشد و در اغلب ایرانیان تازه وارد چون درآمد اولیه زیر حداقل درامد برآورد میشود دولت برای فرزندان شما کارتهای بیمه رایگان ارسال میکند که بلافاصله پس از دریافت تحت نظر پزشک خانواده کلیه خدمات درمانی و دارویی و رادیولوژی و آزمایشات مختلف و حتی خدمات دندانپزشکی قرار خواهند گرفت و کلیه این خدمات به صورت رایگان میباشد. و در غیر این صورت حداقل ویزیت پزشکی برای هر نفر از هفتاد دلار قابل پرداخت است و هزینه های گزاف پزشکی در انتظار خواهد بود . توصیه آخر اینکه در این منطقه به دلیل وجود طبیعت سبز و شرجی حشرات و پشه هایی زندگی میکنند که در صورت گزش موجب ناخرسندی عزیزان خواهد بود از این رو اسپری ضد حشره که در تمام فروشگاه ها موجود است تهیه نمایید و در صورت نیاز کافیست روزی یک بار به پوست یا البسه کودک اسپری کنید . و نکته آخر اینکه هنگام خرید حتماً از فروشنده روش استفاده سوال شود.

مرسی دوست عزیز از توضیحات مفیدتون فقط اگه لطف کنین و انگلیسی سان سوییت رو هم بزنین ممنون میشم چون وقتی من میزنم هم sun suites هست و هم San suits.

سلام
عجیبه... اکر بنویسید sun suites دقیقن اولین لینک, آدرس همین سان سوییت هستش
اینم لینک سایت http://www.sunsuites.com/

موفق باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-10-10

ما امروز هم چند جایی برای کار رفتیم، البته ما دنبال کارهای ساده بودیم که نیازی به تجربه کاری در آمریکا و تحصیلات مربوطه اش نداشته باشه تقریبا دو جا رو پیدا کردیم و در هر دو جا ما تقریباً قبول شده بودیم حقوقشون هم ساعتی ده دلار بود اما همین که با جواب ما مبنی بر این که ماشین نداریم برمیخوردند همه چیزشون تغییر میکرد! به نظر من بریم برای همون گواهینامه و ماشین خریدن بعد از اون به فکر کار باشیم!! دوستان در مورد گرفتن گواهینامه و راههای میانبرش (شنیدم چند جا کلاس آموزشی داره و بعد از قبول شدن با مدرکش میتونی بری اداره دی ام وی و به ما پرمیت بدند) اگه اطلاعات خوبی دارید لطف کنید به اشتراک بزارید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-10-10

(2014-10-08 ساعت 19:59)maxsupermax نوشته:  Smile

سپاس

همونطور که دوست عزیزمون odiseh گفتن خانوم دکتر فریبا پژوهی بهترین دکتر زنان ایرانی هستند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-10-10

(2014-10-10 ساعت 02:26)rzjrh نوشته:  ما امروز هم چند جایی برای کار رفتیم، البته ما دنبال کارهای ساده بودیم که نیازی به تجربه کاری در آمریکا و تحصیلات مربوطه اش نداشته باشه تقریبا دو جا رو پیدا کردیم و در هر دو جا ما تقریباً قبول شده بودیم حقوقشون هم ساعتی ده دلار بود اما همین که با جواب ما مبنی بر این که ماشین نداریم برمیخوردند همه چیزشون تغییر میکرد! به نظر من بریم برای همون گواهینامه و ماشین خریدن بعد از اون به فکر کار باشیم!! دوستان در مورد گرفتن گواهینامه و راههای میانبرش (شنیدم چند جا کلاس آموزشی داره و بعد از قبول شدن با مدرکش میتونی بری اداره دی ام وی و به ما پرمیت بدند) اگه اطلاعات خوبی دارید لطف کنید به اشتراک بزارید

دوست عزیز شما میتونید امتحان آیین نامه رو آنلاین شرکت کنید و امتحان بدید بعدش یه پرمیت میگیرید که میتونید رانندگی کنید ولی در کنار یه شخصی که گواهینامه کامل داره تا زمانی که امتحان شهر رو بدید و گواهینامه کامل رو بگیرید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mehdi16 - 2014-10-10

(2014-10-09 ساعت 10:30)Danoosh نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 11:48)وردآورد نوشته:  

سلام
عجیبه... اکر بنویسید sun suites دقیقن اولین لینک, آدرس همین سان سوییت هستش
اینم لینک سایت http://www.sunsuites.com/

موفق باشید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mehdi16 - 2014-10-10

با سلام خدمت همه دوستان،خانم من و يكي از دوستانش اواخر اكتبر عازم دالاس هستند،اكر خانم تنهاي ديكري عازم هست لطفا بيغام بده.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - KIMIA2005 - 2014-10-10

دوستان عزیز واسه اقامت موقت در بدو ورود بجز studio 6 و sun suites و extended stay موارد دیگه ای هم مد نظر دارید واسه پیشنهاد و کدوم بهتر و با قیمت مناسبتر هستند ؟؟ با تشکر

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-10-11

(2014-10-10 ساعت 22:58)KIMIA2005 نوشته:  دوستان عزیز واسه اقامت موقت در بدو ورود بجز studio 6 و sun suites و extended stay موارد دیگه ای هم مد نظر دارید واسه پیشنهاد و کدوم بهتر و با قیمت مناسبتر هستند ؟؟ با تشکر

اینم خوبه و در یکی از مناطق خوب اینجام (کالنی) شعبه داره

http://budgetsuites.com/index.php

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - pari1392 - 2014-10-12

(2014-09-02 ساعت 12:21)Plano نوشته:  سلام مجدد متاسفانه نگفتم ما خانواده چهار نفری هستیم و طبعاً مخارجی که گفتم تازه خوشبینانه هست یه مختصری از این موارد رو براتون لیست می کنم و توصیه میشه تاپیک هزینه های پنهان رو مرور بفرمایید .
اجاره منزل برای ما دو خوابه حداقل ماهانه هزار دلار یا همون چوبی که گفتی .
هزینه های ملحق به منزل که قابل صرفه جویی نیست شامل برق و آب و اینترنت و یوتیلیتی و ... پنهان در خانه ها که اینجا رسمه حدوداً چهارصد دلار.
خرید خودرو حداقل ماشینی که سالم باشه و هزینه های پنهان نداشته باشه شش تا هفت هزار.
بیمه های منزل اجباریه حتی منزل اجاره ای ماهی بیست دلار
بیمه خودرو سالهای اول بیشتره و حدوداً پنجاه تا هشتاد دلار ماهانه.
خورد و خوراک حدوداً با صرفه جویی پانصد تا نهصد دلار ماهانه.
خرید لوازم اولیه منزل که شاید خیلی ها ازش ساده میگذرند ده هزار تا متوسط نه کامل .
موبایل دوخط با تخفیفات و جوایز حداقل ماهی هفتاد دلار
اگر بچه داشته باشید ماهی لا اقل دویست تا سیصد دلار.
هزینه بنزین حدودا دویست دلار در ماه.
و خدای نکرده خدای نکرده در صورت بیماری ساده ویزیت در بخش اورژانس ارزانترین درمانگاه صد تا دویست دلار و دارو حداقل برای پنجاه دلار .
در مورد بیمه اینجا بسیار سخت است در ماه های اول بیمه خوبی پیدا کنید اینجا شرکت های بیمه ای بسیار پیچیده عمل میکنند و در مورد این مورد از دوستان و شرکت ها تحقیق کاملی بفرمایید و اگر دچار سردرگمی شدید ناراحت نشوید چون اینجا در مورد همه چیز دچار سرگیجه خواهید شد.
بیمه مطلوب برای خانواده حدوداً ماهانه هفتصد دلار می باشد.
بسیار از بیان هزینه ها عذرخواهی می کنم ولی این وظیفه است که فضای اینجا بدای دوستانی که در شرف تدارک سفر هستند روشن کنم.
بسیاری از دوستا بعد از مدتی زندگی اقدام به استفاده از خدمات دولتی و گرفتن کمک هزینه های درمانی و غذایی میکنند ولی تا بتوانید با این مسائل آشنا شوید زمان و انرژی و دلگرمی و شادی شما رو کاهش میدهد بنابراین توصیه می شود که میزان پولی که برای شروع زندگی در اینجا در نظر میگیرید محدود نباشد و اگر بچه دارید و برایتان میسر است بیشتر از این تحقیق کنید .
توصیه اخرم اینکه به دلیل بروز بحران های روحی پیش رویتان حدالامکان اسباب بازی ها و وسایل اولیه زندگی و مخصوصاً وسایلی که خانم ها با آنها سر و کار دارند و یا خاطره دارند همراه بیاورید و وسایل سنگین برقی که کاربرد کمتری دارند را تجدید نطر فرمایید.

ممنون از اطلاعات مفیدتون اگه امکان داره در مورد خرج بچه ها بیشتر توضیح دهید

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - اریوبرزن - 2014-10-12

سلام
دوستان عزیزی که تازه وارد ایالت تگزاس شدن ومیخوان گواهینامه بگیرن اگه کمک خواستن من میتونم کمکشون کنم
لطفا پیغام خصوصی بدین