مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - مهرنگار - 2014-11-10

(2014-11-10 ساعت 07:26)Azi beh نوشته:  سلام دوستان دالاسي ميخواستم در مورد آپارتمانهاي mcdermott place carrington در پلينو سوال كنم كسي ميدونه اونجا خوبه يا نه ما براي اول دسامبر داريم ميايم دالاس و مي خواستيم يكي از اپارتمانهاي اونجا رو اجاره كنيم اگر جايي بهتر هم هست لطفا معرفي كنيد ممنون ميشم

عموما پلینو منطقه گرآن قیمت نسبت به مناطق دیگر دالاس است. نرخ این آپارت رو نميدونم ولی در مناطق خوب دیگر هم آپارتمان تمیز و خوب با قیمت های مناسب کم نیست. مثل همین استودیو 6 که خود ما یکهفته در آن اقامت داشتیم.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amirmd1361 - 2014-11-10

(2014-11-10 ساعت 09:32)meeelaaad نوشته:  سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

lotfan shoarasho be man bedin

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - jojo_hami - 2014-11-10

ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - amaka747 - 2014-11-10

(2014-11-10 ساعت 22:23)jojo_hami نوشته:  ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.

اشتباه نکنید نیایید دالاس اصلا به درد زندگی نمیخوره اگه میتونید همون اولش برید کلیفرنیا خیلی بهتره

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - Azi beh - 2014-11-11

(2014-11-10 ساعت 23:06)amaka747 نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 22:23)jojo_hami نوشته:  ما هم داریم برای اواخر دسامبر میایم دالاس. سلاااااااااااااام بر دالاس. با آغوش باز ما را پذیرا باش و با ما مهربان باش.

اشتباه نکنید نیایید دالاس اصلا به درد زندگی نمیخوره اگه میتونید همون اولش برید کلیفرنیا خیلی بهتره

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - مهرنگار - 2014-11-12

(2014-11-11 ساعت 00:30)Azi beh نوشته:  

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايمن

در شرایط فعلی دالاس بهترین گزینه برای شروع است. کالیفرنیا بیکآری و گرانی بیداد میکند. متاسفانه بعضی از دوستان بدون هیچ تجربه و اطلاعی اظهار نظر میکنند.

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdii - 2014-11-13

(2014-11-12 ساعت 02:53)مهرنگار نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 00:30)Azi beh نوشته:  

دوست عزيز ميشه بگيد چرا خوب نيست چون ما داريم از كليفرنيا ميايمن

در شرایط فعلی دالاس بهترین گزینه برای شروع است. کالیفرنیا بیکآری و گرانی بیداد میکند. متاسفانه بعضی از دوستان بدون هیچ تجربه و اطلاعی اظهار نظر میکنند.
با سلام
و احترام به نظر تمام دوستان ما الان 10 روز که دالاس هستیم و اطلاعاتمون خیلی کامل نیست ولی با توجه به مشاهدات خودم میتونم بگم اینجا خیلی کم کسی رو میبینی که کار پیدا نکرده باشه و هزینه ها مخصوصا اجاره منزل به مراتب پاین تر از کالیفرنیاست البته هیچ کسی نیست که بتونه بگه کالیفرنیا بده ولی واقعا گرونتر و پیدا کردن کار سخت تره

من خوشحالم از اینکه اومدم دالاس مخصوصا به خاطر دوستان عجیب قریب خوبی که اینجا پیدا کردم Big Grin

(2014-11-04 ساعت 23:58)microsaeid2 نوشته:  سلام
من و همسرم بعد از 3 سال زندگی در ترکیه برای دسامبر یا ژانویه داریم میائیم دالاس . ما اسپانسر نداریم . میخواستم بدونم بهترین جائی که برای اولین روزهای اقامت میتونم پیدا کنم کجاست و چطور از فرودگاه میتونم به اونجا برم ؟
از طرفی چون در بدو ورود سوشیال سکوریتی نداریم برای گرفتن پانسیون یا هتل و غیره مشکلی بوجود میاد یا نه ؟

متشکرم
با سلام
دوست عزیز من دیدم بعضی از دوستان توانستند قبل از آمدن سوشالشون آپارتمان کرایه کنن ولی ظاهرا زیاد باید بگردی بعضی از کامپلکس ها قبل میکنند بعضی ها نه و حتی موردی رو هم دیدم که اجاره چند ماه جلوتر رو ازشون نخواستند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - farzad40 - 2014-11-14

(2014-11-10 ساعت 20:51)amirmd1361 نوشته:  
(2014-11-10 ساعت 09:32)meeelaaad نوشته:  سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

lotfan shoarasho be man bedin

لطفا به من هم شمارشونو بدید. ممنون میشم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - odiseh - 2014-11-14

سلام

دوستانی که الان در حال حاضر در یک کالج «به طور جدی» مشغول خوندن زبان انگلیسی هستن لطفا بگن که چطوری و از کجا شروع کردن و ثبت نام شون چه مراحلی رو طی کرد تا انجام شد؟

قبلا از توجهتون تشکر می کنم

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - مهرنگار - 2014-11-14

(2014-11-13 ساعت 23:55)mahdii نوشته:  
(2014-11-04 ساعت 23:58)microsaeid2 نوشته:  سلام
من و همسرم بعد از 3 سال زندگی در ترکیه برای دسامبر یا ژانویه داریم میائیم دالاس . ما اسپانسر نداریم . میخواستم بدونم بهترین جائی که برای اولین روزهای اقامت میتونم پیدا کنم کجاست و چطور از فرودگاه میتونم به اونجا برم ؟
از طرفی چون در بدو ورود سوشیال سکوریتی نداریم برای گرفتن پانسیون یا هتل و غیره مشکلی بوجود میاد یا نه ؟

متشکرم
با سلام
دوست عزیز من دیدم بعضی از دوستان توانستند قبل از آمدن سوشالشون آپارتمان کرایه کنن ولی ظاهرا زیاد باید بگردی بعضی از کامپلکس ها قبل میکنند بعضی ها نه و حتی موردی رو هم دیدم که اجاره چند ماه جلوتر رو ازشون نخواستند
دوست عزیز همانطور که قبلا گفتم چون ویزای گرین کارت دارین میتونید آپارتمان هتل یا همان سویت های هفتگی کرایه کنید. بعد از گرفتن سوشیال مشکلی برای کرایه منزل نخواهیدر داشت.. این دقیقا تجربه خود ما است..

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - peymanmohajer - 2014-11-14

اگه منظورتون آقا علیرضاست که منم تأیید میکنم به شدددت. من از ایشون ماشین گرفتم با تخفیف خوب و خیلی راضیم Smile

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - mahdii - 2014-11-14

(2014-11-14 ساعت 10:38)peymanmohajer نوشته:  [quote='meeelaaad' pid='562804' dateline='1415595725']
سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

اگه منظورتون آقا علیرضاست که منم تأیید میکنم به شدددت. من از ایشون ماشین گرفتم با تخفیف خوب و خیلی راضیم Smile
[/quote
سلیقه ها متفاوت ولی با اطلاعتی که در ایران و آمریکا از دوستان تعمیرکار و ماشین فروش گرفتم بهترین گزینه ها تویوتا و هوندا و بعد کیا و هیوندا هستند

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2014-11-15

(2014-11-14 ساعت 22:48)mahdii نوشته:  
(2014-11-14 ساعت 10:38)peymanmohajer نوشته:  [quote='meeelaaad' pid='562804' dateline='1415595725']
سلام دوستان. به رسم بچه های دالاس که به هم کمک می کنن برای ادای دین ما هم هر کسی کمکی خواست در خدمتیم. در ضمن هر کسی تازه اومد توصیه میکنم قبل هر کاری ماشین رو بگیره چون اینجا بدون ماشین زندگی تقریبا نشدنیه. من خودم از یه دیلر ایرانی که خیلی خیلی منصف بود و به ما هم خیلی کمک کرد ماشین رو گرفتم. اگه خواستین پیام خصوصی بدین تا شمارشو بهتون بدم.

[/quote
سلیقه ها متفاوت ولی با اطلاعتی که در ایران و آمریکا از دوستان تعمیرکار و ماشین فروش گرفتم بهترین گزینه ها تویوتا و هوندا و بعد کیا و هیوندا هستند

بله دقیقا تویوتا و هوندا و کلا ماشینهای ژاپنی و بعد کره ای بهترین هستند البته از لحاظ مقاومت و هزینه تعمیرات و قطعات پایین کلا دوستان تازه وارد برای خرید ماشین خیلی دقت کنید و بهترین روش برای خرید ماشین هم خرید از owner هستش که با جستجو تو سایتهای معروف فروش ماشین میتونند دوستان بهترین ماشین رو بخرند با قیمت مناسب و قبل خرید هم میتونند به یک تعمیرکار ماشین رو نشون بدهند از کسانی که به شما اجازه نمیدن قبل خرید ماشین رو به یک تعمیرگاه ببرید برای چک کردن اصلاااا ماشین نخرید ( این یک تجربه است چون حتما اون ماشین مشکل داره ) دوستانی هم که میخواهند تویوتا بخرن مخصوصا مدلهای بالاتر با شوهر مهدیس جون تماس بگیرن که بهترین راهنمایی رو ازشون بگیرن