مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

دالاس، ایالت تگزاس - مهنوش آراد - 2014-12-12

Aalam saloon

دالاس، ایالت تگزاس - مهنوش آراد - 2014-12-12

اعلم سالن خيلي سالن خوب و عالي هم براي آقايون هم خانوم ها

RE: دالاس، ایالت تگزاس - azadeh212 - 2014-12-15

با سلام به دوستان عزیز ما هم تصمیم گرفتیم که به پلینودالاس ویا محله های مناسب اطراف اون بیاییم می خواستم تاریخ ثبت نام برای کالج رو در ژانویه بدونم ما داریم برای 15ژانویه بلیط میگیریم آیا میتونم تواین تاریخ که وارد میشیم دخترم رو ثبت نام کنم یا اینکه زودتر بلیط بگیرم اگه دوستان چند کالج مناسب با ریت بالا رو معرفی کنن ممنون میشم خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید ممنون ازلطف همه دوستان.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - azadeh212 - 2014-12-15

با سلام به دوستان عزیز ما هم تصمیم گرفتیم که به پلینودالاس ویا محله های مناسب اطراف اون بیاییم می خواستم تاریخ ثبت نام برای کالج رو در ژانویه بدونم ما داریم برای 15ژانویه بلیط میگیریم آیا میتونم تواین تاریخ که وارد میشیم دخترم رو ثبت نام کنم یا اینکه زودتر بلیط بگیرم اگه دوستان چند کالج مناسب با ریت بالا رو معرفی کنن ممنون میشم خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید ممنون ازلطف همه دوستان.Wink

با سلام به دوستان عزیز ما هم تصمیم گرفتیم که به پلینودالاس ویا محله های مناسب اطراف اون بیاییم می خواستم تاریخ ثبت نام برای کالج رو در ژانویه بدونم ما داریم برای 15ژانویه بلیط میگیریم آیا میتونم تواین تاریخ که وارد میشیم دخترم رو ثبت نام کنم یا اینکه زودتر بلیط بگیرم اگه دوستان چند کالج مناسب با ریت بالا رو معرفی کنن ممنون میشم خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید ممنون ازلطف همه دوستان.

با سلام به د وستان میخواستم از زمان ثبت نا م کالج در این ترم ژانویه مطلع بشم چون می خواهیم براساس اون بلیط بگیریم وهمینطور چند کالج خوب رو با ریت بالا در پلینو ویا محل های مناسب اطرافش اگه بهم معرفی کنید واقعا ممنون میشم خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره زودتر پیام بگذاره نگرانم که به ثبت نام دخترم نرسم موفق باشید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - armina-2014 - 2014-12-16

سلام هموطنان دالاس نشین،بیست و پنج روز بعد از ورودمون به دالاس سوشیال و گرین کارتمون همزمان بدستمون رسید و الان در یه سیکل معیوب گیر افتادیم و از شما راهنمایی میخوام،برای باز کردن حساب ازما ID ایالتی خواستن و ما نداشتیم برای ID ایالتی قرارداد اجاره خونه میخواد که هنوز نداریم و برای اجاره خونه استیتمنت بانکی میخواد هر سه مورد به هم نیاز دارند و ما هیچکدام رو نداریم به نظر شما از کجا شروع کنیم؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soufia - 2014-12-16

من پاسخ رو نمی بینم مکس عزیز!

RE: دالاس، ایالت تگزاس - ronaldmog - 2014-12-17

با سلام
من به بروکهوین کالج میروم و انجا زبان میخوانم و کالج خوبی است البته نزدیک پلینو نیت من خودم پلینو هستم با ماشین تقریبا 20 یا 30 دقیقه راه است

(2014-12-16 ساعت 11:41)azadeh212 نوشته:  با سلام به د وستان میخواستم از زمان ثبت نا م کالج در این ترم ژانویه مطلع بشم چون می خواهیم براساس اون بلیط بگیریم وهمینطور چند کالج خوب رو با ریت بالا در پلینو ویا محل های مناسب اطرافش اگه بهم معرفی کنید واقعا ممنون میشم خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره زودتر پیام بگذاره نگرانم که به ثبت نام دخترم نرسم موفق باشید

با سلام
من به بروکهوین کالج میروم و انجا زبان میخوانم و کالج خوبی است البته نزدیک پلینو نیت من خودم پلینو هستم با ماشین تقریبا 20 یا 30 دقیقه راه است

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-12-17

(2014-12-16 ساعت 07:44)armina-2014 نوشته:  سلام هموطنان دالاس نشین،بیست و پنج روز بعد از ورودمون به دالاس سوشیال و گرین کارتمون همزمان بدستمون رسید و الان در یه سیکل معیوب گیر افتادیم و از شما راهنمایی میخوام،برای باز کردن حساب ازما ID ایالتی خواستن و ما نداشتیم برای ID ایالتی قرارداد اجاره خونه میخواد که هنوز نداریم و برای اجاره خونه استیتمنت بانکی میخواد هر سه مورد به هم نیاز دارند و ما هیچکدام رو نداریم به نظر شما از کجا شروع کنیم؟

به بانک wells fargo رجوع کنید با نشان دادن پاسپورت و ویزای آمریکا حساب باز میکنند

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2014-12-17

(2014-12-16 ساعت 11:41)azadeh212 نوشته:  با سلام به د وستان میخواستم از زمان ثبت نا م کالج در این ترم ژانویه مطلع بشم چون می خواهیم براساس اون بلیط بگیریم وهمینطور چند کالج خوب رو با ریت بالا در پلینو ویا محل های مناسب اطرافش اگه بهم معرفی کنید واقعا ممنون میشم خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره زودتر پیام بگذاره نگرانم که به ثبت نام دخترم نرسم موفق باشید

در شهرهای Arlington و Fort Worth, کالج Tarrant County college چندین شعبه داره خیلی خوب هست.از 15 نوامبر یعنی یکماه پیش ثبت نام شروع شده.از امروز تا 2 هفته دیگه هم تعطیل هستند.از اونجا که دختر شما باید امتحان ورودی کالج بده و مشاور راهنمایش کنه وتا 13 ژانویه اخرین فرصت ثبت نام هست.اگه اولین ورودتون به امریکاست و گرین کارت ندارید این ترم نمیرسید ثبت نام کنید

RE: دالاس، ایالت تگزاس - farzaneh1990 - 2014-12-18

salam doostane Aziz
man yek baste daram ke kheylii zood bayad bere Tehran
? ki bee in zooodi mire ya kasi ro dare ke morede etminan bashe ke bere [/align]

RE: دالاس، ایالت تگزاس - azadeh212 - 2014-12-18

(2014-12-17 ساعت 07:02)sib 24 نوشته:  

در شهرهای Arlington و Fort Worth, کالج Tarrant County college چندین شعبه داره خیلی خوب هست.از 15 نوامبر یعنی یکماه پیش ثبت نام شروع شده.از امروز تا 2 هفته دیگه هم تعطیل هستند.از اونجا که دختر شما باید امتحان ورودی کالج بده و مشاور راهنمایش کنه وتا 13 ژانویه اخرین فرصت ثبت نام هست.اگه اولین ورودتون به آمریکاست و گرین کارت ندارید این ترم نمیرسید ثبت نام کنید
گرین کارت وssn داریم ممنون از راهنواییتون.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - markopolos - 2014-12-19

سلام دوستان . کسی در رابطه با اجاره مغازه و شرایت اجاره کردن و همچنین قیمت مثلا ۱ مغازه کوچک ..... حدودی .... اطلاعاتی داره ؟ مرسی اگر راهنمایی کنید . ( حتی حدودی ) , [/size]

(2014-12-12 ساعت 09:18)مهنوش آراد نوشته:  Aalam saloon

(2014-05-17 ساعت 07:13)MARYAM2 نوشته:  سلام
کسی آرایشگاه ارزان در پلینو می شناسی. ترجیحا اگر ایرانی باشه بهتر . پیشاپیش ار راهنمای ها ممنون.

ایشالا میام ۱ کی باز میکنم Smile

سلام دوستان . اجاره یک مغازه کوچک در پلینو دالاس حدودا چقدر است و شرایت اجاره به چه صورت میباشد ؟ اگر نسبی هم پاسخ بدین ممنون میشم . Smile