مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - a10a - 2014-12-20

(2014-10-02 ساعت 09:47)Plano نوشته:  سلام متاسفانه بله نفر دوم هم الوده شده ولی تحت نظر پزشکی هستند ولی توصیه می شود که بهداشت مخصوصا در اماکن عمومی زعایت کنید و با امکانات صدعفونی که در همه جا موجود است مرتب دستان را صدعفونی نمایید. صمنا هنگام خروج از منزل از موادی که دور کننده حشرات است استفاده شود. زیرا اخیرا بیماری دیگری بچه های مدرسه ای را تهدید نموده است. توصیه دیگری که از رسانه ها در حال پخش است جلوگیری از تماس های غیر صروری دست و بدن با افراد ناشناس در منطقه مورد نظر یعنی دالاس شمالی است و حفظ خونسردی کامل چون پیش بینی شده در چند روز اینده به طور کلی بیماری تحت کنترل در خواهد امد زیرا پیش از این نیز بیماریهای بسیار خطرناکتر تحت مداوا و پیشگیری درامده است.

جهت یافتن شعل مناسب توصیه میشود در وب سایت فروشگاهها ی بزرگ مانند والمارت و تارگت و بست بای و ... که همگی در حال جدب نیرو هستند فرم مربوط به کار را تکمیل فرمایید. در گوگل به دنبال شرکت های کاریابی بگردید در هر محله ای وجود دارند

سلام دوست عزیز. میشه بگین مشکل این ویروس ابولا حل شد یا نه؟هنوز هم کسانی الوده میشن یا متوقف شده؟مرسی

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-12-21

(2014-12-19 ساعت 03:44)markopolos نوشته:  سلام دوستان . اجاره یک مغازه کوچک در پلینو دالاس حدودا چقدر است و شرایت اجاره به چه صورت میباشد ؟ اگر نسبی هم پاسخ بدین ممنون میشم . Smile

fبسته به محلش هست و معمولا از اسکوئر فوتی 20 دلار شروع میشه با قرار داد 1 ساله مغازه معمولی کمتر از 6 هزار در ماه نیست.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sama* - 2014-12-21

سلام به همگی
دوستان به نظرتون من برای ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر مناسبه که بیام دالاس , با توجه به اینکه میگین هزبنه زندگی در تگزاس از ایالتای دیگه کمتره, ممنون میشم راهنمایی کنید چون من کسی رو در امریکا ندارم ومیخوام خودم تنها بیام

سپاس و قدردانی - saeedshafiee - 2014-12-21

سلام
الان حدود دو هفته است که به دالاس رسیدیم و در این مدت با کمک دوستان مقیم توانستیم به سرعت جا بیافتیم.
این دوستان با وجود گرفتاری ، مشغله کاری و مسئولیت نگهداری کودکان از هیچ کمکی دریغ نکردند.
لیلا خانم
پیمان عزیز
مهرداد عزیز
از شما وهمسرانتان که خالصانه به ما کمک کردید بی نهایت سپاسگزاریم.
امیدوار هستم که ما هم بتوانیم در زمان خود گرهی از کار دوستان تازه وارد باز کنیم.

ارادتمند
سعید
فرزانه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rezakhosravi23 - 2014-12-21

سلام به همه دوستان
امیدوارم روزگارتون خوش باشه
دوستان برای یه پسر مجرد 27 ساله عذبBig Grin ماهی چند دلار واسه زندگی کافیه تو تگزاس؟و خصوصا شهر دالاس؟
اهل ولخرجی و غیره هم نیستم...
ممنون میشم در حد توانتون راهنمایی کنید!

RE: دالاس، ایالت تگزاس - amirmd1361 - 2014-12-21

(2014-12-21 ساعت 19:44)rezakhosravi23 نوشته:  سلام به همه دوستان
دوستان برای یه پسر مجرد 27 ساله عذبBig Grin ماهی چند دلار واسه زندگی کافیه تو تگزاس؟و خصوصا شهر دالاس؟

ba ejarekhune mahi 1000ta 1500

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-12-22

سلام به همه غیبت طولانی منو ببخشید من برگشتم Smile

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdii - 2014-12-22

فکر میکنم 1000 تا 1400 دلار در ماه و اگه بتونید هم خونه داشته باشید با 800 تا 1200 دلار بشه زندگی رو گذروند Big Grin

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mahdis - 2014-12-22

دوست عزیز بستگی داره کجا آپارتمان بگیرید ... اگه با کمترین هزینه مثل 500-700 دلار آپارتمان رو در نظر بگیریم ماهانه همانطور که دوستان گفتن تا 1500 هزینه دارید ولی برای ماه اول بیشتر از این مقدار در نظر بگیرید چون یکسری هزینه های ثابت رو ماه اول دارید مثل بیمه - خرید وسایل - ماشین و ...

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sama* - 2014-12-23

(2014-12-21 ساعت 17:53)sama* نوشته:  سلام به همگی
دوستان به نظرتون من برای ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر مناسبه که بیام دالاس , با توجه به اینکه میگین هزبنه زندگی در تگزاس از ایالتای دیگه کمتره, ممنون میشم راهنمایی کنید چون من کسی رو در آمریکا ندارم ومیخوام خودم تنها بیام
لطفا یکی جواب منو بده [emoji17]
ممنون میشم

RE: دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2014-12-24

(2014-12-23 ساعت 15:16)sama* نوشته:  
دوستان به نظرتون من برای ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر مناسبه که بیام دالاس , با توجه به اینکه میگین هزبنه زندگی در تگزاس از ایالتای دیگه کمتره, ممنون میشم راهنمایی کنید چون من کسی رو در آمریکا ندارم ومیخوام خودم تنها بیام
ممنون میشم
دوست گلم
دو سه بار سوال ات رو خودت بخونی متوجه می شی که چه قدر کلی پرسیدی و اینکه سوالات رو جای درستی نمی پرسی.
1- ادامه تحصیل یعنی( دیپلم به فوق ؟ یا فوق به لیسانس ؟ لیسانس به ارشد؟ ارشد به دکترا ؟ )بالخره کدومش؟
2-رشته کامپیوتر ( مهندسی ؟- نصب ؟- زیر ساخت ؟ شبکه ؟ ) چی؟
3-مناسبه یعنی چی ؟ کی می دونه کجا برا کی مناسبه و تعریف افراد یکی نیست.
4- همه می گن ... بله ولی جاش با جاش متفاوته ...
5-اکثر غریب به اتفاق ما اینجا کسی رو نداریم .
اینا نگفتم دونه دونه به من جواب بدی .... نه اصلا و ابدا...
ولی این سوال رو اگر تو تاپیک خودش می پرسیدی جواب می گرفتی عزیز.
ضمنا معلومه فقط دنبال جوابی نه کسب اطلاع از تجربه دیگران.
وقت بزار تاپیک ها رو دونه به دونه بخوون جوابهای سوالات نپرسیده ات هم دستت میاد.
این تاپیک فقط برای طرح مسائل عزیزانی است که اومدند و یا ساکنند و تبادل نظر دارند و از حداقل های تجربه زندگی در این ناحیه بهره مند هستند که تشریک مساعی کنند.
البته منحصر نیست ولی با بکگراند مشترک بهتر فهم متقابل ایجاد میشود

ضمنا سر تو بگیر بالا. قرار بیای امریکا.Big Grin

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sama* - 2014-12-24

(2014-12-24 ساعت 11:32)maxsupermax نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 15:16)sama* نوشته:  
ممنون میشم
دوست گلم
دو سه بار سوال ات رو خودت بخونی متوجه می شی که چه قدر کلی پرسیدی و اینکه سوالات رو جای درستی نمی پرسی.
1- ادامه تحصیل یعنی( دیپلم به فوق ؟ یا فوق به لیسانس ؟ لیسانس به ارشد؟ ارشد به دکترا ؟ )بالخره کدومش؟
2-رشته کامپیوتر ( مهندسی ؟- نصب ؟- زیر ساخت ؟ شبکه ؟ ) چی؟
3-مناسبه یعنی چی ؟ کی می دونه کجا برا کی مناسبه و تعریف افراد یکی نیست.
4- همه می گن ... بله ولی جاش با جاش متفاوته ...
5-اکثر غریب به اتفاق ما اینجا کسی رو نداریم .
اینا نگفتم دونه دونه به من جواب بدی .... نه اصلا و ابدا...
ولی این سوال رو اگر تو تاپیک خودش می پرسیدی جواب می گرفتی عزیز.
ضمنا معلومه فقط دنبال جوابی نه کسب اطلاع از تجربه دیگران.
وقت بزار تاپیک ها رو دونه به دونه بخوون جوابهای سوالات نپرسیده ات هم دستت میاد.
این تاپیک فقط برای طرح مسائل عزیزانی است که اومدند و یا ساکنند و تبادل نظر دارند و از حداقل های تجربه زندگی در این ناحیه بهره مند هستند که تشریک مساعی کنند.
البته منحصر نیست ولی با بکگراند مشترک بهتر فهم متقابل ایجاد میشود

ضمنا سر تو بگیر بالا. قرار بیای آمریکا.Big Grin
سلام دوست عزیز
من لیسانس کامپیوترم برای فوق میخوام بیام اونجا
باشه ممنون از راهنمایییت [emoji2]

RE: دالاس، ایالت تگزاس - battosai - 2014-12-24

فکر میکنه الکیه . به همین راحتی بریم .

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2014-12-24

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴي ﻳﻪ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﺧﻮﺏ و ﺑﺎ اﻧﺼﺎﻑ ﺩﺭ ﺷﻤﺎﻝ ﺩاﻻﺱ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺿﺮﻭﺭﺕ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺩاﺷﺘﻦ ﺣﺘﻤﺎ ﺿﺮﻭﺭﺕ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﺭﻓﺘﻦ ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﻛﻮﭼك ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﺑﺰﺭﮒ

RE: دالاس، ایالت تگزاس - soheilbadami - 2014-12-25

(2014-12-24 ساعت 23:23)rzjrh نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴي ﻳﻪ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﺧﻮﺏ و ﺑﺎ اﻧﺼﺎﻑ ﺩﺭ ﺷﻤﺎﻝ ﺩاﻻﺱ ﻣﻴﺸﻨﺎﺳﻪ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺿﺮﻭﺭﺕ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺩاﺷﺘﻦ ﺣﺘﻤﺎ ﺿﺮﻭﺭﺕ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﺭﻓﺘﻦ ﻫﻢ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ ﺣﺎﻻ ﭼﻪ ﻣﺸﻜﻞ ﻛﻮﭼك ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﺑﺰﺭﮒ

زیاد دنبال با انصافش نباش ! معمولا اینا بر حسب ساعت لیبر که توی کامپیوتر هست قیمت میدن + جنس و احیانا میشه یه کوچولو چونه زد. خارج از محدوده شهر ها میشه مکانیک اسپنیش که نصف قیمتن پیدا کرد ولی اگه بنا باشه ماشین پیشش بمونه اونموقع یکی هم باید رفت و برگشت به شما راید بده که عملی نیست. توی کرگزلیست میتونین نزدیکترین به خودتونو پیدا کنین. من یکی میشناسم اما نزدیک خودمه.
به هر حال یک مکانیکی در ضلع جنوبغربی پرستن-فرانکفورت هست به اسم اتو کلینیک (چسبیده به کارواش) که صاحبش ایرانین و کارشون بد نیست.