مهاجرسرا
دالاس، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: دالاس، ایالت تگزاس (/thread-2299.html)

RE: دالاس، ایالت تگزاس - hamed_gh - 2015-05-02

سلام دوستان

من از برندگان 2010 هستم و از دانشگاه تگزاس در آرلینگتون پذیرش گرفتم برای دکتری مهندسی عمران. کسی اطلاعاتی از این دانشگاه داره؟ مثل سطح دانشگاه ،موقعیت دانشگاه ،امنیت دانشگاه ، امکانات شهری آرلینگتون و حومه و ... و یا هر اطلاعات دیگه ای که درباره این دانشگاه داشته باشین.

با تشکر

RE: دالاس، ایالت تگزاس - armin831 - 2015-05-03

با سلام،

من به دنبال هم خونه‌ای برای ترم پاییز (شروع از ماه جولای، ۲۰۱۵) در محدوده Collin County, Dallas, TX می‌گردم. اگر علاقه مند هستید لطفا به من پیغام دهید.

ممنون،
آرمین

RE: دالاس، ایالت تگزاس - sib 24 - 2015-05-03

(2015-05-02 ساعت 22:11)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان

من از برندگان 2010 هستم و از دانشگاه تگزاس در آرلینگتون پذیرش گرفتم برای دکتری مهندسی عمران. کسی اطلاعاتی از این دانشگاه داره؟ مثل سطح دانشگاه ،موقعیت دانشگاه ،امنیت دانشگاه ، امکانات شهری آرلینگتون و حومه و ... و یا هر اطلاعات دیگه ای که درباره این دانشگاه داشته باشین.

با تشکر
دانشگاه خوبی هستش.امنیتش هم خوبه.جز دانشگاهای مطرح آمریکاست.آرلینگتونم شهر خوبی هستش.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - golesang - 2015-05-03

(2015-04-27 ساعت 08:52)IDR نوشته:  سلام دوستان گلم من الان دالاسم میخوام بگردم دنبال خونه.میشه لطفا چند محله خوب و مناسب بهم معرفی کنید.دالاس کانتی و پلینو رو مد نظر دارم.پسرم میره پیش دبستانی،مدرسه هم در الویته.ممنون

دوستان خوب ساکن دالاس دنبال کار میگردم اگه کسی کاری سراغ داره لطفا معرفی کنه ممنون

دوست عزیز در منطقه دالاس مدارس زیاد تعریفی نداره خیلی تک و توک مدرسه خوب پیدا میشه ولی مناطق غربی و شمالی پلینو و مخصوصا فریسکو مدارسش عالیه تو این مناطق برعکس دالاس خیلی کم مدرسه ای هست که خوب نباشه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - IDR - 2015-05-05

سلام دوستانه گًل.من میخوام با اجازتون یه ماشین بخرم تا نهایتأ ۳۰۰۰ تا هزینه کنم.کسی‌ می‌تونه راهنمایی کنه
یادمه یه نفر به اسم آقا رضا تعریفشو میدادن و میگفتن منصفه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - mattin - 2015-05-05

با سلام
یک شرکت تعمیرات موبایل و تبلت جهت تکمیل نیروی انسانی به صورت فول تایم استخدام میکته برای شروع ازساعتی 9تا 10 دلار شروع می کنه
می تونید از شرکت VSSI LLC اقدام کنید
در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی به آدرس زیر ایمیل ارسال نمایید
unhcrr@gmail.com

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2015-05-06

(2015-05-05 ساعت 04:00)IDR نوشته:  سلام دوستانه گًل.من میخوام با اجازتون یه ماشین بخرم تا نهایتأ ۳۰۰۰ تا هزینه کنم.کسی‌ می‌تونه راهنمایی کنه

شش ماه پیش منم بهش زنگ زدم نمایشگاهش گرند پری بود و فقط ماشین آمریکایی داشت.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - m.ghoreishi - 2015-05-06

(2015-05-05 ساعت 04:00)IDR نوشته:  سلام دوستانه گًل.من میخوام با اجازتون یه ماشین بخرم تا نهایتأ ۳۰۰۰ تا هزینه کنم.کسی‌ می‌تونه راهنمایی کنه

دوست عزیز اگه مایل بودی پیام خصوصی بفرست تا راهنماییت کنم. به این لینکی که برات میزارمم یه سر بزن ضرر نداره
www.republicdfw.com

RE: دالاس، ایالت تگزاس - maxsupermax - 2015-05-06

سلام من ماه گذشته از Craigslist يه ماشين خريدم كه ماشين خوبي هم بحمد اله در اومده . هر دو بار خريد خودرو از همين وبسايت استفاده كردم .
ولي هر نوبت ٣ ماه داشتم جستجو مي كردم كه مورد خوب گيرم بياد.
بد نيست چك كنيد اين وبسايت رو ... راه دور رو هم جستجو نكنيد توو دور و بر خودتون بچرخيد.

RE: دالاس، ایالت تگزاس - MAHDI2012 - 2015-05-11

(2015-05-06 ساعت 14:48)m.ghoreishi نوشته:  

دوست عزیز اگه مایل بودی پیام خصوصی بفرست تا راهنماییت کنم. به این لینکی که برات میزارمم یه سر بزن ضرر نداره
www.republicdfw.com

دوستان عزیز حتما با فروشنده شرط کنید حداقل تا 100 مایل اگر چراغ <چک> روشن شد معامله را فسخ کنید چون قبل از فروش ماشین را ریست می کنند و پس از حدود 100 مایل چراغ چک روشن میشه و خلاصه معلوم نیست چه مشگلی داره و چقدر هزینه

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Iran0098 - 2015-05-11

دوستان کسی میدونه چطوری میشه ایین نامه رانندگی رو قبول شد؟ این همش اینگلیسی هست. منم وقت ندارم!!!!!!!!!!!!!

RE: دالاس، ایالت تگزاس - rzjrh - 2015-05-11

(2015-05-11 ساعت 08:43)Iran0098 نوشته:  دوستان کسی میدونه چطوری میشه ایین نامه رانندگی رو قبول شد؟ این همش اینگلیسی هست. منم وقت ندارم!!!!!!!!!!!!!

برید کلاسهای مربوط به اون که حدود 80 دلار هزینه داره و در یک روز که معمولا شنبه ها هست شما درسش رو میخونید و در آخر از شما امتحان میگیرند و اگه قبول شدید که فکر کنم اسونه و قبول میشید بهتون یک سرتفیکیت میدن که با نشون دادن اون سرتفیکیت به اداره دی پی اس شما پرمیت را میگیرید و نیازی نیست امتحان بدید و فقط باید برای امتحان جاده آماده بشید. در ضمن برای درایورز لیسنس شما باید همیشه وقت داشته باشید چون بدون اون مشکلات زیادی خواهید داشت

RE: دالاس، ایالت تگزاس - Iran0098 - 2015-05-11

آیا کار برای یک دامپزشک که از ایران مدرک دارد، توی دالاس هست؟ شرایطش چیست؟

RE: دالاس، ایالت تگزاس - جهان20 - 2015-05-15

دوستان ، به یاری خدا من اوایل جولای میام دالاس ، کسی همخونه میخواد یا یه اتاق ازش بگیرم،ترجیحا خانم ...

RE: دالاس، ایالت تگزاس - شهلا 1346 - 2015-05-16

(2015-05-11 ساعت 08:43)Iran0098 نوشته:  دوستان کسی میدونه چطوری میشه ایین نامه رانندگی رو قبول شد؟ این همش اینگلیسی هست. منم وقت ندارم!!!!!!!!!!!!!
با مترجم برید امتحان بدید .